О признании утратившим силу решения акима Алмалинского района города Алматы от 26 марта 2018 года № 01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Алмалинского района города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 10 июля 2023 года № 02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 11 июля 2023 года № 1728
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Алмалинского района города Алматы от 26 марта 2018 года № 01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Алмалинского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1464).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Жакибаев

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 наурыздағы "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 01 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 шілдедегі № 02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 шілдеде № 1728 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 наурыздағы "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 01 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1464 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Жакибаев