Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 35/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қыркүйекте № 7391-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Аққулы аудандық мәслихатының "Аққулы ауданы ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 196/39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6304 болып тіркелген);
2) Аққулы аудандық мәслихатының "Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі "Аққулы ауданы ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 196/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 6 қыркүйектегі № 38/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 158349 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы А. Касымова

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Аққулы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 12 сентября 2023 года № 35/7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 13 сентября 2023 года № 7391-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Аққулы:
1) Решение маслихата района Аққулы "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов района Аққулы" от 8 апреля 2019 года № 196/39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6304);
2) Решение маслихата района Аққулы "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 8 апреля 2019 года № 196/39 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов района Аққулы" от 6 сентября 2021 года № 38/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 158349).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова