Об утверждении государственного образовательного заказа на специальную психолого-педагогическую поддержку детей с ограниченными возможностями города Алматы на 2023 год в пределах объемов бюджетных средств
Постановление акимата города Алматы от 16 июня 2023 года № 2/348. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 23 июня 2023 года № 1725
В соответствии статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-5) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6-3 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на специальную психолого-педагогическую поддержку детей с ограниченными возможностями города Алматы на 2023 год в пределах объемов бюджетных средств, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Алматы қаласының 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері шегінде мүмкіндігі шектеулі балаларды арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 16 маусымдағы № 2/348 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 маусымда № 1725 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6 бабы 3 тармағының 7-5) тармақшасына және 62 бабының 6-3 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласының 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері шегінде мүмкіндігі шектеулі балаларды арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение
постановлению акимата
города Алматы
от 16 июня 2023 года № 2/348
Государственный образовательный заказ на специальную психолого-педагогическую
поддержку детей с ограниченными возможностями города Алматы на 2023 год
Специалисты
Индивидуальные занятия
(1 час, тенге)
Подгрупповые занятия
(1 час, тенге)
Групповые занятия
(1 час, тенге)
Психолог

1) осы қаулыны Алматы қаласының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 16 маусымдағы
№ 2/348
Қаулысына қосымша
2023 жылға арналған Алматы қаласының мүмкіндігі шектеулі балаларды
арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға белгіленген мемлекеттік
білім беру тапсырысы
Мамандар
Жеке сабақтар
(1 сағат, теңге)
Кіші топтық сабақтар
(1 сағат, теңге)
Топтық сабақтар
(1 сағат, теңге)
Психолог