Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Аркалыка
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 27 июня 2023 года № 35. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 12 июля 2023 года № 10041
В соответствии со статьей 8 Земельного кодеса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Аркалыка согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 27 июня 2023 года
№ 35

Арқалық қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 35 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 шілдеде № 10041 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодесінің 8-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 маусымдағы
№ 35 шешіміне
қосымша