О признании утратившим силу решения маслихата от 30 ноября 2022 года № 162 "Об утверждении ставок туристкого взноса для иностранцев на 2023 год по Аулиекольскому району"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 ноября 2023 года № 73. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 8 ноября 2023 года № 10076
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата "Об утверждении ставок туристкого взноса для иностранцев на 2023 год по Аулиекольскому району" от 30 ноября 2022 года № 162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30897).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев

Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 қарашадағы № 162 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 73 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 қарашада № 10076 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2 - тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 қарашадағы № 162 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30897 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төреғасы Д. Койшибаев