О признании утратившими силу некоторых решений Камыстинского районного маслихата
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29 августа 2023 года № 74. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 4 сентября 2023 года № 10053
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Камыстинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение
к решению маслихата
от 29 августа 2023 года
№ 74
Перечень утративших силу некоторых решений Камыстинского районного маслихата
1. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Карабатыр Камыстинского района Костанайской области" от 22 декабря 2015 года № 339 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6171);
2. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Бестобе Камыстинского района Костанайской области" от 22 декабря 2015 года № 404 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6169);
3. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Дружба Камыстинского района Костанайской области" от 22 декабря 2015 года № 407 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6170);
4. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Камыстинского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 27 апреля 2018 года № 163 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7775);
5. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Адаевского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 28 июля 2020 года № 340 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9352);

Қамысты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 74 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 қыркүйекте № 10053 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2023 жылғы 29 тамыздағы
№ 74 шешіміне
қосымша
Қамысты аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 339 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6171 болып тіркелген) шешімі;
2. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Бестөбе ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6169 болып тіркелген) шешімі;
3. Мәслихаттынң "Қостанай облысы Қамысты ауданы Дружба ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6170 болып тіркелген) шешімі;
4. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және ауылдардың жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 163 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7775 болып тіркелген) шешімі;
5. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және ауылдардың жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 28 шілдедегі № 340 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9352 болып тіркелген) шешімі;

6. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества село Алтынсарино Камыстинского района Костанайской области" от 28 июля 2020 года № 341 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9353);
7. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Аралкольского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 28 июля 2020 года № 342 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9355);
8. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Клочковского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 28 июля 2020 года № 343 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9351);

6. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 28 шілдедегі № 341 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9353 болып тіркелген) шешімі;
7. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 28 шілдедегі № 342 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9355 болып тіркелген) шешімі;
8. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 28 шілдедегі № 343 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9351 болып тіркелген) шешімі;