Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 7/45 "Тереңкөл ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 маусымдағы № 7/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 7349-14 болып тіркелді
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының "Тереңкөл ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" өзгерістер енгізу туралы 2019 жылғы 13 маусымдағы № 7/45 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6424 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
4, 6, 7 –тармақтар ережесі жаңа редакция жазылсын:
"4. Белгіленген үлгідегі наградтау парағында наградталушының жеке басын, саладағы және берілген ұжымдағы жұмысының жалпы еңбек өтілін, оның нақты сіңірген еңбектерін сипаттайтын мәліметтер, жұмысының сапасы мен тиімділігі туралы деректер мазмұндалады.
Наградтау парағына кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің, мемлекеттік органның басшысы қол қояды.
6. Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешім Тереңкөл аудандық мәслихатының сессиясында қабылданады.
Құрмет грамотасына аудандық мәслихатының төрағасы және Тереңкөл ауданының әкімі қол қояды.
Құрмет грамотасын тапсыру алдында марапаттау туралы шешім жарияланады.
7. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты жағдайда марапатталушыға жеке тапсыру етіледі. Құрмет грамотасын аудан әкімі және (немесе) аудандық мәслихат төрағасы немесе олардың тапсырмасы бойынша тұлға тапсыру етеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 13 июня 2019 года № 7/45 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой района Тереңкөл"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 15 июня 2023 года № 7/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2023 года № 7349-14
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой района Тереңкөл" от 13 июня 2019 года № 7/45 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6424) следующие изменения:
пункты 4, 6, 7 положения изложить в новой редакции:
"4. В наградном листе установленного образца излагаются данные, характеризующие личность награждаемого, общий трудовой стаж работы в отрасли и в данном коллективе, его конкретные заслуги, сведения об эффективности и качестве работы.
Наградной лист подписывается руководителем предприятия, организации, учреждения, государственного органа.
6. Решение о награждении Почетной грамотой принимается на сессии маслихата района Тереңкөл.
Почетная грамота подписывается председателем районного маслихата и акимом района Тереңкөл.
Перед вручением Почетной грамоты оглашается решение о награждении.
7. Вручение Почетной грамоты производится лично награждаемому в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким района и (или) председатель районного маслихата либо лицо по их поручению".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин