О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Тереңкөл
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 10 октября 2023 года № 3/7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 11 октября 2023 года № 7401-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Тереңкөл согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин
Приложение
к решению Маслихата
района Тереңкөл
от 10 октября 2023 года
№ 3/7
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Тереңкөл
1. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 2/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Верненского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6756);
2. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 3/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Воскресенского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6755);
3. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 4/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Октябрьского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6761);
4. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 5/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Песчанского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6754);
5. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 6/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Федоровского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6763);

Тереңкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қазандағы № 3/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 қазанда № 7401-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
10 қазандағы № 3/7
шешіміне қосымша
Тереңкөл аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Верненка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 2/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6756 болып тіркелген);
2. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Воскресенка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 3/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6755 болып тіркелген);
3. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихатының "Тереңкөл ауданы Октябрь ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 4/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6761 болып тіркелген);
4. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Песчан ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 5/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6754 болып тіркелген);
5. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Федоровка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 6/546/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6763 болып тіркелген);

6. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 7/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Бобровского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6753);
7. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 8/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Калиновского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6748);
8. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 9/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Берегового сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6752);
9. Решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 10/54 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Ивановского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6751);
10. Решение маслихата района Тереңкөл от 15 июля 2019 года № 2/47 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Теренкольского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6483);
11. Решение маслихата района Тереңкөл от 31 октября 2019 года № 2/49 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Байконысского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6592);
12. Решение маслихата района Тереңкөл от 6 декабря 2019 года № 2/51 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6670).

6. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Бобровка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 7/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6753 болып тіркелген);
7. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Калиновка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 8/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6748 болып тіркелген);
8. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Береговое ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 9/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6752 болып тіркелген);
9. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданы Ивановка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 10/54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6751 болып тіркелген);
10. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 шілдедегі "Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 2/47 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6483 болып тіркелген);
11. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 қазандағы "Тереңкөл ауданы Байқоныс ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 2/49 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6592 болып тіркелген);
12. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы "Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 2/51 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6670 болып тіркелген).