О внесении изменений в постановление акимата города Аксу от 20 января 2021 года № 73/1 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 29 мая 2023 года № 440/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2023 года № 7341
Акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аксу "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Аксу" от 20 января 2021 года № 73/1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7195) следующие изменения:
заголовок данного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Аксу и сельских округов города Аксу";
пункт 1 данного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Аксу и сельских округов города Аксу согласно приложению к настоящему постановлению";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

Ақсу қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 73/1 "Ақсу қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 29 мамырдағы № 440/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 мамырда № 7341 болып тіркелді
Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақсу қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" Ақсу қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 73/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7195 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы қаулының атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Ақсу қаласының және Ақсу қаласы ауылдық округтерінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
осы қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ақсу қаласының және Ақсу қаласы ауылдық округтерінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу
от 29 мая 2023 года
№ 440/4
Приложение к
постановлению
акимата города Аксу
от 20 января 2021 года
№ 73/1
Перечень определенных и утвержденных мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Аксу и сельских округов города Аксу
№ п/п
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
1
2
3
4
5
6
1

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
Ақсу қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
29 мамырдағы № 440/4
қаулысына қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 20 қаңтардағы
№ 73/1 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласының және Ақсу қаласы ауылдық округтерінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастырудың айқындалған және бекітілген орындарының тізбесі
Р/с
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сонымен қатар қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
1
2
3
4
5
6
1