Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Аркалыка и населенных пунктов города Аркалыка
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 27 июня 2023 года № 35. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 12 июля 2023 года № 10041.
Сноска. Заголовок – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.11.2024 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 Земельного кодеса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Аркалыка и населенных пунктов города Аркалыка согласно приложения к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.11.2024 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 27 июня 2023 года
№ 35
Проект (схема) зонирования земель города Аркалыка и населенных пунктов города Аркалыка
Сноска. Приложение – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.11.2024 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Арқалық қаласы және Арқалық қаласы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 35 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 шілдеде № 10041 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.11.2024 № 133 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Жер кодесінің 8-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласы және Арқалық қаласы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.11.2024 № 133 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 маусымдағы
№ 35 шешіміне
қосымша
Арқалық қаласы және Арқалық қаласы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.11.2024 № 133 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).