О внесении изменения в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 6 октября 2023 года № 07. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 октября 2023 года № 1740
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1545) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Бостандыкского района города Алматы" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на аппарат акима Бостандыкского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Алин
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 6 октября 2023 года № 07
Приложение 1
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 2
Границы избирательных участков Бостандыкского района города Алматы Избирательный участок № 225
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-2", 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 125, 127, 129, 135; улица Витебская: 42А, 43/1, 44А, 44/1, 46, 48; улица Әбіш Кекілбайұлы: 229, 229А, 231, 231А, 233, 233А, 235, 237А, 239, 243А, 245, 247, 249, 249А, 251, 251А, 253, 255, 259; микрорайон "Орбита-2": 1, 2, 6; микрорайон "Хан Тәңірі": 1А, 1Б, 1В, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 22/10, 23, 23А, 24, 24А, 25; улица Навои: 308, 308/11, 309, 310, 310А, 312, 312А, 314, 314А, 316, 318, 320, 322, 323, 324, 326, 328, 397; улица Самохвалова: 5; улица Самохвалова 1-ая: 5; улица Шахмет Хусаинова: 334/4, 338/49.
Избирательный участок № 226
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-2", 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.

Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2023 жылғы 6 қазандағы № 07 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қазанда № 1740 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1545 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Бостандық ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппаратына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Алин
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының аумақтық
сайлау комиссиясы
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2023 жылғы 6 қазандағы
№ 07 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 2 шешіміне
1-қосымша
Алматы қаласы Бостандық ауданындағы сайлау учаскелерiнің шекаралары № 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-2" шағын ауданы, 25, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 125, 127, 129, 135; Витебская көшесі: 42А, 43/1, 44А, 44/1, 46, 48; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 229, 229А, 231, 231А, 233, 233А, 235, 237А, 239, 243А, 245, 247, 249, 249А, 251, 251А, 253, 255, 259; "Орбита-2" шағын ауданы: 1, 2, 6; "Хан Тәңірі" шағын ауданы: 1А, 1Б, 1В, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 22/10, 23, 23А, 24, 24А, 25; Навои көшесі: 308, 308/11, 309, 310, 310А, 312, 312А, 314, 314А, 316, 318, 320, 322, 323, 324, 326, 328, 397; Самохвалов көшесі: 5; Самохвалов көшесі 1-ші: 5; Шахмет Хусаинов көшесі: 334/4, 338/49.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-2" шағын ауданы, 25, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: проспект Аль-Фараби: 131, 133; микрорайон "Орбита-2": 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 20А, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 227
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-2", 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-2": 17, 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29А, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 228
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-1", 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: улица Навои: 208/1, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 210/3, 286, 296, 298, 300, 302, 304, 308А, 308/1, 308/10, 308/2, 308/3, 308/4, 308/5, 308/6, 308/7, 308/8, 308/9.
Избирательный участок № 229
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-1", 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-1": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 230
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 88, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 63" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байкадамова: 19, 21, 23, 23А, 25, 27/22; переулок Баха: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Бокина: 3, 3А, 3/1, 4, 6, 6А, 8, 10, 10А, 10Б, 10 корпус 1, 12; улица Журавлева: 11, 13, 19/1, 21/168, 22, 24/149, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/18, 35, 37, 39/16; улица Әбіш Кекілбайұлы: 14, 20/150, 31, 33, 35, 37 корпус 1, 37, 39, 39Б, 41, 43, 43А, 43Б, 45, 47, 49, 49А, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1, 87/10, 87/2, 87/3, 87/4, 87/6, 87/7, 87/8, 89, 93; улица Линия-20: 206; переулок Охотский: 6, 9, 11, 13; улица Радостовца: 255, 255/2, 257/1, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273; улица Розыбакиева: 155/64, 157, 157А, 159, 159А, 161, 161А, 163А, 165, 167, 169, 181А, 248, 250, 250Б, 266, 270; улица Тажибаевой Патшайым: 133/76, 135, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 178, 180; улица Шахмет Хусаинова: 139/68, 141, 142/66, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 162Б, 163, 163А, 164, 165, 166, 167/23; улица Шмелева: 70, 78А, 88.
Избирательный участок № 231
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367, здание коммунального государственного учреждения "Казахстанско-Российская гимназия № 38 имени Михаила Васильевича Ломоносова" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 131, 133; "Орбита-2" шағын ауданы: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 20А, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-2" шағын ауданы, 25, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-2" шағын ауданы: 17, 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29А, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-1" шағын ауданы, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Навои көшесі: 208/1, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 210/3, 286, 296, 298, 300, 302, 304, 308А, 308/1, 308/10, 308/2, 308/3, 308/4, 308/5, 308/6, 308/7, 308/8, 308/9.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-1" шағын ауданы, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-1" шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 88, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байқадамов көшесі: 19, 21, 23, 23А, 25, 27/22; Бах тұйық көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Бокин көшесі: 3, 3А, 3/1, 4, 6, 6А, 8, 10, 10А, 10Б, 10 корпус 1, 12; Журавлев көшесі: 11, 13, 19/1, 21/168, 22, 24/149, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/18, 35, 37, 39/16; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 14, 20/150, 31, 33, 35, 37корпус1, 37, 39, 39Б, 41, 43, 43А, 43Б, 45, 47, 49, 49А, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1, 87/10, 87/2, 87/3, 87/4, 87/6, 87/7, 87/8, 89, 93; Линия-20 көшесі: 206; Охотский тұйық көшесі: 6, 9, 11, 13; Радостовец көшесі: 255, 255/2, 257/1, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273; Розыбакиев көшесі: 155/64, 157, 157А, 159, 159А, 161, 161А, 163А, 165, 167, 169, 181А, 248, 250, 250Б, 266, 270; Тәжібаева Патшайым көшесі: 133/76, 135, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 178, 180; Шахмет Хусаинов көшесі: 139/68, 141, 142/66, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 162Б, 163, 163А, 164, 165, 166, 167/23; Шмелев көшесі: 70, 78А, 88.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367, Алматы қаласы білім басқармасының "Михаил Васильевич Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Байкадамова: 20, 26, 28, 30, 32/24; улица Березовского: 2, 4, 6, 8, 13; проспект Гагарина: 233 корпус 1, 233 корпус 2, 233 корпус 3, 233 корпус 4, 233 корпус 5, 235; улица Әбіш Кекілбайұлы: 26, 28, 97, 97А, 99, 113; улица Короленко: 7, 8, 11, 13; улица Кулешова: 1/18, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17/11, 18; улица Можайского: 1/229, 5, 6; улица Радостовца: 234, 240/5, 250, 252, 277, 295, 297, 299; улица Розыбакиева: 173/24, 175, 179, 181, 274, 276, 282, 284/17; улица Тажибаевой Патшайым: 182, 190/25; улица Ходжанова: 9А, 13; улица Шахмет Хусаинова: 172, 174, 179, 180, 187/23.
Избирательный участок № 232
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 133, здание республиканского государственного учреждения "Колледж школа-интернат при Казахской национальной академии искусств имени Темирбека Жургенова".
Границы: улица Березовского: 18, 22/14, 24; проспект Гагарина: 253; улица Әбіш Кекілбайұлы: 123, 129/1, 129/2, 129/3, 129/5, 129/8, 131А, 131Б, 131, 133В, 133 корпус 1, 133, 135, 137А, 137, 139А, 139, 141А, 141, 143, 145, 147, 149; улица Комарова: 3, 22; улица Кулешова: 21, 22, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36А, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54, 73, 76; улица Линия-20: 228, 230, 232; улица Радостовца: 262/12, 301, 303А, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315/15; улица Розыбакиева: 183/22, 185, 187, 189, 191/25, 193/26, 201, 207, 286/20, 288А, 288, 290А, 290, 292А, 292, 294А, 294, 296/23, 298, 310А, 310; улица Сеченова: 46/8, 47/10, 58; улица Тажибаевой Патшайым: 157 корпус 2, 157 корпус 4, 157, 157/1, 157/3, 157/5, 157/7, 157/8, 159, 192/30, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 214, 218, 220; улица Торайгырова: 1; улица Ходжанова: 19/35, 21, 24/1, 27, 28, 30, 31/197А, 33, 34/197, 36/210; улица Шахмет Хусаинова: 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 199, 200, 203, 204/32, 207, 211, 212, 216/6, 226/31; улица Шишкина: 2, 5, 20, 21; улица Шопена: 45/6, 53, 61, 69/6; улица Шуберта: 8.
Избирательный участок № 233
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-1", 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-1": 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 234
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 55А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 40" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-4": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 235

Шекаралары: Байқадамов көшесі: 20, 26, 28, 30, 32/24; Березовский көшесі: 2, 4, 6, 8, 13; Гагарин даңғылы: 233 корпус 1, 233 корпус 2, 233 корпус 3, 233 корпус 4, 233 корпус 5, 235; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 26, 28, 97, 97А, 99, 113; Короленко көшесі: 7, 8, 11, 13; Кулешов көшесі: 1/18, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17/11, 18; Можайский көшесі: 1/229, 5, 6; Радостовец көшесі: 234, 240/5, 250, 252, 277, 295, 297, 299; Розыбакиев көшесі: 173/24, 175, 179, 181, 274, 276, 282, 284/17; Тәжібаева Патшайым көшесі: 182, 190/25; Ходжанов көшесі: 9А, 13; Шахмет Хусаинов көшесі: 172, 174, 179, 180, 187/23.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 133, "Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының жанындағы колледж мектеп-интернат" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Березовский көшесі: 18, 22/14, 24; Гагарин даңғылы: 253; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 123, 129/1, 129/2, 129/3, 129/5, 129/8, 131А, 131Б, 131, 133В, 133 корпус 1, 133, 135, 137А, 137, 139А, 139, 141А, 141, 143, 145, 147, 149; Комаров көшесі: 3, 22; Кулешов көшесі: 21, 22, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36А, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54, 73, 76; Линия-20 көшесі: 228, 230, 232; Радостовец көшесі: 262/12, 301, 303А, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315/15; Розыбакиев көшесі: 183/22, 185, 187, 189, 191/25, 193/26, 201, 207, 286/20, 288А, 288, 290А, 290, 292А, 292, 294А, 294, 296/23, 298, 310А, 310; Сеченов көшесі: 46/8, 47/10, 58; Тәжібаева Патшайым көшесі: 157 корпус 2, 157 корпус 4, 157, 157/1, 157/3, 157/5, 157/7, 157/8, 159, 192/30, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 214, 218, 220; Торайғыров көшесі: 1; Ходжанов көшесі: 19/35, 21, 24/1, 27, 28, 30, 31/197А, 33, 34/197, 36/210; Шахмет Хусаинов көшесі: 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 199, 200, 203, 204/32, 207, 211, 212, 216/6, 226/31; Шишкин көшесі: 2, 5, 20, 21; Шопен көшесі: 45/6, 53, 61, 69/6; Шуберт көшесі: 8.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-1" шағын ауданы, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-1" шағын ауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағын ауданы, 55А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-4" шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
№ 235 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Каргалы", улица Кенесары хана, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 191 имени Габидена Мустафина" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 200, 202, 210; улица Аскарова: 1; переулок Кошек Батыра: 1, 3, 11; улица Кошек Батыра: 1, 2, 3, 6, 7, 9, 9А, 9Б, 12, 14, 14А, 19А, 21, 22, 25Б, 25В, 25Г, 25Д, 25Ж, 27, 29, 33, 40; микрорайон "Дарын": 1, 3, 4, 7, 8, 10, 10А, 10/1, 12, 14, 14/1, 15, 18, 18А, 24, 24А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 42, 43, 45, 46, 53, 55, 55/1; микрорайон "Дарын-1": 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 47; микрорайон "Мирас": 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 23, 25/1, 26, 28, 30, 31, 42/1, 42/2, 48, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 71А, 72, 78, 79, 80, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 128/1, 128/2, 128/3, 129, 130, 130/1, 131, 133, 134, 134/1, 134/2, 136, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 149А, 149Б, 149/1, 150, 153, 157, 157/2, 157/4, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174А, 174 корпус 17, 174/10, 174/13, 174/16, 174/3, 174/17, 174/6, 174/9, 175/3, 177, 179, 188, 188/13, 188/16, 188/17, 188/18, 188/19, 188/2, 188/20, 188/21, 188/24, 188/25, 188/26, 188/32, 188/33, 188/36, 188/37, 188/38, 188/39, 188/43, 188/44, 188/45, 188/46, 188/47, 188/49, 188/51, 188/53, 188/54, 188/56, 188/6, 188/7; улица Мусабаева: 3, 5, 10, 12, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28.
Избирательный участок № 236
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 5Г, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 145 имени Аль-Фараби" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-3": 26, 27, 55/2; микрорайон "Орбита-4": 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 237
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Орбита-3": 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 54, 55.
Избирательный участок № 238
Центр: город Алматы, микрорайон "Орбита-3", 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45" управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Қарғалы" шағын ауданы, Кенесары хан көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "Ғабиден Мұстафин атындағы № 191 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 200, 202, 210; Асқаров көшесі: 1; Көшек батыр тұйық көшесі: 1, 3, 11; Көшек батыр көшесі: 1, 2, 3, 6, 7, 9, 9А, 9Б, 12, 14, 14А, 19А, 21, 22, 25Б, 25В, 25Г, 25Д, 25Ж, 27, 29, 33, 40; "Дарын" шағын ауданы : 1, 3, 4, 7, 8, 10, 10А, 10/1, 12, 14, 14/1, 15, 18, 18А, 24, 24А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 42, 43, 45, 46, 53, 55, 55/1; "Дарын-1" шағын ауданы: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 47; "Мирас" шағын ауданы: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 23, 25/1, 26, 28, 30, 31, 42/1, 42/2, 48, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 71А, 72, 78, 79, 80, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 128/1, 128/2, 128/3, 129, 130, 130/1, 131, 133, 134, 134/1, 134/2, 136, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 149А, 149Б, 149/1, 150, 153, 157, 157/2, 157/4, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174А, 174 корпус 17, 174/10, 174/13, 174/16, 174/3, 174/17, 174/6, 174/9, 175/3, 177, 179, 188, 188/13, 188/16, 188/17, 188/18, 188/19, 188/2, 188/20, 188/21, 188/24, 188/25, 188/26, 188/32, 188/33, 188/36, 188/37, 188/38, 188/39, 188/43, 188/44, 188/45, 188/46, 188/47, 188/49, 188/51, 188/53, 188/54, 188/56, 188/6, 188/7; Мұсабаев көшесі: 3, 5, 10, 12, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағын ауданы, 5Г, Алматы қаласы білім басқармасының "Әл-Фараби атындағы № 145 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-3" шағын ауданы: 26, 27, 55/2; "Орбита-4" шағын ауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағын ауданы, 55, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Орбита-3" шағын ауданы: 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 54, 55.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Орбита-3" шағын ауданы, 55, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: микрорайон "Орбита-3": 1, 2, 3, 4, 5, 5Б, 5Е, 6, 7, 7А, 8, 12А, 13, 16, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 239
Центр: город Алматы, улица Торайгырова, 29, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация".
Границы: улица Рыскулбекова: 28/1, 28/10, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/8, 28/9; улица Торайгырова: 19, 19А, 21, 21/1, 33; улица Щепкина: 35, 35А, 37.
Избирательный участок № 240
Центр: город Алматы, улица Торайгырова, 29, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация".
Границы: улица Рыскулбекова: 38; улица Торайгырова: 11, 11А, 11/39, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45В, 47, 49, 51, 53; улица Щепкина: 39.
Избирательный участок № 241
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 37" управления образования города Алматы.
Границы: улица Вишневского 3-ая: 1, 3, 6, 8, 9, 11, 12, 16, 17, 22, 24, 30, 42; улица Декарта: 1/135, 1/1, 2/137, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/44, 12/46, 14/43, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/3, 21/14, 22, 22/16, 23, 23/9, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/66; улица Әбіш Кекілбайұлы: 119, 119А; улица Мельникайте: 1/139, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11/48, 12, 13/45, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/68; улица Навои: 125, 131/1, 142, 144, 146, 148А, 148, 150А, 150, 152А, 152, 154А, 154, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164Б, 164, 166А, 166, 168, 170А, 170, 172Б, 172, 174А, 174Б, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 182А, 184А, 184, 186, 190, 192А, 202, 206, 208, 208/6, 210/1, 210/2, 212, 214А, 216, 218А, 224А, 228, 234А, 234, 236, 242А, 246, 250А, 262, 266, 268, 278А, 278, 280; улица Рыскулбекова: 2, 4, 6, 8, 10, 12/30, 14/27, 16, 18; улица Семятовой: 41/13, 43; улица Ухтомского: 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/32, 12, 12/34, 13, 13/29, 15, 16, 17/2, 18, 20, 21, 22, 24А, 24, 26, 28/54; улица Шахтерская: 2/133, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/40, 13/37, 14/39, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/10, 22, 23, 24/7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/60, 34/62; улица Эйлера: 1, 2А, 2/129, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/36, 12/38, 13/33, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21/6, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/56, 28, 30, 32, 34/58.
Избирательный участок № 242
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 94" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 134/64, 136, 138, 144, 145, 146, 148, 149, 152/61, 159, 161, 163, 170, 172; проспект Гагарина: 154А, 154, 158, 178, 180, 184, 186; улица Джандарбекова: 133/60, 135, 136, 137, 142, 143, 144, 149, 150, 151, 169, 180; улица Джандосова: 21/171; улица Жарокова: 153, 163, 165, 167, 171А, 171Е; улица Мынбаева: 73/130, 75; улица Сатпаева: 54, 56, 62А, 62Б, 62; улица Солодовникова: 28; улица Умбетбаева: 162, 164, 166, 179, 188.
Избирательный участок № 243

Шекаралары: "Орбита-3" шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 5Б, 5Е, 6, 7, 7А, 8, 12А, 13, 16, 19, 20, 21, 22.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Торайғыров көшесі, 29 , "Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рысқұлбеков көшесі: 28/1, 28/10, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/8, 28/9; Торайғыров көшесі: 19, 19А, 21, 21/1, 33; Щепкин көшесі: 35, 35А, 37.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Торайғыров көшесі, 29, "Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рысқұлбеков көшесі: 38; Торайғыров көшесі: 11, 11А, 11/39, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45В, 47, 49, 51, 53; Щепкин көшесі: 39.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 20, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 37 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Вишневский көшесі 3-ші: 1, 3, 6, 8, 9, 11, 12, 16, 17, 22, 24, 30, 42; Декарт көшесі: 1/135, 1/1, 2/137, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/44, 12/46, 14/43, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/3, 21/14, 22, 22/16, 23, 23/9, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/66; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 119, 119А; Мельникайте көшесі: 1/139, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11/48, 12, 13/45, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/68; Навои көшесі: 125, 131/1, 142, 144, 146, 148А, 148, 150А, 150, 152А, 152, 154А, 154, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164Б, 164, 166А, 166, 168, 170А, 170, 172Б, 172, 174А, 174Б, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 182А, 184А, 184, 186, 190, 192А, 202, 206, 208, 208/6, 210/1, 210/2, 212, 214А, 216, 218А, 224А, 228, 234А, 234, 236, 242А, 246, 250А, 262, 266, 268, 278А, 278, 280; Рысқұлбеков көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12/30, 14/27, 16, 18; Семятов көшесі: 41/13, 43; Ухтомский көшесі: 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/32, 12, 12/34, 13, 13/29, 15, 16, 17/2, 18, 20, 21, 22, 24А, 24, 26, 28/54; Шахтерская көшесі: 2/133, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/40, 13/37, 14/39, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/10, 22, 23, 24/7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/60, 34/62; Эйлер көшесі: 1, 2А, 2/129, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/36, 12/38, 13/33, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21/6, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/56, 28, 30, 32, 34/58.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 94 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 134/64, 136, 138, 144, 145, 146, 148, 149, 152/61, 159, 161, 163, 170, 172; Гагарин даңғылы: 154А, 154, 158, 178, 180, 184, 186; Жандарбеков көшесі: 133/60, 135, 136, 137, 142, 143, 144, 149, 150, 151, 169, 180; Жандосов көшесі 21/171; Жароков көшесі: 153, 163, 165, 167, 171А, 171Е; Мыңбаев көшесі: 73/130, 75; Сәтпаев көшесі: 54, 56, 62А, 62Б, 62; Солодовников көшесі: 28; Үмбетбаев көшесі: 162, 164, 166, 179, 188.
№ 243 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 113, 129; проспект Гагарина: 111, 113/108, 115, 116, 117, 118, 123, 124, 126, 127/91, 130, 132, 133А, 133Б, 133, 133/1, 133/2, 133/8, 135; улица Катаева: 114/118, 115, 116, 119, 125, 128, 132/105; улица Мынбаева: 68, 85, 93, 103, 127/91; улица Радостовца: 118, 129; улица Розыбакиева: 118, 122, 124, 126; улица Умбетбаева: 114/102А, 116, 130; улица Умурзакова: 113/112, 114/110, 116, 130А, 130, 133/80, 135.
Избирательный участок № 244
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж Әділет".
Границы: проспект Гагарина: 135В, 135Г, 135Д, 135Е, 148, 152; улица Катаева: 153, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 169, 170, 171, 172, 175, 176, 179; улица Радостовца: 152Б, 152В, 152Г, 152Д, 152Е, 152, 152/11, 152/12, 163А, 163, 167А, 169А, 171А, 171, 173А, 173, 175А, 175, 177А, 177Б, 177, 179А, 183; улица Розыбакиева: 154А, 154/66А, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164, 166, 168А, 168, 170А, 170, 172, 174А, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 184А, 184; улица Сатпаева: 64Б, 64В, 64Г; улица Солодовникова: 21, 23.
Избирательный участок № 245
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, 202 здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 152" управления образования города Алматы.
Границы: переулок Вахтангова: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18/10, 19, 21, 23А, 23; улица Вахтангова: 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11Б, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18А, 18, 18/10, 19, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23А, 24, 24А; улица Джандосова: 29А, 29Б, 29В, 29Г, 29, 31А, 31Б, 31, 33А, 33Б, 33, 35А, 35, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37, 45А; переулок Лебедева: 6А, 7А, 7, 8; переулок Линия-20: 1, 2А, 2 корпус 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 30А, 30, 32; улица Линия-20: 126А, 126, 129, 130, 132, 134/8, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150А; улица Линия-22: 39, 41, 43А, 43; улица Розыбакиева: 111, 113А, 115, 117, 186, 188, 190; улица Тажибаевой Патшайым: 97А, 97Б, 97В, 97Г, 97, 99, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 246
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 65" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 124, 130, 130 корпус 2; улица Егизбаева: 2/138, 3, 4, 6А; улица Каримова: 214/1, 220, 222А, 224, 235; улица Линия-20: 1/136, 2/134, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20А, 20/129, 20/1, 20/2, 23; улица Мынбаева: 98, 115, 127/91, 133/19, 135/8, 137А, 137, 141; улица Радостовца: 124; улица Розыбакиева: 35А, 37А, 39А, 41А, 43А, 45А, 53/113, 136, 138, 140; улица Сатпаева: 75, 77, 79, 89, 91, 93, 95, 97; улица Тажибаевой Патшайым: 3, 5, 6; улица Шахмет Хусаинова: 3, 5, 22/126, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/117.
Избирательный участок № 247

Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 113, 129; Гагарин даңғылы: 111, 113/108, 115, 116, 117, 118, 123, 124, 126, 127/91, 130, 132, 133А, 133Б, 133, 133/1, 133/2, 133/8, 135; Катаев көшесі: 114/118, 115, 116, 119, 125, 128, 132/105; Мыңбаев көшесі: 68, 85, 93, 103, 127/91; Радостовец көшесі: 118, 129; Розыбакиев көшесі: 118, 122, 124, 126; Үмбетбаев көшесі: 114/102А, 116, 130; Өмірзақов көшесі: 113/112, 114/110, 116, 130А, 130, 133/80, 135.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А, "Әділет колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 135В, 135Г, 135Д, 135Е, 148, 152; Катаев көшесі: 153, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 169, 170, 171, 172, 175, 176, 179; Радостовец көшесі: 152Б, 152В, 152Г, 152Д, 152Е, 152, 152/11, 152/12, 163А, 163, 167А, 169А, 171А, 171, 173А, 173, 175А, 175, 177А, 177Б, 177, 179А, 183; Розыбакиев көшесі: 154А, 154/66А, 156А, 156, 158А, 158, 160А, 160, 162А, 162, 164А, 164, 166, 168А, 168, 170А, 170, 172, 174А, 174, 176А, 176, 178А, 178, 180А, 180, 184А, 184; Сәтбаев көшесі: 64Б, 64В, 64Г; Солодовников көшесі: 21, 23.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 202, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 152 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Вахтангов тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18/10, 19, 21, 23А, 23; Вахтангов көшесі: 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11Б, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18А, 18, 18/10, 19, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23А, 24, 24А; Жандосов көшесі: 29А, 29Б, 29В, 29Г, 29, 31А, 31Б, 31, 33А, 33Б, 33, 35А, 35, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37, 45А; Лебедев тұйық көшесі: 6А, 7А, 7, 8; Линия-20 тұйық көшесі: 1, 2А, 2 корпус 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 30А, 30, 32; Линия-20 көшесі: 126А, 126, 129, 130, 132, 134/8, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150А; Линия-22 көшесі: 39, 41, 43А, 43; Розыбакиев көшесі: 111, 113А, 115, 117, 186, 188, 190; Тәжібаева Патшайым көшесі: 97А, 97Б, 97В, 97Г, 97, 99, 100, 102, 104, 106.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 124, 130, 130 корпус 2; Егізбаев көшесі: 2/138, 3, 4, 6А; Каримов көшесі: 214/1, 220, 222А, 224, 235; Линия-20 көшесі: 1/136, 2/134, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20А, 20/129, 20/1, 20/2, 23; Мыңбаев көшесі: 98, 115, 127/91, 133/19, 135/8, 137А, 137, 141; Радостовец көшесі: 124; Розыбакиев көшесі: 35А, 37А, 39А, 41А, 43А, 45А, 53/113, 136, 138, 140; Сәтбаев көшесі: 75, 77, 79, 89, 91, 93, 95, 97; Тәжібаева Патшайым көшесі: 3, 5, 6; Шахмет Хусаинов көшесі: 3, 5, 22/126, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/117.
№ 247 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 233, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 140 имени Мукагали Макатаева" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 150, 164 корпус 1, 164 корпус 2, 164 корпус 4, 164 корпус 5, 164 корпус 7, 164 корпус 8, 164 корпус 9, 164 корпус 10; улица Бутлерова: 131, 154, 156; улица Мынбаева: 138; улица Рахманинова: 160, 163, 172; улица Сатпаева: 109, 111А, 111; улица Тургута Озала: 222, 233, 235А, 235/152, 237, 240, 242, 247/107; улица Туркебаева: 232/158, 234, 238, 244, 246.
Избирательный участок № 248
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 233, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 140 имени Мукагали Макатаева" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 164 корпус 3, 164 корпус 6, 190, 198/229, 200, 202, 202/1, 204А, 204, 206, 208; улица Айвазовского: 124, 126, 135; улица Брусиловского: 208, 218, 228, 230, 231А, 231, 232, 233, 235, 237, 241А, 247А, 247, 249, 255; улица Маршака: 119, 125, 131, 149А, 150/160, 151/123, 162, 184, 186/121; улица Прокофьева: 235, 237, 239, 240А, 240/180, 244; улица Сатпаева: 119, 127, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/5, 133/6; улица Тлендиева: 231/129, 244, 246, 248, 250, 252, 254; улица Туркебаева: 217/162, 221, 233, 247, 251, 253, 255А, 255/115.
Избирательный участок № 249
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский электромеханический колледж".
Границы: улица Сатпаева: 86, 88Г, 90А, 90/10, 90/16, 90/20, 90/36, 90/38, 90/43, 90/52, 90/54, 90/55, 90/61, 90/63, 90/64, 90/65, 90/66, 90/67.
Избирательный участок № 250
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 205, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 92 имени Махатма Ганди" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 5, 5/1, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 21/1, 21/2; улица Желтоксан: 200А, 202А, 204А, 206А, 206, 229Г, 229Д, 233А; проспект Назарбаева: 221, 223А, 223, 225А, 225, 229, 231, 235А, 235Б, 235В, 235, 237А, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 247; улица Панфилова: 197, 199, 201А, 201, 203, 204А, 204, 205, 206А, 208, 210, 220А; Площадь Республики: 4; улица Тимирязева: 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2.
Избирательный участок № 251
Центр: город Алматы, улица Байтурсынулы, 150, здание "Специальная (коррекционная) школа - интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 41/2, 41/3, 45; улица Байтурсынулы: 164, 166, 174, 176, 177, 178, 179 корпус 2, 179 корпус 3, 179 корпус 4, 179 корпус 5, 179 корпус 6, 179, 180, 181, 185А, 185Б, 185, 191, 195, 199; улица Володарского: 33, 40А, 41, 44, 51, 60, 61, 64, 68, 70; улица Каратаева: 3Б, 3, 4, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20Г, 20Д, 24, 27, 28А, 28, 30, 31, 32В, 32Г, 32, 34, 35, 38А, 38/1, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 50, 52, 58, 60, 62, 66, 70, 72А, 74А, 76А, 76, 78А, 78Б, 78, 80А, 80Б, 80В, 80, 80/1, 84, 86, 88, 90А, 90, 92, 94А, 94, 96, 98, 100, 106А, 110, 112, 114, 116, 118А, 118 корпус 1, 118, 120, 122А, 122, 124, 128А, 136, 181А, 181Б; улица Кирпичнозаводская: 44, 46; улица Кирпичнозаводская 1-ая: 3, 10А, 18, 20, 22; улица Кирпичнозаводская 2-ая: 1, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 24, 40; улица Кирпичнозаводская 3-ая: 1, 7, 8, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Кирпичнозаводская 5-ая: 3, 7А, 9А, 9, 11/48, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29А, 29, 31Б; улица Кирпичнозаводская 6-ая: 22А, 40, 48, 62; улица Маркова: 54, 60, 70; улица Минусинская: 13А, 13, 15, 17, 20Б, 20Г, 23, 29, 30, 31, 40, 43, 51, 53, 57; улица Попова: 1/25, 2Б, 3А, 5, 6, 7/52, 9, 10, 11, 12/14А, 13, 14/5; улица Революционная: 7; проспект Сейфуллина: 574, 574/1 корпус 1, 574/1 корпус 2, 574/1 корпус 3, 574/1, 574/5, 580.
Избирательный участок № 252
Центр: город Алматы, улица Шашкина, 14, здание общежития некоммерческого акционерного общества "Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева".

Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 233, Алматы қаласы білім басқармасының "Мұқағали Мақатаев атындағы № 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 150, 164 корпус 1, 164 корпус 2, 164 корпус 4, 164 корпус 5, 164 корпус 7, 164 корпус 8, 164 корпус 9, 164 корпус 10; Бутлеров көшесі: 131, 154, 156; Мыңбаев көшесі: 138; Рахманинов көшесі: 160, 163, 172; Сәтбаев көшесі: 109, 111А, 111; Тұрғыт Өзал көшесі: 222, 233, 235А, 235/152, 237, 240, 242, 247/107; Түркебаев көшесі: 232/158, 234, 238, 244, 246.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 233, Алматы қаласы білім басқармасының "Мұқағали Мақатаев атындағы № 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 164 корпус 3, 164 корпус 6, 190, 198/229, 200, 202, 202/1, 204А, 204, 206, 208; Айвазовский көшесі: 124, 126, 135; Брусиловский көшесі: 208, 218, 228, 230, 231А, 231, 232, 233, 235, 237, 241А, 247А, 247, 249, 255; Маршак көшесі: 119, 125, 131, 149А, 150/160, 151/123, 162, 184, 186/121; Прокофьев көшесі: 235, 237, 239, 240А, 240/180, 244; Сәтбаев көшесі: 119, 127, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/5, 133/6; Тілендиев көшесі: 231/129, 244, 246, 248, 250, 252, 254; Түркебаев көшесі: 217/162, 221, 233, 247, 251, 253, 255А, 255/115.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257, "Алматы электромеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сәтбаев көшесі: 86, 88Г, 90А, 90/10, 90/16, 90/20, 90/36, 90/38, 90/43, 90/52, 90/54, 90/55, 90/61, 90/63, 90/64, 90/65, 90/66, 90/67.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 205, Алматы қаласы білім басқармасының "Махатма Ганди атындағы № 92 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 5, 5/1, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 21/1, 21/2; Желтоқсан көшесі: 200А, 202А, 204А, 206А, 206, 229Г, 229Д, 233А; Назарбаев даңғылы: 221, 223А, 223, 225А, 225, 229, 231, 235А, 235Б, 235В, 235, 237А, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 247; Панфилов көшесі: 197, 199, 201А, 201, 203, 204А, 204, 205, 206А, 208, 210, 220А; Республика Алаңы: 4; Тимирязев көшесі: 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 150, Алматы қаласы білім басқармасының "Интеллектуалдық дамуы бұзылған балаларға арналған № 7 арнайы (түзету) мектеп-интернатының" ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 41/2, 41/3, 45; Байтұрсынұлы көшесі: 164, 166, 174, 176, 177, 178, 179 корпус 2, 179 корпус 3, 179 корпус 4, 179 корпус 5, 179 корпус 6, 179, 180, 181, 185А, 185Б, 185, 191, 195, 199; Володарский көшесі: 33, 40А, 41, 44, 51, 60, 61, 64, 68, 70; Қаратаев көшесі: 3Б, 3, 4, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20Г, 20Д, 24, 27, 28А, 28, 30, 31, 32В, 32Г, 32, 34, 35, 38А, 38/1, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 50, 52, 58, 60, 62, 66, 70, 72А, 74А, 76А, 76, 78А, 78Б, 78, 80А, 80Б, 80В, 80, 80/1, 84, 86, 88, 90А, 90, 92, 94А, 94, 96, 98, 100, 106А, 110, 112, 114, 116, 118А, 118 корпус 1, 118, 120, 122А, 122, 124, 128А, 136, 181А, 181Б; Кирпичнозаводская көшесі: 44, 46; Кирпичнозаводская көшесі 1-ші: 3, 10А, 18, 20, 22; Кирпичнозаводская көшесі 2-ші: 1, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 24, 40; Кирпичнозаводская көшесі 3-ші: 1, 7, 8, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Кирпичнозаводская көшесі 5-ші: 3, 7А, 9А, 9, 11/48, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29А, 29, 31Б; Кирпичнозаводская көшесі 6-ші: 22А, 40, 48, 62; Марков көшесі: 54, 60, 70; Минусинская көшесі: 13А, 13, 15, 17, 20Б, 20Г, 23, 29, 30, 31, 40, 43, 51, 53, 57; Попов көшесі: 1/25, 2Б, 3А, 5, 6, 7/52, 9, 10, 11, 12/14А, 13, 14/5; Революционная көшесі: 7; Сейфуллин даңғылы: 574, 574/1 корпус 1, 574/1 корпус 2, 574/1 корпус 3, 574/1, 574/5, 580.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 14, "Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы жатақханасының ғимараты.

Границы: проспект Аль-Фараби: 61/26, 63/17, 65, 67; улица Бальзака: 1, 2, 3А, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8Б, 8В, 8, 9, 11, 12А, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А/34, 21Б, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; улица Касымова: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38/15, 48, 50, 52, 54, 58, 60А, 60, 62, 64; улица Попова: 15, 17/6, 19/19А, 21, 23/12, 27, 29, 33, 35, 36, 37, 38/14; улица Тимирязева: 34, 36/2; улица Шашкина: 1/2, 4, 5Б, 6, 8, 9А, 9Б, 9В, 9, 10, 11, 13, 14А, 14, 15, 16, 20, 22.
Избирательный участок № 253
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22В, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет имени Каныша Имантаевича Сатпаева".
Границы: улица Байтурсынулы: 122/22, 124Б, 125, 127, 129А, 129, 130/25, 133, 135, 138/27, 141, 143; бульвар Бухар Жырау: 1/121, 2, 3А, 4, 5, 10/1, 12, 15, 19, 23; улица Габдуллина: 2, 4, 5, 6, 8А, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24А/48, 24; улица Лысенко: 22, 24, 26/19; улица Маркова: 20, 22; улица Минина: 10, 22, 24, 26; микрорайон "Керемет": 1, 3, 5, 7; улица Никитина: 2, 5, 8, 9, 13, 14, 15/7, 16, 24, 25, 27, 29, 38; улица Пожарского: 5, 7, 13Б, 19, 27; улица Политехническая: 1, 2А, 5А, 5, 6, 14/6, 16А, 17, 18, 19А, 19, 20, 22, 24, 28, 30; улица Римского-Корсакова: 2/6, 4, 6А, 6Б, 6В, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 25А, 25, 27/15; улица Сатпаева: 22, 22/1, 22/2, 22/5, 24, 26, 28; улица Тимирязева: 1, 3, 5А, 5, 7; улица Тютчева: 1, 4, 6; переулок Шумный: 3, 4, 5, 8, 8/1, 10, 11.
Избирательный участок № 254
Центр: город Алматы, проспект Абая, 14, здание республиканского государственного учреждения "Национальная библиотека Республики Казахстан" комитета культуры министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Границы: проспект Абая: 10Б, 10, 12Б, 12/38А, 16, 20/1, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/22, 20/3, 20/5, 24; улица Байсеитовой: 38, 40, 40/1, 42, 45, 47/20, 49; улица Желтоксан: 168А, 170, 177А, 177Б; проспект Назарбаева: 187, 189, 189/1, 189/2, 193.
Избирательный участок № 255
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 23" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 26А, 28, 28 общежитие-4А, 28 общежитие-5, 28 общежитие-6; улица Желтоксан: 181; микрорайон "Керемет": 6; улица Наурызбай батыра: 125, 152, 154А; улица Сатпаева: 3А, 5А, 5Б, 5, 7А, 16А, 16Б, 16, 18А, 18В, 18Г, 18Д, 18, 20А, 20; проспект Сейфуллина: 540, 540А, 542; улица Техникум связи: 1, 5, 8, 13, 14, 25, 33, 35, 38, 39, 49, 50, 56, 66, 72, 83, 109, 115, 117, 119, 131.
Избирательный участок № 256
Центр: город Алматы, проспект Абая, 32, здание филиала республиканского государственного предприятия "Казгидромет" министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.

Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 61/26, 63/17, 65, 67; Бальзак көшесі: 1, 2, 3А, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8Б, 8В, 8, 9, 11, 12А, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А/34, 21Б, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Қасымов көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38/15, 48, 50, 52, 54, 58, 60А, 60, 62, 64; Попов көшесі: 15, 17/6, 19/19А, 21, 23/12, 27, 29, 33, 35, 36, 37, 38/14; Тимирязев көшесі: 34, 36/2; Шашкин көшесі: 1/2, 4, 5Б, 6, 8, 9А, 9Б, 9В, 9, 10, 11, 13, 14А, 14, 15, 16, 20, 22.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В, "Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Байтұрсынұлы көшесі: 122/22, 124Б, 125, 127, 129А, 129, 130/25, 133, 135, 138/27, 141, 143; Бұқар Жырау бульвары: 1/121, 2, 3А, 4, 5, 10/1, 12, 15, 19, 23; Ғабдуллин көшесі: 2, 4, 5, 6, 8А, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24А/48, 24; Лысенко көшесі: 22, 24, 26/19; Марков көшесі: 20, 22; Минин көшесі: 10, 22, 24, 26; "Керемет" шағын ауданы: 1, 3, 5, 7; Никитин көшесі: 2, 5, 8, 9, 13, 14, 15/7, 16, 24, 25, 27, 29, 38; Пожарский көшесі: 5, 7, 13Б, 19, 27; Политехникалық көшесі: 1, 2А, 5А, 5, 6, 14/6, 16А, 17, 18, 19А, 19, 20, 22, 24, 28, 30; Римский-Корсаков көшесі: 2/6, 4, 6А, 6Б, 6В, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 25А, 25, 27/15; Сәтбаев көшесі: 22, 22/1, 22/2, 22/5, 24, 26, 28; Тимирязев көшесі: 1, 3, 5А, 5, 7; Тютчев көшесі: 1, 4, 6; Шумный тұйық көшесі: 3, 4, 5, 8, 8/1, 10, 11.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 14, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі мәдениет комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 10Б, 10, 12Б, 12/38А, 16, 20/1, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/22, 20/3, 20/5, 24; Байсейітова көшесі: 38, 40, 40/1, 42, 45, 47/20, 49; Желтоқсан көшесі: 168А, 170, 177А, 177Б; Назарбаев даңғылы: 187, 189, 189/1, 189/2, 193.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 23 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 26А, 28, 28 жатақхана-4А, 28 жатақхана-5, 28 жатақхана-6; Желтоқсан көшесі: 181; "Керемет" шағын ауданы: 6; Наурызбай батыр көшесі: 125, 152, 154А; Сәтбаев көшесі: 3А, 5А, 5Б, 5, 7А, 16А, 16Б, 16, 18А, 18В, 18Г, 18Д, 18, 20А, 20; Сейфуллин даңғылы: 540, 540А, 542; Байланыс техникумы көшесі: 1, 5, 8, 13, 14, 25, 33, 35, 38, 39, 49, 50, 56, 66, 72, 83, 109, 115, 117, 119, 131.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 32, Қазақстан Республикасы экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің "Қазгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының ғимараты.

Границы: проспект Абая: 34/96, 36, 40; улица Байтурсынулы: 86/88, 90/92, 96/1, 98, 98/1, 98/2, 100, 104, 106/29, 110; улица Кашгарская: 64А, 64, 77, 79, 81, 83, 85; улица Масанчи: 81, 83А, 83, 85А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 98А, 98Б, 98В, 98, 98/11, 98/20, 99, 100, 102, 104, 106, 108; улица П.Гидрометслужбы: 9, 15, 27; улица Сатпаева: 7, 9А, 9Б, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; проспект Сейфуллина: 546, 597В, 597/7.
Избирательный участок № 257
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет имени Каныша Имантаевича Сатпаева".
Границы: улица Габдуллина: 1, 3; улица Сатпаева: 22В.
Избирательный участок № 258
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, здание учебного корпуса биологического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: проспект Аль-Фараби: 71, 71/1,71/5, 71/9, 71/10.
Избирательный участок № 259
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, здание учебного корпуса юридического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: проспект Аль-Фараби: 71/12, 71/13, 71/14, 71/15, 71/16, 71/18, 71/19, 71/21, 71/22, 71/24, 71/26, 77/1, 77/2, 77/3, 77/7, 118/10, 118/51, 118/52, 118/8, 118/9, 120А, 120/11, 120/12, 120/17, 120/18, 120/19, 120/23, 120/24, 120/25, 120/27, 120/30, 120/32, 120/35, 120/37, 120/38, 120/39, 120/40, 120/41, 120/63, 120/71, 124, 124/1, 126/1, 130, 144; улица Байшешек: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 72/1, 74, 76, 77, 77/1, 80, 82, 85, 85/1, 91, 94, 95, 96, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 112, 118/10.
Избирательный участок № 260
Центр: город Алматы, улица Маркова, 28Б, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 21" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байтурсынулы: 145/26, 147А, 147Б, 147, 159, 161, 163, 169Б, 169/11; улица Бальзака: 2А; улица Володарского: 2А, 2/1, 3А, 15; улица Габдуллина: 9, 26, 26А, 28, 44, 46, 48, 50/29, 52, 54; улица Маркова: 13, 24А, 24, 24/1, 26/11А, 28В, 29, 30А, 30, 31, 33, 34, 35/13А, 36/19, 39А, 39Б, 39, 43, 47А; улица Минусинская: 11, 11А; улица Нахимова: 25/14, 27, 29/13; улица Невского: 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 9, 11А, 12, 14; улица Огородная: 1А, 1, 4, 6, 8А, 8/10, 12 корпус 1, 12, 16; улица Пирогова: 1/3, 3, 5, 7, 11, 12, 15, 28, 30А, 32, 34, 35/13А; улица Римского-Корсакова: 3; улица Тимирязева: 13, 15А, 15, 17, 21, 25, 27, 29, 30А/45А, 31, 32А, 32Б, 32Г, 32/2, 33, 37, 39.
Избирательный участок № 261

Шекаралары: Абай даңғылы: 34/96, 36, 40; Байтұрсынұлы көшесі: 86/88, 90/92, 96/1, 98, 98/1, 98/2, 100, 104, 106/29, 110; Қашғар көшесі: 64А, 64, 77, 79, 81, 83, 85; Масанчи көшесі: 81, 83А, 83, 85А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 98А, 98Б, 98В, 98, 98/11, 98/20, 99, 100, 102, 104, 106, 108; П.Гидрометқызмет көшесі: 9, 15, 27; Сәтбаев көшесі: 7, 9А, 9Б, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Сейфуллин даңғылы: 546, 597В, 597/7.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22, "Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Ғабдуллин көшесі: 1, 3; Сәтбаев көшесі 22В.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының биология факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 71, 71/1, 71/5, 71/9, 71/10.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының заң факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 71/12, 71/13, 71/14, 71/15, 71/16, 71/18, 71/19, 71/21, 71/22, 71/24, 71/26, 77/1, 77/2, 77/3, 77/7, 118/10, 118/51, 118/52, 118/8, 118/9, 120А, 120/11, 120/12, 120/17, 120/18, 120/19, 120/23, 120/24, 120/25, 120/27, 120/30, 120/32, 120/35, 120/37, 120/38, 120/39, 120/40, 120/41, 120/63, 120/71, 124, 124/1, 126/1, 130, 144; Бәйшешек көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 72/1, 74, 76, 77, 77/1, 80, 82, 85, 85/1, 91, 94, 95, 96, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 112, 118/10.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 21 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байтұрсынұлы көшесі: 145/26, 147А, 147Б, 147, 159, 161, 163, 169Б, 169/11; Бальзак көшесі: 2А; Володарский көшесі: 2А, 2/1, 3А, 15; Ғабдуллин көшесі: 9, 26, 26А, 28, 44, 46, 48, 50/29, 52, 54; Марков көшесі: 13, 24А, 24, 24/1, 26/11А, 28В, 29, 30А, 30, 31, 33, 34, 35/13А, 36/19, 39А, 39Б, 39, 43, 47А; Минусинская көшесі: 11, 11А; Нахимов көшесі: 25/14, 27, 29/13; Невский көшесі: 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 9, 11А, 12, 14; Огородная көшесі: 1А, 1, 4, 6, 8А, 8/10, 12 корпус 1, 12, 16; Пирогов көшесі: 1/3, 3, 5, 7, 11, 12, 15, 28, 30А, 32, 34, 35/13А; Римский-Корсаков көшесі: 3; Тимирязев көшесі: 13, 15А, 15, 17, 21, 25, 27, 29, 30А/45А, 31, 32А, 32Б, 32Г, 32/2, 33, 37, 39.
№ 261 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Коктем-3", 23, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 51" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 50, 50А; улица Байзакова: 282, 298, 300; микрорайон "Коктем-3": 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22/1, 24 корпус 1, 24.
Избирательный участок № 262
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 29/3, здание товарищества с ограниченнной ответственностью "Центральный стадион".
Границы: бульвар Бухар Жырау: 14, 20, 22А, 24, 24/2, 26/1, 27/5; улица Маркова: 7, 9, 11, 27/23; микрорайон "Коктем-1": 26, 27, 30, 41, 42, 43, 44, 44А, 47, 50, 51; улица Нахимова: 11; улица Пчеловодная: 4, 6А, 6, 8, 10, 12А, 12, 19; улица Сатпаева: 29/3, 30А, 30/181, 30/1, 30/2, 30/8, 30/9.
Избирательный участок № 263
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 41, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский колледж спорта".
Границы: микрорайон "Коктем-2": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15; улица Тимирязева: 41.
Избирательный участок № 264
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 36, здание некоммерческого акционерного общества "Республиканская физико-математическая школа".
Границы: улица Байзакова: 302, 302Б, 304, 312, 314, 316, 318/45; бульвар Бухар Жырау: 32, 32/1, 33, 34, 35, 35/1, 36, 38; улица Габдуллина: 68; микрорайон "Коктем-1": 28, 29; микрорайон "Коктем-2": 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; микрорайон "Коктем-3": 1, 2, 3; улица Тимирязева: 43; улица Шагабутдинова: 170, 189А, 217, 219.
Избирательный участок № 265
Центр: город Алматы, проспект Абая, 54, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 105 имени Ораза Жандосова" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 52А, 54А, 54/1, 56Б, 56В, 56; улица Байзакова: 289; улица Биокомбинат: 20, 20/1; улица Манаса: 24А, 24Б, 24В, 24/58, 32А; улица Сатпаева: 29А, 29Б, 29В.
Избирательный участок № 266
Центр: город Алматы, проспект Абая, 54, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 105 имени Ораза Жандосова" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 60, 62, 64, 66, 68/74, 76/109, 80/107; улица Ауэзова: 111, 111/1, 123; улица Клочкова: 104, 110, 112; улица Манаса: 19, 31, 33/12, 49, 51/33; улица Мынбаева: 14А, 14, 14/1, 16А, 16/72, 45/73, 47А, 47, 49, 53; улица Нурлы Жол: 107/80, 109, 111, 113, 115, 117; улица Сатпаева: 33/51, 35А, 37А, 37; улица Текстильная: 74, 76; улица 24 июня: 30.
Избирательный участок № 267
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 30Б, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт экономики агропромышленного комплекса и развития сельских территорий".

Орталығы: Алматы қаласы, "Көктем-3" шағын ауданы, 23, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 51 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 50, 50А; Байзақов көшесі: 282, 298, 300; "Көктем-3" шағын ауданы: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22/1, 24 корпус 1, 24.
№ 262 cайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 29/3, "Орталық стадион" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Бұқар Жырау бульвары: 14, 20, 22А, 24, 24/2, 26/1, 27/5; Марков көшесі: 7, 9, 11, 27/23; "Көктем-1" шағын ауданы: 26, 27, 30, 41, 42, 43, 44, 44А, 47, 50, 51; Нахимов көшесі: 11; Пчеловодная көшесі: 4, 6А, 6, 8, 10, 12А, 12, 19; Сәтбаев көшесі: 29/3, 30А, 30/181, 30/1, 30/2, 30/8, 30/9.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 41, "Республикалық спорт колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: "Көктем-2" шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15; Тимирязев көшесі: 41.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 36, "Республикалық физика-математика мектебі" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 302, 302Б, 304, 312, 314, 316, 318/45; Бұқар Жырау бульвары: 32, 32/1, 33, 34, 35, 35/1, 36, 38; Ғабдуллин көшесі: 68; "Көктем-1" шағын ауданы: 28, 29; "Көктем-2" шағын ауданы: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; "Көктем-3" шағын ауданы: 1, 2, 3; Тимирязев көшесі: 43; Шагабутдинов көшесі: 170, 189А, 217, 219.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54, Алматы қаласы білім басқармасының "Ораз Жандосов атындағы № 105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 52А, 54А, 54/1, 56Б, 56В, 56; Байзақов көшесі: 289; Биокомбинат көшесі: 20, 20/1; Манас көшесі: 24А, 24Б, 24В, 24/58, 32А; Сәтбаев көшесі: 29А, 29Б, 29В.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54, Алматы қаласы білім басқармасының "Ораз Жандосов атындағы № 105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 60, 62, 64, 66, 68/74, 76/109, 80/107; Әуезов көшесі: 111, 111/1, 123; Клочков көшесі: 104, 110, 112; Манас көшесі: 19, 31, 33/12, 49, 51/33; Мыңбаев көшесі: 14А, 14, 14/1, 16А, 16/72, 45/73, 47А, 47, 49, 53; Нұрлы Жол көшесі: 107/80, 109, 111, 113, 115, 117; Сәтбаев көшесі: 33/51, 35А, 37А, 37; Текстильная көшесі: 74, 76; 24-маусым көшесі: 30.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 30Б, "Қазақ агроөнеркәсіптік кешендегі экономика және ауылдық аумақтарды дамыту ғылыми зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: улица Ауэзова: 84, 88, 104А, 104Б, 106/34, 108А, 108Б, 108, 110А, 110, 112/15, 127, 129, 145А/36, 145Б, 145Г, 145/2; улица Джандосова: 1, 3, 5, 7, 9/145Д, 10/55, 11А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19/158, 19/1, 22, 26, 28, 30, 32; улица Жарокова: 150А, 150Б, 150В, 154А, 154Б, 156А, 156, 169; улица Клочкова: 128, 130; улица Манаса: 57А, 57, 59А, 59, 61, 63А, 63; улица Мынбаева: 38, 44/126; улица Озтюрка: 3, 5, 9А, 11, 13; улица Сатпаева: 30Б, 30В, 30Г, 32А, 32, 38, 42А, 42, 44А, 44, 47, 48, 50; улица Солодовникова: 3/140; улица Сыпатаева Ербола: 117.
Избирательный участок № 268
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 126, 128, 130, 132/79, 140; улица Джандарбекова: 118, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129; улица Жарокова: 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/52, 129, 130, 131/69, 137, 137/1, 141, 142, 147, 152, 154; улица Клочкова: 105, 107, 115, 117, 119, 137; улица Мынбаева: 67; улица Сатпаева: 53, 55, 63; улица Сыпатаева Ербола: 117А, 121/50, 123, 134, 136, 138.
Избирательный участок № 269
Центр: город Алматы, улица Маркова, 28Б, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 21" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон "Коктем-1": 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
Избирательный участок № 270
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 38, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 81" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байзакова: 311/70; улица Габдуллина: 72, 74, 76А, 76Б, 76, 78, 80, 82/56; улица Манаса: 58, 60, 62, 64, 66; улица Тимирязева: 47/317, 49, 51А, 51, 53, 55А, 55Б, 55, 57А, 57Б, 57В, 57, 57/6, 59А, 59Б, 59, 61/68.
Избирательный участок № 271
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 50Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байзакова: 305, 307; бульвар Бухар Жырау: 40А, 40, 42, 44А, 44, 46, 48, 50А, 50, 52, 54; улица Габдуллина: 49, 51А, 53А, 53Б, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59В, 59; улица Манаса: 48, 50, 52А, 52, 54.
Избирательный участок № 272
Центр: город Алматы, улица Манаса, 34/1, здание акционерного общества "Международный университет информационных технологий".
Границы: улица Ауэзова: 114/14, 116, 118/69, 161, 163А, 163/71; улица Байзакова: 293; бульвар Бухар Жырау: 59, 60, 61А, 61, 63, 65А, 65, 67, 75/3; улица Джандосова: 4, 34А, 36; улица Клочкова: 154; улица Манаса: 34А/8А, 69, 71/57, 73А, 73/58; улица Озтюрка: 2/67, 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 273
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 196, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматы Су" управления энергетики и водоснабжения города Алматы.

Шекаралары: Әуезов көшесі: 84, 88, 104А, 104Б, 106/34, 108А, 108Б, 108, 110А, 110, 112/15, 127, 129, 145А/36, 145Б, 145Г, 145/2; Жандосов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9/145Д, 10/55, 11А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19/158, 19/1, 22, 26, 28, 30, 32; Жароков көшесі: 150А, 150Б, 150В, 154А, 154Б, 156А, 156, 169; Клочков көшесі: 128, 130; Манас көшесі: 57А, 57, 59А, 59, 61, 63А, 63; Мыңбаев көшесі: 38, 44/126; Өзтүрік көшесі: 3, 5, 9А, 11, 13; Сәтбаев көшесі: 30Б, 30В, 30Г, 32А, 32, 38, 42А, 42, 44А, 44, 47, 48, 50; Солодовников көшесі: 3/140; Сыпатаев Ербол көшесі: 117.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 126, 128, 130, 132/79, 140; Жандарбеков көшесі: 118, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129; Жароков көшесі: 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/52, 129, 130, 131/69, 137, 137/1, 141, 142, 147, 152, 154; Клочков көшесі: 105, 107, 115, 117, 119, 137; Мыңбаев көшесі: 67; Сәтбаев көшесі: 53, 55, 63; Сыпатаев Ербол көшесі: 117А, 121/50, 123, 134, 136, 138.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 21 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Көктем-1" шағын ауданы: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 38, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 81 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 311/70; Ғабдуллин көшесі: 72, 74, 76А, 76Б, 76, 78, 80, 82/56; Манас көшесі: 58, 60, 62, 64, 66; Тимирязев көшесі: 47/317, 49, 51А, 51, 53, 55А, 55Б, 55, 57А, 57Б, 57В, 57, 57/6, 59А, 59Б, 59, 61/68.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 50Б, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 305, 307; Бұқар Жырау бульвары: 40А, 40, 42, 44А, 44, 46, 48, 50А, 50, 52, 54; Ғабдуллин көшесі: 49, 51А, 53А, 53Б, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59В, 59; Манас көшесі: 48, 50, 52А, 52, 54.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 34/1, "Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Әуезов көшесі: 114/14, 116, 118/69, 161, 163А, 163/71; Байзақов көшесі: 293; Бұқар Жырау бульвары: 59, 60, 61А, 61, 63, 65А, 65, 67, 75/3; Жандосов көшесі: 4, 34А, 36; Клочков көшесі: 154; Манас көшесі: 34А/8А, 69, 71/57, 73А, 73/58; Өзтүрік көшесі: 2/67, 4, 6, 8, 10, 12.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 196, Алматы қаласы энергетика және сумен жабдықтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: бульвар Бухар Жырау: 75, 75/1, 75/2, 88; улица Габдуллина: 177; улица Жарокова: 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196А, 198, 200, 217, 219, 221, 223/1, 225; улица Клочкова: 163, 169, 176, 217; улица Нурлы Жол: 189, 189/1; улица Сыпатаева Ербола: 210, 212, 214; улица Тимирязева: 44, 46, 48, 81, 81/1, 81/2, 83А, 83, 85.
Избирательный участок № 274
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 65" управления образования города Алматы.
Границы: улица Линия-20: 24, 28, 30, 42/76, 44, 46, 48, 62/52, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 76, 78, 80, 82, 84 корпус 5, 84, 86, 88; улица Линия-22: 12А, 13А, 13; улица Розыбакиева: 81, 83, 85, 103; улица Сатпаева: 74, 76А, 78, 80, 101А, 101, 103, 105А, 105; улица Солодовникова: 46, 48; улица Тажибаевой Патшайым: 71.
Избирательный участок № 275
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 93" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 193Б, 193В, 193Г, 193, 194, 195А, 196, 198, 200, 202А, 202, 204, 206, 208, 208/2, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226/95; улица Джандарбекова: 191А, 191Б, 193, 195, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217/1, 218 корпус 1, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238/91; улица Жарокова: 164, 166, 168, 187Б/42, 187/1, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205А, 205, 207, 209, 211; улица Тимирязева: 97, 99.
Избирательный участок № 276
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 93" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Гагарина: 135К, 135/10, 135/9, 186А; улица Катаева: 184, 186; улица Радостовца: 152З, 152К, 152Л, 152/1, 152/10, 152/14, 152/2, 152/3, 152/4, 152/5, 154А, 156, 185, 187А, 187, 187/1, 189, 191, 193, 195, 197А, 197, 199А, 199, 201, 203А, 203/105; улица Розыбакиева: 125/1, 125/2, 125/3, 125/4, 125/5, 125/76, 200/78, 204, 206, 208; улица Тимирязева: 99/1, 101, 103.
Избирательный участок № 277
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 73" управления образования города Алматы.
Границы: улица Джандосова: 82, 84, 94А, 94Б, 94В, 94, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/5; улица Әбіш Кекілбайұлы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 корпус 1, 37, 39Б, 39, 41, 43А, 43Б, 43, 45, 47, 49А, 49, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Тимирязева: 78, 80А, 80, 107/192, 111А, 113.
Избирательный участок № 279
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 299А, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая инфекционная больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 281
Центр: город Алматы, улица Джандосова, 6, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 282
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 129А, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Великой Отечественной войны".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 283

Шекаралары: Бұқар Жырау бульвары: 75, 75/1, 75/2, 88; Ғабдуллин көшесі: 177; Жароков көшесі: 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196А, 198, 200, 217, 219, 221, 223/1, 225; Клочков көшесі: 163, 169, 176, 217; Нұрлы Жол көшесі: 189, 189/1; Сыпатаев Ербол көшесі: 210, 212, 214; Тимирязев көшесі: 44, 46, 48, 81, 81/1, 81/2, 83А, 83, 85.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Линия-20 көшесі: 24, 28, 30, 42/76, 44, 46, 48, 62/52, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 76, 78, 80, 82, 84 корпус 5, 84, 86, 88; Линия-22 көшесі: 12А, 13А, 13; Розыбакиев көшесі: 81, 83, 85, 103; Сәтбаев көшесі: 74, 76А, 78, 80, 101А, 101, 103, 105А, 105; Солодовников көшесі: 46, 48; Тәжібаева Патшайым көшесі: 71.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 193Б, 193В, 193Г, 193, 194, 195А, 196, 198, 200, 202А, 202, 204, 206, 208, 208/2, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226/95; Жандарбеков көшесі: 191А, 191Б, 193, 195, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217/1, 218 корпус 1, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238/91; Жароков көшесі: 164, 166, 168, 187Б/42, 187/1, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205А, 205, 207, 209, 211; Тимирязев көшесі: 97, 99.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 135К, 135/10, 135/9, 186А; Катаев көшесі: 184, 186; Радостовец көшесі: 152З, 152К, 152Л, 152/1, 152/10, 152/14, 152/2, 152/3, 152/4, 152/5, 154А, 156, 185, 187А, 187, 187/1, 189, 191, 193, 195, 197А, 197, 199А, 199, 201, 203А, 203/105; Розыбакиев көшесі: 125/1, 125/2, 125/3, 125/4, 125/5, 125/76, 200/78, 204, 206, 208; Тимирязев көшесі: 99/1, 101, 103.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жандосов көшесі: 82, 84, 94А, 94Б, 94В, 94, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/5; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 корпус 1, 37, 39Б, 39, 41, 43А, 43Б, 43, 45, 47, 49А, 49, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Тимирязев көшесі: 78, 80А, 80, 107/192, 111А, 113.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 299А, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 6, "Орталық қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 129А, "Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 283 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Попова, 1А, здание республикансгкого государственного учреждения "Воинская часть 5571 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 284
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2, здание акционерного общества "Научный центр урологии имени Бинеша Уразовича Джарбусынова".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 285
Центр: город Алматы, улица Манаса, 40, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр детской неотложной медицинской помощи".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 286
Центр: город Алматы, улица Байзакова, дом 295, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 287
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 50, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский колледж строительства и народных промыслов" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 201, 203А/8, 203, 205А, 205, 207, 209/11, 234, 236, 238/6, 240, 242, 244, 246/9; улица Бабаева: 4, 6А; улица Басенова: 15; проспект Гагарина: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 190, 192, 194, 196А, 196, 198, 200, 202; улица Джандарбекова: 241А, 247, 251/4, 253, 255, 257, 259/7; улица Жарокова: 215А, 215, 217А, 217Б; улица Тимирязева: 50, 50/1, 52, 54А, 54, 56А, 56, 58, 60/188, 64, 66А, 66; улица Умбетбаева: 200А, 210А, 210, 212, 214, 218, 220/13.
Избирательный участок № 288
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 73" управления образования города Алматы.
Границы: улица Басенова: 10 корпус 1, 10 корпус 2, 10 корпус 3, 10, 25, 27А, 27, 29/225; проспект Гагарина: 143А; улица Катаева: 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218; улица Радостовца: 154, 158, 158/1, 160, 162, 170, 172, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 207, 209, 211, 213, 215/23, 223, 229, 229Б, 231А, 231, 233, 235, 237; улица Розыбакиева: 210/74, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 230; улица Тимирязева: 68, 70, 72, 74; улица Умурзакова: 141, 145, 161, 163, 165; улица Утепова: 19, 19А, 21, 21А.
Избирательный участок № 289
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 193, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 165" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 211/22, 217, 221, 225, 249/3, 254/23, 258/23; улица Баталпашинская: 1/30, 3, 6, 9, 15/29, 16, 27/18; улица Вяземская: 2, 3, 6, 8, 10, 15; проспект Гагарина: 153А, 153/8, 157А, 159А, 159Б, 159, 161А, 161, 163, 165, 167/10, 181, 185, 187, 189, 191, 195/2, 197, 199, 201, 203, 205/1, 206Г, 206Д, 206Е, 206Л, 206М, 208А/8, 209, 210/35, 218, 230; улица Жарокова: 251/10, 255/10, 261/9; улица Журавлева: 5/17, 7/214; улица Иванова-Сокольского: 2/137, 3, 9/253, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24/252, 35, 37/181А, 39, 40/2, 41, 43; улица Кемеровская: 1, 4, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22/256; улица Киргизская: 3, 4, 5, 6, 10/263, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22; улица Радостовца: 198, 200А, 200/44, 202, 204А, 204, 206, 208, 212А, 218/12, 220, 222, 224, 226, 228; улица Сеченова: 1/42, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19/10, 21, 22, 23, 24, 25, 27; улица Си Синхая: 9/265, 12, 17, 19, 24; улица Сыпатаева Ербола: 143/1; улица Утепова: 4/249, 6, 9А, 9Б, 9В, 9, 11А, 11Б, 11, 12, 13, 17; улица Шмелева: 4, 18, 24, 30; улица Шопена: 1, 1/1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 16/4, 18, 20/22, 22, 23, 24, 25, 26/3.
Избирательный участок № 290

Орталығы: Алматы қаласы, Попов көшесі, 1А, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5571 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2, "Бинеш Оразұлы Жарбосынов атындағы урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 40, "Балалар шұғыл медициналық жәрдем орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 295 үй, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 50, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 201, 203А/8, 203, 205А, 205, 207, 209/11, 234, 236, 238/6, 240, 242, 244, 246/9; Бабаев көшесі: 4, 6А; Бәсенов көшесі: 15; Гагарин даңғылы: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 190, 192, 194, 196А, 196, 198, 200, 202; Жандарбеков көшесі: 241А, 247, 251/4, 253, 255, 257, 259/7; Жароков көшесі: 215А, 215, 217А, 217Б; Тимирязев көшесі: 50, 50/1, 52, 54А, 54, 56А, 56, 58, 60/188, 64, 66А, 66; Үмбетбаев көшесі: 200А, 210А, 210, 212, 214, 218, 220/13.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бәсенов көшесі: 10 корпус 1, 10 корпус 2, 10 корпус 3, 10, 25, 27А, 27, 29/225; Гагарин даңғылы: 143А; Катаев көшесі: 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218; Радостовец көшесі: 154, 158, 158/1, 160, 162, 170, 172, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 207, 209, 211, 213, 215/23, 223, 229, 229Б, 231А, 231, 233, 235, 237; Розыбакиев көшесі: 210/74, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 230; Тимирязев көшесі: 68, 70, 72, 74; Өмірзақов көшесі: 141, 145, 161, 163, 165; Өтепов көшесі: 19, 19А, 21, 21А.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 211/22, 217, 221, 225, 249/3, 254/23, 258/23; Баталпашинская көшесі: 1/30, 3, 6, 9, 15/29, 16, 27/18; Вяземская көшесі: 2, 3, 6, 8, 10, 15; Гагарин даңғылы: 153А, 153/8, 157А, 159А, 159Б, 159, 161А, 161, 163, 165, 167/10, 181, 185, 187, 189, 191, 195/2, 197, 199, 201, 203, 205/1, 206Г, 206Д, 206Е, 206Л, 206М, 208А/8, 209, 210/35, 218, 230; Жароков көшесі: 251/10, 255/10, 261/9; Журавлев көшесі: 5/17, 7/214; Иванов-Сокольский көшесі: 2/137, 3, 9/253, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24/252, 35, 37/181А, 39, 40/2, 41, 43; Кемеровская көшесі: 1, 4, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22/256; Қырғызская: 3, 4, 5, 6, 10/263, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22; Радостовец көшесі: 198, 200А, 200/44, 202, 204А, 204, 206, 208, 212А, 218/12, 220, 222, 224, 226, 228; Сеченов көшесі: 1/42, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19/10, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Си Синхай көшесі: 9/265, 12, 17, 19, 24; Сыпатаев Ербол көшесі: 143/1; Өтепов көшесі: 4/249, 6, 9А, 9Б, 9В, 9, 11А, 11Б, 11, 12, 13, 17; Шмелев көшесі: 4, 18, 24, 30; Шопен көшесі: 1, 1/1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 16/4, 18, 20/22, 22, 23, 24, 25, 26/3.
№ 290 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 88, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 63" управления образования города Алматы.
Границы: улица Бабаева: 31, 33, 34, 35, 36/130, 38; улица Басенова: 16, 16/1, 39А, 39, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 47/200; улица Линия-20: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190А, 190/41, 192/40, 194, 198; улица Розыбакиева: 125/7, 131, 133, 137, 139/31, 143, 145, 153А, 153Б, 153В, 153, 238А, 238, 240, 242, 244; улица Тажибаевой Патшайым: 105, 107 корпус 1, 107, 109, 111, 113А, 113, 115, 116, 117/39, 118, 119/38, 120, 121, 122, 126, 128/37, 132; улица Тимирязева: 78/1; улица Утепова: 14, 16, 20, 23, 37; улица Шмелева: 33, 35; улица Шахмет Хусаинова: 111А, 111, 113, 114, 115.
Избирательный участок № 291
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367, здание коммунального государственного учреждения "Казахстанско-Российская гимназия № 38 имени Михаила Васильевича Ломоносова" управления образования города Алматы.
Границы: улица Брауна: 8, 11, 12, 13, 13/1, 14; проспект Гагарина: 277/7, 287, 287/1, 287/2, 303, 309, 311А; улица Дунаевского: 4, 8, 10/308, 22; улица Кожабекова: 9, 11, 13, 15/338, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 21; улица Могилевская: 3, 9, 13; улица Радостовца: 292, 323А, 323, 328/14, 333А, 335, 351, 357; улица Розыбакиева: 320, 322/24; улица Сеченова: 63, 66, 76, 82, 91, 95/9; улица Шопена: 85, 86, 87, 88А, 89/5; улица Штрауса: 6, 10.
Избирательный участок № 292
Центр: город Алматы, микрорайон "Казахфильм", 34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 88" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алматинская: 12, 36; проспект Аль-Фараби: 156, 176; улица Витебская: 2, 4А, 4, 8, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Вишневая микрорайона "Баганашыл": 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36; улица Мартебе микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 5, 7, 9, 9/1, 10А, 10, 11А, 11, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 39/1, 41А, 41, 47, 49; микрорайон "Казахфильм": 19А, 19Б, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35А, 35, 36, 37, 38, 40, 41А, 41, 42, 43, 44Б, 44, 46, 51, 55; улица Новая: 2.
Избирательный участок № 293
Центр: город Алматы, микрорайон "Казахфильм", 9, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли сад № 83" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алматинская: 38, 39; микрорайон "Казахфильм": 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28
Избирательный участок № 294

Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 88, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бабаев көшесі: 31, 33, 34, 35, 36/130, 38; Бәсенов көшесі: 16, 16/1, 39А, 39, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 47/200; Линия-20 көшесі: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190А, 190/41, 192/40, 194, 198; Розыбакиев көшесі: 125/7, 131, 133, 137, 139/31, 143, 145, 153А, 153Б, 153В, 153, 238А, 238, 240, 242, 244; Тәжібаева Патшайым көшесі: 105, 107 корпус 1, 107, 109, 111, 113А, 113, 115, 116, 117/39, 118, 119/38, 120, 121, 122, 126, 128/37, 132; Тимирязев көшесі: 78/1; Өтепов көшесі: 14, 16, 20, 23, 37; Шмелев көшесі: 33, 35; Шахмет Хусаинов көшесі: 111А, 111, 113, 114, 115.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367, Алматы қаласы білім басқармасының "Михаил Васильевич Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Браун көшесі: 8, 11, 12, 13, 13/1, 14; Гагарин даңғылы: 277/7, 287, 287/1, 287/2, 303, 309, 311А; Дунаевский көшесі: 4, 8, 10/308, 22; Қожабеков көшесі: 9, 11, 13, 15/338, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 21; Могилевская көшесі: 3, 9, 13; Радостовец көшесі: 292, 323А, 323, 328/14, 333А, 335, 351, 357; Розыбакиев көшесі: 320, 322/24; Сеченов көшесі: 63, 66, 76, 82, 91, 95/9; Шопен көшесі: 85, 86, 87, 88А, 89/5; Штраус көшесі: 6, 10.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қазақфильм" шағын ауданы, 34, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алматы көшесі: 12, 36; Әл-Фараби даңғылы: 156, 176; Витебская көшесі: 2, 4А, 4, 8, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; "Бағанашыл" шағын ауданының Вишневая көшесі: 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36; "Нұр Алатау" шағын ауданының Мәртебе көшесі: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 9/1, 10А, 10, 11А, 11, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 39/1, 41А, 41, 47, 49; "Қазақфильм" шағын ауданы: 19А, 19Б, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35А, 35, 36, 37, 38, 40, 41А, 41, 42, 43, 44Б, 44, 46, 51, 55; Новая көшесі: 2.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қазақфильм" шағын ауданы, 9, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 83 бөбекжай-балабақша" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Алматы көшесі: 38, 39; "Қазақфильм" шағын ауданы: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28.
№ 294 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Казахфильм", 34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 88" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алмалы микрорайона "Баганашыл": 1, 2/3, 2/4, 3, 5, 6, 7, 8Г, 8, 8/1, 9, 10А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31А, 31, 33, 35А, 35, 37А, 37, 40, 42, 43, 45, 49; переулок Алмалы микрорайона "Баганашыл": 1А, 1, 2, 5, 7, 8, 9, 11, 33, 35; улица Водопроводная микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 7Б, 7, 7/2, 8; улица Восточная микрорайона "Баганашыл": 1, 2/23, 2/26, 2/27, 2/28, 8/11, 8/14, 8/8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 24/35; улица Грушевая микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 9, 11, 11/1, 13, 15, 19, 21, 23А, 23, 25А, 25, 25/1, 27, 29А, 29, 31, 41; улица Зеленая микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 10/2, 12А, 12, 14А, 14; микрорайон "Казахфильм": 4, 6, 7Б, 7; улица Молодежная микрорайона "Баганашыл": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Подгорная микрорайона "Баганашыл": 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3Б, 3, 4Б, 4, 5А, 5Б, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8, 10Б, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17Б, 17, 18А, 18, 19А, 19, 21А, 21, 22, 23А, 23, 24Б, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 33/1, 35А, 35, 36, 37, 43, 45, 48Б, 48В, 55, 55/1; улица Рахмадиева микрорайона "Нур Алатау": 2/1, 2/10, 2/11, 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 4/1, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 6; садоводческое товарищество "Алатау-2": 3, 5, 6, 7, 9, 10Б, 11, 14, 15/1, 16, 17, 22, 23, 29, 34, 35, 37, 39А, 39 корпус 1, 39, 40, 42А, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 74А, 74, 75, 76, 84/1, 85, 86/1; улица Санаторная микрорайона "Баганашыл": 1/1, 2, 3А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13А, 13, 14Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21Б, 21, 22, 23А, 23, 25, 26, 30, 34, 36, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/16, 38/17, 38/28 блок 13, 38/28 блок 15, 38/28 блок 4, 38/28 корпус 1, 38/28 корпус 3, 38/7, 40, 42, 44; улица Строительная микрорайона "Баганашыл": 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 18А, 18Б, 18, 20; улица Сыргабекова микрорайона "Баганашыл": 1, 4, 5, 6, 7/2, 9/2, 11А, 11Б, 11В, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 20А, 20, 21, 22, 24А, 24Б, 24, 26, 28, 29А, 29Б, 29Г, 30А, 34А, 34, 70.
Избирательный участок № 295
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 42, здание акционерного общества "Казахстанский центр делового сотрудничества "Атакент".

Орталығы: Алматы қаласы, "Қазақфильм" шағын ауданы, 34, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Бағанашыл" шағын ауданының Алмалы көшесі: 1, 2/3, 2/4, 3, 5, 6, 7, 8Г, 8, 8/1, 9, 10А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31А, 31, 33, 35А, 35, 37А, 37, 40, 42, 43, 45, 49; "Бағанашыл" шағын ауданының Алмалы тұйық көшесі: 1А, 1, 2, 5, 7, 8, 9, 11, 33, 35; "Бағанашыл" шағын ауданының Водопроводная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 7Б, 7, 7/2, 8; "Бағанашыл" шағын ауданының Восточная көшесі: 1, 2/23, 2/26, 2/27, 2/28, 8/11, 8/14, 8/8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 24/35; "Бағанашыл" шағын ауданының Грушевая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 9, 11, 11/1, 13, 15, 19, 21, 23А, 23, 25А, 25, 25/1, 27, 29А, 29, 31, 41; "Бағанашыл" шағын ауданының Зеленая көшесі: 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 10/2, 12А, 12, 14А, 14; "Қазақфильм" шағын ауданы: 4, 6, 7Б, 7; "Бағанашыл" шағын ауданының Молодежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; "Бағанашыл" шағын ауданының Подгорная көшесі: 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3Б, 3, 4Б, 4, 5А, 5Б, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8, 10Б, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17Б, 17, 18А, 18, 19А, 19, 21А, 21, 22, 23А, 23, 24Б, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 33/1, 35А, 35, 36, 37, 43, 45, 48Б, 48В, 55, 55/1; "Нұр Алатау" шағын ауданының Рахмадиев көшесі: 2/1, 2/10, 2/11, 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 4/1, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 6; "Алатау-2" бау-бақша серіктестігі: 3, 5, 6, 7, 9, 10Б, 11, 14, 15/1, 16, 17, 22, 23, 29, 34, 35, 37, 39А, 39 корпус 1, 39, 40, 42А, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 74А, 74, 75, 76, 84/1, 85, 86/1; "Бағанашыл" шағын ауданының Санаторная көшесі: 1/1, 2, 3А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13А, 13, 14Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21Б, 21, 22, 23А, 23, 25, 26, 30, 34, 36, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/16, 38/17, 38/28 блок 13, 38/28 блок 15, 38/28 блок 4, 38/28 корпус 1, 38/28 корпус 3, 38/7, 40, 42, 44; "Бағанашыл" шағын ауданының Строительная көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 18А, 18Б, 18, 20; "Бағанашыл" шағын ауданының Сырғабеков көшесі:1, 4, 5, 6, 7/2, 9/2, 11А, 11Б, 11В, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 20А, 20, 21, 22, 24А, 24Б, 24, 26, 28, 29А, 29Б, 29Г, 30А, 34А, 34, 70.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 42, "Атакент" Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.

Границы: улица Ауэзова: 132/94, 134, 136А, 136Б, 136, 138А, 138, 140, 175А, 175Б, 175, 179А, 179, 181А, 181, 183; улица Габдуллина: 88А, 88/81, 90, 92; улица Жарокова: 206, 210А, 210, 210/1, 212, 214Б; улица Манаса: 83, 85, 87, 89; микрорайон "Ботанический сад": 1, 2, 3, 4, 5, 5Г, 6, 7, 7/10, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 9, 10, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33А, 33; улица Си Синхая: 1, 1/1, 3, 5; улица Тимирязева: 36Д, 42, 42/3, 42/4, 67А, 67/91, 69, 71А, 71, 73, 75/140, 79; улица Утепова: 2.
Избирательный участок № 296
Центр: город Алматы, улица Габдуллина, 67, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 69" управления образования города Алматы.
Границы: улица Ауэзова: 122А, 122Б, 122В, 122, 124, 126А, 126Б, 126В, 126, 128, 130/73, 165А, 165, 167, 169, 171, 173А, 173; бульвар Бухар Жырау: 60А, 62, 64А, 64; улица Габдуллина: 63, 65, 67Б, 69, 71; улица Клочкова: 156, 158, 166, 168, 170; улица Манаса: 75А, 75Г, 75, 77А, 77Б, 77; улица Нурлы Жол: 183А.
Избирательный участок № 297
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 193, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 165" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байкадамова: 2В, 2Д, 10; улица Березовского: 223/1; проспект Гагарина: 215, 223/1, 232, 234, 238Б, 238В; улица Жарокова: 269А, 269, 271, 273А, 273, 277; улица Кулешова: 10, 12, 14; улица Радостовца: 230, 236, 289, 291, 293; улица Сеченова: 41, 43; улица Си Синхая: 10, 16, 18, 22, 48.
Избирательный участок № 298
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 146" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Гагарина: 274/1, 276/1, 278/1, 280/1, 282, 282/1, 284/1, 286, 286/1; микрорайон "Алмагуль": 7, 8, 9А, 9, 16А, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 299
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 238А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт Плодоовощеводства".
Границы: улица Айманова: 280/35; проспект Гагарина: 236Б, 238А, 238, 238/5, 240, 244, 246, 250А, 250, 252, 254, 256, 278, 280А, 280; улица Жарокова: 275, 279, 281А, 283, 285, 287; микрорайон "Алмагуль": 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 300
Центр: город Алматы, микрорайон "Алмагуль", 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Әуезов көшесі: 132/94, 134, 136А, 136Б, 136, 138А, 138, 140, 175А, 175Б, 175, 179А, 179, 181А, 181, 183; Ғабдуллин көшесі: 88А, 88/81, 90, 92; Жароков көшесі: 206, 210А, 210, 210/1, 212, 214Б; Манас көшесі: 83, 85, 87, 89; "Ботаникалық бақ" шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 5Г, 6, 7, 7/10, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 9, 10, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33А, 33; Си Синхай көшесі: 1, 1/1, 3, 5; Тимирязев көшесі: 36Д, 42, 42/3, 42/4, 67А, 67/91, 69, 71А, 71, 73, 75/140, 79; Өтепов көшесі: 2.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ғабдуллин көшесі, 67, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 69 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әуезов көшесі: 122А, 122Б, 122В, 122, 124, 126А, 126Б, 126В, 126, 128, 130/73, 165А, 165, 167, 169, 171, 173А, 173; Бұхар Жырау бульвары: 60А, 62, 64А, 64; Ғабдуллин көшесі: 63, 65, 67Б, 69, 71; Клочков көшесі: 156, 158, 166, 168, 170; Манас көшесі: 75А, 75Г, 75, 77А, 77Б, 77; Нұрлы Жол көшесі: 183А.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байқадамов көшесі: 2В, 2Д, 10; Березовский көшесі: 223/1; Гагарин даңғылы: 215, 223/1, 232, 234, 238Б, 238В; Жароков көшесі: 269А, 269, 271, 273А, 273, 277; Кулешов көшесі: 10, 12, 14; Радостовец көшесі: 230, 236, 289, 291, 293; Сеченов көшесі: 41, 43; Си Синхай көшесі: 10, 16, 18, 22, 48.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 146 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 274/1, 276/1, 278/1, 280/1, 282, 282/1, 284/1, 286, 286/1; "Алмагүл" шағын ауданы: 7, 8, 9А, 9, 16А, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 238А, "Қазақ жеміс-көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 280/35; Гагарин даңғылы: 236Б, 238А, 238, 238/5, 240, 244, 246, 250А, 250, 252, 254, 256, 278, 280А, 280; Жароков көшесі: 275, 279, 281А, 283, 285, 287; "Алмагүл" шағын ауданы: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алмагүл" шағын ауданы, 42, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Витебская: 1; проспект Гагарина: 292, 292/1, 292/2, 294, 294/1, 294/2, 294/3, 296, 300, 302, 306, 308, 310, 316; переулок Дружбы: 1А, 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7А, 7, 9А, 9, 11, 13, 14/332, 15, 38А, 38; улица Дружбы: 3, 9А, 11, 14, 18, 20, 35; улица Левитана: 6, 7, 10; микрорайон "Алмагуль": 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49; улица Сенгирбаева: 1/12, 2/10, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Сухамбаева: 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16/11, 17, 19; улица Тропинина: 1/8, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 301
Центр: город Алматы, микрорайон "Алмагуль", 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 73, 73/2, 73/3, 73/4, 73/6, 73/7, 73/8, 75А, 75В, 75, 75/10, 75/6, 77, 79, 81, 83, 83/13, 85, 89/23, 89/25, 89/26, 89/27, 89/28, 89/29, 89/30, 89/32, 89/4, 93А, 93А/1, 93А/10А, 93А/10, 93А/4, 93А/7, 93Б, 93В, 93Г, 93Г/1, 93Г/4, 93Д, 93Ж, 93К, 93, 93/12, 93/14, 93/15, 93/16, 93/17, 93/18, 93/19, 93/21, 93/22, 93/28, 93/29, 93/32, 93/6, 93/7, 95, 97А, 97, 99, 101; улица Ергожина: 20, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 47, 53; улица Жарокова: 230, 250; улица Козыбаева Манаша: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 34, 36; улица Си Синхая: 6; улица Ходжанова: 5Б, 5В, 5Г, 9, 40, 41А, 41Б, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 42, 44, 45, 45/6, 47А, 47, 47/2, 48В, 48Г, 48Д, 55А, 55/1, 55/12, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8А, 57/3, 57 корпус 1, 57/5, 57/9, 59В, 58Г, 58/2А, 58/2, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 59/3, 59/4, 59/9, 67, 68, 69Д, 70, 72, 75, 76/2, 79, 80, 97; улица Экспериментальная база: 1, 2А/2, 2, 4, 5, 19, 21, 25, 25/2, 25/3, 26, 31.
Избирательный участок № 302
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 117А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 303
Центр: город Алматы, улица Утепова, 29, здание республиканского государственного учреждения "Алматинская академия министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Макана Есбулатова".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 304
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 279, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 305
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 121, здание коммунального государственного учреждения "Центр социальных услуг "Демеу".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 307
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 146, здание акционерного общества "Научный центр педиатрии и детской хирургии".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 309

Шекаралары: Витебская көшесі: 1; Гагарин даңғылы: 292, 292/1, 292/2, 294, 294/1, 294/2, 294/3, 296, 300, 302, 306, 308, 310, 316; Достық тұйық көшесі: 1А, 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7А, 7, 9А, 9, 11, 13, 14/332, 15, 38А, 38; Достық көшесі: 3, 9А, 11, 14, 18, 20, 35; Левитан көшесі: 6, 7, 10; "Алмагүл" шағын ауданы: 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49; Сеңгірбаев көшесі: 1/12, 2/10, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Сухамбаев көшесі: 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16/11, 17, 19; Тропинин көшесі: 1/8, 3, 4, 5, 6.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алмагүл" шағын ауданы, 42, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 73, 73/2, 73/3, 73/4, 73/6, 73/7, 73/8, 75А, 75В, 75, 75/10, 75/6, 77, 79, 81, 83, 83/13, 85, 89/23, 89/25, 89/26, 89/27, 89/28, 89/29, 89/30, 89/32, 89/4, 93А, 93А/1, 93А/10А, 93А/10, 93А/4, 93А/7, 93Б, 93В, 93Г, 93Г/1, 93Г/4, 93Д, 93Ж, 93К, 93, 93/12, 93/14, 93/15, 93/16, 93/17, 93/18, 93/19, 93/21, 93/22, 93/28, 93/29, 93/32, 93/6, 93/7, 95, 97А, 97, 99, 101; Ерғожин көшесі: 20, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 47, 53; Жароков көшесі: 230, 250; Манаш Қозыбаев көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 34, 36; Си Синхай көшесі: 6; Ходжанов көшесі: 5Б, 5В, 5Г, 9, 40, 41А, 41Б, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 42, 44, 45, 45/6, 47А, 47, 47/2, 48В, 48Г, 48Д, 55А, 55/1, 55/12, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8А, 57/3, 57 корпус 1, 57/5, 57/9, 59В, 58Г, 58/2А, 58/2, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 59/3, 59/4, 59/9, 67, 68, 69Д, 70, 72, 75, 76/2, 79, 80, 97; Экспериментальная база көшесі: 1, 2А/2, 2, 4, 5, 19, 21, 25, 25/2, 25/3, 26, 31.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 117А, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Психикалық сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 29, "Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Мақан Есболатов атындағы Алматы академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 279, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Психикалық сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 305 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 121, "Демеу" әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 307 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 146, "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 309 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Жайлау", улица Әлмерек, 1/1, здание филиала акционерного общества "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес" "Алматы".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 310
Центр: город Алматы, микрорайон "Мирас", 45, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Private Clinic Almaty/Приват клиник Алматы".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 311
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр перинатологии и детской кардиохирургии".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 312
Центр: город Алматы, улица Манаса, 65, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кожно-венерологический диспансер".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 489
Центр: город Алматы, микрорайон "Ерменсай", улица Жангир хана, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 183" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алатау микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Алатау садоводческого общества "Цветущий сад": 5А, 31; улица Алатау садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 5, 8, 10, 26А, 26, 39; улица Арайлы микрорайона "Ерменсай": 1, 1/1, 1/12, 1/2, 1/3, 1/5, 1/9, 2А, 2, 2/12 корпус 1, 2/12 корпус 10, 2/12 корпус 11, 2/12 корпус 12, 2/12 корпус 13, 2/12 корпус 2, 2/12 корпус 3, 2/12 корпус 4, 2/12 корпус 5, 2/12 корпус 6, 2/12 корпус 7, 2/12 корпус 8, 2/12 корпус 9, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12Б, 12, 14, 15, 15/1, 16, 19, 20 корпус 2, 21, 23 корпус 2, 23, 25/1, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 49, 55, 59, 123; улица Ахмедиярова микрорайона "Ерменсай": 4, 6, 8, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 36, 40, 46, 46/1, 50, 52, 54, 56, 64, 72, 80, 84, 92/1, 96; улица Бактыгереева садоводческого товарищества "Труд 1": 4, 5, 8, 12А, 15, 16, 19, 24, 26, 40, 48, 65, 69, 71; улица Булакты микрорайона "Ерменсай": 1, 1/4, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7Г, 7, 9, 10/2, 11/1, 14, 16, 18, 18/3, 22/1, 22/2, 24, 28; улица Виноградная садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 4, 9, 10, 15А, 16, 18; улица Вишневая садоводческого товарищества "Труд 1": 2, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 25, 29, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 57, 59, 71А, 71, 77; улица Восточная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 1, 7, 14, 15, 23, 33; улица Высокогорная садоводческого товарищества "Цветущий сад" микрорайона "Ерменсай": 44, 51, 63; улица Горная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 3, 6, 10А, 11, 17, 18, 19, 20, 21А, 22; улица Ерменсай микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 5, 6, 9, 22, 30, 45; улица Жамбыла микрорайона "Ерменсай": 7, 13, 81, 87; улица Жангир хана микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 2/2, 2/5, 3, 4/1 5/2, 6, 8, 10/1, 11, 12/2, 13А, 13Б, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 15А, 15, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 24, 29, 31, 33, 34, 34/2, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 48, 52, 56, 57, 58 корпус 1, 58, 59, 60/2, 60/3, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 75, 79, 95, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119; улица Жандарбековой микрорайона "Ерменсай": 33, 36 корпус 1, 36, 39, 42, 46, 48, 49, 51, 53, 75, 107, 115, 117 блок 4, 121, 123, 129, 131, 133, 135; улица Заводская садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 5, 11, 14, 19, 23, 27A, 31, 111; улица Западная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 47, 48, 49, 50А, 51, 53, 55, 58, 59; улица Западная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Труд-2 ММ": 1А, 2А, 4, 7А, 12, 13А, 14А, 14, 17, 18, 21; улица Зеленая садоводческого товарищества "Труд 1": 1А, 1, 3А, 7, 12, 14; улица Интернациональная садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 3, 5; Квартал А микрорайона "Ерменсай": 22; улица Колсай микрорайона "Ерменсай": 2, 3, 4Б, 31Б, 31В, 31Г, 31К, 31/12, 31/6, 31/8, 32В, 32/8, 32/9, 33/16, 39; улица Кырмызы микрорайона "Ерменсай": 1, 3, 5, 6, 9, 10, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 34, 38, 42, 49, 50, 53; улица Литейная садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 2А, 14, 20, 24, 32, 36, 46; улица Мичурина садоводческого общества "Картограф 2": 65; улица Мичурина садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 16, 20; микрорайон "Ерменсай": 1, 3, 4, 7А, 7, 10, 12, 16/1, 16/2, 26, 29, 34, 41, 45, 72, 79, 897, 1152, 1548, 1570, 1976, 1977; микрорайон "Ерменсай-1": 1, 41; микрорайон "Ерменсай-2": 7А, 8, 12, 13, 18/1, 21А, 21, 25, 26, 27, 33, 35, 38, 50, 51, 57, 58, 66, 77; микрорайон "Ерменсай-3": 5, 8, 11, 12, 16, 27, 31, 36, 37, 38; улица Молшылык микрорайона Ерменсай: 1, 1/2, 2, 3 корпус 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19; улица Новая микрорайона "Ерменсай": 1, 6, 14, 25; улица Овражная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Труд-2 ММ": 3, 6А; улица Овражная садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 4, 6; улица Пальгова микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 28, 30, 34, 38; улица Первомайская садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 3А, 3, 4А, 7, 13, 16, 25, 27, 33; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 7, 64, 68; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 16А, 18; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Труд 2 ММ": 1, 16; потребительский кооператив собственников земельных участков "Весна" микрорайона "Нур Алатау": 3, 10, 11, 16, 18, 20, 22Б, 33Б, 37, 44, 45, 46, 78, 127, 189, 211; улица Подгорная садоводческого общества "Картограф 2": 7А, 18, 19, 23, 30А, 34, 41, 42, 45, 48; улица Подгорная садоводческого товарищества "Труд 1": 4, 9, 13, 16, 17, 17/1, 19; улица Приовражная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 64, 72, 76, 82, 87, 88, 95, 98. 111; улица Приовражная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Труд-2 ММ": 2А, 11, 13, 15, 19, 22; улица Приовражная садоводческого общества "Картограф 1": 92, 94, 100; улица Прифермская садоводческого товарищества "Труд 1": 3А, 13, 15, 25; улица Райымбека микрорайона "Ерменсай-2": 38; улица Садовая садоводческого товарищества "Труд 1": 6, 8А, 8, 8/2, 12, 13, 17, 18, 23, 27, 32, 35, 36А, 37А, 47, 80; садоводческое общество "Картограф 2": 39; садоводческое общество "Цветущий сад": 1, 13, 17, 20, 32, 36 корпус 1, 46, 48, 59, 133, 146; садоводческое товарищество "Машиностроитель": 103; садоводческое товарищество "Машиностроитель-1": 15, 21, 39, 51; садоводческое товарищество "Мичуринец": 22; садоводческое товарищество "Труд 1": 11, 12, 13, 23, 27, 55, 59, 63, 430; улица Сандугаш микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 3, 3/1А, 4А, 4, 4/1, 4/4, 5, 7, 9, 10, 11, 11/1, 11/4; улица Северная потребительского кооператива садоводческого товарищества "Картограф 1 сад": 6, 40, 44, 45; улица Северная садоводческого общества "Картограф 1": 45; улица Собрание садоводческого товарищества "Труд 1": 4, 7, 11, 13, 21, 40; улица Советская садоводческого общества "Цветущий сад": 19, 19/1, 29; улица Сторожевая садоводческого товарищества "Труд 1": 5/3, 6, 7, 8, 9, 11, 25; улица Суюнбая микрорайона "Ерменсай-2": 34; улица Талапты микрорайона "Ерменсай": 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34/1 корпус 1, 34/1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 3, 34/2, 34/3, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 75, 77, 80, 82, 86, 96, 106, 108, 116, 124; улица Талды микрорайона "Ерменсай": 6, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 36, 40, 49, 63; улица Тастемир микрорайона "Ерменсай": 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 18; улица Таужиеги микрорайона "Ерменсай": 2, 3А, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 8, 9/1, 10/1, 10/2, 11А, 11Б, 11, 12, 15А, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 31; улица Торангы микрорайона "Ерменсай": 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 60, 62А, 62, 62/1, 65, 66, 67, 68Б, 68, 69А, 73, 95; улица Трудовая садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 1, 6, 7А, 17А, 17, 19, 20А, 23, 25, 26, 30А; улица Университетская микрорайона "Ерменсай": 1, 2, 4А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9А, 12, 40; улица Ушкемпирова микрорайона "Ерменсай": 25, 27, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; улица Цветочная садоводческого общества "Цветущий сад": 1, 5, 9, 12, 17; улица Центральная садоводческого общества "Картограф-2": 27, 29А, 29; улица Центральная садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 59, 68, 72; улица Центральная садоводческого товарищества "Мичуринец-Ерменсай": 36, 40, 41, 42, 44, 48, 49, 56, 57А, 57, 58, 62, 63, 65, 67; улица Центральная садоводческого товарищества "Труд 1": 2, 4А, 7, 9, 10, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 26; улица 50 лет Октября садоводческого товарищества "Машиностроитель-1": 2, 7/3, 18, 21, 25, 29; улица 6 микрорайона "Ерменсай": 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 490

Орталығы: Алматы қаласы, "Жайлау" шағын ауданы, Әлмерек көшесі, 1/1, "Оқ-Жетпес" "Алматы" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 310 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мирас" шағын ауданы, 45, "Private Clinic Almaty/Приват клиник Алматы" жауап"Демеу" кершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2, "Перинатология және балалар кардиохирургиясы орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 65, "Тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 489 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ерменсай" шағын ауданы Жәңгір хан көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Ерменсай" шағын ауданының Алатау көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының Алатау көшесі: 5А, 31; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Алатау көшесі: 5, 8, 10, 26А, 26, 39; "Ерменсай" шағын ауданының Арайлы көшесі: 1, 1/1, 1/12, 1/2, 1/3, 1/5, 1/9, 2А, 2, 2/12 корпус 1, 2/12 корпус 10, 2/12 корпус 11, 2/12 корпус 12, 2/12 корпус 13, 2/12 корпус 2, 2/12 корпус 3, 2/12 корпус 4, 2/12 корпус 5, 2/12 корпус 6, 2/12 корпус 7, 2/12 корпус 8, 2/12 корпус 9, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12Б, 12, 14, 15, 15/1, 16, 19, 20 корпус 2, 21, 23 корпус 2, 23, 25/1, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 49, 55, 59, 123; "Ерменсай" шағын ауданының Ахмедияров көшесі: 4, 6, 8, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 36, 40, 46, 46/1, 50, 52, 54, 56, 64, 72, 80, 84, 92/1, 96; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Бақтыгереев көшесі: 4, 5, 8, 12А, 15, 16, 19, 24, 26, 40, 48, 65, 69, 71; "Ерменсай" шағын ауданының Бұлақты көшесі: 1, 1/4, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7Г, 7, 9, 10/2, 11/1, 14, 16, 18, 18/3, 22/1, 22/2, 24, 28; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Виноградная көшесі: 4, 9, 10, 15А, 16, 18; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Вишневая көшесі: 2, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 25, 29, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 57, 59, 71А, 71, 77; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Восточная көшесі: 1, 7, 14, 15, 23, 33; "Ерменсай" шағын ауданының "Цветущий сад" бау-бақша серіктестігінің Высокогорная көшесі: 44, 51, 63; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Горная көшесі: 3, 6, 10А, 11, 17, 18, 19, 20, 21А, 22; "Ерменсай" шағын ауданының Ерменсай көшесі: 1, 2, 5, 6, 9, 22, 30, 45; "Ерменсай" шағын ауданының Жамбыл көшесі: 7, 13, 81, 87; "Ерменсай" шағын ауданының Жәңгір хан көшесі: 1, 2, 2/2, 2/5, 3, 4/1 5/2, 6, 8, 10/1, 11, 12/2, 13А, 13Б, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 15А, 15, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 24, 29, 31, 33, 34, 34/2, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 48, 52, 56, 57, 58 корпус 1, 58, 59, 60/2, 60/3, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 75, 79, 95, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119; "Ерменсай" шағын ауданының Жандарбекова көшесі: 33, 36 корпус 1, 36, 39, 42, 46, 48, 49, 51, 53, 75, 107, 115, 117 блок 4, 121, 123, 129, 131, 133, 135; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Заводская көшесі: 5, 11, 14, 19, 23, 27A, 31, 111; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Западная көшесі: 47, 48, 49, 50А, 51, 53, 55, 58, 59; "Труд-2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Западная көшесі: 1А, 2А, 4, 7А, 12, 13А, 14А, 14, 17, 18, 21; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Зеленая көшесі: 1А, 1, 3А, 7, 12, 14; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Интернациональная көшесі: 3, 5; "Ерменсай" шағын ауданының А Орамы: 22; "Ерменсай" шағын ауданының Көлсай көшесі: 2, 3, 4Б, 31Б, 31В, 31Г, 31К, 31/12, 31/6, 31/8, 32В, 32/8, 32/9, 33/16, 39; "Ерменсай" шағын ауданының Қырмызы көшесі: 1, 3, 5, 6, 9, 10, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 34, 38, 42, 49, 50, 53; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Литейная көшесі: 2А, 14, 20, 24, 32, 36, 46; "Картограф 2" бау-бақша қоғамының Мичурин көшесі: 65; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Мичурин көшесі: 16, 20; "Ерменсай" шағын ауданы: 1, 3, 4, 7А, 7, 10, 12, 16/1, 16/2, 26, 29, 34, 41, 45, 72, 79, 897, 1152, 1548, 1570, 1976, 1977; "Ерменсай-1" шағын ауданы: 1, 41; "Ерменсай-2" шағын ауданы: 7А, 8, 12, 13, 18/1, 21А, 21, 25, 26, 27, 33, 35, 38, 50, 51, 57, 58, 66, 77; "Ерменсай-3 шағын ауданы: 5, 8, 11, 12, 16, 27, 31, 36, 37, 38; "Ерменсай" шағын ауданының Молшылық көшесі: 1, 1/2, 2, 3 корпус 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19; "Ерменсай" шағын ауданының Новая көшесі: 1, 6, 14, 25; "Труд-2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Овражная көшесі: 3, 6А; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Овражная көшесі: 4, 6; "Ерменсай" шағын ауданының Пальгов көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 28, 30, 34, 38; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Первомайская көшесі: 3А, 3, 4А, 7, 13, 16, 25, 27, 33; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 7, 64, 68; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 16А, 18; "Труд 2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 1, 16; "Нұр Алатау" шағын ауданының "Весна" жер телімдері иелерінің тұтыну коопертиві: 3, 10, 11, 16, 18, 20, 22Б, 33Б, 37, 44, 45, 46, 78, 127, 189, 211; "Картограф 2" бау-бақша қоғамының Подгорная көшесі: 7А, 18, 19, 23, 30А, 34, 41, 42, 45, 48; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Подгорная көшесі: 4, 9, 13, 16, 17, 17/1, 19; "Картограф 1 сад" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Приовражная көшесі: 64, 72, 76, 82, 87, 88, 95, 98, 111; "Труд-2 ММ" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Приовражная көшесі: 2А, 11, 13, 15, 19, 22; "Картограф 1" бау-бақша қоғамының Приовражная көшесі: 92, 94, 100; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Прифермская көшесі: 3А, 13, 15, 25; "Ерменсай-2" шағын ауданының Райымбек көшесі: 38; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Садовая көшесі: 6, 8А, 8, 8/2, 12, 13, 17, 18, 23, 27, 32, 35, 36А, 37А, 47, 80; "Картограф 2" бау-бақша қоғамы: 39; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының: 1, 13, 17, 20, 32, 36 корпус 1, 46, 48, 59, 133, 146; "Машиностроитель" бау-бақша серіктестігі: 103; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігі: 15, 21, 39, 51; "Мичуринец" бау-бақша серіктестігі: 22; "Труд 1" бау-бақша серіктестігі: 11, 12, 13, 23, 27, 55, 59, 63, 430; "Ерменсай" шағын ауданының Сандуғаш көшесі: 1, 2, 3, 3/1А, 4А, 4, 4/1, 4/4, 5, 7, 9, 10, 11, 11/1, 11/4; "Картограф 1 сад": бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативінің Северная көшесі: 6, 40, 44, 45; "Картограф 1" бау-бақша қоғамының Северная көшесі: 45; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Собрание көшесі: 4, 7, 11, 13, 21, 40; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының Советская көшесі: 19, 19/1, 29; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Сторожевая көшесі: 5/3, 6, 7, 8, 9, 11, 25; "Ерменсай" шағын ауданының Сүйінбай көшесі: 34; "Ерменсай-2" шағын ауданының Талапты көшесі: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34/1 корпус 1, 34/1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 1, 34/2 корпус 3, 34/2, 34/3, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 75, 77, 80, 82, 86, 96, 106, 108, 116, 124; "Ерменсай" шағын ауданының Талды көшесі: 6, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 36, 40, 49, 63; "Ерменсай" шағын ауданының Тастемір көшесі: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 18; "Ерменсай" шағын ауданының Таужиегі көшесі: 2, 3А, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 8, 9/1, 10/1, 10/2, 11А, 11Б, 11, 12, 15А, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 31; "Ерменсай" шағын ауданының Тораңғы көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 60, 62А, 62, 62/1, 65, 66, 67, 68Б, 68, 69А, 73, 95; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Трудовая көшесі: 1, 6, 7А, 17А, 17, 19, 20А, 23, 25, 26, 30А; "Ерменсай" шағын ауданының Университет көшесі: 1, 2, 4А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9А, 12, 40; "Ерменсай" шағын ауданының Үшкемпіров көшесі: 25, 27, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; "Цветущий сад" бау-бақша қоғамының Цветочная көшесі: 1, 5, 9, 12, 17; "Картограф-2" бау-бақша қоғамының Центральная көшесі: 27, 29А, 29; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 59, 68, 72; "Мичуринец-Ерменсай" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 36, 40, 41, 42, 44, 48, 49, 56, 57А, 57, 58, 62, 63, 65, 67; "Труд 1" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 2, 4А, 7, 9, 10, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 26; "Машиностроитель-1" бау-бақша серіктестігінің 50 лет Октября көшесі: 2, 7/3, 18, 21, 25, 29; "Ерменсай" шағын ауданының көше 6: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
№ 490 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Тауасарулы Казыбек, 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 189" управления образования города Алматы.
Границы: улица Абилкайыр хана микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; улица Абишева микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Байдосова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 22/7, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43А, 43, 43/1, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78А, 78, 79, 80, 81, 88; улица Балбобек микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Булбул микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 2/1, 2/2, 3А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 33/1, 34, 35 корпус 1, 35, 36, 37А, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42А, 42, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54А, 54, 55, 55/4, 56А, 56, 58А, 58, 60, 62, 64, 66, 68А, 68, 70, 72, 74, 78, 80; улица Витебская: 36, 38, 40; улица Ерулик микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица Жолбарыс микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7А, 7, 8, 8/2, 9А, 9, 9/1, 10А, 11, 11/1, 11/2, 13, 14, 15А, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45А, 45, 47; улица Кожакеева микрорайона "Нур Алатау: 5; улица Коксарай микрорайона "Нур Алатау": 1В, 1Г, 1, 2В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13А, 13, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21Б, 21, 22А, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74; улица Конаева Аскара микрорайона "Нур Алатау": 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33А, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 48, 50; улица Мади микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1Г, 1Г/7, 1Г/9, 1, 1/11, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 41, 45, 69, 71; улица Мамыр микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 50, 51, 53, 54, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 101; микрорайон "Казахфильм": 1, 2, 3, 5; улица Тауасарулы Казыбек микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 11, 13, 14А, 16, 17, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 24, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34; улица Теренозек микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39А, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76; улица Шукирова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39А, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Тауасарулы Казыбек, 83, здание врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 17" управления общественного здравоохранения города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау", шағын ауданы Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Нұр Алатау" шағын ауданының Әбілқайыр хан көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; "Нұр Алатау" шағын ауданының Әбішев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16; "Нұр Алатау" шағын ауданының Байдосов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 22/7, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43А, 43, 43/1, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78А, 78, 79, 80, 81, 88; "Нұр Алатау" шағын ауданының Балбөбек көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бұлбұл көшесі: 1, 2, 2/1, 2/2, 3А, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 33/1, 34, 35 корпус 1, 35, 36, 37А, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42А, 42, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54А, 54, 55, 55/4, 56А, 56, 58А, 58, 60, 62, 64, 66, 68А, 68, 70, 72, 74, 78, 80; Витебская көшесі: 36, 38, 40; "Нұр Алатау" шағын ауданының Ерулік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; "Нұр Алатау" шағын ауданының Жолбарыс көшесі: 1А, 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 6, 7А, 7, 8, 8/2, 9А, 9, 9/1, 10А, 11, 11/1, 11/2, 13, 14, 15А, 15/1, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45А, 45, 47; "Нұр Алатау" шағын ауданының Қожакеев көшесі: 5; "Нұр Алатау" шағын ауданының Көксарай көшесі: 1В, 1Г, 1, 2В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13А, 13, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21Б, 21, 22А, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74; "Нұр Алатау" шағын ауданының Асқар Қонаев көшесі: 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33А, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 48, 50; "Нұр Алатау" шағын ауданының Мәди көшесі: 1А, 1Г, 1Г/7, 1Г/9, 1, 1/11, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 41, 45, 69, 71; "Нұр Алатау" шағын ауданының Мамыр көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 50, 51, 53, 54, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 101; "Қазақфильм" шағын ауданы: 1, 2, 3, 5; "Нұр Алатау" шағын ауданының Қазыбек Тауасарұлы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7А, 7, 9, 11, 13, 14А, 16, 17, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 24, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34; "Нұр Алатау" шағын ауданының Тереңөзек көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39А, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76; "Нұр Алатау" шағын ауданының Шүкіров көшесі: 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39А, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98.
№ 491 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау" шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 49/5, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "№ 17 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясының ғимараты.

Границы: улица Абилкайыр хана микрорайона "Нур Алатау": 24А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 60/2, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 75, 77, 79, 80А, 81А, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97/1, 97/2, 99, 105, 106А, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 112/2, 113, 115А, 115, 119, 121А, 121, 123А, 127, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 129/2, 131, 133/1, 133/2; улица Абишева микрорайона "Нур Алатау": 19, 21, 23, 25А, 25, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 77, 81, 85, 87, 88, 90, 95, 96, 107, 108/1, 109, 111; улица Асемтау микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14А, 14, 15А, 15, 16А, 16, 17, 17/2, 18, 19, 21А, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53Б, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63А, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 86/1, 88, 90; улица Атабек микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17, 43, 50, 52; улица Байбулак микрорайона "Нур Алатау": 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 59, 78; улица Байкенова микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51А, 51, 53А, 53, 54, 55, 56А, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76А, 76, 78, 80, 82А, 82, 84; улица Бакдаулет микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 7А, 7, 8А, 8, 9, 9/1, 10А, 10, 10/1, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60; улица Бакшалы микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Ботай микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Жулдыз микрорайона "Нур Алатау": 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4А, 4, 4/3, 5В, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24А, 24, 25, 26, 27Б, 27В, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36А, 36Б, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 56, 62/1, 62/2, 63Б, 63, 63/2, 63/3, 68, 68/1, 70, 89, 99, 100А, 102В, 113, 115, 150/8, 153, 154, 158, 161, 222; улица Каракия микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 16/2, 16/4, 16/5, 17А, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; улица Керемет микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22; улица Кожакеева микрорайона "Нур Алатау": 25, 27А, 27, 40, 42, 50, 52А, 61А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 84, 86, 96; улица Конаева Аскара микрорайона "Нур Алатау": 84; улица Мойынкум микрорайона "Нур Алатау": 1, 1/1, 1/2, 2, 3А, 3, 4, 4/2, 5Б, 5, 5/1, 6А, 7, 7/1, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16А, 16, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 46; улица Ракышева микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12Б, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25Б, 25, 26, 27А, 27, 27/1, 28, 29А, 29Б, 29, 30А, 30, 31А, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39, 40А, 40, 40/1, 41, 42А, 42Б, 42В, 42Д, 42, 43А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 49Б, 49В, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57А, 57Б, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62А, 62, 63, 64А, 64, 66, 68, 70, 72, 75, 83А; улица Рахмадиева микрорайона "Нур Алатау": 24А; улица Салыкова микрорайона"Нур Алатау": 28, 30, 31, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 42, 62, 64, 70; улица Сандыктас микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 62, 64, 66, 67А, 68, 70, 72, 73А, 73, 74, 76; улица Тауасарулы Казыбек микрорайона "Нур Алатау": 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 70/2, 70/4, 70/6, 71, 71/13, 71/24, 73, 75, 77, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 93А, 128; улица Токжайлау микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 21/1, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 62В, 90; улица Утегенова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4/2, 5, 6, 7В, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14А, 14, 15А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/71, 25, 26Б, 26, 27А, 27, 28А, 28, 30, 30/2, 32А, 32, 34, 36, 38А, 38, 42, 44, 46А, 46, 48А, 48В, 48; улица 1 микрорайона "Нур Алатау": 2В, 3/3, 10, 63, 83А; улица 10 микрорайона "Нур Алатау": 3, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица 11 микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 38; улица 14 микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 6, 11, 13, 14, 14/2, 16, 17/1, 23, 46, 59; улица 2 микрорайона "Нур Алатау": 14, 19, 20/6, 29; улица 3 микрорайона "Нур Алатау": 7, 11, 31; улица 8 микрорайона "Нур Алатау": 2/2, 4, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27 блок 1, 27 блок 2, 27 блок 3, 27 блок 4, 27 блок 5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 40, 41, 42, 45, 46, 50, 54, 55, 56, 57, 60; улица 9 микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 492

Шекаралары: "Нұр Алатау" шағын ауданының Әбілқайыр хан көшесі: 24А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 60/2, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 75, 77, 79, 80А, 81А, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97/1, 97/2, 99, 105, 106А, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 112/2, 113, 115А, 115, 119, 121А, 121, 123А, 127, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 129/2, 131, 133/1, 133/2; "Нұр Алатау" шағын ауданының Әбішев көшесі: 19, 21, 23, 25А, 25, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 77, 81, 85, 87, 88, 90, 95, 96, 107, 108/1, 109, 111; "Нұр Алатау" шағын ауданының Әсемтау көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14А, 14, 15А, 15, 16А, 16, 17, 17/2, 18, 19, 21А, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53Б, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63А, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 86/1, 88, 90; "Нұр Алатау" шағын ауданының Атабек көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17А, 17, 43, 50, 52; "Нұр Алатау" шағын ауданының Байбұлақ көшесі: 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 59, 78; "Нұр Алатау" шағын ауданының Байкенов көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51А, 51, 53А, 53, 54, 55, 56А, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76А, 76, 78, 80, 82А, 82, 84; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бақдәулет көшесі: 1А, 1, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 7А, 7, 8А, 8, 9, 9/1, 10А, 10, 10/1, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бақшалы көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; "Нұр Алатау" шағын ауданының Ботай көшесі: 1А, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; "Нұр Алатау" шағын ауданының Жұлдыз көшесі: 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4А, 4, 4/3, 5В, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24А, 24, 25, 26, 27Б, 27В, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36А, 36Б, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 56, 62/1, 62/2, 63Б, 63, 63/2, 63/3, 68, 68/1, 70, 89, 99, 100А, 102В, 113, 115, 150/8, 153, 154, 158, 161, 222; "Нұр Алатау" шағын ауданының Қарақия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 16/2, 16/4, 16/5, 17А, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; "Нұр Алатау" шағын ауданының Керемет көшесі: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22; "Нұр Алатау" шағын ауданының Қожакеев көшесі: 25, 27А, 27, 40, 42, 50, 52А, 61А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 84, 86, 96; "Нұр Алатау" шағын ауданының Асқар Қонаев көшесі: 84; "Нұр Алатау" шағын ауданының Мойынқұм көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 3А, 3, 4, 4/2, 5Б, 5, 5/1, 6А, 7, 7/1, 8А, 8, 9А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16А, 16, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 46; "Нұр Алатау" шағын ауданының Рақышев көшесі: 1А, 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12Б, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25Б, 25, 26, 27А, 27, 27/1, 28, 29А, 29Б, 29, 30А, 30, 31А, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36А, 37, 38, 39, 40А, 40, 40/1, 41, 42А, 42Б, 42В, 42Д, 42, 43А, 43, 44, 45, 47, 48, 49А, 49Б, 49В, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57А, 57Б, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62А, 62, 63, 64А, 64, 66, 68, 70, 72, 75, 83А; "Нұр Алатау" шағын ауданының Рахмадиев көшесі: 24А; "Нұр Алатау" шағын ауданының Салықов көшесі: 28, 30, 31, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 42, 62, 64, 70; "Нұр Алатау" шағын ауданының Сандықтас көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 62, 64, 66, 67А, 68, 70, 72, 73А, 73, 74, 76; "Нұр Алатау" шағын ауданының Қазыбек Тауасарұлы көшесі: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 70/2, 70/4, 70/6, 71, 71/13, 71/24, 73, 75, 77, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 93А, 128; "Нұр Алатау" шағын ауданының Тоқжайлау көшесі: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 21/1, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 62В, 90; "Нұр Алатау" шағын ауданының Өтегенов көшесі: 1, 2, 3, 4/2, 5, 6, 7В, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13Б, 13, 14А, 14, 15А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/71, 25, 26Б, 26, 27А, 27, 28А, 28, 30, 30/2, 32А, 32, 34, 36, 38А, 38, 42, 44, 46А, 46, 48А, 48В, 48; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 1: 2В, 3/3, 10, 63, 83А; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 10: 3, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 11: 1, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 38; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 14: 1, 3, 6, 11, 13, 14, 14/2, 16, 17/1, 23, 46, 59; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 2: 14, 19, 20/6, 29; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 3: 7, 11, 31; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 8: 2/2, 4, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27 блок 1, 27 блок 2, 27 блок 3, 27 блок 4, 27 блок 5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 40, 41, 42, 45, 46, 50, 54, 55, 56, 57, 60; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 9: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15.
№ 492 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Нурлытау", улица Нуртазиной, 49, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 190 имени Шакарима Кудайбердыулы" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байконыр садоводческого товарищества "Алатау": 33, 131А, 131, 138, 161; улица Баязитовой микрорайона "Нурлытау": 2Б, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9А, 9, 9/3, 9/7, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 33, 35Б, 35, 40, 52, 54, 56, 58; улица Вишневая садоводческого товарищества "Нефтяник": 40; улица Жамановой микрорайона"Нурлытау": 1/1, 6, 7, 8/3, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 100/18, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 115, 116, 117, 118, 121, 122, 126, 128, 129, 130, 131, 135, 136, 137, 140, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 160, 162, 162/1, 162/2, 163, 170, 171, 172, 174, 177, 179, 180, 181, 182, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 200, 201, 202, 203, 207, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221/1, 222, 223, 224, 226, 229, 243, 245, 247; улица Жубановой Газизы микрорайона "Нур Алатау": 1, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 18, 20, 24, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 61 блок 15, 61 блок 3, 61 блок 4, 66/1, 69, 70, 72, 76, 80; улица Кунжарык микрорайона "Нурлытау": 1А, 1В, 1, 1/1, 1/2, 2, 3Б, 3, 3/3, 4А, 4Г, 4, 5А, 5Б, 5Г, 5, 5/1, 5/5, 6А, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/6, 9, 9/1, 11, 12Б, 12, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 18/1, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 22/12, 22/4, 22/9, 23, 23/1, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40В, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46, 48, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 62, 65А, 69, 73, 81, 83, 85; микрорайон "Нурлытау": 1, 25, 59, 91/4, 182/6, 818, 865, 866, 916, 995, 997, 1027, 1033, 1042, 1042/1, 1066, 1103, 1138, 1139, 1145, 1146, 1155, 1158, 1184, 1244, 1245, 1299, 1413, 1442, 1463, 1601/1, 1601/16, 1601/17, 1601/5, 1601/9, 1610, 1631, 1633, 1700, 1702, 1754А, 1794, 1828, 1840, 1842, 1843, 2014, 2034/4, 2039; микрорайон "Нур Алатау": 1, 4, 7, 16, 25, 32, 58, 85, 90, 206, 439, 440, 447, 819, 820, 839, 867, 950, 1020, 1045, 1151, 1159, 1163А, 1168, 1171, 1210, 1214, 1670, 1678, 1681, 1687, 1839, 1841, 1845, 1858, 1950, 1961, 2036, 2037, 2038, 2040, 2041; микрорайон "Хан Тәңірі": 27А, 27/2, 27/3, 27/4, 27/6, 27/7, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37А, 39, 40, 41, 42А, 43А, 43, 43/7А, 43/7, 44, 46, 48, 49Б, 49, 50, 51, 52, 53, 55А, 55Б, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67А, 67Б, 70, 72, 73А, 73, 74, 75, 76/14, 77, 77/1, 77/12, 77/13, 77/17, 77/5, 79А, 79, 80, 81А, 81, 82А, 83А, 83, 84Б, 84, 87А, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 102, 104, 105А, 107, 109, 110, 111Б, 111, 113, 115А, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123В, 123Г, 123/10, 123/11, 124/3; улица Садовая садоводческого товарищества "Нефтяник": 20, 34; садоводческое товарищество "Алатау": 1, 2, 3Б, 3, 5, 6, 6/1, 7/1, 7, 8, 8/1, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13А, 14, 14/2, 15, 16, 19, 20А, 20, 21, 23, 24/1, 25А, 25, 26, 28, 33, 36, 37А, 38, 40А, 45/1, 46, 47, 49, 50/51, 51, 52А, 54, 55, 55/1, 56, 56/1, 57, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 78, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 99, 105, 107, 109, 113, 114, 115, 118, 121, 126, 131, 133, 134, 140, 141, 145, 149, 153, 154, 157, 160, 165, 168, 169, 170, 172, 173, 176, 178, 179, 181, 184, 185, 186, 188, 194, 206, 229, 233, 234, 236, 256, 257, 260, 264, 265, 268, 278, 279; садоводческое товарищество "Свежесть": 27А, 40, 41, 51, 52, 53, 54, 55/3, 56, 59, 62, 64, 65, 69, 73, 75, 76, 78, 80А, 84, 86, 87, 89, 90, 98, 105, 109, 118-119, 119А, 119Б, 120, 145, 152А, 153, 155, 159А, 159Б, 159, 160А, 160, 162, 163, 164, 165Б, 168, 169, 171А, 172, 173А, 173, 175А, 176, 177, 179, 182А, 184, 186, 187, 188, 189, 194, 195, 196, 200, 211, 233, 234, 235, 236/1, 236/2, 236/3, 239, 240, 241, 243, 250; садоводческое товарищество "Энергия": 19, 102; садоводческое товарищество "Энергия-2": 3, 16, 31; СТФ 1 микрорайона "Нур Алатау": 1; улица Центральная садоводческого товарищества "Нефтяник": 3, 39, 58, 69; переулок Шагын микрорайона "Нурлытау": 1А, 1, 1/2, 1/3, 3, 4, 5, 8В, 8 корпус 1, 8, 8/4, 10, 11, 12А, 12, 14, 16, 17; улица Яблоневая садоводческого товарищества "Нефтяник": 9, 13, 15, 17; улица 1 микрорайона "Нурлытау": 1А, 7, 8, 9, 13, 14, 18, 20, 24, 28; улица 14 микрорайона "Нурлытау": 18, 24, 28, 36, 38, 51, 58, 152, 170/2, 174, 272, 274; улица 15 микрорайона "Нур Алатау": 2/1, 6, 12, 14; улица 16 микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4, 5; улица 17 микрорайона "Нур Алатау": 2, 3, 4, 7, 8, 9, 15, 18/1, 20, 21, 22, 23; улица 18 микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 28, 36, 38, 42, 52, 54, 62, 64; улица 20 микрорайона "Нурлытау": 1, 6, 8; улица 21 микрорайона "Нурлытау": 2, 6; улица 22 микрорайона "Нурлытау": 3, 4, 6, 7, 8; улица 23 микрорайона "Нурлытау": 1, 3, 4, 8 корпус 1, 8/2, 8/3, 8/4, 9; улица 24 микрорайона "Нурлытау": 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 30, 39, 45, 47, 49, 50, 53, 57, 59, 63, 75; улица 25 микрорайона "Нурлытау": 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 45, 47, 51, 52, 54; улица 3 микрорайона "Нурлытау": 2, 2/3, 15, 17; улица 30 микрорайона "Нурлытау": 12; улица 4 микрорайона "Нурлытау": 1А, 1/1, 3, 5, 6, 7В, 8, 8/1, 10А, 10, 15Б, 16А, 16/1; переулок 5 микрорайона "Нурлытау": 3, 5, 7/1, 10, 11А, 11, 13, 16, 17.
Избирательный участок № 493

Орталығы: Алматы қаласы, "Нұрлытау" шағын ауданы, Нұртазина көшесі, 49, Алматы қаласы білім басқармасының "Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы № 190 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Алатау" бау-бақша серіктестігінің Байқоңыр көшесі: 33, 131А, 131, 138, 161; "Нұрлытау" шағын ауданының Баязитова көшесі: 2Б, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9А, 9, 9/3, 9/7, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 33, 35Б, 35, 40, 52, 54, 56, 58; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Вишневая көшесі: 40; "Нұрлытау" шағын ауданының Жаманова көшесі: 1/1, 6, 7, 8/3, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 100/18, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 115, 116, 117, 118, 121, 122, 126, 128, 129, 130, 131, 135, 136, 137, 140, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 160, 162, 162/1, 162/2, 163, 170, 171, 172, 174, 177, 179, 180, 181, 182, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 200, 201, 202, 203, 207, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221/1, 222, 223, 224, 226, 229, 243, 245, 247; "Нұр Алатау" шағын ауданының Ғазиза Жұбанова көшесі: 1, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 18, 20, 24, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 61 блок 15, 61 блок 3, 61 блок 4, 66/1, 69, 70, 72, 76, 80; "Нұрлытау" шағын ауданының Кунжарық көшесі: 1А, 1В, 1, 1/1, 1/2, 2, 3Б, 3, 3/3, 4А, 4Г, 4, 5А, 5Б, 5Г, 5, 5/1, 5/5, 6А, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/6, 9, 9/1, 11, 12Б, 12, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 18/1, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 22/12, 22/4, 22/9, 23, 23/1, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40В, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46, 48, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 62, 65А, 69, 73, 81, 83, 85; "Нұрлытау" шағын ауданы: 1, 25, 59, 91/4, 182/6, 818, 865, 866, 916, 995, 997,1027, 1033, 1042, 1042/1, 1066, 1103, 1138, 1139, 1145, 1146, 1155, 1158, 1184, 1244, 1245, 1299, 1413, 1442, 1463, 1601/1, 1601/16, 1601/17, 1601/5, 1601/9, 1610, 1631, 1633, 1700, 1702, 1754А, 1794, 1828, 1840, 1842, 1843, 2014, 2034/4, 2039; "Нұр Алатау" шағын ауданын": 1, 4, 7, 16, 25, 32, 58, 85, 90, 206, 439, 440, 447, 819, 820, 839, 867, 950, 1020, 1045, 1151, 1159, 1163А, 1168, 1171, 1210, 1214, 1670, 1678, 1681, 1687, 1839, 1841, 1845, 1858, 1950, 1961, 2036, 2037, 2038, 2040, 2041; "Хан Тәңірі" шағын ауданы: 27А, 27/2, 27/3, 27/4, 27/6, 27/7, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37А, 39, 40, 41, 42А, 43А, 43, 43/7А, 43/7, 44, 46, 48, 49Б, 49, 50, 51, 52, 53, 55А, 55Б, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67А, 67Б, 70, 72, 73А, 73, 74, 75, 76/14, 77, 77/1, 77/12, 77/13, 77/17, 77/5, 79А, 79, 80, 81А, 81, 82А, 83А, 83, 84Б, 84, 87А, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 102, 104, 105А, 107, 109, 110, 111Б, 111, 113, 115А, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123В, 123Г, 123/10, 123/11, 124/3; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Садовая көшесі: 20, 34; "Алатау" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 3Б, 3, 5, 6, 6/1, 7/1, 7, 8, 8/1, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13А, 14, 14/2, 15, 16, 19, 20А, 20, 21, 23, 24/1, 25А, 25, 26, 28, 33, 36, 37А, 38, 40А, 45/1, 46, 47, 49, 50/51, 51, 52А, 54, 55, 55/1, 56, 56/1, 57, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 78, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 99, 105, 107, 109, 113, 114, 115, 118, 121, 126, 131, 133, 134, 140, 141, 145, 149, 153, 154, 157, 160, 165, 168, 169, 170, 172, 173, 176, 178, 179, 181, 184, 185, 186, 188, 194, 206, 229, 233, 234, 236, 256, 257, 260, 264, 265, 268, 278, 279; "Свежесть" бау-бақша серіктестігі: 27А, 40, 41, 51, 52, 53, 54, 55/3, 56, 59, 62, 64, 65, 69, 73, 75, 76, 78, 80А, 84, 86, 87, 89, 90, 98, 105, 109, 118-119, 119А, 119Б, 120, 145, 152А, 153, 155, 159А, 159Б, 159, 160А, 160, 162, 163, 164, 165Б, 168, 169, 171А, 172, 173А, 173, 175А, 176, 177, 179, 182А, 184, 186, 187, 188, 189, 194, 195, 196, 200, 211, 233, 234, 235, 236/1, 236/2, 236/3, 239, 240, 241, 243, 250; "Энергия" бау-бақша серіктестігі: 19, 102; "Энергия-2" бау-бақша серіктестігі: 3, 16, 31; "Нұр Алатау" шағын ауданының СТФ 1: 1; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 3, 39, 58, 69; "Нұрлытау" шағын ауданының Шағын тұйық көшесі: 1А, 1, 1/2, 1/3, 3, 4, 5, 8В, 8 корпус 1, 8, 8/4, 10, 11, 12А, 12, 14, 16, 17; "Нефтяник" бау-бақша серіктестігінің Яблоневая көшесі: 9, 13, 15, 17; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 1: 1А, 7, 8, 9, 13, 14, 18, 20, 24, 28; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 14: 18, 24, 28, 36, 38, 51, 58, 152, 170/2, 174, 272, 274; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 15: 2/1, 6, 12, 14; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 16: 1, 3, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4, 5; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 17: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 15, 18/1, 20, 21, 22, 23; "Нұр Алатау" шағын ауданының көше 18: 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 28, 36, 38, 42, 52, 54, 62, 64; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 20: 1, 6, 8; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 21: 2, 6; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 22: 3, 4, 6, 7, 8; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 23: 1, 3, 4, 8 корпус 1, 8/2, 8/3, 8/4, 9; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 24: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 30, 39, 45, 47, 49, 50, 53, 57, 59, 63, 75; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 25: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 45, 47, 51, 52, 54; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 3: 2, 2/3, 15, 17; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 30: 12; "Нұрлытау" шағын ауданының көше 4: 1А, 1/1, 3, 5, 6, 7В, 8, 8/1, 10А, 10, 15Б, 16А, 16/1; "Нұрлытау" шағын ауданының 5 тұйық көшесі: 3, 5, 7/1, 10, 11А, 11, 13, 16, 17.
№ 493 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Ерменсай", улица Жангир хана, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 183" управления образования города Алматы.
Границы: улица Ахмедиярова микрорайона "Ерменсай": 2/36, 2/40; улица Бахадур микрорайона "Актобе": 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/10, 8/11 блок 1, 8/11 блок 10, 8/11 блок 2, 8/11 блок 3, 8/11 блок 4, 8/11 блок 6, 8/11 блок 7, 8/11 блок 8, 8/11 блок 9, 8/3, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 71; улица Восточная садоводческого товарищества "Ионосфера": 3; улица Жандарбековой микрорайона "Ерменсай": 15, 17, 21, 23, 28; улица Жансая микрорайона "Аскартау": 8, 19, 21, 23, 25, 27; улица Жасыл белес 1 квартал микрорайона "Ерменсай": 2, 3А, 3, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 34, 35, 45; Жилой массив Горная долина микрорайона "Актобе": 4, 15, 17, 25А, 25Б, 25; улица Западный садоводческого товарищества "Ионосфера": 23; микрорайон "Актобе": 2, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 13/1, 14, 16, 19, 31, 45; улица Назконыр микрорайона "Актобе": 1, 1/1, 2, 2/2, 4/1, 5, 7А, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 20, 21/1, 22, 23, 23 корпус 1, 26, 28, 34, 42, 46, 48; улица Новая микрорайона "Актобе": 1, 2, 14/2; потребительский кооператив "Автомобилист-30": 23, 118; потребительский кооператив "Горный Гигант": 1/2, 2/1, 5, 8, 12, 14/1, 18, 20, 23, 26, 27, 28, 29В, 29Г, 29Е, 30А, 30Б, 30В, 63А, 63, 235, 277, 338 блок 1, 338 блок 3, 338 блок 4, 339 блок 1, 339 блок 10, 339 блок 5, 339 блок 6, 339 блок 7, 339 блок 8, 339 блок 9, 364, 365, 366, 692 блок 7, 729, 732, 778/10; потребительский кооператив "Жанару": 3, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 43, 44, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 70, 133Б, 597, 597/1, 597/2, 688, 689, 707, 708; улица Раугаш микрорайона "Актобе": 1, 3, 4, 7А, 7Б, 7В, 7/5, 8, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 17/5, 20, 22, 23, 25, 26, 31, 33, 35, 43, 83А; садоводческое товарищество "Автомобилист": 3А, 6, 15, 18, 19, 22, 25, 34, 72, 239, 320, 414; садоводческое товарищество "Айнабулак": 22, 29, 40, 45, 63, 65, 66, 69, 70, 75, 86, 104; садоводческое товарищество "Алма": 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 19/1, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 39, 41, 53, 55, 67А, 67, 133, 136, 172; садоводческое товарищество "Горный Гигант" микрорайона "Актобе": 1, 2, 4, 18, 20, 29А, 29, 39, 42, 51, 52А, 55, 56, 58, 64, 67, 72, 83, 105, 111; садоводческое товарищество "Достык": 4, 8, 9, 10А, 10, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57А, 62, 66А, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 79, 86; садоводческое товарищество "Дружба" микрорайона "Актобе": 1, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 44, 73; садоводческое товарищество "Ионосфера": 2, 3, 8, 10, 69, 117А, 117Б, 117В; садоводческое товарищество "Курортное": 16А, 18; садоводческое товарищество "Мамыр": 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 38, 42, 43, 47, 49, 52А, 52, 53, 54, 57, 66, 67, 70А, 70/1, 71, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 90, 91, 92, 93, 95А, 96, 98, 99, 100, 100/1, 101, 103, 105А, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 119, 120, 122, 123, 126Б, 126, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 140, 141, 145, 147, 149, 150, 152; садоводческое товарищество "Парасат" микрорайона "Ерменсай": 4, 10; садоводческое товарищество "Ремизовка": 9, 9/1, 14, 28, 33, 34, 40, 46, 49, 51, 53А, 56, 60, 63, 64, 65, 68, 70, 83, 92, 104, 108, 118, 129, 136, 137, 141, 148, 150, 173, 174, 183, 194, 205, 255, 260, 277, 291, 319, 327, 349, 380, 381, 392, 395, 396, 397, 401, 443, 489, 501, 506, 509, 510, 511А, 511, 515, 517Д, 518, 519, 520; садоводческое товарищество "Садовод": 2А, 32, 164; садоводческое товарищество "Тан": 3, 5, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 53, 54А, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 79, 80, 82А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 104, 105А, 106, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 120, 121А, 121, 122, 123, 136, 137А, 138, 139, 140А, 140, 141, 143, 145, 149, 154А, 154, 155, 161, 178, 478; улица Саурык Батыра микрорайона "Актобе": 2, 5, 5/5, 7А, 7Б, 7В, 7/4, 7/6, 7/9, 11, 13, 15; улица Солнечная микрорайона "Актобе": 1, 2В блок 1, 2В блок 4, 2, 3, 4, 5В, 5, 6; улица Ушкемпирова микрорайона "Ерменсай": 8, 9, 12, 22, 30, 40; 44 корпус 1, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 12, 44 корпус 13, 44 корпус 2, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 5, 44 корпус 6, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; переулок 1 микрорайона "Ерменсай": 11; улица 1 микрорайона "Ерменсай": 14, 16; переулок 2 микрорайона "Ерменсай": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21; переулок 3 микрорайона "Ерменсай": 1А, 1Б, 2У, 2, 4У, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 34, 35У, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 45; переулок 4 микрорайона "Ерменсай": 1/1, 2А, 3У, 3, 5В корпус 1, 12, 26, 40, 48; проезд 4 садоводческого товарищества "Горный": 4; переулок 5 микрорайона "Ерменсай": 1, 1/1, 2/2, 3, 7А, 7/1, 8Б, 8/1, 9, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/6, 16/8, 19Б; переулок 6 микрорайона "Ерменсай": 1В, 7Б, 8, 9, 10, 13, 20. 23, 24, 25/1, 25/3, 25/4; переулок 7 микрорайона "Ерменсай": 1В, 3, 4А, 4В, 4, 5, 7, 9А, 9, 10, 14, 16, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 30/3, 30/4, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 47, 63, 65, 79.
Избирательный участок № 494

Орталығы: Алматы қаласы, "Ерменсай" шағын ауданы, Жәңгір хан көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Ерменсай" шағын ауданының Ахмедияров көшесі: 2/36, 2/40; "Ақтөбе" шағын ауданының Баһадүр көшесі: 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/10, 8/11 блок 1, 8/11 блок 10, 8/11 блок 2, 8/11 блок 3, 8/11 блок 4, 8/11 блок 6, 8/11 блок 7, 8/11 блок 8, 8/11 блок 9, 8/3, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 71; "Ионосфера" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі: 3; "Ерменсай" шағын ауданының Жандарбекова көшесі: 15, 17, 21, 23, 28; "Асқартау" шағын ауданының Жансая көшесі: 8, 19, 21, 23, 25, 27; "Ерменсай" шағын ауданының Жасыл белес көшесі Орамы 1: 2, 3А, 3, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 34, 35, 45; "Ақтөбе" шағын ауданының таулы алқап тұрғын алабы: 4, 15, 17, 25А, 25Б, 25; "Ионосфера" бау-бақша серіктестігінің Западный көшесі: 23; "Ақтөбе" шағын ауданы: 2, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 13/1, 14, 16, 19, 31, 45; "Ақтөбе" шағын ауданының Назқоңыр көшесі: 1, 1/1, 2, 2/2, 4/1, 5, 7А, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 20, 21/1, 22, 23, 23 корпус 1, 26, 28, 34, 42, 46, 48; "Ақтөбе" шағын ауданының Новая көшесі: 1, 2, 14/2; "Автомобилист-30" тұтыну кооперативі: 23, 118; "Горный Гигант" тұтыну кооперативі: 1/2, 2/1, 5, 8, 12, 14/1, 18, 20, 23, 26, 27, 28, 29В, 29Г, 29Е, 30А, 30Б, 30В, 63А, 63, 235, 277, 338 блок 1, 338 блок 3, 338 блок 4, 339 блок 1, 339 блок 10, 339 блок 5, 339 блок 6, 339 блок 7, 339 блок 8, 339 блок 9, 364, 365, 366, 692 блок 7, 729, 732, 778/10; "Жанару" тұтыну кооперативі: 3, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 43, 44, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 70, 133Б, 597, 597/1, 597/2, 688, 689, 707, 708; "Ақтөбе" шағын ауданының Рауғаш көшесі: 1, 3, 4, 7А, 7Б, 7В, 7/5, 8, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 17/5, 20, 22, 23, 25, 26, 31, 33, 35, 43, 83А; "Автомобилист" бау-бақша серіктестігі: 3А, 6, 15, 18, 19, 22, 25, 34, 72, 239, 320, 414; "Айнабулақ" бау-бақша серіктестігі: 22, 29, 40, 45, 63, 65, 66, 69, 70, 75, 86, 104; "Алма" бау-бақша серіктестігі: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 19/1, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 39, 41, 53, 55, 67А, 67, 133, 136, 172; "Ақтөбе" шағын ауданының "Горный Гигант" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 4, 18, 20, 29А, 29, 39, 42, 51, 52А, 55, 56, 58, 64, 67, 72, 83, 105, 111; "Достық" бау-бақша серіктестігі: 4, 8, 9, 10А, 10, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57А, 62, 66А, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 79, 86; "Ақтөбе" шағын ауданының "Дружба" бау-бақша серіктестігі: 1, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 44, 73; "Ионосфера" бау-бақша серіктестігі: 2, 3, 8, 10, 69, 117А, 117Б, 117В; "Курортное" бау-бақша серіктестігі: 16А, 18; "Мамыр" бау-бақша серіктестігі: 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 38, 42, 43, 47, 49, 52А, 52, 53, 54, 57, 66, 67, 70А, 70/1, 71, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 90, 91, 92, 93, 95А, 96, 98, 99, 100, 100/1, 101, 103, 105А, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 119, 120, 122, 123, 126Б, 126, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 140, 141, 145, 147, 149, 150, 152; "Ерменсай" шағын ауданының "Парасат" бау-бақша серіктестігі: 4, 10; "Ремизовка" бау-бақша серіктестігі: 9, 9/1, 14, 28, 33, 34, 40, 46, 49, 51, 53А, 56, 60, 63, 64, 65, 68, 70, 83, 92, 104, 108, 118, 129, 136, 137, 141, 148, 150, 173, 174, 183, 194, 205, 255, 260, 277, 291, 319, 327, 349, 380, 381, 392, 395, 396, 397, 401, 443, 489, 501, 506, 509, 510, 511А, 511, 515, 517Д, 518, 519, 520; "Садовод" бау-бақша серіктестігі: 2А, 32, 164; "Тан" бау-бақша серіктестігі: 3, 5, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 53, 54А, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 79, 80, 82А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 104, 105А, 106, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 120, 121А, 121, 122, 123, 136, 137А, 138, 139, 140А, 140, 141, 143, 145, 149, 154А, 154, 155, 161, 178, 478; "Ақтөбе" шағын ауданының Саурық Батыр көшесі: 2, 5, 5/5, 7А, 7Б, 7В, 7/4, 7/6, 7/9, 11, 13, 15; "Ақтөбе" шағын ауданының Солнечная көшесі: 1, 2В блок 1, 2В блок 4, 2, 3, 4, 5В, 5, 6; "Ерменсай" шағын ауданының Үшкемпіров көшесі: 8, 9, 12, 22, 30, 40; 44 корпус 1, 44 корпус 10, 44 корпус 11, 44 корпус 12, 44 корпус 13, 44 корпус 2, 44 корпус 3, 44 корпус 4, 44 корпус 5, 44 корпус 6, 44 корпус 7, 44 корпус 8, 44 корпус 9; "Ерменсай" шағын ауданының 1 тұйық көше: 11; "Ерменсай" шағын ауданының көше 1: 14, 16; "Ерменсай" шағын ауданының 2 тұйық көше: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21; "Ерменсай" шағын ауданының 3 тұйық көше: 1А, 1Б, 2У, 2, 4У, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 34, 35У, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 45; "Ерменсай" шағын ауданының 4 тұйық көше: 1/1, 2А, 3У, 3, 5В корпус 1, 12, 26, 40, 48; "Горный" бау-бақша серіктестігінің 4 өткелі: 4; "Ерменсай" шағын ауданының 5 тұйық көше: 1, 1/1, 2/2, 3, 7А, 7/1, 8Б, 8/1, 9, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/6, 16/8, 19Б; "Ерменсай" шағын ауданының 6 тұйық көше: 1В, 7Б, 8, 9, 10, 13, 20. 23, 24, 25/1, 25/3, 25/4; "Ерменсай" шағын ауданының 7 тұйық көше: 1В, 3, 4А, 4В, 4, 5, 7, 9А, 9, 10, 14, 16, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 30/3, 30/4, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 47, 63, 65, 79.
№ 494 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Жайлау", улица Әлмерек, 41, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 191 имени Габидена Мустафина" управления образования города Алматы.
Границы: улица Абая микрорайона "Каргалы": 1, 14А, 14, 16А, 16, 24, 26А, 26, 32, 42; улица Алмерек микрорайона "Галамат": 1, 3; улица Атамура микрорайона "Галамат": 1, 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3Б, 3, 4А, 4В, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 14, 22, 25, 30, 114; улица Байкенова микрорайона "Каргалы": 7; улица Жидели микрорайона "Галамат": 8/2; Квартал А микрорайона "Нур Алатау"; 1, 16, 21А, 21, 35, 38А, 58, 58/3, 69; Квартал А 1 микрорайона "Архат": 3, 7, 17/2, 17/4, 19/1, 19/2, 29; Квартал В микрорайона "Нур Алатау": 3А, 26/2, 33, 37/1, 54/60; Квартал В 1 микрорайона "Архат": 1; Квартал Д 1 микрорайона "Нур Алатау": 2, 5, 7А; Квартал Каргалы микрорайона "Нур Алатау": 1, 3, 12, 15, 16, 23, 25, 26, 27, 31, 32, 35, 40, 42, 47, 52; улица Кенесары хана микрорайона "Каргалы": 1/19, 3, 5А, 5, 7А, 7, 8/1, 9, 13, 13/4, 14, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/3, 19, 21, 21/2, 23, 24, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 29А, 29, 29/1, 31, 31/4, 31/7, 33, 33/2, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51А, 51, 51/11, 51/2, 51/4, 53, 57, 61, 63, 65, 65/1, 67, 67/2, 69, 75А, 75Б, 75, 75/1, 77, 77/3, 79, 79/1, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 87 корпус 1, 87, 87/4, 89, 91/4, 93 корпус 1, 93, 93/2, 93/4, 95, 97А, 99, 101, 101/2, 103А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/3, 115, 115/3, 117Б, 117, 119/6, 121, 125А, 125Б, 125, 127Г, 127, 127/4, 127/6, 129, 129/4, 129/8, 131/1, 131/2, 133А, 135, 137, 137/1, 137/2, 137/3, 137/7, 139; улица Косеге микрорайона "Каргалы": 8, 8/2, 19, 19/1; микрорайон "Архат": 1, 2, 3, 5, 10, 11, 16, 19/1, 19/10, 28, 29, 32, 38, 40А, 43, 45, 46Б, 70, 75 блок 10, 78, 85, 103/1, 107, 124, 1165, 1192; микрорайон "Галамат": 1, 4, 1221, 1786; Санаторий Алма-Ата: 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Тарлан микрорайона "Архат": 1, 5, 7, 8А, 8, 15, 77; улица 1 микрорайона "Каргалы": 8, 18, 26, 28, 30, 38, 40, 46, 52, 54, 56; улица 2 микрорайона "Архат": 7, 9, 11, 14, 15, 16, 20/1, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 22, 28, 29; улица 2 микрорайона "Каргалы": 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 14, 15, 16, 22, 23, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 62, 64, 66, 68, 72; улица 3 микрорайона "Архат": 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 43, 45, 47, 49, 52, 64, 68, 70, 72, 74, 76; улица 4 микрорайона "Архат": 1, 3, 7, 20, 22, 30, 34, 36; улица 5 микрорайона "Архат": 3А, 4, 6У, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 48, 52, 56, 64, 66, 68, 76, 80, 82; улица 7 микрорайона "Архат": 2 блок 1, 8, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 31, 32А, 33, 39, 41, 43, 46, 47.
Избирательный участок № 495
Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Рахмадиева, 1Б, здание государственного учреждения "Академия комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 555
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, 133, здание республиканского государственного учреждения "Колледж школа-интернат при казахской национальной академии искусств имени Темирбека Жургенова" управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Жайлау" шағын ауданы, Әлмерек көшесі, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "Ғабиден Мұстафин атындағы № 191 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Қарғалы" шағын ауданының Абай көшесі: 1, 14А, 14, 16А, 16, 24, 26А, 26, 32, 42; "Ғаламат" шағын ауданының Әлмерек көшесі: 1, 3; "Ғаламат" шағын ауданының Атамұра көшесі: 1, 1/2, 2А, 2, 2/1, 2/2, 3Б, 3, 4А, 4В, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 14, 22, 25, 30, 114; "Қарғалы" шағын ауданының Байкенов көшесі: 7; "Ғаламат" шағын ауданының Жиделі көшесі: 8/2; "Нұр Алатау" шағын ауданының А Орамы: 1, 16, 21А, 21, 35, 38А, 58, 58/3, 69; "Нұр Алатау" шағын ауданының А 1 Орамы: 3, 7, 17/2, 17/4, 19/1, 19/2, 29; "Нұр Алатау" шағын ауданының В Орамы: 3А, 26/2, 33, 37/1, 54/60; "Архат" шағын ауданының В 1 Орамы: 1; "Нұр Алатау" шағын ауданының Д 1 Орамы: 2, 5, 7А; "Нұр Алатау" шағын ауданының Қарғалы Орамы: 1, 3, 12, 15, 16, 23, 25, 26, 27, 31, 32, 35, 40, 42, 47, 52; "Қарғалы" шағын ауданының Кенесары хан көшесі: 1/19, 3, 5А, 5, 7А, 7, 8/1, 9, 13, 13/4, 14, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/3, 19, 21, 21/2, 23, 24, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 29А, 29, 29/1, 31, 31/4, 31/7, 33, 33/2, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51А, 51, 51/11, 51/2, 51/4, 53, 57, 61, 63, 65, 65/1, 67, 67/2, 69, 75А, 75Б, 75, 75/1, 77, 77/3, 79, 79/1, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 87 корпус 1, 87, 87/4, 89, 91/4, 93 корпус 1, 93, 93/2, 93/4, 95, 97А, 99, 101, 101/2, 103А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/3, 115, 115/3, 117Б, 117, 119/6, 121, 125А, 125Б, 125, 127Г, 127, 127/4, 127/6, 129, 129/4, 129/8, 131/1, 131/2, 133А, 135, 137, 137/1, 137/2, 137/3, 137/7, 139; "Қарғалы" шағын ауданының Қосеге көшесі: 8, 8/2, 19, 19/1; "Архат" шағын ауданы: 1, 2, 3, 5, 10, 11, 16, 19/1, 19/10, 28, 29, 32, 38, 40А, 43, 45, 46Б, 70, 75 блок 10, 78, 85, 103/1, 107, 124, 1165, 1192; "Ғаламат" шағын ауданы: 1, 4, 1221, 1786; Алма-Ата шипажайы: 1, 2, 3, 4, 5, 6; "Архат" шағын ауданының Тарлан көшесі: 1, 5, 7, 8А, 8, 15, 77; "Қарғалы" шағын ауданының көше 1: 8, 18, 26, 28, 30, 38, 40, 46, 52, 54, 56; "Архат" шағын ауданының көше 2: 7, 9, 11, 14, 15, 16, 20/1, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 22, 28, 29; "Қарғалы" шағын ауданының көше 2: 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 14, 15, 16, 22, 23, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 62, 64, 66, 68, 72; "Архат" шағын ауданының көше 3: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 43, 45, 47, 49, 52, 64, 68, 70, 72, 74, 76; "Архат" шағын ауданының көше 4: 1, 3, 7, 20, 22, 30, 34, 36; "Архат" шағын ауданының көше 5: 3А, 4, 6У, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 48, 52, 56, 64, 66, 68, 76, 80, 82; "Архат" шағын ауданының көше 7: 2 блок 1, 8, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 31, 32А, 33, 39, 41, 43, 46, 47.
№ 495 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау" шағын ауданы, Рахмадиев көшесі, 1Б, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 555 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 133, Алматы қаласы білім басқармасының "Темірбек Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы жанындағы колледж мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Әбіш Кекілбайұлы: 38А, 38В, 38Г, 234, 264, 270; улица Розыбакиева: 233, 237, 247 корпус 1, 247 корпус 2, 247 корпус 3, 247 корпус 4, 247 корпус 5, 247 корпус 6, 247 корпус 7, 247 корпус 8, 249, 251, 253/23, 255/24, 257; улица Тажибаевой Патшайым: 175, 177; улица Хусанова: 225, 230, 250; улица Челябинская: 13.
Избирательный участок № 556
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский электромеханический колледж".
Границы: улица Айвазовского: 166, 168, 170, 171, 173А, 173, 174, 175; улица Брусиловского: 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250А корпус 1, 250А, 250, 252, 260, 260/1, 268, 270, 274, 277, 281А, 281; улица Егизбаева: 5 корпус 1, 5 корпус 2, 5 корпус 3, 5 корпус 4; улица Лебедева: 1, 2, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 51, 52, 54А, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70; улица Тлендиева: 256А, 256Б, 256, 256/1, 258А, 258Б, 258В, 258Г, 258, 260, 262, 264, 266Б, 266, 270, 272, 274, 323, 327А, 333, 335А, 349А, 351А, 353А, 353, 355А, 355, 355/1, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397А, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409; улица Тургута Озала: 249, 251, 253, 255, 256Б, 256В, 256Г, 256Д, 257, 258, 259, 260А, 260, 261, 262, 266, 268, 269, 270, 271, 272, 273А, 273, 274, 275А,275, 276, 277, 278, 279, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294А, 294, 296, 297А, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 корпус 1, 305, 306, 307, 308А, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328А, 328, 330, 331, 332, 332/1, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370А, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 377 корпус 1, 378А, 378, 379, 380, 382, 384, 386, 388А, 388, 390; улица Туркебаева: 259Е, 259К, 259, 259/9, 259/10, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275А, 275, 277А, 277, 279А, 279Б, 281.
Избирательный участок № 557
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 146" управления образования города Алматы.
Границы: улица Бультриковой: 1, 2/321, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15/395, 17; улица Витебская: 25, 27, 29, 31; проспект Гагарина: 317/2; улица Заилийская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 20/386, 28; улица Әбіш Кекілбайұлы: 54, 177, 179, 181, 183, 185, 197А, 199, 203, 205, 207А, 207Б, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219; улица Кожабекова: 2/313, 4, 12; улица Линия-20: 278А, 278, 280; улица Лисянского: 1, 3, 5; улица Лисянского 1-ая: 1, 2, 3, 4; улица Малахова: 1/315, 2, 3, 7, 10, 11, 12, 13, 20/374; улица Мусина: 1/323, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Нестерова: 1, 2, 3/396, 4, 6, 8/398; улица Нестерова 1-ая: 3; улица Радостовца: 355, 360, 362, 364, 366, 371, 391, 409/6, 413, 415А, 415/1; улица Розыбакиева: 273, 275, 279, 281, 283А, 283, 283/1, 285А, 285, 289, 289/1, 289/2, 289/3, 291, 293А, 293Б, 293, 356, 360, 388, 390/8, 392/5, 400/5, 402/2; улица Шахмет Хусаинова: 285, 287, 289, 291, 292, 295, 311/20, 313, 328.
Избирательный участок № 558

Шекаралары: Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 38А, 38В, 38Г, 234, 264, 270; Розыбакиев көшесі: 233, 237, 247 корпус 1, 247 корпус 2, 247 корпус 3, 247 корпус 4, 247 корпус 5, 247 корпус 6, 247 корпус 7, 247 корпус 8, 249, 251, 253/23, 255/24, 257; Тәжібаева Патшайым көшесі: 175, 177; Шахмет Хусаинов көшесі: 225, 230, 250; Челябинская көшесі: 13.
№ 556 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257, "Алматы электромеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Айвазовский көшесі: 166, 168, 170, 171, 173А, 173, 174, 175; Брусиловский көшесі: 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250 А корпус 1, 250А, 250, 252, 260, 260/1, 268, 270, 274, 277, 281А, 281; Егізбаев көшесі: 5 корпус 1, 5 корпус 2, 5 корпус 3, 5 корпус 4; Лебедев көшесі: 1, 2, 5, 6А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 51, 52, 54А, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70; Тілендиев көшесі: 256А, 256Б, 256, 256/1, 258А, 258Б, 258В, 258Г, 258, 260, 262, 264, 266Б, 266, 270, 272, 274, 323, 327А, 333, 335А, 349А, 351А, 353А, 353, 355А, 355, 355/1, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397А, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409; Тұрғыт Өзал көшесі: 249, 251, 253, 255, 256Б, 256В, 256Г, 256Д, 257, 258, 259, 260А, 260, 261, 262, 266, 268, 269, 270, 271, 272, 273А, 273, 274, 275А,275, 276, 277, 278, 279, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294А, 294, 296, 297А, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 корпус1, 305, 306, 307, 308А, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328А, 328, 330, 331, 332, 332/1, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370А, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 377 корпус 1, 378А, 378, 379, 380, 382, 384, 386, 388А, 388, 390; Түркебаев көшесі: 259Е, 259К, 259, 259/9, 259/10, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275А, 275, 277А, 277, 279А, 279Б, 281.
№ 557 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 146 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бөлтірікова көшесі: 1, 2/321, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15/395, 17; Витебская көшесі: 25, 27, 29, 31; Гагарин даңғылы: 317/2; Заилийская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 20/386, 28; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 54, 177, 179, 181, 183, 185, 197А, 199, 203, 205, 207А, 207Б, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219; Қожабеков көшесі: 2/313, 4, 12; Линия-20 көшесі: 278А, 278, 280; Лисянский көшесі: 1, 3, 5; Лисянский 1-ші көшесі: 1, 2, 3, 4; Малахов көшесі: 1/315, 2, 3, 7, 10, 11, 12, 13, 20/374; Мусин көшесі: 1/323, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Нестеров көшесі: 1, 2, 3/396, 4, 6, 8/398; улица Нестеров 1-ші: 3; Радостовец көшесі: 355, 360, 362, 364, 366, 371, 391, 409/6, 413, 415А, 415/1; Розыбакиев көшесі: 273, 275, 279, 281, 283А, 283, 283/1, 285А, 285, 289, 289/1, 289/2, 289/3, 291, 293А, 293Б, 293, 356, 360, 388, 390/8, 392/5, 400/5, 402/2; Шахмет Хусаинов көшесі: 285, 287, 289, 291, 292, 295, 311/20, 313, 328.
№ 558 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Алмагуль", 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: улица Ергожина: 1, 3, 4, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18, 21; улица Жарокова: 256А, 256, 258А, 258, 260В, 260Г, 260Д, 260Е, 260, 260/1, 260/2, 262А, 264, 266А, 266, 268А, 268, 270, 272, 274, 276А, 276Б, 276В, 276, 278А, 278Б, 278В, 278, 280А, 282А, 284/1, 284/3, 286А, 286Б, 286, 288, 290А, 290, 292А, 292Б, 292В, 292Г, 292Д, 292, 296, 298, 302, 304А, 304Б, 304, 306, 310, 312, 314А, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 331, 332, 336, 338, 344А, 344Б, 344, 346, 348, 350А, 350, 352, 354, 356А, 356, 358А, 358, 360, 366.
Избирательный участок № 559
Центр: город Алматы, микрорайон "Нур Алатау", улица Тауасарулы Казыбек, 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 189" управления образования города Алматы.
Границы: улица Абилкайыр хана микрорайона "Нур Алатау": 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21А, 22; улица Абишева микрорайона "Нур Алатау": 15, 16/1, 17, 18А, 18, 20, 22, 24, 26; переулок Алатау микрорайона "Нур Алатау": 6, 7А, 43, 51А, 91, 104; улица Алмалы Бак микрорайона "Нур Алатау": 2, 11А, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64А, 65, 66; улица Бериктас микрорайона "Нур Алатау": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 15, 16, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59А, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85А, 85, 87, 87/1, 87/2, 89А, 89, 91А, 91; улица Болтириковой микрорайона "Нур Алатау": 1А, 1, 2Б, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56Б, 56, 56/1, 57А, 57, 58А, 58В, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76А, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 92А, 92, 94А, 94, 96; улица Булбул микрорайона "Нур Алатау": 1Б; улица Виноградная садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 3/1, 5, 7А, 7, 14, 16, 18, 19, 25, 26, 33, 36, 39; улица Восточная садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 9; улица Восточная садоводческого товарищества "Энергетик": 4, 65А; улица Восточная садоводческого товарищества "Энергостроитель": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 16, 18, 19, 20, 23А; улица Грушовая садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 1, 3/5, 4, 6, 10, 12А, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25А, 25, 26, 27, 29, 32, 36, 37, 40, 44, 46, 47/1; улица Дзержинского садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 1А, 4, 9А, 9, 9/1, 20, 21; улица Дзержинского садоводческого товарищества "Энергетик": 16, 17, 21, 25; улица Ерулик микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица Жанар микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/2, 28А, 28, 29, 30, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35А, 36, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37Д, 37Е, 37, 37/8, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 48; улица Жумабаева потребительского кооператива "Бак Алма": 7, 17, 22, 23, 31; улица Западная садоводческого товарищества "Энергостроитель": 2, 3, 5, 6А, 11А, 23, 24, 25, 26, 28А; Квартал Баганашыл 2А микрорайона "Нур Алатау": 2, 21, 27; Квартал Баганашыл 2В микрорайона "Нур Алатау": 2, 7, 54; Квартал Баганашыл 2 микрорайона "Нур Алатау": 1Г/9, 1/4, 1/7, 12, 27, 29, 42, 54, 62, 66, 75, 91, 103, 104, 106; улица Кожакеева микрорайона "Нур Алатау": 8Д, 8, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 15А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 30, 33, 35, 37, 43; улица Конаева Аскара микрорайона "Нур Алатау": 47, 49А, 49, 51, 53, 55А, 55, 57А, 59; переулок Макарова садоводческого товарищества "Энергетик": 3, 7, 8А, 8; улица Марал микрорайона "Нур Алатау": 1, 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 13, 31А, 210; улица Мурат микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 58, 60, 62, 70, 74, 78, 80, 82, 86, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 102, 103, 104, 106; потребительский кооператив "Бак Алма": 2, 4, 13, 15, 16А, 16, 26; улица Рахмадиева микрорайона "Нур Алатау": 3, 7, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 14/16, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 59; садоводческое общество "Алма Баганашыл": 9, 10, 12, 37, 39А; садоводческое товарищество "Алма 3А": 2, 3, 5/1, 6, 6/1, 7/1, 8, 8/1, 9, 10А, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 18 корпус 1, 19, 20, 22, 25, 26, 26/1, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 91; садоводческое товарищество "Алма 3": 5, 11А, 15/1, 26/1, 28; садоводческое товарищество "имени Дзержинского": 9А, 14, 21, 22, 46; садоводческое товарищество "Источник": 1, 2, 3, 6, 11, 15, 16, 18, 23; садоводческое товарищество "Сирень": 16, 21; садоводческое товарищество "Энергетик": 12, 15, 16, 17, 43, 44/1, 59, 65А, 77, 92, 159, 169, 186; садоводческое товарищество "Энергостроитель Алатау": 19; садоводческое товарищество "Энергостроитель": 29, 53; переулок Северный садоводческого товарищества "Энергетик": 2, 6А; улица Совхозная садоводческого товарищества "Сирень": 1А, 1, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19; улица Солнечная садоводческого товарищества "Энергетик": 2, 4, 7, 8, 10, 35; улица Танжарык микрорайона "Нур Алатау: 1, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 18, 19/1, 20, 20/5, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31А, 31Б, 31, 35, 42, 45, 52, 61, 62, 64, 74, 80, 83, 89, 92, 95, 99; улица Тауасарулы Казыбек микрорайона "Нур Алатау": 27, 35/1, 35/10, 35/11, 35/13, 35/14, 35/16, 35/17, 35/18, 35/19, 35/2, 35/20, 35/21, 35/22, 35/23, 35/24, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 37, 38; улица Таусамалы микрорайона "Нур Алатау" Квартал Баганашыл 2: 3, 13А, 13, 38, 43, 75, 96, 106, 109; улица Трудовая садоводческого товарищества "имени Дзержинского": 2, 6, 7, 9, 10, 15, 21, 23, 28А, 28, 35, 38, 41А, 42; улица Фруктовая садоводческого товарищества "Сирень": 1, 4, 8, 9, 9/1, 11, 13, 15, 20, 23, 25А, 25, 26, 32, 34; улица Центральная садоводческого товарищества "Энергостроитель": 1А, 7А, 8, 10, 21А, 25; улица Шукенова микрорайона "Нур Алатау": 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36А, 36, 37А, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64А, 65А, 65, 66А, 66, 67, 68А, 68, 69А, 69, 70, 71, 75, 76А, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84А, 84, 85, 85/1, 86А, 86, 87, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100А, 100, 150; улица Энергетическая садоводческого товарищества "Энергетик": 1, 4, 6, 10, 15, 17, 19, 46, 48, 52, 70.
Избирательный участок № 566

Орталығы: Алматы қаласы, "Алмагүл" шағын ауданы, 42, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерғожин көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18, 21; Жароков көшесі: 256А, 256, 258А, 258, 260В, 260Г, 260Д, 260Е, 260, 260/1, 260/2, 262А, 264, 266А, 266, 268А, 268, 270, 272, 274, 276А, 276Б, 276В, 276, 278А, 278Б, 278В, 278, 280А, 282А, 284/1, 284/3, 286А, 286Б, 286, 288, 290А, 290, 292А, 292Б, 292В, 292Г, 292Д, 292, 296, 298, 302, 304А, 304Б, 304, 306, 310, 312, 314А, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 331, 332, 336, 338, 344А, 344Б, 344, 346, 348, 350А, 350, 352, 354, 356А, 356, 358А, 358, 360, 366.
№ 559 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұр Алатау" шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Нұр Алатау" шағын ауданының Әбілқайыр хан көшесі: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21А, 22; "Нұр Алатау" шағын ауданының Әбішев көшесі: 15, 16/1, 17, 18А, 18, 20, 22, 24, 26; "Нұр Алатау" шағын ауданының Алатау тұйық көшесі: 6, 7А, 43, 51А, 91, 104; "Нұр Алатау" шағын ауданының Алмалы бақ көшесі: 2, 11А, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64А, 65, 66; "Нұр Алатау" шағын ауданының Беріктас көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 15, 16, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59А, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85А, 85, 87, 87/1, 87/2, 89А, 89, 91А, 91; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бөлтірікова көшесі: 1А, 1, 2Б, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56Б, 56, 56/1, 57А, 57, 58А, 58В, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76А, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 92А, 92, 94А, 94, 96; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бұлбұл көшесі: 1Б; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Виноградная көшесі: 3/1, 5, 7А, 7, 14, 16, 18, 19, 25, 26, 33, 36, 39; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі: 9; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі: 4, 65А; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігінің Восточная көшесі": 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 16, 18, 19, 20, 23А; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Грушовая көшесі: 1, 3/5, 4, 6, 10, 12А, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25А, 25, 26, 27, 29, 32, 36, 37, 40, 44, 46, 47/1; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Дзержинский көшесі: 1А, 4, 9А, 9, 9/1, 20, 21; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Дзержинский көшесі: 16, 17, 21, 25; "Нұр Алатау" шағын ауданының Ерулік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21А, 21, 22, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42А, 42Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; "Нұр Алатау" шағын ауданының Жанар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/2, 28А, 28, 29, 30, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35А, 36, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 37Д, 37Е, 37, 37/8, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 48; "Алма Бақ" тұтыну кооперативінің Жұмабаев көшесі: 7, 17, 22, 23, 31; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігінің Западная көшесі: 2, 3, 5, 6А, 11А, 23, 24, 25, 26, 28А; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бағанашыл Орамы 2А: 2, 21, 27; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бағанашыл Орамы 2В: 2, 7, 54; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бағанашыл Орамы 2: 1Г/9, 1/4, 1/7, 12, 27, 29, 42, 54, 62, 66, 75, 91, 103, 104, 106; "Нұр Алатау" шағын ауданының Кожакеев көшесі: 8Д, 8, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 15А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 30, 33, 35, 37, 43; "Нұр Алатау" шағын ауданының Асқар Қонаев көшесі: 47, 49А, 49, 51, 53, 55А, 55, 57А, 59; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Макаров тұйық көшесі: 3, 7, 8А, 8; "Нұр Алатау" шағын ауданының Марал көшесі: 1, 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 13, 31А, 210; "Нұр Алатау" шағын ауданының Мұрат көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 58, 60, 62, 70, 74, 78, 80, 82, 86, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 102, 103, 104, 106; "Алма Бак" тұтыну кооперативі: 2, 4, 13, 15, 16А, 16, 26; "Нұр Алатау" шағын ауданының Рахмадиев көшесі: 3, 7, 12, 13, 14А, 14, 14/1, 14/16, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 59; "Алма Бағанашыл" бау-бақша қоғамы: 9, 10, 12, 37, 39А; "Алма 3А" бау-бақша серіктестігі: 2, 3, 5/1, 6, 6/1, 7/1, 8, 8/1, 9, 10А, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 18 корпус 1, 19, 20, 22, 25, 26, 26/1, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 91; "Алма 3" бау-бақша серіктестігі: 5, 11А, 15/1, 26/1, 28; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігі: 9А, 14, 21, 22, 46; "Источник" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 3, 6, 11, 15, 16, 18, 23; "Сирень" бау-бақша серіктестігі: 16, 21; "Энергетик" бау-бақша серіктестігі: 12, 15, 16, 17, 43, 44/1, 59, 65А, 77, 92, 159, 169, 186; "Энергостроитель Алатау" бау-бақша серіктестігі: 19; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігі: 29, 53; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Северный тұйық көшесі: 2, 6А; "Сирень" бау-бақша серіктестігінің Совхозная көшесі: 1А, 1, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Солнечная көшесі: 2, 4, 7, 8, 10, 35; "Нұр Алатау" шағын ауданының Таңжарық көшесі: 1, 4А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 18, 19/1, 20, 20/5, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31А, 31Б, 31, 35, 42, 45, 52, 61, 62, 64, 74, 80, 83, 89, 92, 95, 99; "Нұр Алатау" шағын ауданының Қазыбек Тауасарұлы көшесі: 27, 35/1, 35/10, 35/11, 35/13, 35/14, 35/16, 35/17, 35/18, 35/19, 35/2, 35/20, 35/21, 35/22, 35/23, 35/24, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 37, 38; "Нұр Алатау" шағын ауданының Бағанашыл Орамы 2 Таусамалы көшесі: 3, 13А, 13, 38, 43, 75, 96, 106, 109; "Дзержинский атындағы" бау-бақша серіктестігінің Трудовая көшесі: 2, 6, 7, 9, 10, 15, 21, 23, 28А, 28, 35, 38, 41А, 42; "Сирень" бау-бақша серіктестігінің Фруктовая көшесі: 1, 4, 8, 9, 9/1, 11, 13, 15, 20, 23, 25А, 25, 26, 32, 34; "Энергостроитель" бау-бақша серіктестігінің Центральная көшесі: 1А, 7А, 8, 10, 21А, 25; "Нұр Алатау" шағын ауданының Шөкенов көшесі: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36А, 36, 37А, 37, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 43А, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64А, 65А, 65, 66А, 66, 67, 68А, 68, 69А, 69, 70, 71, 75, 76А, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84А, 84, 85, 85/1, 86А, 86, 87, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100А, 100, 150; "Энергетик" бау-бақша серіктестігінің Энергетическая көшесі: 1, 4, 6, 10, 15, 17, 19, 46, 48, 52, 70.
№ 566 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сеченова, 28/5, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Достар Мед".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 567
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, 45/1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Керуен-Меdicus".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 568
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, здание учебного корпуса механико-математического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: проспект Аль-Фараби: 71/17, 71/2, 71/3, 71/4, 71/6, 71/7, 71/8.
Избирательный участок № 608
Центр: город Алматы, улица Егизбаева, 7/11, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 191" управления образования города Алматы.
Границы: проспект улица Егизбаева: 5/7, 7/1, 7/10 корпус 1, 7/10, 7/2, 7/21, 7/3, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9.
Избирательный участок № 609
Центр: город Алматы, улица Байтурсынулы, 150, здание "Специальная (коррекционная) школа - интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 47/79, 49, 51, 53Б, 53В, 53; улица Лескова: 1А, 1, 2, 3, 4, 6, 9, 13, 15, 19, 21, 24А, 24, 28А, 28; улица Маркова: 38А, 38, 42, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 60, 61, 61/1, 65, 70, 73, 75; улица Нахимова: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 37Б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 53А; улица Плещеева: 5, 8, 10; улица Попова: 9, 11, 13, 15/1, 20/37А, 22, 24/8, 30; улица Тимирязева: 28А, 28Б, 32; улица Шолом-Алейхема: 1, 3, 4, 5, 8Б, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24А, 27А, 27.
Избирательный участок № 610
Центр: город Алматы, микрорайон "Нурлытау", улица Нуртазиной, 49, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 190 имени Шакарима Кудайбердыулы" управления образования города Алматы.
Границы: переулок Алемди микрорайона "Нурлытау": 1, 9, 13В, 17; улица Бекзада микрорайона "Нурлытау": 1Д, 1, 2, 4Б, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 32/2, 32/6, 37, 40, 41, 43, 46, 47, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 54, 56; улица Вишневая садоводческого общества "Эдельвейс": 2, 3; улица Грушевая садоводческого общества "Эдельвейс": 1А, 1, 2, 6; улица Жайыкты микрорайона "Нурлытау": 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 9/2, 10, 15; улица Казачка микрорайона "Кокшокы": 1Б, 1, 1/1, 2, 3/1, 3/2, 3/5, 4А, 4, 4/3, 5, 7, 9, 10, 11/1, 13, 14/1, 17, 19А, 19Б, 19, 23, 33, 35/1; улица Кацева микрорайона "Нурлытау": 1Б, 1, 1/2А, 1/2, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30А, 30Б, 30, 32; Квартал Л микрорайона "Нурлытау": 10, 24А, 27В, 70, 83; улица Мерген микрорайона "Нурлытау": 1А, 1, 2, 2/1, 3А, 3, 4, 5А, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8А, 8Б, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 21/1, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32А, 32, 33, 34, 36, 37Г, 37, 39, 40, 44, 45, 46А, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60/1, 61, 62, 69, 75, 78, 78/1, 79, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91/1, 91/10, 91/11, 91/13, 91/14, 91/15, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 180/1, 180/10, 180/3, 180/4, 180/6, 180/7, 182, 182/1, 182/11, 182/14, 182/15, 182/4, 182/5, 182/6, 182/7; улица Мира садоводческого общества "Эдельвейс": 3, 4, 4/1; микрорайон "Кокшокы": 1, 2, 3А, 3Б, 3, 4, 5, 8, 19, 20/1, 28; микрорайон "Хан Тәңірі: 124, 124/16, 124/17, 124/20, 124/21, 124/4, 124/5, 125, 126, 127А, 127Б, 127, 132Б, 132, 133, 134, 136, 137, 137/3, 139, 140, 141, 142, 144, 149, 150, 151, 152, 153, 164, 166, 171А, 184, 205/17, 214, 220; улица Нуртазиной микрорайона "Нурлытау": 1, 1/15, 2А, 2Б, 2, 2/3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24Б, 24, 25А, 25, 26, 27, 28А, 28, 28/1, 29, 30А, 30А/3, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/3, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 37/1, 38А, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 45/3, 47, 47/3, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62Б, 62, 63, 65, 67, 69, 69/1, 71, 73, 75, 75/1, 77А, 77; улица Осиет микрорайона "Нурлытау": 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13А, 13В, 13, 14, 15, 17, 23, 43; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Арасан": 21, 29, 52, 53; потребительский кооператив "Труд" микрорайона "Нур Алатау": 1, 19, 28, 42, 71А, 87, 91, 97; улица Подгорная садоводческого общества "Эдельвейс": 1, 3, 4, 4/1, 9, 12; улица Садовая садоводческого общества "Эдельвейс": 3, 5А, 6, 11; садоводческое общество "Эдельвейс": 5А, 8, 11, 13, 17, 20, 21; садоводческое товарищество "Буран": 1, 2, 6, 9, 11, 21; садоводческое товарищество "Природа": 6, 10, 17, 23, 24Б, 25, 27, 28А, 29, 30А, 31А, 34А, 35, 40, 47, 49, 51, 52, 57, 63Б; садоводческое товарищество "Свежесть": 4, 9, 13, 14, 15-16, 17, 29, 33, 37А, 37, 92, 103, 121, 123, 127, 131, 135, 140, 146, 147А, 149, 150, 207, 208, 225, 245, 248А, 432; садоводческое товарищество "Свежесть-1": 1, 14, 30, 32, 34, 38, 39, 41, 49, 52, 54, 59, 60, 65, 66, 68, 77, 88, 125, 126, 130, 131, 131/1, 145, 154, 155, 159, 161, 169, 173, 187, 189, 191, 194, 232, 233, 239, 245, 432; садоводческое товарищество "Табигат": 5, 7, 11А, 13А, 19, 22, 26, 27А, 33, 36А, 38Б, 40/1, 41, 53, 57Б, 58, 58/63, 68; садоводческое товарищество "Труд": 3А, 3, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 52, 54, 54/1, 55, 56, 59, 62, 65, 70, 71А, 71, 74А, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 89, 90, 97, 101, 106, 158, 178; садоводческое товарищество "Энергетик-2": 1, 2А, 2Б, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37А, 37/1, 37/3, 43, 44, 47, 47/1, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 67, 74, 75, 76, 81, 83, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 96, 99, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 120, 121, 127, 129, 130, 132, 135, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 150/1, 150/2, 153, 159, 160, 163, 168, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 182, 187, 191, 192, 194, 195, 198, 204, 210, 212, 213, 215, 216, 222, 226, 227, 229, 234; садоводческое товарищество "Энергия": 3А, 5, 13, 16, 17, 18, 23, 24А, 24, 27, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 51, 57, 66, 69, 70, 72, 74, 75, 78, 82, 83, 102А; садоводческое товарищество "Энергия-1": 4, 5, 38, 44, 69, 73; "Энергия-2": 7, 11, 15, 47/1, 103, 109, 150/1; садоводческое товарищество "Энергия-3": 10; улица Салтанат микрорайона "Нурлытау": 1В, 1, 2Б, 2, 3, 4, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 8/1, 8/2, 10, 19; Санаторий Алма Арасан микрорайона "Алма Арасан": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8А, 8/2, 16, 18; улица Сапарлы Жол микрорайона "Нурлытау": 1А, 1Б, 1В, 1/5, 2А, 3, 6, 7Б, 7, 9, 11А, 11, 12, 13А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 25/1, 27, 27/2, 28, 30, 32; улица Солнечная садоводческого общества "Эдельвейс": 2, 3; улица Таншолпан микрорайона "Нурлытау": 1, 1/1, 1/2А, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4А, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/4, 14, 15, 16, 19А, 19Б, 19, 20, 21, 22, 24А, 24, 25Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 32; улица Центральная садоводческого общества "Эдельвейс": 3, 12, 19; улица 1 микрорайона "Кокшокы": 1Б, 1, 5, 16; улица 3 микрорайона "Кокшокы": 1, 3.

Орталығы: Алматы қаласы, Сеченов көшесі, 28/5, "Достар Мед" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 567 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар Жырау бульвары, 45/1, "Керуен-Меdicus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 568 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының механика-математика факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің жатақханалары Әл-Фараби даңғылының бойы: 71/17, 71/2, 71/3, 71/4, 71/6, 71/7, 71/8.
№ 608 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Егізбаев көшесі, 7/11, білім басқармасының "№ 191 бөбекжай-балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Егізбаев көшесі: 5/7, 7/1, 7/10 корпус 1, 7/10, 7/2, 7/21, 7/3, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9.
№ 609 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 150, Алматы қаласы білім басқармасының "Интеллектуалдық дамуы бұзылған балаларға арналған № 7 арнайы (түзету) мектеп-интернатының" ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 47/79, 49, 51, 53Б, 53В, 53; Лесков көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 6, 9, 13, 15, 19, 21, 24А, 24, 28А, 28; Марков көшесі: 38А, 38, 42, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 60, 61, 61/1, 65, 70, 73, 75; Нахимов көшесі: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 37Б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 53А; Плещеев көшесі: 5, 8, 10; Попов көшесі: 9, 11, 13, 15/1, 20/37А, 22, 24/8, 30; Тимирязев көшесі: 28А, 28Б, 32; Шолом-Алейхем көшесі: 1, 3, 4, 5, 8Б, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24А, 27А, 27.
№ 610 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Нұрлытау" шағын ауданы, Нұртазина көшесі, 49, Алматы қаласы білім басқармасының "Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы № 190 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Нұрлытау" шағын ауданының Әлемді тұйық көшесі: 1, 9, 13В, 17; "Нұрлытау" шағын ауданының Бекзада көшесі: 1Д, 1, 2, 4Б, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 32/2, 32/6, 37, 40, 41, 43, 46, 47, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 54, 56; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Вишневая көшесі: 2, 3; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Грушевая көшесі: 1А, 1, 2, 6; "Нұрлытау" шағын ауданының Жайықты көшесі: 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7А, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 9/2, 10, 15; "Көкшоқы" шағын ауданының Казачка көшесі: 1Б, 1, 1/1, 2, 3/1, 3/2, 3/5, 4А, 4, 4/3, 5, 7, 9, 10, 11/1, 13, 14/1, 17, 19А, 19Б, 19, 23, 33, 35/1; "Нұрлытау" шағын ауданының Кацев көшесі: 1Б, 1, 1/2А, 1/2, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30А, 30Б, 30, 32; "Нұрлытау" шағын ауданының Л Орамы: 10, 24А, 27В, 70, 83; "Нұрлытау" шағын ауданының Мерген көшесі: 1А, 1, 2, 2/1, 3А, 3, 4, 5А, 5, 5/1, 6А, 6, 7, 8А, 8Б, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 21/1, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32А, 32, 33, 34, 36, 37Г, 37, 39, 40, 44, 45, 46А, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60/1, 61, 62, 69, 75, 78, 78/1, 79, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91/1, 91/10, 91/11, 91/13, 91/14, 91/15, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 180/1, 180/10, 180/3, 180/4, 180/6, 180/7, 182, 182/1, 182/11, 182/14, 182/15, 182/4, 182/5, 182/6, 182/7; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Мир көшесі: 3, 4, 4/1; "Көкшоқы" шағын ауданы: 1, 2, 3А, 3Б, 3, 4, 5, 8, 19, 20/1, 28; "Хан Тәңірі" шағын ауданы: 124, 124/16, 124/17, 124/20, 124/21, 124/4, 124/5, 125, 126, 127А, 127Б, 127, 132Б, 132, 133, 134, 136, 137, 137/3, 139, 140, 141, 142, 144, 149, 150, 151, 152, 153, 164, 166, 171А, 184, 205/17, 214, 220; "Нұрлытау" шағын ауданының Нұртазина көшесі: 1, 1/15, 2А, 2Б, 2, 2/3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24Б, 24, 25А, 25, 26, 27, 28А, 28, 28/1, 29, 30А, 30А/3, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/3, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 37/1, 38А, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 45/3, 47, 47/3, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62Б, 62, 63, 65, 67, 69, 69/1, 71, 73, 75, 75/1, 77А, 77; "Нұрлытау" шағын ауданының Өсиет көшесі: 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13А, 13В, 13, 14, 15, 17, 23, 43; "Арасан" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: 21, 29, 52, 53; "Нұр Алатау" шағын ауданының "Труд" тұтыну кооперативі: 1, 19, 28, 42, 71А, 87, 91, 97; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Подгорная көшесі: 1, 3, 4, 4/1, 9, 12; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Садовая көшесі: 3, 5А, 6, 11; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамы: 5А, 8, 11, 13, 17, 20, 21; "Буран" бау-бақша серіктестігі: 1, 2, 6, 9, 11, 21; "Природа" бау-бақша серіктестігі: 6, 10, 17, 23, 24Б, 25, 27, 28А, 29, 30А, 31А, 34А, 35, 40, 47, 49, 51, 52, 57, 63Б; "Свежесть" бау-бақша серіктестігі: 4, 9, 13, 14, 15-16, 17, 29, 33, 37А, 37, 92, 103, 121, 123, 127, 131, 135, 140, 146, 147А, 149, 150, 207, 208, 225, 245, 248А, 432; "Свежесть-1" бау-бақша серіктестігі: 1, 14, 30, 32, 34, 38, 39, 41, 49, 52, 54, 59, 60, 65, 66, 68, 77, 88, 125, 126, 130, 131, 131/1, 145, 154, 155, 159, 161, 169, 173, 187, 189, 191, 194, 232, 233, 239, 245, 432; "Табиғат" бау-бақша серіктестігі: 5, 7, 11А, 13А, 19, 22, 26, 27А, 33, 36А, 38Б, 40/1, 41, 53, 57Б, 58, 58/63, 68; "Труд" бау-бақша серіктестігі: 3А, 3, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 52, 54, 54/1, 55, 56, 59, 62, 65, 70, 71А, 71, 74А, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 89, 90, 97, 101, 106, 158, 178; "Энергетик-2" бау-бақша серіктестігі: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37А, 37/1, 37/3, 43, 44, 47, 47/1, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 67, 74, 75, 76, 81, 83, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 96, 99, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 120, 121, 127, 129, 130, 132, 135, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 150/1, 150/2, 153, 159, 160, 163, 168, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 182, 187, 191, 192, 194, 195, 198, 204, 210, 212, 213, 215, 216, 222, 226, 227, 229, 234; "Энергия" бау-бақша серіктестігі: 3А, 5, 13, 16, 17, 18, 23, 24А, 24, 27, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 51, 57, 66, 69, 70, 72, 74, 75, 78, 82, 83, 102А; "Энергия-1" бау-бақша серіктестігі: 4, 5, 38, 44, 69, 73; "Энергия-2" бау-бақша серіктестігі: 7, 11, 15, 47/1, 103, 109, 150/1; "Энергия-3" бау-бақша серіктестігі: 10; "Нұрлытау" шағын ауданының Салтанат көшесі: 1В, 1, 2Б, 2, 3, 4, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 8/1, 8/2, 10, 19; "Алма Арасан" шағын ауданының Алма Арасан шипажайы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8А, 8/2, 16, 18; "Нұрлытау" шағын ауданының Сапарлы Жол көшесі: 1А, 1Б, 1В, 1/5, 2А, 3, 6, 7Б, 7, 9, 11А, 11, 12, 13А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 25/1, 27, 27/2, 28, 30, 32; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Солнечная көшесі: 2, 3; "Нұрлытау" шағын ауданының улица Таншолпан: 1, 1/1, 1/2А, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4А, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/4, 14, 15, 16, 19А, 19Б, 19, 20, 21, 22, 24А, 24, 25Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 32; "Эдельвейс" бау-бақша қоғамының Центральная көшесі: 3, 12, 19; "Көкшоқы" шағын ауданының көше 1: 1Б, 1, 5, 16; "Көкшоқы" шағын ауданының көше 3: 1, 3.