Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Павлодар
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 27 апреля 2023 года № 14/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2023 года № 7336
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно - 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2023 года.
К. Кожин

Павлодар қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 14/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 мамырда № 7336 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 787 қаулысына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарна мөлшерлемелері 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда - болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
К. Кожин