О признании утратившим силу решения акима Медеуского района города Алматы от 20 марта 2018 года № 06-01/01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Медеуского района города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 3 июля 2023 года № 06-01/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 июля 2023 года № 1726
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Медеуского района города Алматы от 20 марта 2018 года № 06-01/01 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Медеуского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1461).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района Е. Оразалин

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 наурыздағы "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 06-01/01 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2023 жылғы 3 шілдедегі № 06-01/01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 1726 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 наурыздағы "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 06-01/01 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1461 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Медеу ауданының әкімі Е. Оразалин