О признании утратившим силу решения акима Бостандыкского района города Алматы от 26 марта 2018 года № 02 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Бостандыкского района города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 5 июля 2023 года № 06. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 10 июля 2023 года № 1727
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бостандыкского района города Алматы от 26 марта 2018 года № 02 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Бостандыкского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1465).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
С. Алин

Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 наурыздағы "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 02 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2023 жылғы 5 шілдедегі № 06 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 шілдеде № 1727 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 наурыздағы "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 02 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1465 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Алин