О внесении изменения в решение Павлодарского областного маслихата от 27 апреля 2023 года № 13/2 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата от 30 ноября 2023 года № 89/6. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 5 декабря 2023 года № 7434-14
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по Павлодарской области" от 27 апреля 2023 года № 13/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7332) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 30 ноября 2023 года
№ 89/6
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 27 апреля 2023 года
№ 13/2
Перечень социально значимых автомобильных сообщений по Павлодарской области
п/п
Наименование
города и района
Перечень маршрутов
1
Город Павлодар
остановка "Бассейн Олимпийского резерва" - остановка "Сад Северный";
остановка "Гагарина" - остановка "Сад Восточный";
остановка "Прибрежный" - остановка "село Кенжеколь";
остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара" - остановка "Аэропорт";
остановка "Садоводство КлҰн" - остановка "Бассейн Олимпийского резерва";
остановка "посҰлок Ленинский" - остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара";
остановка "Прибрежный" - остановка "Сад Мелиоратор";
остановка "село Жетекши" - остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара";
остановка "Железнодорожников" - остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара";
остановка "село Павлодарское" - остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара";
остановка "село Мойылды" - остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара";
остановка "Жана аул" - остановка "улица Архангельская";
остановка "село Кенжеколь" - остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара";
остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара" - остановка "Садоводство Дружба";
остановка "Поликлиника № 4" - остановка "Сад Северный";
остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара" - остановка "Ладожская";
остановка "Элеватор" - остановка "Зеленстрой";
остановка "Прибрежный" - остановка "Железнодорожный вокзал города Павлодара" - остановка "Сад Металлург";
остановка "Ажар" - остановка "Сад Нефтяник";
остановка "Прибрежный" - остановка "Центральный универсальный магазин" - остановка "Сад Металлург";
остановка "Прибрежный" - остановка "Станция Южная";
остановка "Авторемонтный завод" - остановка "Поликлиника № 4";
остановка "Конечная маршрута № 157" - остановка "Железнодорожников";
остановка "Лыжная база" - остановка "5-я автодорога "Северный промышленный район";
остановка "Поликлиника № 4" - остановка "Вторчермет"; остановка "Бассейн Олимпийского резерва" - остановка "Железнодорожный посҰлок"; остановка "АЦТО" (Автомобильный центр технического обслуживания) - остановка "Железнодорожный вокзал";
остановка "Горводоканал" - остановка "поселок Железнодорожников";
остановка "АЦТО" (Автомобильный центр технического обслуживания) - остановка "Лыжная база";
остановка "АЦТО" (Автомобильный центр технического обслуживания) - остановка "Ак.Чокина" - остановка "Лыжная база";
остановка "Ладожская" - остановка "Прибрежный микрорайон";
остановка "Зеленстрой" - остановка "станция Южная"; остановка "Ладожская" - остановка "Инфекционный центр Павлодарской областной больницы имени Г.Султанова".
2
Город Аксу
остановка "Железнодорожный вокзал" - остановка "Старая баня";
остановка "Железнодорожный вокзал" - остановка "Северная проходная Акционерного общества "Евроазиатская энергетическая корпорация";
остановка "Аксуская центральная больница" - остановка "Садоводство "Ягодка";
остановка "Аксуская центральная больница" - остановка "Водозабор коммунального государственного предприятия "Аксу су арнасы";
остановка "Железнодорожный вокзал" - остановка "Беловка";
остановка "Старая Баня" – остановка "Евроазиатская энергетическая корпорация";
остановка "Железнодорожный вокзал" - остановка "Районная отопительная котельная 2 Аксуского завода ферросплавов";
остановка "Железнодорожный вокзал" - остановка "Аксуский завод ферросплавов";
остановка "Старая Баня" - остановка "Больничная" - остановка "Аксуский завод ферросплавов";
остановка "Старая Баня" - остановка "Лицей" - остановка "Аксуский завод ферросплавов";
остановка "Амангельды" - остановка "Аксуский завод ферросплавов";
остановка "Железнодорожный вокзал" - остановка "Южная проходная Акционерного общества "Евроазиатская энергетическая корпорация";
город Аксу - село Курколь - город Аксу;
город Аксу - село Сольветка - город Аксу;
город Аксу - село Сарышыганак - город Аксу;
город Аксу - село Береке - город Аксу;
город Аксу - село Акжол - город Аксу;
город Аксу - село Айнаколь - город Аксу;
город Аксу - село Уштерек - город Аксу.
3
Город Экибастуз
остановка "22 микрорайон" - остановка "Горно-ремонтные мастерские";
остановка "Горно-ремонтные мастерские" - остановка "22 микрорайон";
остановка "Экибастузтеплоэнерго" - остановка "Экибастузтеплоэнерго" (маршрут круговой);
остановка "Вагонное депо" - остановка "Проммашкомплект";
остановка "Железнодорожный вокзал города Экибастуз" - остановка "22 микрорайон";
остановка "Железнодорожный вокзал города Экибастуз" - остановка "Вагонное депо";
остановка "Московская" - остановка "Московская" (маршрут круговой);
остановка "Торговый дом "Дария" – остановка "Торговый дом "Дария" (маршрут круговой);
город Экибастуз - посҰлок Солнечный - город Экибастуз;
село Байет - город Экибастуз - село Байет;
село Атыгай - город Экибастуз - село Атыгай;
город Экибастуз – мавзолей Машхур Жусупа Копеева - город Экибастуз;
село имени Алькея Маргулана - город Экибастуз - село имени Алькея Маргулана;
город-дачи "городские очистные" - дачи "Надежда"; город-дачи - "Союз".
4
Актогайский район
село Шолаксор - село Актогай - село Шолаксор;
село Барлыбай - село Актогай - село Барлыбай;
село Шуга - село Актогай - село Шуга;
село Харьковка - село Карабузау - село Актогай;
село Отес - село Актогай - село Отес;
село Караой - село Актогай - село Караой.
5
Баянаульский район
посҰлок Майкаин - село Баянаул - посҰлок Майкаин;
село Жумат Шанин - село Баянаул - село Жумат Шанин;
село Узынбулак - село Баянаул - село Узынбулак;
село Жанажол - село Баянаул - село Жанажол;
село Каратомар - село Баянаул - село Каратомар;
село Аксан - село Баянаул - село Аксан.
6
Иртышский район
село Кызылкак - село Иртышск - село Кызылкак;
село Иртышск остановка "Энергоцентр" - село Кызылжар - село Иртышск;
село Кызылагаш - село Иртышск - село Кызылагаш;
село Майконыр - село Иртышск - село Майконыр;
село Косагаш - село Иртышск - село Косагаш;
село Караагаш - село Иртышск - село Караагаш.
7
Железинский район
село Железинка - село Моисеевка - село Железинка;
село Озерное - село Железинка - село Озерное;
село Михайловка - село Железинка - село Михайловка;
село Лесное - село Железинка - село Лесное.
8
Майский район
село Акшиман - село Коктобе - село Акшиман.
9
Район Аққулы
село Майкарагай - село Аққулы;
село Казантай - село Аққулы;
село Бескарагай - село Аққулы;
село имени Абылхаира Баймульдина - село Аққулы;
село Жабаглы - село Аққулы;
село Шоктал - село Аққулы.
10
Район Тереңкөл
село Теренколь - село Ынталы - село Теренколь;
село Песчаное - остановка "Песчанский ремонтно-механический завод" - село Песчаное;
село Первомайское - село Теренколь - село Первомайское.
11
Павлодарский район
село Жамбыл - город Павлодар - село Жамбыл;
село Ольгинка - город Павлодар - село Ольгинка;
село Маралды - город Павлодар - село Маралды;
город Павлодар - село Зангар - город Павлодар;
город Павлодар - село Новоямышево;
село Богдановка - город Павлодар;
село Заозерное - село Шакат - город Павлодар;
город Павлодар - село Шанды - село Коктобе;
город Павлодар - село Даниловка - село Максимовка;
село Рождественка - город Павлодар.
12
Успенский район
село Дмитриевка - село Конырозек - село Успенка;
село Надаровка - село Вознесенка - село Чистополь - село Успенка;
село Тимирязево - село Ольховка - село Успенка.
13
Щербактинский район
село Шарбакты - село Коскудук - село Сахновка - село Шарбакты;
село Шарбакты - село Маралды - село Кольбулак - село Жылы-Булак - село Шарбакты;
село Есильбай - село Чигириновка - село Ботабас - село Арбаиген - село Галкино - село Малиновка - село Шарбакты;
село Заборовка - село Шарбакты;
село Шалдай - село Шарбакты;
село Красиловка - село Шарбакты;
село Сынтас - село Шарбакты;
село Жана-аул - село Шарбакты;
село Чушкалы - село Шарбакты;
село Орловка - село Шарбакты.
14
Межрайонный (междугородный внутриобластной)
село Галицкое - город Павлодар - село Галицкое;
село Кызылжар- город Павлодар - село Кызылжар;
село Щербакты - город Павлодар - село Щербакты;
село Жанабет - село Теренколь - город Павлодар;
село Успенка - город Павлодар - село Успенка;
город Павлодар - посҰлок Майкаин - город Павлодар;
город Павлодар - село Большой Акжар - город Павлодар;
село Тегистык (Покровка) - город Павлодар;
село Урлютюбе - город Павлодар - село Урлютюбе;
село Михайловка - город Павлодар - село Михайловка;
посҰлок Майкаин - город Павлодар - посҰлок Майкаин ;
город Аксу - город Экибастуз - город Аксу;
село Бескарагай - село Аққулы - город Павлодар;
город Павлодар - село Теренколь - город Павлодар;
село Коктобе - город Павлодар - село Коктобе;
село Песчаное - город Павлодар - село Песчаное;
село Теренколь - город Павлодар - село Теренколь;
село Каратай - город Павлодар - село Каратай;
город Павлодар - село Баянаул - город Павлодар;
город Павлодар - город Экибастуз - город Павлодар.

Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 13/2 "Павлодар облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастары тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 89/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 желтоқсанда № 7434-14 болып тіркелді
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастары тізбесін айқындау туралы" 2023 жылғы 27 сәуірдегі №13/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7332 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімнің қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 89/6
ешіміне қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2023 жылғы
27 сәуірдегі № 13/2
шешіміне қосымша
Павлодар облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі
Р/с №
Қала және аудан атауы
Маршруттардың тізбесі
1
Павлодар қаласы
"Олимпиядалық резерв бассейні" аялдамасы - "Северный бақшасы" аялдамасы;
"Гагарин" аялдамасы - "Восточный бақшасы" аялдамасы;
"Прибрежный" аялдамасы - "Кенжекөл ауылы" аялдамасы;
"Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы - "Әуежай" аялдамасы;
"КлҰн бау-бақшасы" аялдамасы - "Олимпиядалық резерв бассейні" аялдамасы;
"Ленин поселкесі" аялдамасы - "Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы;
"Прибрежный" аялдамасы - "Мелиоратор бақшасы" аялдамасы;
"Жетекші ауылы" аялдамасы - "Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы;
"Теміржолшылар" аялдамасы - "Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы;
"Павлодарское ауылы" аялдамасы - "Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы;
"Мойылды ауылы" аялдамасы - "Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы;
"Жаңа ауыл" аялдамасы - "Архангельская көшесі" аялдамасы;
"Кенжекөл ауылы" аялдамасы - "Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы;
"Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы - "Дружба бау-бақшасы" аялдамасы;
"№ 4 поликлиника" аялдамасы - "Северный бақшасы" аялдамасы;
"Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы - "Ладожская" аялдамасы;
"Элеватор" аялдамасы - "Зеленстрой" аялдамасы;
"Прибрежный" аялдамасы - "Павлодар қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы - "Металлург бақшасы" аялдамасы;
"Ажар" аялдамасы - "Нефтяник бақшасы" аялдамасы;
"Прибрежный" аялдамасы - "Орталық әмбебап дүкені" аялдамасы - "Металлург бақшасы" аялдамасы;
"Прибрежный" аялдамасы - "Южная станциясы" аялдамасы;
"Авторемонтный завод" аялдамасы - "№ 4 поликлиника" аялдамасы;
"№ 157 соңғы маршруты" аялдамасы - "Теміржолшылар" аялдамасы;
"Шаңғы базасы" аялдамасы - "5-ші автожол "Солтүстік өнеркәсіптік аудан" аялдамасы;
"№ 4 поликлиника" аялдамасы - "Вторчермет" аялдамасы;
"Олимпиядалық резерв бассейні" аялдамасы - "Теміржол поселкесі " аялдамасы;
"АЦТО" аялдамасы – "Теміржол бекеті" аялдамамы; "Горводоканал" аялдамысы – "Теміржолшылар кенті"; "АЦТО" аялдамасы - "Шаңғы базасы" аялдамасы; "АЦТО" аялдамасы - "Ак.Шокин" аялдамасы - "Шаңғы базасы";
"Ладожская" аялдамасы - "Жағалау аудан" аялдамасы; "Зеленстрой" аялдамасы - "Оңтүстік станция" аялдамасы; "Ладожская" аялдамасы - "Ғ.Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасының жұқпалы аурулар орталығы" аялдамасы.
2
Ақсу қаласы
"Теміржол вокзалы" аялдамасы - "Ескі монша" аялдамасы;
"Теміржол вокзалы" аялдамасы - "Еуроазиаттық энергетикалық корпорациясы" акционерлік қоғамының солтүстік өткелі" аялдамасы;
"Ақсу орталық ауруханасы" аялдамасы - "Ягодка" бау-бақшасы" аялдамасы;
"Ақсу орталық ауруханасы" аялдамасы - "Ақсу су арнасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының су мұнарасы" аялдамасы;
"Теміржол вокзалы" аялдамасы - "Беловка" аялдамасы;
"Ескі монша" аялдамасы - "Еуроазиаттық энергетикалық корпорациясы" аялдамасы;
"Теміржол вокзалы" аялдамасы - "Ақсу ферроқорытпа зауытының 2-аудандық жылу қазандығы" аялдамасы;
"Теміржол вокзалы" аялдамасы - "Ақсу ферроқорытпа зауыты" аялдамасы;
"Ескі монша" аялдамасы - "Больничная" аялдамасы - "Ақсу ферроқорытпа зауыты" аялдамасы;
"Ескі монша" аялдамасы - "Лицей" аялдамасы - "Ақсу ферроқорытпа зауыты" аялдамасы;
"Амангелді" аялдамасы - "Ақсу ферроқорытпа зауыты" аялдамасы;
"Теміржол вокзалы" аялдамасы - "Еуроазиаттық энергетикалық корпорациясы" акционерлік қоғамының оңтүстік өткелі" аялдамасы;
Ақсу қаласы - Құркөл ауылы - Ақсу қаласы;
Ақсу қаласы - Сольветка ауылы - Ақсу қаласы;
Ақсу қаласы - Сарышығанақ ауылы - Ақсу қаласы;
Ақсу қаласы - Береке ауылы - Ақсу қаласы;
Ақсу қаласы - Ақжол ауылы - Ақсу қаласы;
Ақсу қаласы - Айнакөл ауылы - Ақсу қаласы;
Ақсу қаласы - Үштерек ауылы - Ақсу қаласы.
3
Екібастұз қаласы
"22-шағын аудан" аялдамасы - "Горно-ремонтные мастерские" аялдамасы;
"Горно-ремонтные мастерские" аялдамасы - "22-шағын аудан" аялдамасы;
"Екібастұзжылуэнергиясы" аялдамасы - "Екібастұзжылуэнергиясы" аялдамасы (айналма маршрут);
"Вагон депосы" аялдамасы - "Проммашкомплект" аялдамасы;
"Екібастұз қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы -
"22-шағын аудан" аялдамасы;
"Екібастұз қаласының теміржол вокзалы" аялдамасы - "Вагон депосы" аялдамасы;
"Московская" аялдамасы - "Московская" аялдамасы (айналма маршрут);
"Дария" сауда үйі" аялдамасы - "Дария" сауда үйі" аялдамасы (айналма маршрут);
Екібастұз қаласы - Солнечный поселкесі - Екібастұз қаласы;
Бәйет ауылы - Екібастұз қаласы - Бәйет ауылы;
Атығай ауылы - Екібастұз қаласы - Атығай ауылы;
Екібастұз қаласы - Мәшһүр Жүсіп Көпеев кесенесі - Екібастұз қаласы;
Әлкей Марғұлан атындағы ауыл - Екібастұз қаласы - Әлкей Марғұлан атындағы ауыл;
Қала-саяжай үйлері "городские очистные" - саяжай үйлері "Надежда";
Қала-саяжай үйлері "Союз".
4
Ақтоғай ауданы
Шолақсор ауылы - Ақтоғай ауылы - Шолақсор ауылы;
Барлыбай ауылы - Ақтоғай ауылы - Барлыбай ауылы;
Шұға ауылы - Ақтоғай ауылы - Шұға ауылы;
Харьковка ауылы - Қарабұзау ауылы - Ақтоғай ауылы;
Өтес ауылы - Ақтоғай ауылы - Өтес ауылы;
Қараой ауылы - Ақтоғай ауылы - Қараой ауылы.
5
Баянауыл ауданы
Майқайың поселкесі - Баянауыл ауылы - Майқайың поселкесі;
Жұмат Шанин ауылы - Баянауыл ауылы - Жұмат Шанин ауылы;
Ұзынбұлақ ауылы - Баянауыл ауылы - Ұзынбұлақ ауылы;
Жаңажол ауылы - Баянауыл ауылы - Жаңажол ауылы;
Қаратомар ауылы - Баянауыл ауылы - Қаратомар ауылы;
Ақсан ауылы - Баянауыл ауылы - Ақсан ауылы.
6
Ертіс ауданы
Қызылқақ ауылы - Ертіс ауылы - Қызылқақ ауылы;
Ертіс ауылы "Энергоорталық" аялдамасы - Қызылжар ауылы - Ертіс ауылы;
Қызылағаш ауылы - Ертіс ауылы - Қызылағаш ауылы;
Майқоңыр ауылы - Ертіс ауылы - Майқоңыр ауылы;
Қосағаш ауылы - Ертіс ауылы - Қосағаш ауылы;
Қараағаш ауылы - Ертіс ауылы - Қараағаш ауылы.
7
Железин ауданы
Железинка ауылы - Моисеевка ауылы - Железинка ауылы; Озерное ауылы - Железинка ауылы - Озерное ауылы;
Михайловка ауылы - Железинка ауылы - Михайловка ауылы;
Лесное ауылы - Железинка ауылы - Лесное ауылы.
8
Май ауданы
Ақшиман ауылы - Көктөбе ауылы - Ақшиман ауылы.
9
Аққулы ауданы
Майқарағай ауылы - Аққулы ауылы;
Қазантай ауылы - Аққулы ауылы;
Бесқарағай ауылы - Аққулы ауылы;
Әбiлқайыр Баймолдин атындағы ауылы - Аққулы ауылы;
Жабағлы ауылы - Аққулы ауылы;
Шоқтал ауылы - Аққулы ауылы.
10
Тереңкөл ауданы
Тереңкөл ауылы - Ынталы ауылы - Тереңкөл ауылы;
Песчан ауылы - "Песчанский ремонтно-механический завод" аялдамасы - Песчан ауылы;
Первомайск ауылы - Тереңкөл ауылы - Первомайск ауылы.
11
Павлодар ауданы
Жамбыл ауылы - Павлодар қаласы - Жамбыл ауылы;
Ольгинка ауылы - Павлодар қаласы - Ольгинка ауылы;
Маралды ауылы - Павлодар қаласы - Маралды ауылы;
Павлодар қаласы - Заңғар ауылы - Павлодар қаласы;
Павлодар қаласы - Новоямышево ауылы;
Богдановка ауылы - Павлодар қаласы;
Заозерное ауылы - Шақат ауылы - Павлодар қаласы;
Павлодар қаласы - Шанды ауылы - Көктөбе ауылы;
Павлодар қаласы - Даниловка ауылы - Максимовка ауылы;
Рождественка ауылы - Павлодар қаласы.
12
Успен ауданы
Дмитриевка ауылы - Қоңыр Өзек ауылы - Успен ауылы;
Надаровка ауылы - Вознесенка ауылы - Чистополь ауылы - Успен ауылы;
Тимирязево ауылы - Ольховка ауылы - Успен ауылы.
13
Шарбақты ауданы
Шарбақты ауылы - Қосқұдық ауылы - Сахновка ауылы - Шарбақты ауылы;
Шарбақты ауылы - Маралды ауылы - Көлбұлақ ауылы - Жылы-Бұлақ ауылы - Шарбақты ауылы;
Есілбай ауылы - Чигириновка ауылы - Ботабас ауылы - Арбаиген ауылы - Галкино ауылы - Малиновка ауылы - Шарбақты ауылы;
Заборовка ауылы - Шарбақты ауылы;
Шалдай ауылы - Шарбақты ауылы;
Красиловка ауылы - Шарбақты ауылы;
Сынтас ауылы - Шарбақты ауылы;
Жаңа-ауыл ауылы - Шарбақты ауылы;
Шошқалы ауылы - Шарбақты ауылы;
Орловка ауылы - Шарбақты ауылы.
14
Ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық)
Галицкое ауылы - Павлодар қаласы - Галицкое ауылы;
Қызылжар ауылы - Павлодар қаласы - Қызылжар ауылы;
Шарбақты ауылы - Павлодар қаласы - Шарбақты ауылы;
Жанабет ауылы -Тереңкөл ауылы - Павлодар қаласы;
Успен ауылы - Павлодар қаласы - Успен ауылы;
Павлодар қаласы - Майқайың поселкесі - Павлодар қаласы;
Павлодар қаласы - Үлкен Ақжар ауылы - Павлодар қаласы;
Тегістік (Покровка) ауылы - Павлодар қаласы;
Үрлітөбе ауылы - Павлодар қаласы - Үрлітөбе ауылы;
Михайловка ауылы - Павлодар қаласы - Михайловка ауылы;
Майқайың поселкесі - Павлодар қаласы - Майқайың поселкесі;
Ақсу қаласы - Екібастұз қаласы - Ақсу қаласы;
Бескарағай ауылы - Аққулы ауылы - Павлодар қаласы;
Павлодар қаласы -Тереңкөл ауылы - Павлодар қаласы;
Көктөбе ауылы - Павлодар қаласы - Көктөбе ауылы;
Песчан ауылы - Павлодар қаласы - Песчан ауылы;
Тереңкөл ауылы - Павлодар қаласы - Тереңкөл ауылы;
Қаратай ауылы - Павлодар қаласы - Қаратай ауылы;
Павлодар қаласы - Баянауыл ауылы - Павлодар қаласы;
Павлодар қаласы - Екібастұз қаласы - Павлодар қаласы.