О признании утратившим силу решения акима города Аксу от 12 апреля 2022 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 19 января 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 января 2023 года № 7307
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Аксу от 12 апреля 2022 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27563).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов

Ақсу қаласы әкімінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 3 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалаcы әкімінің 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қаңтарда № 7307 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 3 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27563 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов