О внесении изменений в постановление акимата района Тереңкөл от 15 апреля 2019 года № 118/2 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории района Тереңкөл"
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 19 января 2023 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 января 2023 года № 7305
акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Тереңкөл "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории района Тереңкөл" от 15 апреля 2019 года № 118/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 130784) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией района Тереңкөл места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тереңкөл.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл А. Мангутов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Тереңкөл
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от 19 января 2023 года
№ 14
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл

Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 "Тереңкөл ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 14 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қаңтарда № 7305 болып тіркелді
Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл ауданы әкімдігінің "Тереңкөл ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 130784 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңкөл аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тереңкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі А. Мангутов
"КЕЛІСІЛДІ"
Тереңкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 19 қаңтардағы
№ 14 қаулысына
қосымша
Тереңкөл ауданы әкімдігінің

от 15 апреля 2019 года
№ 118/2
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл
№ п/п
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
2
3
Байконысский сельский округ
1.
село Байконыс
Возле здания коммунального государственного учреждения "Байконысская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Касыма Есщанова, 22
2.
село Кызылтан
Возле здания коммунального государственного учреждения "Кызылтанская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 5
3.
село Тлеубай
Возле здания клуба села Тлеубай государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Амангельды Иманова, 29
Песчанский сельский округ
4.
село Песчаное
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Песчанского сельского округа" по улице Шоссейная, 5
5.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Шоссейная, 1А
6.
Возле здания врачебной амбулатории коммунального государственного придприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Тереңкөл" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Шоссейная, 56
7.
Возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Песчаное аппарата акима Песчанского сельского округа" по улице Выдрина, 1Б
8.
село Карасук
Возле здания клуба села Карасук государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Песчаное аппарата акима Песчанского сельского округа" по улице Луговая, 7
Теренкольский сельский округ
9.
село Ынталы
Возле здания коммунального государственного учреждения "Инталинская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Ынталы, 4
10.
село Теренколь
Возле здания коммунального государственного учреждения "ALDASPAN жастар орталығы" отдела внутренней политики и развития языков района Тереңкөл, акимата района Тереңкөл по улице Елгина, 128
11.
Возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Тәуелсіздік, 230
12.
Возле здания государственного учреждения "Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" по улице Байтурсынова, 234
13.
Возле здания государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ района Тереңкөл по улице Тургенева,77
14.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Аграрно-технический колледж района Тереңкөл" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Гагарина,18
15.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Музыкальная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 128
Береговой сельский округ
16.
село Береговое
Возле здания Дома культуры села Береговое государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Намазбаева, 3
17.
село Зеленая Роща
Возле здания коммунального государственного учреждения "Зеленорощинская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Целинная, 4
18.
село Осьмерыжск
Возле здания коммунального государственного учреждения "Осьмерыжская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Школьная, 2
Бобровский сельский округ
19.
село Жанабет
Возле здания Дома культуры села Жанабет государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Кооперативная, 48
20.
село Жаскайрат
Возле здания коммунального государственного учреждения "Жаскайратская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Исы Байзакова, 6
Октябрьский сельский округ
21.
село Первомайское
Возле здания коммунального государственного учреждения "Первомайская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Бірлік, 11
22.
село Октябрьское
Возле здания Досугового центра села Октябрьское государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Тәуелсіздік, 10
Калиновский сельский округ
23.
село Калиновка
Возле здания Дома культуры села Калиновка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Жеңіс, 52
24.
село Кызылдау
Возле здания клуба села Кызылдау государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Школьная, 13
Федоровский сельский округ
25.
село Федоровка
Возле здания Дома культуры села Федоровка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Бастау, 38
Ивановский сельский округ
26.
село Ивановка
Возле здания коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Достық, 32
Верненский сельский округ
27.
село Львовка
Возле здания Дома культуры села Львовка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Кирова, 24
28.
село Фрументьевка
Возле здания Дома культуры села Фрументьевка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Мерей, 17
Воскресенский сельский округ
29.
село Березовка
Возле здания клуба села Березовка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Советов, 1
30.
село Воскресенка
Возле здания клуба села Воскресенка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Асар, 1
Жанакурлысский сельский округ
31.
село Трофимовка
Возле здания клуба села Трофимовка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Бәйтерек, 25
32.
село Жанакурылыс
Возле здания коммунального государственного учреждения "Жанакурлысская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Мектеп, 6

2019 жылғы 15 сәуірдегі
№ 118/2 қаулысына
қосымша
Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
1
2
3
Байқоныс ауылдық округі
1.
Байқоныс ауылы
Қасым Есжанов көшесі, 22, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Байқоныс жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
2.
Қызылтан ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Қызылтан жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3.
Тілеубай ауылы
Амангелді Иманов көшесі, 29, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Тілеубай ауылының клубы ғимаратының жанында
Песчан ауылдық округі
4.
Песчан ауылы
Шоссейная көшесі, 5, "Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
5.
Шоссейная көшесі, 1А, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық қәсіпорнының ғимаратының жанында
6.
Шоссейная көшесі, 56, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тереңкөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
7.
Выдрин көшесі, 1Б, "Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты Песчан ауылының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорының ғимаратының жанында
8.
Қарасуық ауылы
Луговая көшесі, 7, "Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты Песчан ауылының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Қарасуық ауылының клубы ғимаратының жанында
Тереңкөл ауылдық округі
9.
Ынталы ауылы
Ынталы көшесі, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Ынталы негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында ғимаратының жанында
10.
Тереңкөл ауылы
Елгин көшесі, 128, Тереңкөл ауданы әкімдігінің, Тереңкөл ауданының ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімінің "ALDASPAN жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
11.
Тәуелсіздік көшесі, 230, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлеметтік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының жанында
12.
Байтұрсынов көшесі, 234, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсәптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Тереңкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
13.
Тургенев көшесі, 77, "Тереңкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдармалар бөлімі" мемлеметтік мекемесі ғимаратының жанында
14.
Гагарин көшесі, 18, Павлодар облысы әкімдігі "Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданының аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
15.
Тәуелсіздік көшесі, 128, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім бері бөлімінің "Музыкалық мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
Береговой ауылдық округі
16
Береговое ауылы
Намазбаев көшесі, 3, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Береговое ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
17
Зеленая Роща ауылы
Целинная көшесі, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Зеленая роща негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
18
Осьмерыжск ауылы
Школьная көшесі, 2, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Оьмерыжск негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Бобровка ауылдық округі
19
Жаңабет ауылы
Кооперативная көшесі, 48, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Жаңабет ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
20
Жасқайрат ауылы
Иса Байзақов көшесі, 6, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Жасқайрат негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Октябрьск ауылдық округі
21
Первомайское ауылы
Бірлік көшесі, 11, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Первомайск негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
22
Октябрьское ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 10, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Октябрьское ауылының демалыс орталығы ғимаратының жанында
Калиновка ауылдық округі
23
Калиновка ауылы
Жеңіс көшесі, 52, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Калиновка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
24
Қызылдау ауылы
Школьная көшесі, 13, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Қызылдау ауылының клубы ғимаратының жанында
Федоровка ауылдық округі
25
Федоровка ауылы
Бастау көшесі, 38, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Федоровка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Ивановка ауылдық округі
26
Ивановка ауылы
Достық көшесі, 32, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Ивановка жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Верненка ауылдық округі
27
Львовка ауылы
Киров көшесі 24, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Львовка Мәдениет үйі ғимаратының жанында
28
Фрументьевка ауылы
Мерей көшесі, 17, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Фрументьевка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Воскресенка ауылдық округі
29
Березовка ауылы
Советов көшесі, 1, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Березовка ауылының клубы ғимаратының жанында
30
Воскресенка ауылы
Асар көшесі, 1, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Воскресенка ауылының клубы ғимаратының жанында
Жаңақұрылыс ауылдық округі
31
Трофимовка ауылы
Бәйтерек көшесі, 25, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Трофимовка клубы ғимаратының жанында
32
Жанақұрылыс ауылы
Мектеп көшесі, 6, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Жаңақұрылыс негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында