О внесении изменения в постановление акимата от 20 ноября 2015 года № 229 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 22 февраля 2023 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 февраля 2023 года № 9939
Акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Узункольского района от 20 ноября 2015 года № 229 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" (опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Нұрлы жол", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6071) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Узункольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района А. Аужанов
Согласовано
Узункольская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Узункольского района
от 22 февраля 2023 года
№ 20
Приложение
к постановлению акимата

Әкімдіктің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 229 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 ақпандағы № 20 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 ақпанда № 9939 болып тіркелді
Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 229 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (2015 жылғы 24 желтоқсанда "Нұрлы жол" газеттінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6071 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы қаулының орындалу бақылауы Ұзынкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі А. Аужанов
Келісілді
Ұзынкөл аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы
Ұзынкөл
ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 22 ақпандағы
№ 20 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің

от 20 ноября 2015 года
№ 229
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Пресногорьковка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Пресногорьковская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
2
село Тайсойган
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Российская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
3
село Ряжское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Арзамасская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
4
село Сатай
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Суворовская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
5
село Троебратское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Троебратская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
6
село Федоровка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Федоровская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
7
село Речное
стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта села Речное коммунального государственного предприятия "Узункольская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
8
село Узунколь

2015 жылғы 20 қарашадағы
№ 229 қаулысына
қосымша
Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Пресногорьковка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Пресногорьков жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
2
Тайсойған ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Ресей негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Ряжское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Арзамас жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4
Сатай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Суворов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Троебратское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Троебрат жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Федоровка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Федоров жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7
Речное ауылы
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Речное ауылының фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд
8
Ұзынкөл ауылы

стенд у здания коммунального государственного учреждения "Узункольская общеобразовательная школа № 1 отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области; стенд у здания коммунального государственного учреждения "Узункольская общеобразовательная школа № 2 отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области; стенд у здания Костанайского областного филиала акционерного общества "Казпочта" Узункольский районный узел почтовой связи; стенд у здания физкультурно-оздоровительного комплекса государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Узункольского района"; стенд у центрального рынка села Узунколь, Узункольского района
9
село Бауманское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Бауманская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
10
село Ершовка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Ершовская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
11
село Сокол
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Соколовская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
12
село Белоглинка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Белоглинская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
13
село Миролюбовка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Киевская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
14
село Кировское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Кировская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
15
село Варваровка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Куйбышевская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
16
село Новопокровка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Новопокровская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің № 1 Ұзынкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд; Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің № 2 Ұзынкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд; "Қазпошта" акционерлік қоғамы Қостанай облыстық филиалы ғимаратының жанындағы стенд; Ұзынкөл аудандық торабы пошта байланысы; Ұзынкөл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру-сауықтыру кешені ғимаратының жанындағы стенд; Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылының орталық базарының жанындағы стенд
9
Бауман ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Бауман негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Ершовка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Ершов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Сокол ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Соколов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Белоглинка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Белоглин негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Миролюбовка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Киев жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14
Кировское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Киров негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
15
Варваровка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Куйбышев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16
Новопокровка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының білім бөлімінің Новопокров жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд