О признании утратившим силу решения Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 27 июня 2023 года № 43/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 июня 2023 года № 7366-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского областного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарской области" от 14 июня 2018 года № 239/22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6001).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко

Павлодар облыстық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 43/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 маусымда № 7366-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облысы мәслихатының "Павлодар облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесі" 2018 жылғы 14 маусымдағы № 239/22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6001 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И.Теренченко