О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 21 октября 2022 года № 305/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 27 февраля 2023 года № 44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2023 года № 7312. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 8 июня 2023 года № 129/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.06.2023 № 129/3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области 21 октября 2022 года № 305/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30344) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қазандағы "Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 305/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 ақпандағы № 44/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 ақпанда № 7312 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 129/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 08.06.2023 № 129/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қазандағы "Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 305/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30344 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 27 февраля 2023 года
№ 44/2
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 октября 2022 года
№ 305/4
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 2 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
27 ақпандағы № 44/2
қаулысына 1-қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
21 қазандағы
№ 305/4 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

210
51254
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
158
99564
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14 поселка Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
125
56658
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 16 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
250
45860
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 18 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
175
49004
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 19 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
235
50093
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 24 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
285
51066
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Балдырған" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
100
63980
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
320
58970
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
188
58876
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
180
55564
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Чайка" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
125
67084
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Айгөлек" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
75
75965
14
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли - сад "Айналайын" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
260
54628
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Ақ бота" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
180
69891
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айналайын" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
160
70560
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айгөлек" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
50

210
51254
2
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекетік қазыналық кәсіпорны
158
99564
3
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу кентінің № 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
125
56658
4
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
45860
5
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
175
49004
6
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
235
50093
7
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
285
51066
8
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
63980
9
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
58970
10
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
188
58876
11
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
55564
12
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Чайка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
125
67084
13
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
75965
14
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
54628
15
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
69891
16
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
70560
17
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50

60623
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
33
71043
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Қызғалдақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
80
81342
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Болашақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
50
70648
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
285
73105
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
270
60666
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
100
63550
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский-сад "Светлячок" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
100
78950
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад села Иртышск" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
295
62429
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жулдыз" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
75
70191
27
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Акбота" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
200
75317
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Карлыгаш" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
65
69821
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аяла" села Кемеңгер" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
120
74725
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Новочерноярка" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
90
66807
31
Коммунальное государственное казенное предприятие "Розовский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
80
80344
32
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" села Набережное отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60

60623
18
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
33
71043
19
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Қызғалдақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
81342
20
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Болашақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
70648
21
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
285
73105
22
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
270
60666
23
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
63550
24
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Светлячок" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
78950
25
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Ертіс ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
295
62429
26
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Жұлдыз" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
70191
27
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
75317
28
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
65
69821
29
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Кемеңгер ауылының "Аяла" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
120
74725
30
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Новочерноярка ауылының "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
66807
31
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Розовка сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
80344
32
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Набережное ауылының "Балбөбек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60

77660
33
Коммунальное государственное казенное предприятие "Заринский ясли-сад "Еркежан" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
55
85327
34
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ямышевский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60
74032
35
Коммунальное государственное казенное предприятие "Мичуринский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
75
56467
36
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ольгинский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
25
121223
37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" села Чернорецк" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
59
69232
38
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Талбесік" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
370
57414
39
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
135
64668
40
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайн" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
60
121486
41
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
50
85267
42
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
50
66087
43
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
147
62457
44
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области
200
71844
45
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
326
50605
46
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
228
50236
47
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
61517
48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад
№ 4" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

77660
33
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Еркежан" Заря сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
85327
34
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Ямышев сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
74032
35
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
56467
36
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Ольгинка сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
121223
37
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Чернорецк ауылының "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
69232
38
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Талбесік" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
370
57414
39
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
135
64668
40
Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
121486
41
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
85267
42
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
66087
43
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
147
62457
44
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
71844
45
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 1 сәбилер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
326
50605
46
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
228
50236
47
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 3 санаториялық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
61517
48
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

300
51591
49
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
205
56575
50
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 6" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
249
49246
51
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области;
280
55476
52
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
142
56344
53
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-гимназия № 9" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
312
47670
54
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
310
50176
55
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 сәбилер бақшасы поселка Шидерты" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
137
49399
56
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
140
53374
57
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 13" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
138
155051
58
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
330
48892
59
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли - сад № 15" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
48451
60
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
280
49700
61
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 17 сәбилербақшасы поселка Солнечный" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
268
49288
62
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 физкультурно – оздоровительного профиля" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
330
48590
63
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 20" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

300
51591
49
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
205
56575
50
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 6 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
249
49246
51
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
55476
52
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
142
56344
53
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 9 бала бақша-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
312
47670
54
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
310
50176
55
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Шідерті поселкесінің № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
137
49399
56
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
53374
57
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 13 арнайы бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
138
155051
58
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
48892
59
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 15 сәбилер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
48451
60
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
49700
61
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Солнечный поселкесінің № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
268
49288
62
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Дене шынықтыру-сауықтыру үлгісіндегі № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
48590
63
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 20 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

320
48535
64
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 ресурстық орталық" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
350
54800
65
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
210
51133
66
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
335
47350
67
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
300
50574
68
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
183
115287
69
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 26" образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
260
52353
70
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 27" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
150
54777
71
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад №28" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
260
62567
72
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қаржас"
55
60215
73
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәби City"
50
53190
74
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
230
42933
75
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
336
43997
76
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара – Дошкольный экоцентр" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
277
44654
77
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
226
46368
78
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
340
43550
79
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
298
45293
80
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

320
48535
64
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 21 ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
350
54800
65
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 22 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
51133
66
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
335
47350
67
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
50574
68
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 25 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
183
115287
69
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 26 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
52353
70
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 27 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
54777
71
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 28 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
62567
72
"Қаржас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
55
60215
73
"Сәби City" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
53190
74
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
230
42933
75
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
336
43997
76
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы – Мектепке дейінгі экоцентр орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
277
44654
77
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
226
46368
78
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
340
43550
79
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 мектепке дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
298
45293
80
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

320
45557
81
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
210
46238
82
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
155
42606
83
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара – Образовательно-развивающий центр "ZamanStar" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
387
45889
84
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
370
45009
85
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
167
44334
86
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 14 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
100
91971
87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
150
46975
88
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
340
42917
89
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
161
46600
90
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
148
43212
91
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
220
42419
92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
52859
93
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
251
43639
94
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 22 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
185
82256
95
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 23 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

320
45557
81
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
46238
82
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
42606
83
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласы № 10 сәбилер бақшасы – "ZamanStar" білім беру-дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
387
45889
84
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
370
45009
85
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
167
44334
86
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 14 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
91971
87
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
46975
88
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
340
42917
89
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
161
46600
90
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
148
43212
91
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220
42419
92
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
52859
93
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
251
43639
94
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 22 санаторлық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
185
82256
95
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 23 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

98886
125
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
321
44105
126
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 54 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
345
47077
127
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 57 города Павлодара – Центр полиязычного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
230
43087
128
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 72 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
228
45658
129
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 79 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
200
42180
130
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный ясли-сад № 82 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
151
73761
131
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 84 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
375
44536
132
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 85 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
270
43871
133
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 86 города Павлодара - физкультурно-оздоровительный центр "Baby Land" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
242
45714
134
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 93 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
226
41881
135
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 96 города Павлодара - Центр гармонического развития "Радуга" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
292
48693
136
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 102 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
362
43061
137
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 104 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
390
42347
138
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 111 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

98886
125
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
321
44105
126
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 54 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
345
47077
127
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 57 сәбилер бақшасы – Көптілде тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
230
43087
128
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
228
45658
129
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 79 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
42180
130
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 82 арнайы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
151
73761
131
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 84 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
375
44536
132
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 85 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
270
43871
133
Павлодар облысы білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 86 сәбилер бақшасы "Baby Land" дене шынықтыру-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
242
45714
134
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 93 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
226
41881
135
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы – "Радуга" үйлесімді даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
292
48693
136
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 102 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
362
43061
137
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 104 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
390
42347
138
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 111 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

260
44160
139
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
348
44598
140
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 115 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
45271
141
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
300
42806
142
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 117 села Павлодарское" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
156
41957
143
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 120 города Павлодара – Центр этнокультурного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
365
43837
144
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
376
43341
145
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
180
48971
146
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - Центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
327
42152
147
Товарищество с ограниченной ответственностью Ясли-сад "Smart kid" (по согласованию)
160
41718
148
Товарищество с ограниченной ответственностью "Лингва" (по согласованию)
175
41718
149
Учреждение "Частный Ясли-сад "СОЛНЫШКО" (по согласованию)
150
41718
150
Общественное объединение инвалидов "Реабилитационный Центр "САМАЛ" (по согласованию)
50
41718
151
Товарищество с ограниченной ответственностью "Игілік" Детский оздоровительно – развивающий центр (по согласованию)
200
41718
152
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инара" Детский развивающий центр (по согласованию)
75
41718
153
Товарищество с ограниченной ответственностью "Baby Star KZ" (по согласованию)
65
41718
154
Товарищество с ограниченной ответственностью "NIMAT PV" (по согласованию)
45

260
44160
139
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
348
44598
140
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 115 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
45271
141
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
42806
142
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар ауылының № 117 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
156
41957
143
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 120 сәбилер бақшасы – Этномәдени тәрбие беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
365
43837
144
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
376
43341
145
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепте дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
48971
146
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - Эстетикалық даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
327
42152
147
"Smart kid" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
160
41718
148
"Лингва" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
175
41718
149
"СОЛНЫШКО" жеке меншік сәбилер бақшасы" мекемесі (келісім бойынша)
150
41718
150
"САМАЛ" оңалту орталығы" мүгедектер қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
50
41718
151
"Игілік" балаларды сауықтыру-дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
200
41718
152
"Инара" Балаларды дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
75
41718
153
"Baby Star KZ" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
65
41718
154
"NIMAT PV" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
45

74318
155
Образовательный центр "ZerekBala" товарищества с ограниченной ответственностью "Заман–Альянс" (по согласованию)
200
41718
156
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский центр "Точка Роста" (по согласованию)
120
41718
Всего:
32052
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 27 февраля 2023 года
№ 44/2
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 октября 2022 года
№ 305/4
Размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области
Города и районы области
Размер родительской платы в день (тенге)
Виды дошкольных организаций
Ясли-сад и детский сад (от 0 до 3-х лет/ от 3-х до 6-ти лет)
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания (от 0 до 3-х лет/от 3-х до 6-ти лет)
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания (от 0 до 3-х лет/ от 3-х до 6-ти лет)
Частные дошкольные организации (от 0 до 3-х лет/ от 3-х до 6-ти лет)
город
823/853
823/853
366/399
823/853
район
640/769
640/769
366/399
0

74318
155
"Заман–Альянс" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "ZerekBala" білім беру орталығы (келісім бойынша)
200
41718
156
"Өсу нүктесі" балалар орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
120
41718
Барлығы:
32052
Павлодар облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
27 ақпандағы № 44/2
қаулысына 2-қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
21 қазандағы
№ 305/4 қаулысына
2-қосымша
Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері
Облыстың қалалары мен аудандары
Айына ата-аналар төлемақысының мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдардың түрлері
Сәбилер бақшасы және балабақша (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен 6 жасқа дейін)
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен 6 жасқа дейін)
Жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен 6 жасқа дейін)
Жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдар (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен
6 жасқа дейін)
қала
823/853
823/853
366/399
823/853
аудан
640/769
640/769
366/399
0