Об утверждении Перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 сентября 2023 года № 750/9. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 14 сентября 2023 года № 7393-14
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қыркүйектеғі № 750/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 қыркүйекте № 7393-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Имангалиеву Б.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 13 сентября 2023 года
№ 750/9
п/п
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1
2
город Экибастуз
1
улица Мухтара Ауэзова 149, внутри здания коммунального государственного казенного предприятия "Городской дворец культуры "Өнер" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
2

1. Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Б.С. Имангалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
Екібастұз қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
13 қыркүйектегі № 750/9
қаулыға қосымша
р/н
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
1
2
Екібастұз қаласы
1
Мұхтар Әуезов көшесі 149, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өнер" қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
2

улица Кеншілер1-3, внутри здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
3
улица Мәшһүр Жүсіп 101, внутри здания коммунального государственного учреждения "Достық үйі" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
4
улица Мәшһүр Жүсіп 51 А, внутри здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
5
улица Омская, с правой стороны автобусной остановки "Железнодорожный вокзал"
6
улица Горняков, с левой стороны автобусной остановки "Нарық"
7
улица Мәшһүр Жүсіп, с левой стороны автобусной остановки "Казахстан"
8
улица Мәшһүр Жүсіп, с правой стороны автобусной остановки "Достық"
9
улица Мәшһүр Жүсіп, с правой стороны автобусной остановки "Центр обслуживания населения"
10
улица Мәшһүр Жүсіп, с правой стороны автобусной остановки "Налоговый комитет"
11
улица Мәшһүр Жүсіп, с левой стороны автобусной остановки "168 квартал"
12
улица Мәшһүр Жүсіп, с правой стороны автобусной остановки "31 микрорайон"
13
улица Мухтара Ауэзова 47 Б, с правой стороны остановки Торгово-развлекательного центра "MaxiMall"
14
улица Мухтара Ауэзова, с правой стороны автобусной остановки "Болашақ"
15
улица Мухтара Ауэзова, с левой стороны автобусной остановки "Парковая зона"
16
улица Мухтара Ауэзова, с левой стороны автобусной остановки "Казбека Нуралина"
17
улица Мухтара Ауэзова, с левой стороны автобусной остановки "15 микрорайон"
18
улица Мухтара Ауэзова, с правой стороны автобусной остановки "Муниципальный рынок"
19
улица Мухтара Ауэзова 62 А, внутри здания коммунального государственного казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа № 1 города Экибастуза" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
20
улица Пшембаева 2, внутри здания хоккейный корт товарищество с ограниченной ответственностью "Промсервис-Отан"
21
бульвар академика Марденова 7, внутри здания коммунального государственного казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа № 3 города Экибастуза" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
22
улица Абая 55А, внутри здания коммунального государственного казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа "Жасыбай" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
23
улица Кунаева 42, перед входом на стадион "Шахтер" коммунального государственного казенного предприятия "Городской дворец культуры "Өнер" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Аккольский сельский округ
24
село Акколь, улица Мейрам Асылгазина строение 14, внутри здания Аккольского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
25
село Зеленая роща, улица Зеленая роща 61, внутри здания сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Байетский сельский округ
26
село Атыгай, улица Сарыарка 4, внутри здания Атыгайского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
27
село Байет, улица Торайгырова сроение 9А, внутри здания Байетского сельского клуба "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Торт-Кудукский сельский округ
28
село Бозшаколь, улица Школьная 1А, внутри здания Бозшакольского сельского клуба "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
29
село Торт-Кудук, улица Фабричная строение 11, внутри здания Торткудукского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Железнодорожный сельский округ
30
село Кулаколь, улица Центральная 116, внутри здания Кулакольского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
31
село Карасор, улица Шайхы 16, внутри здания Карасорского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
32
село Кудайколь, улица Хамиева строение 5, внутри здания Кудайкольского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Кояндинский сельский округ
33
село Коянды, улица Жас даурен 56, внутри здания Кояндинского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
34
село Бескауга, улица Машхур Жусуп Копеева 4, внутри здания сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Село имени академика Алькея Маргула
35

Кеншілер көшесі 1-3, Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
3
Мәшһүр Жүсіп көшесі 101, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Достық үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының ішінде
4
Мәшһүр Жүсіп көшесі 51, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының ішінде
5
Омбы көшесі, "Теміржол вокзалы" автобус аялдамасының оң жағында
6
Горняков көшесі, "Нарық" автобус аялдамасының сол жағында
7
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "Қазақстан" автобус аялдамасынының сол жағында
8
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "Достық" автобус аялдамасының оң жағында
9
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "Қызмет көрсету орталығы" автобус аялдамасының оң жағында
10
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "Салық комитеті" автобус аялдамасының оң жағында
11
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "168 квартал" автобус аялдамасының сол жағында
12
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "31 шағын ауданы" автобус аялдамасының оң жағында
13
Мұхтар Әуезов көшесі 47 Б, "MaxiMall" сауда-ойын-сауық орталығының автобус аялдамасының оң жағында
14
Мұхтар Әуезов көшесі, "Болашақ" автобус аялдамасының оң жағында
15
Мұхтар Әуезов көшесі, "Саябақ аймағы" автобус аялдамасының оң жағында
16
Мұхтар Әуезов көшесі, "Қазыбек Нұралин" автобус аялдамасының сол жағында
17
Мұхтар Әуезов көшесі, "15 шағын ауданы" автобус аялдамасының сол жағында
18
Мұхтар Әуезов көшесі, "Муниципалды базар" автобус аялдамасының оң жағында
19
Мұхтар Әуезов көшесі 62 А, Павлодар облысы әкімдігінің, Павлодар облысы туризмді және спортты дамыту басқармасының "Екібастұз қаласының № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
20
Пішембаев көшесі 2, "Промсервис-Отан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі хокей корты ғимаратының ішінде
21
Академик Марденов бульвары 7, Павлодар облысы туризмді және спортты дамыту басқармасының "Екібастұз қаласының №3 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
22
Абай көшесі 55А, Павлодар облысы әкімдігінің, Павлодар облысының туризм және спортты дамыту басқармасының "Жасыбай" балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде,
23
Қонаев көшесі 42, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өнер" қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Шахтер" стадионның кіреберіс жағында
Ақкөл ауылдық округі
24
Ақкөл ауылы, Мейрам Асылғазин көшесі 14-құрылыс, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
25
Зеленая роща ауылы, Зеленая роща көшесі 61, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
Байет ауылдық округі
26
Атығай ауылы, Сарыарқа көшесі 4, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
27
Байет ауылы, Торайғыров көшесі 9А құрылыс, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Бәйет ауылдық клубы ғимаратының ішінде
Төрт-Құдық ауылдық округі
28
Бозшакөл ауылы, Школьная көшесі 1а, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Бозшакөл ауылдық клубы ғимаратының ішінде
29
Төрт-Құдық ауылы, Фабричная көшесі 11-құрылыс, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Төрт-құдық ауылдық клубы ғимаратының ішінде
Теміржол ауылдық округі
30
Құлакөл ауылы, Центральная көшесі 116, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Құлакөл ауылдық клубы ғимаратының ішінде
31
Қарасор ауылы, Шайха көшесі 16, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қарасор ауылдық клубы ғимаратының ішінде
32
Құдайкөл ауылы, Хамиев көшесі 5-құрылыс, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Құдайкөл ауылдық клубы ғимаратының ішінде
Қоянды ауылдық округі
33
Қоянды ауылы, Жас дәурен көшесі 56, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
34
Бесқауға ауылы, Мәшһүр Жүсіп Көпеев көшесі 4, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық клубы ғимаратының ішінде
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы
35

село имени академика Алькея Маргулана, улица Бейбитшилик здание 13/1, внутри здания Маргуланского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Сарыкамысский сельский округ
36
село Сарыкамыс, улица Абая 1, внутри здания Сарыкамысского сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Экибастузский сельский округ
37
село Тай, улица Тауелсиздик строение 78, внутри здания сельского клубакоммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
38
село Тортуй, улица Кумата Турсынова строение 9 А, внутри здания сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Село Шиқылдақ
39
село Шиқылдақ, улица Школьная 13, внутри здания сельского клуба коммунального государственного козенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"

Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы, Бейбітшілік көшесі 13/1 ғимараты, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының ішінде
Сарықамыс ауылдық округі
36
Сарықамыс ауылы, Абай көшесі 1, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Сарықамыс ауылдық клубы ғимаратының ішінде
Екібастұз ауылдық округі
37
Тай ауылы, Тәуелсіздік көшесі 78-құрылыс, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық клубы ғимаратының ішінде
38
Төртүй ауылы, Құмат Тұрсынов көшесі 9 А құрылымы, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Төртүй ауылының ауылдық клубы ғимаратының ішінде
Шиқылдақ ауылы
39
Шиқылдақ ауылы, Школьная көшесі 13, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық клубы ғимаратының ішінде