О внесении изменения в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 13 октября 2023 года № 06-01/02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 октября 2023 года № 1741
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1602) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Медеуского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте Юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на аппарат акима Медеуского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района Е. Оразалин
Согласовано:
Территориальная
избирательная комиссия
города Алматы
Приложение
к решению акима Медеуского
района города Алматы
от 13 октября 2023 года
№ 06-01/02
Приложение
к решению акима Медеуского
района города Алматы
от 24 декабря 2019 года
№ 06-01/05
Избирательные участки по Медеускому району города Алматы Избирательный участок № 357
Центр: город Алматы, улица Кунаева, 43, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Академия дизайна и технологии "Сымбат".
Границы избирательного участка: улица Гоголя, дома: 75, 75/1; улица Кунаева, дома: 43, 45, 49/68; улица Макатаева, дома: 56/39; проспект Назарбаева, дома: 46, 48/69, 76; улица Тулебаева, дома: 35, 37, 39, 49/1.
Избирательный участок № 358
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 102, здание коммунального государственного учреждение "Школа-лицей № 28 имени Маншук Маметовой" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айтеке би, дома:50/43, 53/88; улица Богенбай батыра, дома: 117/107; улица Гоголя, дома: 42/66; улица Казыбек би, дома: 40/85; улица Кунаева, дома: 83А, 83; проспект Назарбаева, дома: 80/50, 112, 116; улица Толе би, дома:45/91, 49/104, 50/54, 54; улица Тулебаева, дома:53, 65, 67, 68, 69, 71, 80/50, 82, 94/53, 95/1, 98, 114А, 114.
Избирательный участок № 359

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 06-01/02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қазанда № 1741 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1602 болып тіркелген) келесідей өзгерту енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімі аппаратына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Медеу ауданының әкімі Е. Оразалин
Келісілді:
Алматы қаласының
сайлау комиссиясы
Алматы қаласы Медеу
ауданы әкімінің 2023 жылғы
13 қазандағы № 06-01/02
шешіміне қосымша
Алматы қаласы Медеу
ауданы әкімінің 2019 жылғы
24 желтоқсандағы № 06-01/05
шешіміне қосымша
Алматы қаласының Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелері № 357 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қонаев көшесі, 43, "Сымбат" дизайн және технология академиясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Гоголь көшесі: 75, 75/1 үйлер; Қонаев көшесі: 43, 45, 49/68 үйлер; Мақатаев көшесі: 56/39 үй; Назарбаев даңғылы: 46, 48/69, 76 үйлер; Төлебаев көшесі: 35, 37, 39, 49/1 үйлер.
№ 358 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102, Алматы қаласы білім басқармасының "Мәншүк Мәметова атындағы № 28 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әйтеке би көшесі: 50/43, 53/88 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 117/107 үй; Гоголь көшесі: 42/66 үй; Қазыбек би көшесі: 40/85 үй; Қонаев көшесі: 83А, 83 үйлер; Назарбаев даңғылы: 80/50, 112, 116 үйлер; Төле би көшесі: 45/91, 49/104, 50/54, 54 үйлер; Төлебаев көшесі: 53, 65, 67, 68, 69, 71, 80/50, 82, 94/53, 95/1, 98, 114А, 114 үйлер.
№ 359 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 19" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома:7/30, 16; улица Алимжанова, дома 32, 48; улица Валиханова, дома: 46, 48/37, 54; улица Гоголя, дома: 15, 47, 49; проспект Достык, дома:7, 10; проспект Жибек жолы, дома: 32, 37/9, 39/6, 54, 59, 60; улица Зенкова, дома: 5, 14, 15/41; улица Каирбекова Гафу, дома: 17, 21, 25; улица Кунаева, дома: 58/58, 62; улица Макатаева, дома: 46, 52; улица Пушкина, дома:40, 41.
Избирательный участок № 360
Центр: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 19" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома: 8; улица Алимжанова, дома:3, 11А, 13, 14, 15; улица Барибаева, дома: 3, 5/11, 6, 7/14, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 18; улица Бузурбаева, дома: 4Б, 4В, 8/4, 10, 13, 14, 16, 17, 18А, 19, 21, 23; улица Гоголя, дома: 13; проспект Жибек жолы, дома:6, 8, 10/11, 13/5, 15, 17/9, 19, 33; улица Каирбекова Гафу, дома: 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 10/18, 14/29, 16; улица Макатаева, дома: 2, 4, 12, 14, 16, 32/2.
Избирательный участок № 361
Центр: город Алматы, ул. Пушкина, 63, здание коммунального государственноого казенного предприятия "Государственный театр кукол" управления культуры города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома: 28А, 28, 28/1, 30Б, 30, 34/38, 36/30, 38, 40, 43, 45; улица Айтеке би, дома: 2, 2/37, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 19, 21/32, 28, 34/1; улица Барибаева, дома: 33, 39А/9, 39В, 39, 39/9, 40/7, 42/10, 42/8, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 44, 47, 50А, 50; улица Бузурбаева, дома: 31, 31А, 81; улица Гоголя, дома: 2, 12А, 12, 14, 18, 20А, 20, 22А, 22, 24, 28; улица Зенкова, дома: 20, 22; улица Казыбек би, дома: 1, 3, 11, 13А, 13, 19, 21А, 21В, 21, 23Б, 29/49, 41; улица Каирбекова, дома: 31, 33, 35А, 35, 36/16, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 52, 53, 54, 56, 58/15; улица Калдаякова, дома: 26, 38.
Избирательный участок № 362
Центр: город Алматы, улица Калдаякова, 54, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский высший медицинский колледж".
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома:49, 57/15; улица Богенбай батыра, дома: 75/68, 79/45, 81/36, 85, 87, 94/29; проспект Достык, дома: 12/24, 14, 16/25, 30, 30/22, 36, 38, 40, 42А, 42, 42/68, 44, 46; улица Зенкова, дома: 21, 25, 31, 32, 33, 34, 42/83, 47, 59; улица Кабанбай батыра, дома: 59; улица Калдаякова, дома: 41; улица Толе би, дома: 8/61, 10/62, 12, 17, 20; улица Шевченко, дома: 6/75.
Избирательный участок № 363
Центр: город Алматы, улица Казыбек би, 30, здание республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая".

Орталығы: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі:7/30, 16 үйлер; Алимжанов көшесі: 32, 48 үйлер; Уәлиханов көшесі: 46, 48/37, 54 үйлер; Гоголь көшесі: 15, 47, 49 үйлер; Достық даңғылы : 7, 10 үйлер; Жібек жолы даңғылы: 32, 37/9, 39/6, 54, 59, 60 үйлер; Зенков көшесі: 5, 14, 15/41 үйлер; Ғ. Қайырбеков көшесі: 17, 21, 25 үйлер; Д. Қонаев көшесі: 58/58, 62 үйлер; Мақатаев көшесі: 46, 52 үйлер; Пушкин көшесі: 40, 41 үйлер.
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі: 8 үй; Әлімжанов көшесі: 3, 11А, 13, 14, 15 үйлер; Барибаев көшесі: 3, 5/11, 6, 7/14, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 18 үйлер; Бұзырбаев көшесі: 4Б, 4В, 8/4, 10, 13, 14, 16, 17, 18А, 19, 21, 23 үйлер; Гоголь көшесі: 13 үй; Жібек жолы даңғылы:6, 8, 10/11, 13/5, 15, 17/9, 19, 33 үйлер; Ғ. Қайырбеков көшесі: 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 10/18, 14/29, 16 үйлер; Мақатаев көшесі: 2, 4, 12, 14, 16, 32/2 үйлер.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 63, Алматы қаласы Мәдениет басқармасының "Мемлекеттік қуыршақ театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі: 28А, 28, 28/1, 30Б, 30, 34/38, 36/30, 38, 40, 43, 45 үйлер; Әйтеке би көшесі: 2, 2/37, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 19, 21/32, 28, 34/1 үйлер; Барибаев көшесі: 33, 39А/9, 39В, 39, 39/9, 40/7, 42/10, 42/8, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 44, 47, 50А, 50 үйлер; Бұзырбаев көшесі: 31, 31А, 81 үйлер; Гоголь көшесі: 2, 12А, 12, 14, 18, 20А, 20, 22А, 22, 24, 28 үйлер; Зенков көшесі: 20, 22 үйлер; Қазыбек би көшесі: 1, 3, 11, 13А, 13, 19, 21А, 21В, 21, 23Б, 29/49, 41 үйлер; Ғ. Қайырбеков көшесі: 31, 33, 35А, 35, 36/16, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 52, 53, 54, 56, 58/15 үйлер; Қалдаяқов көшесі: 26, 38 үйлер.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54, "Республикалық жоғары медициналық колледж" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі:49, 57/15 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 75/68, 79/45, 81/36, 85, 87, 94/29 үйлер; Достық даңғылы: 12/24, 14, 16/25, 30, 30/22, 36, 38, 40, 42А, 42, 42/68, 44, 46 үйлер; Зенков көшесі: 21, 25, 31, 32, 33, 34, 42/83, 47, 59 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 59 үй; Қалдаяқов көшесі: 41 үй; Төле би көшесі: 8/61, 10/62, 12, 17, 20 үйлер; Шевченко көшесі: 6/75 үй.
№ 363 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30, "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 89, 101/79, 103, 105; улица Валиханова, дома: 61/32, 67/33, 70; проспект Достык, дома: 11, 17, 19, 21; улица Казыбек би, дома: 26/41, 30, 32, 34; улица Кунаева, дома: 78/35, 78, 82; улица Пушкина, дома: 50, 75; улица Толе би, дома: 26/17, 28, 29, 30, 35/84, 40/68, 42, 42/1.
Избирательный участок № 364
Центр: город Алматы, улица Янушкевича, 58, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 4 имени Александра Пушкина" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алтайская, дом: 1А, 3, 4, 5, 6, 8; улица Грузинская, дома: 4, 5, 6А, 6, 8, 10, 12, 14/9, 16/4, 16; улица Есенберлина, дома: 31, 33, 35, 39, 41А, 41, 43А, 43, 45А, 45, 46, 47А, 47, 50, 51, 52/2, 53, 54/1, 55, 57, 58, 58/2, 59,60/1, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69Б, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74, 74/1, 75А, 75Б, 75, 76/2 корпус 1, 76/2, 77, 78/1, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99А, 99, 101, 102, 103, 104А, 104, 105А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/14, 115А, 115, 116, 117А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125/12, 126А, 126, 127, 127/1А, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138А, 138, 139, 140А, 140, 141 корпус 1, 141, 142, 143А, 143Б, 143, 144, 145, 146, 147, 155, 159, 163, 165, 167, 169, 173; улица Казанская, дома: 71, 83, 85; улица Коперника, дома: 60, 66А, 66Б, 66, 68, 70, 72А, 72, 74 корпус 1, 74, 76, 78А, 78, 80А корпус 1, 80А, 80, 88, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 110, 112А, 112В, 112, 114, 118Б, 118, 120, 122, 126; улица Краснодонская, дома: 2А, 3, 4, 6А, 6, 8, 9, 10, 11А, 11, 11/1, 12/55, 16, 18; улица Кутузова, дома: 56А, 58, 60, 62А, 62, 64, 65, 66, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77/18, 78А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 92, 93А, 93, 94 корпус 1, 94, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 105, 107А, 111, 113; улица Рязанская, дома: 2, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6; улица Средняя, дома: 1А, 1, 2, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 18; улица Томская, дома: 2, 3, 5, 6/7, 7, 8, 10, 12, 14, 15/5А, 16, 18, 21; улица Тополевая, дома: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 9, 15, 17, 19, 23; улица Учительская, дома: 53, 57А, 57/5, 59/10, 61/7, 63А, 64, 66/4, 67А, 67, 68/7, 70, 72А, 72Б, 72, 74А, 74Б, 74, 76/3, 78, 80, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106/16; улица Шакшак Жанибек, дома: 1/58, 3, 5А, 5, 7/31, 9/44, 11, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 27/51, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43А, 43/54.
Избирательный участок № 365

Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 89, 101/79, 103, 105 үй; Уәлиханов көшесі: 61/32, 67/33, 70 үйлер; Достық даңғылы: 11, 17, 19, 21 үйлер; Қазыбек би көшесі: 26/41, 30, 32, 34 үйлер; Қонаев көшесі: 78/35, 78, 82 үйлер; Пушкин көшесі: 50, 75 үйлер; Төле би көшесі: 26/17, 28, 29, 30, 35/84, 40/68, 42, 42/1.
№ 364 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58, Алматы қаласы білім басқармасының "Александр Пушкин атындағы № 4 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтайская көшесі: 1А, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер; Грузинская көшесі: 4, 5, 6А, 6, 8, 10, 12, 14/9, 16/4, 16 үйлер; Есенберлин көшесі: 31, 33, 35, 39, 41А, 41, 43А, 43, 45А, 45, 46, 47А, 47, 50, 51, 52/2, 53, 54/1, 55, 57, 58, 58/2, 59,60/1, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69Б, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74, 74/1, 75А, 75Б, 75, 76/2 корпус 1, 76/2, 77, 78/1, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99А, 99, 101, 102, 103, 104А, 104, 105А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/14, 115А, 115, 116, 117А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125/12, 126А, 126, 127, 127/1А, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138А, 138, 139, 140А, 140, 141 1 корпус, 141, 142, 143А, 143Б, 143, 144, 145, 146, 147, 155, 159, 163, 165, 167, 169, 173 үйлер; Казанская көшесі: 71, 83, 85 үйлер; Коперник көшесі: 60, 66А, 66Б, 66, 68, 70, 72А, 72, 74 корпус 1, 74, 76, 78А, 78, 80А корпус 1, 80А, 80, 88, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 110, 112А, 112В, 112, 114, 118Б, 118, 120, 122, 126 үйлер; Краснодонская көшесі: 2А, 3, 4, 6А, 6, 8, 9, 10, 11А, 11, 11/1, 12/55, 16, 18 үйлер; Кутузов көшесі: 56А, 58, 60, 62А, 62, 64, 65, 66, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77/18, 78А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 92, 93А, 93, 94 корпус 1, 94, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 105, 107А, 111, 113 үйлер; Рязанская көшесі: 2, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6 үйлер; Средняя көшесі: 1А, 1, 2, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 18 үйлер; Томская көшесі: 2, 3, 5, 6/7, 7, 8, 10, 12, 14, 15/5А, 16, 18, 21 үйлер; Тополевая, дома: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 9, 15, 17, 19, 23 үйлер; Учительская көшесі: 53, 57А, 57/5, 59/10, 61/7, 63А, 64, 66/4, 67А, 67, 68/7, 70, 72А, 72Б, 72, 74А, 74Б, 74, 76/3, 78, 80, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106/16 үйлер; Шақшақ Жәнібек көшесі: 1/58, 3, 5А, 5, 7/31, 9/44, 11, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 27/51, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43А, 43/54 үйлер.
№ 365 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Татарская, 32, здание коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система "Библиотека № 6" Медеуского района".
Границы избирательного участка: улица Апорт, дома: 1, 1/17, 2А, 2, 3, 4А, 4, 4/7, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22А, 22, 24А, 24, 26А, 26, 27/33, 28А, 28, 29А, 29, 30/34, 31А, 31, 32А, 32/21, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/2, 46/1, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60А, 60,62А, 62, 64/2, 66, 66/1, 68, 70, 74, 78, 80/35, 82/40; улица Башкирская, дома: 2, 4, 6А, 6, 10А, 12, 13, 14, 15, 16/16, 17, 18/15, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; улица Есенберлина, дома: 148, 150, 156; улица Казанская, дома: 39/9, 41А, 41, 43, 45, 47/14, 48, 48/11, 49/13, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/16, 57А, 57, 58/15, 59/4, 60, 61/7, 62, 64, 65, 66, 67А, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71А,72, 74/6, 76/9, 77, 78, 79, 80А, 80Б, 80, 82, 84, 86А, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102А, 102, 104,106, 108/22, 110/15, 112, 114А, 114, 116, 118/8, 119; улица Либкнехта, дома: 3, 4, 9, 11, 12, 13/23, 14/19; улица Малая, дома: 18/5, 20, 22, 25 корпус 1, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33/35, 35, 37, 39; улица Оренбургская, дома: 19/32; улица Орманова, дома: 31А, 31Б, 31В, 31Г, 31/1, 53, 53/1,55, 56, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 75/1, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 103В, 105А, 105Б, 105, 107А, 107, 111, 113А, 113, 115, 115/1, 119, 121; улица Полевая, дома: 71, 73; улица Разъездная, дома: 1, 3, 4А, 5, 7А, 11, 12А, 12, 13А, 13, 14, 16, 19, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32/21; улица Рязанская, дома: 7, 9, 13А, 13Б, 13В, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23,27А, 27, 29; улица Саратовская, дома: 2, 3А, 3, 4, 5, 6А, 6, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/36, 26, 28, 29, 30/38, 31, 32/27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43, 44/6, 45, 46/3, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53/6, 54, 55/5, 56, 58, 59, 60, 62, 63/33, 64, 66, 68, 70/8, 72/7, 74, 76/1, 80, 82; улица Средняя, дома:11/75, 17, 20/73, 22А, 23А, 23/27, 34А; улица Татарская, дома: 25/5, 27, 28/7, 29, 30А, 30, 31А, 31, 34/12, 35/9, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40А, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47А, 47Б, 47, 49, 51А, 51; улица Уфимская, дома: 2, 3А, 3/23, 4, 5А, 6, 7, 8, 15А, 19А, 22, 25/13, 27, 29, 31, 32А, 33/18, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 47/18, 48/20, 48/20 корпус 1, 49А, 49/15, 50/19, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66/17, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74А, 74, 75, 76, 77, 78А, 79/19, 80, 81, 82, 83, 84, 85А, 85, 86, 87/10, 88, 90, 92, 94, 96; улица Шакшак Жанибек, дома: 45/1, 45/2, 47А, 47Б, 47, 49А, 49; улица Широкая, дома: 1А/39, 2А, 4/37, 8.
Избирательный участок № 366

Орталығы: Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32, "Медеу ауданының "№ 6 кітапхана" орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Апорт көшесі: 1, 1/17, 2А, 2, 3, 4А, 4, 4/7, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22А, 22, 24А, 24, 26А, 26, 27/33, 28А, 28, 29А, 29, 30/34, 31А, 31, 32А, 32/21, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/2, 46/1, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60А, 60,62А, 62, 64/2, 66, 66/1, 68, 70, 74, 78, 80/35, 82/40 үйлер; Башкирская көшесі: 2, 4, 6А, 6, 10А, 12, 13, 14, 15, 16/16, 17, 18/15, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер; Есенберлин көшесі: 148, 150, 156 үйлер; Казанская көшесі: 39/9, 41А, 41, 43, 45, 47/14, 48, 48/11, 49/13, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/16, 57А, 57, 58/15, 59/4, 60, 61/7, 62, 64, 65, 66, 67А, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71А,72, 74/6, 76/9, 77, 78, 79, 80А, 80Б, 80, 82, 84, 86А, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102А, 102, 104,106, 108/22, 110/15, 112, 114А, 114, 116, 118/8, 119 үйлер; Либкнехт көшесі: 3, 4, 9, 11, 12, 13/23, 14/19 үйлер; Малая көшесі: 18/5, 20, 22, 25 1 корпус, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33/35, 35, 37, 39 үйлер; Оренбургская көшесі: 19/32 үй; Орманов көшесі: 31А, 31Б, 31В, 31Г, 31/1, 53, 53/1,55, 56, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 75/1, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 103В, 105А, 105Б, 105, 107А, 107, 111, 113А, 113, 115, 115/1, 119, 121 үйлер; Полевая көшесі: 71, 73 үйлер; Разъездная көшесі: 1, 3, 4А, 5, 7А, 11, 12А, 12, 13А, 13, 14, 16, 19, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32/21 үйлер; Рязанская көшесі: 7, 9, 13А, 13Б, 13В, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23,27А, 27, 29 үйлер; Саратовская көшесі: 2, 3А, 3, 4, 5, 6А, 6, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/36, 26, 28, 29, 30/38, 31, 32/27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43, 44/6, 45, 46/3, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53/6, 54, 55/5, 56, 58, 59, 60, 62, 63/33, 64, 66, 68, 70/8, 72/7, 74, 76/1, 80, 82 үйлер; Средняя көшесі:11/75, 17, 20/73, 22А, 23А, 23/27, 34А үйлер; Татарская көшесі: 25/5, 27, 28/7, 29, 30А, 30, 31А, 31, 34/12, 35/9, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40А, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47А, 47Б, 47, 49, 51А, 51 үйлер; Уфимская көшесі: 2, 3А, 3/23, 4, 5А, 6, 7, 8, 15А, 19А, 22, 25/13, 27, 29, 31, 32А, 33/18, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 47/18, 48/20, 48/20 корпус 1, 49А, 49/15, 50/19, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66/17, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74А, 74, 75, 76, 77, 78А, 79/19, 80, 81, 82, 83, 84, 85А, 85, 86, 87/10, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер; Шақшақ Жәнібек көшесі: 45/1, 45/2, 47А, 47Б, 47, 49А, 49 үйлер; Широкая көшесі: 1А/39, 2А, 4/37, 8 үйлер.
№ 366 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Оренбургская 17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 64 имени 73 Гвардейской Краснознаменной Сталинградско-Дунайской стрелковой дивизии" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айдын, дома: 1А, 1, 2Б, 2, 3, 5, 6/32, 8, 10А, 13, 16А, 16, 18А, 18, 19А, 19, 21, 22А, 24А, 24, 26А, 26, 27, 29А, 29, 31, 32, 34; улица Ахмедсафина, дома: 1А, 1Б, 1, 2А, 2Б, 2, 3/31, 4А, 4, 7, 8А, 8, 9, 11А, 11/21А, 13А, 15, 17, 18А, 18, 20А, 20, 21/66, 22, 23, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36; улица Базарбаева, дома: 1А, 1Б, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9/13, 11, 13, 14, 15/15, 16, 17, 18, 19, 20/26, 21/12, 22/17, 23, 24/16, 25А/12, 25, 26/13, 27/15, 28А, 28, 29, 30/14, 31, 32/17, 33/52, 34, 36, 37/47, 38/54, 38/34, 39/47, 40/49, 41/22, 42, 44, 46/24; улица Брянская, дома: 3, 6, 9, 10; улица Владивостокская, дома: 1/18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16/31, 17/15; улица Коныра Иштван, дома 1А, 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 4/1, 5А, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 11/8, 12 корпус 1, 12, 13/11, 14, 15, 16, 17, 18/10, 19, 20/13, 22А, 22, 24А, 24, 26, 28, 30; улица Корчагина, дома: 3, 4, 6, 7/1, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16/4, 17/1, 18А, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30А, 30, 31, 32А, 33А, 33, 34А, 34, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50А, 50, 50/1, 51, 52, 53/93, 54/139, 56, 58; переулок Крестьянский, дома: 4, 5, 6, 8, 10, 14, 16, 18; улица Крымская, дома: 27А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44; улица Курдайская, дома: 15, 19, 21, 23А, 23, 25А, 25,26А, 26, 27Б, 28, 29А, 29, 30, 32А, 34; переулок Курдайский, дома: 12, 25, 29; улица Луговая, дома: 3, 4, 5, 6/9, 7/13, 8/8, 9А, 9/10, 11, 19/10; улица Николаева, дома: 1А, 1Б, 1В, 2Б, 2В, 2, 2/1, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20/16, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46/7, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 69,72, 74, 75, 77, 80А, 80, 81, 83, 84; улица Одесская, дома: 1А, 1/47, 2, 3 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 13; улица Онеге, дома: 1, 3, 5, 7; улица Оренбургская, дома: 17, 18, 20А, 20, 22А, 22/19, 23/2, 24, 26, 28, 29/14, 30, 31, 32, 33, 34/27, 35, 37, 39, 41, 43/29; улица Полевая, дома: 2А, 2Е, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/6 корпус 1, 14/6, 15, 16/7А, 17, 18, 19А/5, 19, 20/14, 21, 22/9, 23А, 23/12, 24, 25/7, 26/8, 27, 28/5, 29/6, 30, 33, 35, 36, 37, 38/48, 39/4, 40/41, 41/7 корпус 1, 41/7, 42, 43/46, 44/1, 45, 47, 51, 53, 55/14; переулок Полевой, дома: 1/14, 3, 5, 7А, 7, 9, 12А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 23, 25, 26А, 26, 27; улица Поповича, дома: 4, 6, 8-10, 9-11, 12, 15, 27, 28А; улица Портартурская, дома: 1А, 1, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6, 8А, 8, 10, 11, 13, 14А, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 28, 30; улица Псковская, дома: 1, 2/33, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8 корпус 1, 8; улица Речка Казачка, дома: 1А, 1Б, 1,В, 1Д, 1,3, 5, 7, 9А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 43А, 43, 45, 49, 49/33, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 85Е, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 109Б, 109, 11, 113, 117, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 141, 143, 145; улица Саврасова, дома:2/19, 3, 4, 5, 6, 8, 48/10; улица Средняя, дома:29, 31, 35, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 51, 52А, 53, 55А, 55, 56, 58, 62; улица Тажбенова, дома: 1/7, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 15, 17, 20, 22, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29 корпус 1, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37/28, 38А, 38, 40, 42/30; улица Таллинская, дома: 1, 2А, 2/32А, 3, 4; улица Ульяновская, дома: 1/29, 2/31, 3, 4, 5/28, 6/30, 7, 9/64; улица Целиноградская, дома: 1, 2, 3, 5, 7/14, 9/5, 10, 12, 14/32, 15А, 15/29, 17, 19; улица Цулукидзе, дома: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 7А,8А, 8, 9, 10, 11А, 11, 12/7, 14; улица Шарипова Сабыра, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10/1, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15,17, 18/25, 19, 20, 21/18, 22, 23/23, 25, 27; улица Широкая, дома: 10А, 10/9, 16, 20А, 20, 26, 28А,28; улица Шокая, дома:1А, 1Б, 1Г, 1, 2А, 2/45, 3А, 3, 4, 5, 6, 8, 9А, 9/5, 11, 12/2, 13А, 13/6, 14А, 14, 15А, 17, 18, 20/4, 22/7, 23/13, 25, 26, 32, 33/11, 35, 36А/15А, 37, 39А, 41А, 41, 43/37, 45А, 45, 49/36, 50/15, 56, 60, 62/42, 64/39, 66, 68, 70/38, 79; улица Шухова, дома: 1, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 2Ж, 2К, 2Л, 2М, 2Т, 2/43, 2/3, 2/5, 3А, 3, 4, 5А, 5Б, 5, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11Г, 11, 12, 13А, 13, 15 корпус 1, 15, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26/2А, 27/46, 28/1, 29/41, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 34/1, 35/27, 36А, 36, 37А, 37, 38А, 38, 39А, 39Б, 39В, 40, 41А, 41Б, 41, 42/2, 43/25, 44/1, 45А, 45, 46А, 46, 47/24, 48, 49/19, 50/16, 51, 52, 53А, 53/20, 54, 55/23, 56, 57, 58, 59/60, 60, 61/55А, 61/5, 62, 63, 64/26, 65, 68, 70, 72/22, 74/25, 76, 78, 80.
Избирательный участок № 367

Орталығы: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17, Алматы қаласы білім басқармасының "73 Гвардиялық Қызыл тулы Сталинград Дунай атқыштар дивизиясы атындағы №64 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Айдын көшесі: 1А, 1, 2Б, 2, 3, 5, 6/32, 8, 10А, 13, 16А, 16, 18А, 18, 19А, 19, 21, 22А, 24А, 24, 26А, 26, 27, 29А, 29, 31, 32, 34 үйлер; Ахмедсафин көшесі: 1А, 1Б, 1, 2А, 2Б, 2, 3/31, 4А, 4, 7, 8А, 8, 9, 11А, 11/21А, 13А, 15, 17, 18А, 18, 20А, 20, 21/66, 22, 23, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; Базарбаев көшесі: 1А, 1Б, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9/13, 11, 13, 14, 15/15, 16, 17, 18, 19, 20/26, 21/12, 22/17, 23, 24/16, 25А/12, 25, 26/13, 27/15, 28А, 28, 29, 30/14, 31, 32/17, 33/52, 34, 36, 37/47, 38/54, 38/34, 39/47, 40/49, 41/22, 42, 44, 46/24 үйлер; Брянская көшесі: 3, 6, 9, 10 үйлер; Владивостокская көшесі: 1/18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16/31, 17/15 үйлер; Иштван Қоңыр көшесі: 1А, 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 4/1, 5А, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 11/8, 12 корпус 1, 12, 13/11, 14, 15, 16, 17, 18/10, 19, 20/13, 22А, 22, 24А, 24, 26, 28, 30 үйлер; Корчагин көшесі: 3, 4, 6, 7/1, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16/4, 17/1, 18А, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30А, 30, 31, 32А, 33А, 33, 34А, 34, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50А, 50, 50/1, 51, 52, 53/93, 54/139, 56, 58 үйлер; Крестьянский тұйық көшесі: 4, 5, 6, 8, 10, 14, 16, 18 үйлер; Крымская көшесі: 27А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлер; Қордай көшесі: 15, 19, 21, 23А, 23, 25А, 25,26А, 26, 27Б, 28, 29А, 29, 30, 32А, 34 үйлер; Қордай тұйық көшесі: 12, 25, 29 үйлер; Луговая көшесі: 3, 4, 5, 6/9, 7/13, 8/8, 9А, 9/10, 11, 19/10 үйлер; Николаева көшесі: 1А, 1Б, 1В, 2Б, 2В, 2, 2/1, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20/16, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46/7, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 69,72, 74, 75, 77, 80А, 80, 81, 83, 84 үйлер; Одесская көшесі: 1А, 1/47, 2, 3 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 13 үйлер; Өнеге көшесі: 1, 3, 5, 7 үйлер; Оренбургская көшесі: 17, 18, 20А, 20, 22А, 22/19, 23/2, 24, 26, 28, 29/14, 30, 31, 32, 33, 34/27, 35, 37, 39, 41, 43/29 үйлер; Полевая көшесі: 2А, 2Е, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/6 корпус 1, 14/6, 15, 16/7А, 17, 18, 19А/5, 19, 20/14, 21, 22/9, 23А, 23/12, 24, 25/7, 26/8, 27, 28/5, 29/6, 30, 33, 35, 36, 37, 38/48, 39/4, 40/41, 41/7 корпус 1, 41/7, 42, 43/46, 44/1, 45, 47, 51, 53, 55/14 үйлер; Полевой тұйық көшесі: 1/14, 3, 5, 7А, 7, 9, 12А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 23, 25, 26А, 26, 27 үйлер; Попович көшесі: 4, 6, 8-10, 9-11, 12, 15, 27, 28А үйлер; Портартурская көшесі: 1А, 1, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6, 8А, 8, 10, 11, 13, 14А, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 28, 30 үйлер; Псковская көшесі: 1, 2/33, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8 корпус 1, 8 үйлер; Речка Казачка көшесі: 1А, 1Б, 1,В, 1Д, 1,3, 5, 7, 9А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 43А, 43, 45, 49, 49/33, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 85Е, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 109Б, 109, 11, 113, 117, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 141, 143, 145 үйлер; Саврасов көшесі:2/19, 3, 4, 5, 6, 8, 48/10 үйлер; Средняя көшесі: 29, 31, 35, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 51, 52А, 53, 55А, 55, 56, 58, 62 үйлер; Тәжбенов көшесі: 1/7, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 15, 17, 20, 22, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29 корпус 1, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37/28, 38А, 38, 40, 42/30 үйлер; Таллинская көшесі: 1, 2А, 2/32А, 3, 4 үйлер; Ульяновская көшесі: 1/29, 2/31, 3, 4, 5/28, 6/30, 7, 9/64 үйлер; Целиноградская көшесі: 1, 2, 3, 5, 7/14, 9/5, 10, 12, 14/32, 15А, 15/29, 17, 19 үйлер; Цулукидзе көшесі: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 7А,8А, 8, 9, 10, 11А, 11, 12/7, 14 үйлер; Сабыр Шәріпов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10/1, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15,17, 18/25, 19, 20, 21/18, 22, 23/23, 25, 27 үйлер; Широкая көшесі: 10А, 10/9, 16, 20А, 20, 26, 28А, 28 үйлер; Шоқай көшесі:1А, 1Б, 1Г, 1, 2А, 2/45, 3А, 3, 4, 5, 6, 8, 9А, 9/5, 11, 12/2, 13А, 13/6, 14А, 14, 15А, 17, 18, 20/4, 22/7, 23/13, 25, 26, 32, 33/11, 35, 36А/15А, 37, 39А, 41А, 41, 43/37, 45А, 45, 49/36, 50/15, 56, 60, 62/42, 64/39, 66, 68, 70/38, 79 үйлер; Шухов көшесі: 1, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 2Ж, 2К, 2Л, 2М, 2Т, 2/43, 2/3, 2/5, 3А, 3, 4, 5А, 5Б, 5, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11Г, 11, 12, 13А, 13, 15 корпус 1, 15, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26/2А, 27/46, 28/1, 29/41, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 34/1, 35/27, 36А, 36, 37А, 37, 38А, 38, 39А, 39Б, 39В, 40, 41А, 41Б, 41, 42/2, 43/25, 44/1, 45А, 45, 46А, 46, 47/24, 48, 49/19, 50/16, 51, 52, 53А, 53/20, 54, 55/23, 56, 57, 58, 59/60, 60, 61/55А, 61/5, 62, 63, 64/26, 65, 68, 70, 72/22, 74/25, 76, 78, 80 үйлер.
№ 367 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Глубокая, 18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 53" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айголек, дома: 4, 5, 6, 7, 8/81, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 22, 25; улица Айдын, дома: 35, 37, 43, 45; улица Аманжолова Касыма, дома: 1/72, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Ахмедсафина, дома: 51А, 51/12, 56/1858, 60; улица Базарбаева, дома: 43/21, 45, 47, 48А, 48, 49, 50/2, 51, 52/1, 53А, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58А, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71А, 71, 75, 79, 81, 83; улица Верненская, дома: 4, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17Б, 17, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28/58, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35/15, 36, 37/20, 38, 39, 40/55, 41, 43, 49А, 49, 51, 53; улица Владивостокская, дома: 35/1, 38, 40, 42; улица Глубокая, дома: 3, 4 корпус 1, 4, 5, 6, 7, 8А, 11А, 11, 12, 14, 19, 21, 23/71, 28, 29А, 30А, 30 31А, 31, 32 корпус 1, 32, 33Б, 33, 34, 35А, 35; улица Говорова, дома: 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,18, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 34, 36А, 38, 40, 42, 44, 46, 50; улица Истомина, дома: 1/5, 3, 5, 7/14, 9/15, 11, 13, 15, 17/21, 19, 21, 23, 25, 27/52, 29/33, 31, 33, 35, 37, 39/28, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 65, 67/12, 69/15, 71, 73, 75, 77, 79А, 79, 83, 85, 87А, 89А, 89, 91, 93, 95, 110, 112, 114, 116, 118А, 118, 120, 122, 124, 126; улица Крайняя, дома: 1/17, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9/11, 10, 11, 12/12, 13/16, 14, 16, 17, 18А, 18, 18/18, 19А, 19 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26, 27, 28А, 28Б, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 36Б, 36В, 36Г, 36Е, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; улица Кривая, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/62, 10/64, 11/49А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25/74, 26; улица Кумай, дома: 3, 4, 5, 6, 7/87, 8/85, 11А, 11, 12А, 12, 13, 14, 16А, 16/33, 18/46, 23/85, 27, 30; улица Морозова, дома: 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13/19, 14, 15/20, 17, 19А, 19; улица Орманова, дома: 72/84, 74, 76, 78, 80, 82А, 82, 84А, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104/70, 106А, 106, 108А, 108, 133, 137А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159161, 165, 167, 169А, 171, 175; улица Пензенская, дома: 11, 13, 15, 19, 21, 23А, 23Б, 23, 25, 27, 29/21; улица Полевая, дома: 48А, 48, 50, 52, 59, 63, 65, 67, 69; улица Пятигорская, дома: 37, 39, 40; улица Рудзутака, дома: 1, 3; садоводческое товарищество Горводопровод, дома: 1, 2, 4, 10 ,12, 13, 11, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 38, 42, 43, 44, 46, 51, 52, 53, 55, 59, 60, 61, 64, 65, 66; садоводческое товарищество Дошкольник, дома: 7, 16, 24, 31, 33, 41, 42, 43; садоводческое товарищество Заря, дома: 2, 20, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; садоводческое товарищество Зеленстрой, дома: 5, 7, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 29, 31, 31/1, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 58, 59, 64, 68, 70, 71, 73, 77; садоводческое товарищество Мичуринец массив Широкая Щель, дома: 17; садоводческое товарищество Мичуринец-юг, дома: 14, 25, 44, 45, 61, 70, 71, 78, 82, 83, 88, 102; садоводческое товарищество Мичуринец, дома: 81, 139, 162, 169; садоводческое товарищество Мичуринец-север, дома: 91, 112А, 112, 119, 120, 122, 123, 127, 129, 151А, 154, 156, 162, 175, 177, 178, 185; садоводческое товарищество Подснежник, дома: 3А, 5, 6, 8, 10, 12, 19, 21, 27, 30 , 35, 36, 37, 40, 43, 44, 47, 50, 52, 53, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 71, 76, 78; садоводческое товарищество Таугуль, дома: 4, 6, 7, 9, 12, 13, 15А, 15, 18, 19, 21, 25, 29, 30, 38, 42, 47, 49, 55, 57, 58; улица Сарсенбаева, дома: 2, 3, 4, 5А, 5,6, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23Б, 23В, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26А, 27, 28А, 28, 30, 34А, 34, 36А, 36; улица Саттарова, дома: 1, 2, 3А, 3, 4, 6/8, 7/5, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17/6, 18/8, 22, 23, 24, 25/27, 26, 27, 28, 29, 30/48, 31, 32/29, 33, 34, 35/20, 36, 37/21, 38, 39, 40, 41, 42/22, 43, 45/26, 46, 47/45, 48, 49А, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58А, 58/28, 59, 62/47, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70/2; улица Средняя, дома: 59, 61/40, 63, 65, 67, 69; улица Украинская, дома: 4, 6, 8/38А, 10, 10/33, 12, 14, 16, 20/49, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 53; улица Ульяновская, дома: 8/33, 10, 12, 14, 15/41, 16, 17, 19/16, 20, 21/15, 22/34, 23, 25/16, 25, 27/15, 29, 31А, 31, 34, 38/16, 40, 42, 44; улица Уразбаевой, дома: 1, 2, 4, 6/5, 7, 9, 10, 11, 12, 13; улица Чекалина, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23/44 корпус 1, 23/44, 25, 27, 29, 31, 33, 35/41; улица Широкая, дома: 7, 9, 13/46, 15, 15/1, 17А, 17, 19, 27, 29, 31, 36, 37, 38, 39, 40/61; улица Шокая, дома: 51/39, 55, 59, 72/41, 73, 74, 76, 87, 89, 91, 93А, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 106/23, 107А, 107, 108, 114А, 116/25, 118А, 118, 119В, 119Г, 119Д, 119К, 119Л, 119М, 119Н, 119П, 119Р, 119С, 119Т, 119У, 119Ш, 119Ю, 119, 119/1, 119/10, 119/2, 119/20, 119/26, 119/35, 119/36А, 119/36, 119/4, 119/5, 119/6, 119/77, 119/8, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128А, 128, 129А, 129, 130, 131, 132, 133А, 133, 134, 135, 136, 137А, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162, 163, 165А, 165, 167, 169, 170, 170/1, 172, 173, 174, 175, 177, 179; улица Шухова, дома: 69/33, 73А, 73/8, 75/7, 77, 79, 81/9, 83, 86/35, 87А, 88, 89, 90, 91/110, 92/10, 94/9, 96, 98/10, 100/9, 101Б, 101В, 101Г, 101Е, 101К, 101/3, 102, 103, 104, 104/10, 106/9, 108/173, 110, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142.
Избирательный участок № 368

Орталығы: Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 53 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Айгөлек көшесі: 4, 5, 6, 7, 8/81, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 22, 25 үйлер; Айдын көшесі: 35, 37, 43, 45 үйлер; Қасым Аманжолов көшесі: 1/72, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер; Ахмедсафин көшесі: 51А, 51/12, 56/1858, 60 үйлер; Базарбаев көшесі: 43/21, 45, 47, 48А, 48, 49, 50/2, 51, 52/1, 53А, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58А, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71А, 71, 75, 79, 81, 83 үйлер; Верненская көшесі: 4, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17Б, 17, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28/58, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35/15, 36, 37/20, 38, 39, 40/55, 41, 43, 49А, 49, 51, 53 үйлер; Владивостокская көшесі: 35/1, 38, 40, 42 үйлер; Глубокая көшесі: 3, 4 корпус 1, 4, 5, 6, 7, 8А, 11А, 11, 12, 14, 19, 21, 23/71, 28, 29А, 30А, 30 31А, 31, 32 корпус 1, 32, 33Б, 33, 34, 35А, 35 үйлер; Говоров көшесі: 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,18, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 34, 36А, 38, 40, 42, 44, 46, 50 үйлер; Истомин көшесі: 1/5, 3, 5, 7/14, 9/15, 11, 13, 15, 17/21, 19, 21, 23, 25, 27/52, 29/33, 31, 33, 35, 37, 39/28, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 65, 67/12, 69/15, 71, 73, 75, 77, 79А, 79, 83, 85, 87А, 89А, 89, 91, 93, 95, 110, 112, 114, 116, 118А, 118, 120, 122, 124, 126 үйлер; Крайняя көшесі: 1/17, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9/11, 10, 11, 12/12, 13/16, 14, 16, 17, 18А, 18, 18/18, 19А, 19 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26, 27, 28А, 28Б, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 36Б, 36В, 36Г, 36Е, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер; Кривая көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/62, 10/64, 11/49А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25/74, 26 үйлер; Құмай көшесі: 3, 4, 5, 6, 7/87, 8/85, 11А, 11, 12А, 12, 13, 14, 16А, 16/33, 18/46, 23/85, 27, 30 үйлер; Морозов көшесі: 1, 2А, 2, 3А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13/19, 14, 15/20, 17, 19А, 19 үйлер; Орманов көшесі: 72/84, 74, 76, 78, 80, 82А, 82, 84А, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104/70, 106А, 106, 108А, 108, 133, 137А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159161, 165, 167, 169А, 171, 175 үйлер; Пензенская көшесі: 11, 13, 15, 19, 21, 23А, 23Б, 23, 25, 27, 29/21 үйлер; Полевая көшесі: 48А, 48, 50, 52, 59, 63, 65, 67, 69 үйлер; Пятигорская көшесі: 37, 39, 40 үйлер; Рудзутак көшесі: 1, 3 үйлер; Горводопровод бағбандық серіктестігі: 1, 2, 4, 10 ,12, 13, 11, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 38, 42, 43, 44, 46, 51, 52, 53, 55, 59, 60, 61, 64, 65, 66 үйлер; Дошкольник бағбандық серіктестігі: 7, 16, 24, 31, 33, 41, 42, 43 үйлер; Заря бағбандық серіктестігі: 2, 20, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 үйлер; Зеленстрой бағбандық серіктестігі: 5, 7, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 29, 31, 31/1, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 58, 59, 64, 68, 70, 71, 73, 77 үйлер; Мичуринец бағбандық серіктестігі Кеңсай массиві: 17 үй; Мичуринец-юг бағбандық серіктестігі: 14, 25, 44, 45, 61, 70, 71, 78, 82, 83, 88, 102 үйлер; Мичуринец бағбандық серіктестігі: 81, 139, 162, 169 үйлер; Мичуринец-север бағбандық серіктестігі: 91, 112А, 112, 119, 120, 122, 123, 127, 129, 151А, 154, 156, 162, 175, 177, 178, 185 үйлер; Подснежник бағбандық серіктестігі: 3А, 5, 6, 8, 10, 12, 19, 21, 27, 30, 35, 36, 37, 40, 43, 44, 47, 50, 52, 53, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 71, 76, 78 үйлер; Таугүл бағбандық серіктестігі: 4, 6, 7, 9, 12, 13, 15А, 15, 18, 19, 21, 25, 29, 30, 38, 42, 47, 49, 55, 57, 58 үйлер; Сәрсенбаев көшесі: 2, 3, 4, 5А, 5,6, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23Б, 23В, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26А, 27, 28А, 28, 30, 34А, 34, 36А, 36 үйлер; Саттаров көшесі: 1, 2, 3А, 3, 4, 6/8, 7/5, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17/6, 18/8, 22, 23, 24, 25/27, 26, 27, 28, 29, 30/48, 31, 32/29, 33, 34, 35/20, 36, 37/21, 38, 39, 40, 41, 42/22, 43, 45/26, 46, 47/45, 48, 49А, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58А, 58/28, 59, 62/47, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70/2 үйлер; Средняя көшесі: 59, 61/40, 63, 65, 67, 69 үйлер; Украинская көшесі: 4, 6, 8/38А, 10, 10/33, 12, 14, 16, 20/49, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 53 үйлер; Ульяновская көшесі: 8/33, 10, 12, 14, 15/41, 16, 17, 19/16, 20, 21/15, 22/34, 23, 25/16, 25, 27/15, 29, 31А, 31, 34, 38/16, 40, 42, 44 үйлер; Оразбаева көшесі: 1, 2, 4, 6/5, 7, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер; Чекалин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23/44 корпус 1, 23/44, 25, 27, 29, 31, 33, 35/41 үйлер; Широкая көшесі: 7, 9, 13/46, 15, 15/1, 17А, 17, 19, 27, 29, 31, 36, 37, 38, 39, 40/61 үйлер; Шоқай көшесі: 51/39, 55, 59, 72/41, 73, 74, 76, 87, 89, 91, 93А, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 106/23, 107А, 107, 108, 114А, 116/25, 118А, 118, 119В, 119Г, 119Д, 119К, 119Л, 119М, 119Н, 119П, 119Р, 119С, 119Т, 119У, 119Ш, 119Ю, 119, 119/1, 119/10, 119/2, 119/20, 119/26, 119/35, 119/36А, 119/36, 119/4, 119/5, 119/6, 119/77, 119/8, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128А, 128, 129А, 129, 130, 131, 132, 133А, 133, 134, 135, 136, 137А, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162, 163, 165А, 165, 167, 169, 170, 170/1, 172, 173, 174, 175, 177, 179 үйлер; Шухов көшесі: 69/33, 73А, 73/8, 75/7, 77, 79, 81/9, 83, 86/35, 87А, 88, 89, 90, 91/110, 92/10, 94/9, 96, 98/10, 100/9, 101Б, 101В, 101Г, 101Е, 101К, 101/3, 102, 103, 104, 104/10, 106/9, 108/173, 110, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142 үйлер.
№ 368 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Глубокая, 18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 53" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: дачный кооператив КНМ, дома:46,112; дачный кооператив Труд и отдых, дома: 7; садоводческое товарищество АВРЗ, дома: 2, 15, 20, 21, 22, 29, 37, 51, 61, 72, 74, 79, 86, 95; садоводческое товарищество Агропромбанк Арман, дома: 2,5; садоводческое товарищество Ак-су, дома: 27, 29: садоводческое товарищество Алтын, дома: 2, 2/16, 2/3; садоводческое товарищество АПУ Горисполкома, дома: 3, 7, 8, 16; садоводческое товарищество Арман микрорайон Сулусай, дома: 1, 9; садоводческое товарищество Арман, дома: 7, 9, 21, 54; садоводческое товарищество АРО-1, дома: 4, 9, 11, 13; садоводческое товарищество АЭВРЗ массив Широкая Щель, дома: 12, 14, 19, 28, 35, 40, 46, 47, 51, 54, 63, 72, 86, 89, 95, 96, 107, 135; садоводческое товарищество Биолог, дома:17, 22, 30, 36; садоводческое товарищество Ботаник, дома: 1; садоводческое товарищество Верховный суд, дома: 5, 6; садоводческое товарищество Вишня, дома: 2, 4, 10, 16; садоводческое товарищество Восход, дома: 7, 47; садоводческое товарищество Вымпел, дома: 5, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 34, 37, 39, 46, 52, 53, 56, 59, 66, 73, 78, 79, 83, 99, 105, 106, 112; садоводческое товарищество Геолог, дома: 12, 27, 41А, 44, 47, 52А, 59, 90, 91, 107, 108, 114, 146, 154, 170; садоводческое товарищество Гордезостанция, дома: 1, 8, 15, 30; садоводческое товарищество Госкино, дома: 3, 4, 10, 12, 13, 14, 16; садоводческое товарищество Госпиталь инвалидов ОВ, дома: 17/1; садоводческое товарищество детсад-больница, дома: 5; садоводческое товарищество Дружба, дома: 1, 7, 8, 9, 10, 23, 30, 43, 45, 72; садоводческое товарищество Железнодорожник, дома: 1, 5, 6, 10, 11, 13, 16А, 19А, 20, 22, 26, 44, 49, 56; садоводческое товарищество Звездочка, дома: 2, 3, 4, 16, 18, 20А, 21, 23, 24, 27, 32, 33, 36, 38; садоводческое товарищество Здоровье массив Широкая Щель, дома: 2, 8А, 15, 17; садоводческое товарищество Знание, дома: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9; садоводческое товарищество Зорька, дома: 5, 7, 8; садоводческое товарищество Институт химии, дома: 2, 5, 7, 11, 30, 31, 34, 36, 40, 45, 47, 55, 59, 75; садоводческое товарищество Казахвзрывпром, дома: 1, 4, 5, 6, 7, 10, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 30, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 44; садоводческое товарищество Казахфильм, дома: 3, 4, 5, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 20, 21, 24, 37, 44, 49, 52, 81, 82, 83, 84, 88, 89, 92, 94, 97, 104, 114, 117, 121, 122, 125, 128, 129, 132; садоводческое товарищество КНМ, дома: 2, 5А, 5, 7, 10, 17, 37, 41, 46, 54, 110, 113, 114, 115; садоводческое товарищество культура, дома: 4, 7, 11А,13; садоводческое товарищество Кызылту, дома: 2, 24Б, 24, 25; садоводческое товарищество Луч, дома: 1А, 4, 10, 14, 15, 16, 26, 43, 84, 95, 107, 110, 111, 117, 131, 136; садоводческое товарищество Мебельщик, дома: 1, 2, 7, 10, 13, 24, 25, 28, 31, 32, 47/1, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 63, 79; садоводческое товарищество Метролог, дома: 1, 3, 5, 10; садоводческое товарищество Механизатор, дома: 8, 24, 28, 49, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 74, 76, 77, 79, 84, 97, 100, 111, 119А, 120, 124,125, 127, 128; садоводческое товарищество Мичурина, дома: 46, 58, 94Д; садоводческое товарищество Мичуринец, дома: 17; садоводческое товарищество Молодой садовод, дома: 3, 4, 12, 22, 26, 55, 78, 80, 81, 94А, 95, 97, 100, 104, 105А, 109, 112, 113А, 113, 114, 127, 130, 146, 153, 171, 190; садоводческое товарищество Монтажник микрорайон Сулусай, дома: 39,40; садоводческое товарищество Нархоз, дома: 3; садоводческое товарищество Наука, дома: 5, 8, 13, 20, 37, 42; садоводческое товарищество Нива, дома: 10, 15, 17, 21, 51; садоводческое товарищество Облпрокуратура, дома 1; садоводческое товарищество Пенсионер, дома: 1, 21, 66, 72, 84; садоводческое товарищество Пенсионер-1, дома: 16, 34, 61, 66, 72, 84, 88, 93, 105, 106; садоводческое товарищество Полиграфист массив Широкая Щель, дома: 5А, 25, 48: садоводческое товарищество Полиграфист, дома: 1, 39, 42; садоводческое товарищество Прокуратура, дома: 2, 7; садоводческое товарищество Родники, дома: 5, 34, 42, 45, 83, 104, 123, 152, 155/89, 227, 248, 283, 287, 363, 438, 464, 468, 486, 492, 552, 669, 813, 893; садоводческое товарищество Родники-2, дома: 110, 112; садоводческое товарищество Сантехник, дома: 2, 5, 13, 15, 16, 24, 28, 30, 39, 49, 51, 54, 65, 70, 73, 75, 76, 82, 83, 87, 90, 92, 93, 96, 97, 99, 102, 105, 106, 107; садоводческое товарищество Связист микрорайон Сулусай, дома: 2, 6, 11, 19; садоводческое товарищество Серебристый маяк, дома: 16; садоводческое товарищество Совет, дома: 3, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 13, 18, 20, 22, 31; садоводческое товарищество Спартак, дома: 1; садоводческое товарищество Средозэнергохимзащита, дома: 1; садоводческое товарищество Сталь, дома: 32, 41; садоводческое товарищество Статистик, дома: 1, 4, 6, 34, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 60; садоводческое товарищество Стоматолог, дома: 13; садоводческое товарищество Строительный техникум, дома: 4, 6, 8, 9, 11, 13, 20, 21, 26, 31, 36, 37; садоводческое товарищество Строитель, дома: 2, 20А, 20,0 22, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 35, 43, 44, 46, 47; садоводческое товарищество Транспортник, дома: 1, 2, 4, 8, 12, 13, 14, 17, 20, 23, 24А, 25, 26, 42, 47, 62, 65, 83, 83А, 85, 88, 91, 92, 108, 118, 129; садоводческое товарищество УКС Горисполкома, дома: 8, 9, 14, 16, 19; садоводческое товарищество Химик, дома: 1; садоводческое товарищество Школа 28, дома: 2, 4; садоводческое товарищество Школа 56, дома: 4А, 8, 20; садоводческое товарищество Школа-интернат 2, дома: 28, садоводческое товарищество Эдельвейс микрорайон Сулусай, дом: 16; садоводческое товарищество Эдельвейс, дома: 9, 16, 21, 33, 34; садоводческое товарищество Экран, дома: 18, 20, 24; садоводческое товарищество Энергетик, дома: 31, 32, 33, 36, 51, 52, 61, 62, 66, 70, 84, 101, 107, 108, 109, 117, 121, 126; садоводческое товарищество Энциклопедист, дома: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 60; садоводческое товарищество 6-е домоуправление, дома: 3, 4, 6, 7, 14, 33, 37, 38, 39, 55, 57, 58А; улица Сарсенбаева, дома: 29, 31, 33, 35, 36В, 36Г, 37, 38, 39, ,39А, 39Б, 40, , 40А, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89 корпус 1, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 121, 122, 124, 125А, 126, 127, 127/5, 127/15, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 188, 188А, 190, 192, 194, 196, 196А, 198, 200, 204, 204А, 206, 208, 210, 210А, 210Е, 210/8, 210/10, 212, 212А, 214, 214А, 216, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244; улица Шокая, дома: 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193А, 194, 196, 198, 200, 200А, 202, 203, 204, 205, 205А, 207, 208, 209, 209А, 210, 210А, 211А, 211Б, 213, 213А, 214, 215, 216, 217, 218, 218А, 219, 220, 222, 223, 224, 225, 225А, 225Б, 226, 226А, 226Б, 226С, 227, 228, 228А, 228В, 228Г, 228Д, 228Е, 228К, 228/1, 228/3, 228/18, 229, 229 корпус 1, 230, 230А, 230Б, 230В, 231, 232, 232А ,232Б, 232Г, 232/1, 233, 234, 234А, 235, 236А, 237, 239, 241, 241А, 242, 242А, 242Б, 243, 243А, 244, 245, 246, 247, 248, 248А, 248Б, 249А, 250, 250А, 251, 252, 252А, 252Б, 252В, 252Д, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 259А, 260, 261, 261А, 262, 263, 263А, 264 ,265, 266, 267, 267А, 268, 270, 270А, 271А, 271А корпус 1, 271, 271Б, 271В, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 279, 280, 280А, 281, 282, 283, 283А, 284, 285, 285А, 286, 286А, 286Б, 286В, 286Г, 287, 288, 288А, 289А, 289В, 289Г, 290, 290А, 291, 292, 292А, 292Б, 293, 294, 294А, 295, 295А, 297, 298 ,299, 300А, 301, 300/1, 301А, 302, 303, 304, 306, 307А, 308, 309, 309А, 310, 312, 315.
Избирательный участок № 369
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 53, здание государственного коммунального учреждения "Школа-интернат имени Ибрагима Нусипбаева" государственное учреждение управления образования Алматинской области".

Орталығы: Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 53 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: КНМ саяжай кооперативі: 46,112 үйлер; Труд и отдых саяжай кооперативі: 7 үйлер; АВРЗ бағбандық серіктестігі: 2, 15, 20, 21, 22, 29, 37, 51, 61, 72, 74, 79, 86, 95 үйлер; Агропромбанк Арман бағбандық серіктестігі: 2,5 үйлер; Ак-су бағбандық серіктестігі: 27, 29: Алтын бағбандық серіктестігі: 2, 2/16, 2/3 үйлер; АПУ Горисполкома бағбандық серіктестігі: 3, 7, 8, 16 үйлер; Арман бағбандық серіктестігі Сұлусай шағынауданы: 1, 9 үйлер; Арман бағбандық серіктестігі: 7, 9, 21, 54 үйлер; АРО-1 бағбандық серіктестігі: 4, 9, 11, 13 үйлер; АЭВРЗ бағбандық серіктестігі Кеңсай массиві: 12, 14, 19, 28, 35, 40, 46, 47, 51, 54, 63, 72, 86, 89, 95, 96, 107, 135 үйлер; Биолог бағбандық серіктестігі:17, 22, 30, 36 үйлер; Ботаник бағбандық серіктестігі: 1 үйлер; Верховный суд бағбандық серіктестігі: 5, 6 үйлер; Вишня бағбандық серіктестігі: 2, 4, 10, 16 үйлер; Восход бағбандық серіктестігі: 7, 47 үйлер; Вымпел бағбандық серіктестігі: 5, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 34, 37, 39, 46, 52, 53, 56, 59, 66, 73, 78, 79, 83, 99, 105, 106, 112 үйлер; Геолог бағбандық серіктестігі: 12, 27, 41А, 44, 47, 52А, 59, 90, 91, 107, 108, 114, 146, 154, 170 үйлер; Гордезостанция бағбандық серіктестігі: 1, 8, 15, 30 үйлер; Госкино бағбандық серіктестігі: 3, 4, 10, 12, 13, 14, 16 үйлер; Госпиталь инвалидов ОВ бағбандық серіктестігі: 17/1 үй; Детсад-больница бағбандық серіктестігі: 5 үй; Дружба бағбандық серіктестігі: 1, 7, 8, 9, 10, 23, 30, 43, 45, 72 үйлер; Железнодорожник бағбандық серіктестігі: 1, 5, 6, 10, 11, 13, 16А, 19А, 20, 22, 26, 44, 49, 56 үйлер; Звездочка бағбандық серіктестігі: 2, 3, 4, 16, 18, 20А, 21, 23, 24, 27, 32, 33, 36, 38 үйлер; Здоровье бағбандық серіктестігі Кеңсай массиві: 2, 8А, 15, 17 үйлер; Знание бағбандық серіктестігі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер; Зорька бағбандық серіктестігі: 5, 7, 8 үйлер; Институт химии бағбандық серіктестігі: 2, 5, 7, 11, 30, 31, 34, 36, 40, 45, 47, 55, 59, 75 үйлер; Казахвзрывпром бағбандық серіктестігі: 1, 4, 5, 6, 7, 10, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 30, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 44 үйлер; Казахфильм бағбандық серіктестігі: 3, 4, 5, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 20, 21, 24, 37, 44, 49, 52, 81, 82, 83, 84, 88, 89, 92, 94, 97, 104, 114, 117, 121, 122, 125, 128, 129, 132 үйлер; КНМ бағбандық серіктестігі: 2, 5А, 5, 7, 10, 17, 37, 41, 46, 54, 110, 113, 114, 115 үйлер; Культура бағбандық серіктестігі: 4, 7, 11А,13 үйлер; Қызылту бағбандық серіктестігі: 2, 24Б, 24, 25 үйлер; Луч бағбандық серіктестігі: 1А, 4, 10, 14, 15, 16, 26, 43, 84, 95, 107, 110, 111, 117, 131, 136 үйлер; Мебельщик бағбандық серіктестігі: 1, 2, 7, 10, 13, 24, 25, 28, 31, 32, 47/1, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 63, 79 үйлер; Метролог бағбандық серіктестігі: 1, 3, 5, 10 үйлер; Механизатор бағбандық серіктестігі: 8, 24, 28, 49, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 74, 76, 77, 79, 84, 97, 100, 111, 119А, 120, 124,125, 127, 128 үйлер; Мичурина бағбандық серіктестігі: 46, 58, 94Д үйлер; Мичуринец бағбандық серіктестігі: 17 үй; Молодой садовод бағбандық серіктестігі: 3, 4, 12, 22, 26, 55, 78, 80, 81, 94А, 95, 97, 100, 104, 105А, 109, 112, 113А, 113, 114, 127, 130, 146, 153, 171, 190 үйлер; Монтажник бағбандық серіктестігі Сұлусай шағынауданы: 39,40 үйлер; Нархоз бағбандық серіктестігі: 3 үйлер; Наука бағбандық серіктестігі: 5, 8, 13, 20, 37, 42 үйлер; Нива бағбандық серіктестігі: 10, 15, 17, 21, 51 үйлер; Облпрокуратура бағбандық серіктестігі: 1 үй; Пенсионер бағбандық серіктестігі: 1, 21, 66, 72, 84 үйлер; Пенсионер-1 бағбандық серіктестігі: 16, 34, 61, 66, 72, 84, 88, 93, 105, 106 үйлер; Полиграфист бағбандық серіктестігі Кеңсай массиві: 5А, 25, 48 үйлер; Полиграфист бағбандық серіктестігі: 1, 39, 42 үйлер; Прокуратура бағбандық серіктестігі: 2, 7 үйлер; Родники бағбандық серіктестігі: 5, 34, 42, 45, 83, 104, 123, 152, 155/89, 227, 248, 283, 287, 363, 438, 464, 468, 486, 492, 552, 669, 813, 893 үйлер; Родники-2 бағбандық серіктестігі: 110, 112 үйлер; Сантехник бағбандық серіктестігі: 2, 5, 13, 15, 16, 24, 28, 30, 39, 49, 51, 54, 65, 70, 73, 75, 76, 82, 83, 87, 90, 92, 93, 96, 97, 99, 102, 105, 106, 107 үйлер; Связист бағбандық серіктестігі Сұлусай шағынауданы: 2, 6, 11, 19 үйлер; Серебристый маяк бағбандық серіктестігі: 16 үй; Совет бағбандық серіктестігі: 3, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 13, 18, 20, 22, 31 үйлер; Спартак бағбандық серіктестігі: 1 үй; Средозэнергохимзащита бағбандық серіктестігі: 1 үй; Сталь бағбандық серіктестігі: 32, 41 үйлер; Статистик бағбандық серіктестігі: 1, 4, 6, 34, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 60 үйлер; Стоматолог бағбандық серіктестігі: 13 үй; Строительный техникум бағбандық серіктестігі: 4, 6, 8, 9, 11, 13, 20, 21, 26, 31, 36, 37 үйлер; Строитель бағбандық серіктестігі: 2, 20А, 20,0 22, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 35, 43, 44, 46, 47 үйлер; Транспортник бағбандық серіктестігі: 1, 2, 4, 8, 12, 13, 14, 17, 20, 23, 24А, 25, 26, 42, 47, 62, 65, 83, 83А, 85, 88, 91, 92, 108, 118, 129 үйлер; УКС Горисполкома бағбандық серіктестігі: 8, 9, 14, 16, 19 үйлер; Химик бағбандық серіктестігі: 1 үй; Школа 28 бағбандық серіктестігі: 2, 4 үйлер; Школа 56бағбандық серіктестігі, дома: 4А, 8, 20 үйлер; Школа-интернат 2 бағбандық серіктестігі: 28 үй; Эдельвейс бағбандық серіктестігі Сұлусай шағынауданы: 16 үй; Эдельвейс бағбандық серіктестігі: 9, 16, 21, 33, 34 үйлер; Экран бағбандық серіктестігі: 18, 20, 24 үйлер; Энергетик бағбандық серіктестігі: 31, 32, 33, 36, 51, 52, 61, 62, 66, 70, 84, 101, 107, 108, 109, 117, 121, 126 үйлер; Энциклопедист бағбандық серіктестігі: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 60 үйлер; 6-е домоуправление бағбандық серіктестігі: 3, 4, 6, 7, 14, 33, 37, 38, 39, 55, 57, 58А үйлер; Сәрсенбаев көшесі: 29, 31, 33, 35, 36В, 36Г, 37, 38, 39, ,39А, 39Б, 40, , 40А, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89 корпус 1, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 121, 122, 124, 125А, 126, 127, 127/5, 127/15, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 188, 188А, 190, 192, 194, 196, 196А, 198, 200, 204, 204А, 206, 208, 210, 210А, 210Е, 210/8, 210/10, 212, 212А, 214, 214А, 216, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244 үйлер; Шоқай көшесі: 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193А, 194, 196, 198, 200, 200А, 202, 203, 204, 205, 205А, 207, 208, 209, 209А, 210, 210А, 211А, 211Б, 213, 213А, 214, 215, 216, 217, 218, 218А, 219, 220, 222, 223, 224, 225, 225А, 225Б, 226, 226А, 226Б, 226С, 227, 228, 228А, 228В, 228Г, 228Д, 228Е, 228К, 228/1, 228/3, 228/18, 229, 229 корпус 1, 230, 230А, 230Б, 230В, 231, 232, 232А ,232Б, 232Г, 232/1, 233, 234, 234А, 235, 236А, 237, 239, 241, 241А, 242, 242А, 242Б, 243, 243А, 244, 245, 246, 247, 248, 248А, 248Б, 249А, 250, 250А, 251, 252, 252А, 252Б, 252В, 252Д, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 259А, 260, 261, 261А, 262, 263, 263А, 264 ,265, 266, 267, 267А, 268, 270, 270А, 271А, 271А корпус 1, 271, 271Б, 271В, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 279, 280, 280А, 281, 282, 283, 283А, 284, 285, 285А, 286, 286А, 286Б, 286В, 286Г, 287, 288, 288А, 289А, 289В, 289Г, 290, 290А, 291, 292, 292А, 292Б, 293, 294, 294А, 295, 295А, 297, 298, 299, 300А, 301, 300/1, 301А, 302, 303, 304, 306, 307А, 308, 309, 309А, 310, 312, 315 үйлер.
№ 369 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 53, Алматы облысының білім басқармасы "Мемлекетік мекемесінің "Ибрагим Нүсіпбаев атындағы мектеп-интернаты" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома: 48А, 48, 52, 54/6, 54/5, 56, 64; улица Барибаева, дома: 51, 54, 56; улица Бегалина, дома, 5, 7А, 7, 9А, 9, 11, 13А, 13Б, 13, 15, 20В, 24, 26, 28А, 28, 30А, 30,32А, 32, 34, 36, 38, 40; улица Богенбай батыра, дома: 1, 5, 7, 9, 13/12, 15, 17, 19А, 19З, 19, 19/1, 19/10, 19/13, 19/17, 19/2, 19/21, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 23А, 23/3, 25/16, 27, 27/9, 29/10, 31/9, 33/12, 35/13, 37, 39, 41А, 41, 43/13, 45, 47, 49/40, 51/15, 53А, 55, 59, 61, 65, 67; улица Бутаковская, дома: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 7А, 7, 9А, 9Б, 11А, 11, 13, 15, 17А, 17; улица Есенберлина, дома: 175, 177, 189А, 189, 191, 195, 203, 205, 209, 213, 215, 217А, 219, 221; улица Казыбек би, дома: 2, 6, 8/60, 12Б,12В; улица Каирбекова, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70/5, 71, 73, 75, 77, 79, 81А, 81; улица Кармысова, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22/61; улица Кастеева, дома: 1Б, 1, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 11, 13А; проезд Кирова, дома: 2, 3, 6; улица Кирова, дома:2, 4, 5, 6,8; улица Курганская, дома: 3, 5, 7, 8, 10, 12А, 12, 14; улица Многоводная 2-ая, дома: 3, 4А, 5А, 5,7, 9, 10Б, 10В, 10,11, 13, 14А, 14, 16, 18А, 18; улица Орманова, дома: 1/11, 3А, 3Б, 3, 4А, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7А, 8, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14А, 14Б, 14, 15А, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29 корпус 1, 29, 30, 31, 32Б, 32В, 32Г, 32Д, 32Ж, 32 корпус 1, 32, 32/2, 32/3, 32/5, 32/8, 33, 34А, 34Б корпус 1, 34Б, 34В, 34Г, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52А, 52, 54; парк имени Горького, дома: 5, 10; улица Тобольская, дома: 1, 4, 6, 8, 9, 11, 13А,14, 16; улица Толе би, дома: 4А, 4Б, 4, 7А, 11Б, 11, 11/2; улица Тополевая, дома: 39Б,39.
Избирательный участок № 370
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айкап микрорайон Алатау, дома: 7, 8А, 9, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20А, 20, 22; улица Академическая микрорайон Алатау, 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40; улица Акбобек микрорайон Алатау, дома: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Альпинистов микрорайон Алатау, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 84; улица Бектау микрорайон Алатау, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/2, 14/1, 16; улица Ерке Сылкым микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 36/1; улица Жетбаева микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 20/1, 22; улица Ибрагимова микрорайон Алатау, дома: 2/12, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 4/1, 4/2, 4/3, 4/7, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/7, 8, 9А, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15А, 15В, 19/1, 19/2, 19/3, 23/10, 25А, 25Б, 25, 25/1, 25/12, 25/13, 25/15, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/7, 26/4, 27/1, 27/10, 27/11, 27/17, 27/19, 27/2, 27/22, 27/23, 27/24, 27/25, 27/26, 27/27, 27/29, 27/3, 27/30, 27/31, 37/32, 27/33, 27/39, 27/4, 27/43, 27/44, 27/49, 27/5, 27/53, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29Б, 29В, 29Д, 29Е, 29, 29/1, 29/10А, 29/10, 29/11, 29/13, 29/14, 29/16, 29/18а,29/18, 29/2, 29/20, 29/24, 29/29, 29/3, 29/32, 29/33, 29/35, 29/36, 29/38, 29/39, 29/40, 2940/, 29/43, 29/44, 29/45, 29/46, 29/48, 29/49, 29/5, 29/51, 29/52, 29/53, 29/54, 29/55, 29/56, 29/57, 29/6, 29/60, 29/62, 29/63, 29/65, 29/66, 29/68, 29/69, 29/7А, 29/7, 29/70, 29/73, 29/74, 29/8А, 29/8, 29/9Г, 29/9Д, 29/9Е, 29/9, 29/93, 31, 31/1, 31/10, 31/17, 31/18, 31/19, 31/2, 31/25, 31/26, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 33/7, 33/9, 49, 57, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 87, 89, 99, 105, 107, 109, 115, 121, 129, 129/1, 135, 141; улица Интернациональная микрорайон Алатау, дома: 2/12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Кайыпова микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 4, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66; улица Кимешек микрорайон Алатау, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Мерей микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19; садоводческое товарищество Алма, дома: 380А, 402, 406, 413, 425; садоводческое товарищество Мичуринец микрорайон Алатау, дома: 3, 14, 16,30, 33, 40, 45, 50А, 55, 58, 59, 61А, 61, 63, 66, 69, 73, 74, 75, 85, 86, 87, 96А, 100, 102, 113, 116, 119, 122, 142, 146, 153, 160, 163, 179, 180, 182, 185, 187, 191, 192, 194, 199, 209, 213, 218, 220, 221, 224, 225, 230, 233, 245, 249; садоводческое товарищество Мичуринец, дома: 14, 16, 19, 21, 30, 37/6, 41, 42Б, 42, 46А, 46, 59, 61, 76И, 77А, 78, 83, 86, 94/6, 95, 108, 110, 112А, 140, 145, 150, 154, 155, 155/1, 160, 182А, 184, 186, 191, 199, 202, 203, 211, 215, 216, 219А, 219, 222А, 231, 232, 235, 237, 247, 250; садоводческое товарищество Надежда, дома: 6, 8, 9, 10; садоводческое товарищество Радуга, дома: 3В, 6В, 9В, 13, 14, 15В, 16В, 16, 20, 21В, 22В, 23, 25В, 25Г, 28В, 28, 29, 33, 35В, 37В, 38, 39, 41, 42В, 44, 45, 46В, 47, 49, 51В, 51, 52В, 52, 58В, 61В, 62, 66, 68В, 69В, 70, 72В, 74, 76, 77, 80В, 83В, 84, 87, 88В, 88, 92В, 93, 94Б, 94/1, 95А, 98В, 100В, 102В, 102, 103, 104, 105А, 106, 108, 109, 114, 115, 116В, 117В, 117, 118В, 119В, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 132, 137, 138, 139, 140, 145, 155, 159, 160, 164, 171, 175, 176, 179, 181А, 182, 184, 193, 194, 196, 201, 202, 205, 206, 207, 208, 211, 214, 220, 222А, 222Б, 227,233, 236, 242, 245, 246, 247, 248, 249А, 249, 250, 251, 252, 255, 259, 264, 268, 270, 277, 278, 281, 282, 283, 296, 297, 298, 314, 315, 316, 317, 319, 321, 324, 326, 328, 329, 330, 332, 344, 345, 351, 354, 355, 366, 367, 369, 371, 377 корпус 1, 377, 380, 394, 395, 396А.
Избирательный участок № 371

Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі: 48А, 48, 52, 54/6, 54/5, 56, 64 үйлер; Барибаев көшесі: 51, 54, 56 үйлер; Бегалин көшесі: 5, 7А, 7, 9А, 9, 11, 13А, 13Б, 13, 15, 20В, 24, 26, 28А, 28, 30А, 30,32А, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 1, 5, 7, 9, 13/12, 15, 17, 19А, 19З, 19, 19/1, 19/10, 19/13, 19/17, 19/2, 19/21, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 23А, 23/3, 25/16, 27, 27/9, 29/10, 31/9, 33/12, 35/13, 37, 39, 41А, 41, 43/13, 45, 47, 49/40, 51/15, 53А, 55, 59, 61, 65, 67 үйлер; Бутаковская көшесі:: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 7А, 7, 9А, 9Б, 11А, 11, 13, 15, 17А, 17 үйлер; Есенберлин көшесі: 175, 177, 189А, 189, 191, 195, 203, 205, 209, 213, 215, 217А, 219, 221 үйлер; Қазыбек би көшесі: 2, 6, 8/60, 12Б,12В үйлер; Қайырбеков көшесі: 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70/5, 71, 73, 75, 77, 79, 81А, 81 үйлер; Қармысов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22/61 үйлер; Қастеев көшесі: 1Б, 1, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 11, 13А үйлер; проезд Кирова көшесі: 2, 3, 6 үйлер; Киров көшесі: 2, 4, 5, 6,8 үйлер; Курганская көшесі: 3, 5, 7, 8, 10, 12А, 12, 14 үйлер; Многоводная-2 көшесі: 3, 4А, 5А, 5,7, 9, 10Б, 10В, 10,11, 13, 14А, 14, 16, 18А, 18 үйлер; Орманов көшесі: 1/11, 3А, 3Б, 3, 4А, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7А, 8, 9, 10А, 10, 11, 12А, 12, 13, 14А, 14Б, 14, 15А, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29 корпус 1, 29, 30, 31, 32Б, 32В, 32Г, 32Д, 32Ж, 32 корпус 1, 32, 32/2, 32/3, 32/5, 32/8, 33, 34А, 34Б корпус 1, 34Б, 34В, 34Г, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52А, 52, 54 үйлер; Горький атындағы парк: 5, 10 үйлер; Тобыл көшесі: 1, 4, 6, 8, 9, 11, 13А,14, 16 үйлер; Төле би көшесі: 4А, 4Б, 4, 7А, 11Б, 11, 11/2 үйлер; Тополевая көшесі: 39Б, 39 үйлер.
№ 370 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Жетбаев көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау шағынауданы Айқап көшесі : 7, 8А, 9, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20А, 20, 22 үйлер; Алатау шағынауданы Академическая көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40 үйлер; Алатау шағынауданы Ақбөбек көшесі: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер; Алатау шағынауданы Альпинистов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 84 үйлер; Алатау шағынауданы Бектау көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/2, 14/1, 16 үйлер; Алатау шағынауданы Ерке Сылқым көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 36/1 үйлер; Алатау шағынауданы Жетбаев көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 20/1, 22 үйлер; Алатау шағынауданы Ибрагимов көшесі: 2/12, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 4/1, 4/2, 4/3, 4/7, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/7, 8, 9А, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15А, 15В, 19/1, 19/2, 19/3, 23/10, 25А, 25Б, 25, 25/1, 25/12, 25/13, 25/15, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/7, 26/4, 27/1, 27/10, 27/11, 27/17, 27/19, 27/2, 27/22, 27/23, 27/24, 27/25, 27/26, 27/27, 27/29, 27/3, 27/30, 27/31, 37/32, 27/33, 27/39, 27/4, 27/43, 27/44, 27/49, 27/5, 27/53, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29Б, 29В, 29Д, 29Е, 29, 29/1, 29/10А, 29/10, 29/11, 29/13, 29/14, 29/16, 29/18а,29/18, 29/2, 29/20, 29/24, 29/29, 29/3, 29/32, 29/33, 29/35, 29/36, 29/38, 29/39, 29/40, 2940/, 29/43, 29/44, 29/45, 29/46, 29/48, 29/49, 29/5, 29/51, 29/52, 29/53, 29/54, 29/55, 29/56, 29/57, 29/6, 29/60, 29/62, 29/63, 29/65, 29/66, 29/68, 29/69, 29/7А, 29/7, 29/70, 29/73, 29/74, 29/8А, 29/8, 29/9Г, 29/9Д, 29/9Е, 29/9, 29/93, 31, 31/1, 31/10, 31/17, 31/18, 31/19, 31/2, 31/25, 31/26, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 33/7, 33/9, 49, 57, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 87, 89, 99, 105, 107, 109, 115, 121, 129, 129/1, 135, 141 үйлер; Алатау шағынауданы Интернациональная көшесі: 2/12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер; Алатау шағынауданы Қайыпов көшесі: 1, 3, 4, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66 үйлер; Алатау шағынауданы Кимешек көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер; Алатау шағынауданы Мерей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19 үйлер; Алма бағбандық серіктестігі: 380А, 402, 406, 413, 425 үйлер; Мичуринец бағбандық серіктестігі Алатау шағынауданы: 3, 14, 16,30, 33, 40, 45, 50А, 55, 58, 59, 61А, 61, 63, 66, 69, 73, 74, 75, 85, 86, 87, 96А, 100, 102, 113, 116, 119, 122, 142, 146, 153, 160, 163, 179, 180, 182, 185, 187, 191, 192, 194, 199, 209, 213, 218, 220, 221, 224, 225, 230, 233, 245, 249 үйлер; Мичуринец бағбандық серіктестігі: 14, 16, 19, 21, 30, 37/6, 41, 42Б, 42, 46А, 46, 59, 61, 76И, 77А, 78, 83, 86, 94/6, 95, 108, 110, 112А, 140, 145, 150, 154, 155, 155/1, 160, 182А, 184, 186, 191, 199, 202, 203, 211, 215, 216, 219А, 219, 222А, 231, 232, 235, 237, 247, 250 үйлер; Надежда бағбандық серіктестігі: 6, 8, 9, 10 үйлер; Радуга бағбандық серіктестігі: 3В, 6В, 9В, 13, 14, 15В, 16В, 16, 20, 21В, 22В, 23, 25В, 25Г, 28В, 28, 29, 33, 35В, 37В, 38, 39, 41, 42В, 44, 45, 46В, 47, 49, 51В, 51, 52В, 52, 58В, 61В, 62, 66, 68В, 69В, 70, 72В, 74, 76, 77, 80В, 83В, 84, 87, 88В, 88, 92В, 93, 94Б, 94/1, 95А, 98В, 100В, 102В, 102, 103, 104, 105А, 106, 108, 109, 114, 115, 116В, 117В, 117, 118В, 119В, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 132, 137, 138, 139, 140, 145, 155, 159, 160, 164, 171, 175, 176, 179, 181А, 182, 184, 193, 194, 196, 201, 202, 205, 206, 207, 208, 211, 214, 220, 222А, 222Б, 227,233, 236, 242, 245, 246, 247, 248, 249А, 249, 250, 251, 252, 255, 259, 264, 268, 270, 277, 278, 281, 282, 283, 296, 297, 298, 314, 315, 316, 317, 319, 321, 324, 326, 328, 329, 330, 332, 344, 345, 351, 354, 355, 366, 367, 369, 371, 377 корпус 1, 377, 380, 394, 395, 396А үйлер.
№ 371 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Достык, 59, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 35" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Валиханова, дома: 115А, 115, 115/1, 117, 121; проспект Достык, дома: 49/76, 53, 59; улица Жамбыла, дома; 13, 21/93, 26, 36, 45, 47/160; улица Кабанбай батыра, дома: 78/49, 88, 94, 96/135; улица Кунаева, дома: 130А, 130/31, 132/32, 132, 135, 151/34, 153; проспект Назарбаева, дома: 128/104, 130, 138/1, 148; улица Пушкина, дома: 78, 80, 84, 100/17; улица Тулебаева, дома: 139, 147/1, 149, 154, 156, 162/40, 170; улица Шевченко, дома: 15А, 37/161.
Избирательный участок № 372
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 159 имени Ыбырай Алтынсарина" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 104, 106/81;, улица Валиханова, дома: 83, 84, 98, 107/38; проспект Достык, дома: 29, 29/2, 31, 33, 47; улица Кабанбай батыра, дома: 65/76, 71, 75, 75/131, 77, 79; улица Карасай батыра, дома: 25, 33/85, 35, 39, 33/85, 35, 39, 40/110, 43/45, 48, 52; улица Кунаева, дома: 96, 98, 106, 112, 114, 119/47, 121/42, 127; проспект Назарбаева, дома: 118Б, 118/128, 120, 124, 126/81; улица Пушкина, дома: 60, 62/32, 64/30, 74, 83; улица Тулебаева, дома: 117, 119, 125, 128, 130/49, 131А, 131, 133, 138/50, 142.
Избирательный участок № 373
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 138, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 56 имени Каныша Сатпаева" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Абая, дома: 15, 17/130, 21, 23, 27, 31/187; улица Валиханова, дома: 124, 128, 137А, 137; проспект Достык, дома: 69, 71, 85; улица Кунаева, дома: 158, 162, 163/32, 164; улица Курмангазы, дома: 20, 31/171, 32, 33; проспект Назарбаева, дома: 152, 172; улица Пушкина, дома: 102, 116/15, 129; улица Тулебаева, дома: 171, 174, 175, 194; улица Шевченко, дома: 18, 28, 44А, 44/163.
Избирательный участок № 374
Центр: город Алматы, улица Толе би, 10/62, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 33" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 86/47, 88; проспект Достык, дома: 48А, 48, 50, 52/2, 58; улица Зенкова, дома: 54, 70, 77/14, 78, 86, 94/4; улица Кабанбай батыра, дома: 55, 66; улица Калдаякова, дома: 49, 51, 59, 89, 93/2, 95, 103, 129; улица Карасай батыра, дома: 5, 14; улица Курмангазы, дома: 1/96; улица Шевченко, дома: 5/92, 14/77.
Избирательный участок № 375

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 35 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Уәлиханов көшесі: 115А, 115, 115/1, 117, 121 үйлер; Достық даңғылы: 49/76, 53, 59 үйлер; Жамбыл көшесі: 13, 21/93, 26, 36, 45, 47/160 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 78/49, 88, 94, 96/135 үйлер; Қонаев көшесі: 130А, 130/31, 132/32, 132, 135, 151/34, 153 үйлер; Назарбаев даңғылы: 128/104, 130, 138/1, 148 үйлер; Пушкин көшесі: 78, 80, 84, 100/17 үйлер; Төлебаев көшесі: 139, 147/1, 149, 154, 156, 162/40, 170 үйлер; Шевченко көшесі: 15А, 37/161 үйлер.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86, Алматы қаласы білім басқармасының "Ыбырай Алтынсарин атындағы № 159 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 104, 106/81 үйлер;, Уәлиханов көшесі: 83, 84, 98, 107/38 үйлер; Достық даңғылы: 29, 29/2, 31, 33, 47 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 65/76, 71, 75, 75/131, 77, 79 үйлер; Қарасай батыр көшесі: 25, 33/85, 35, 39, 33/85, 35, 39, 40/110, 43/45, 48, 52 үйлер; Қонаев көшесі: 96, 98, 106, 112, 114, 119/47, 121/42, 127 үйлер; Назарбаев даңғылы: 118Б, 118/128, 120, 124, 126/81 үйлер; Пушкин көшесі: 60, 62/32, 64/30, 74, 83 үйлер; Төлебаев көшесі: 117, 119, 125, 128, 130/49, 131А, 131, 133, 138/50, 142 үйлер.
№ 373 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138, Алматы қаласы білім басқармасының "Қаныш Сәтбаев атындағы № 56 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Абай даңғылы: 15, 17/130, 21, 23, 27, 31/187 үйлер; Уәлиханов көшесі: 124, 128, 137А, 137 үйлер; Достық даңғылы: 69, 71, 85 үйлер; Қонаев көшесі: 158, 162, 163/32, 164 үйлер; Құрманғазы көшесі: 20, 31/171, 32, 33 үйлер; Назарбаев даңғылы: 152, 172 үйлер; Пушкин көшесі: 102, 116/15, 129 үйлер; Төлебаев көшесі: 171, 174, 175, 194 үйлер; Шевченко көшесі: 18, 28, 44А, 44/163 үйлер.
№ 374 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 10/62, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 33 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 86/47, 88 үйлер; Достық даңғылы: 48А, 48, 50, 52/2, 58 үйлер; Зенков көшесі: 54, 70, 77/14, 78, 86, 94/4 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 55, 66 үйлер; Қалдаяқов көшесі: 49, 51, 59, 89, 93/2, 95, 103, 129 үйлер; Қарасай батыр көшесі: 5, 14 үйлер; Құрманғазы көшесі: 1/96 үйлер; Шевченко көшесі: 5/92, 14/77.
№ 375 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 29" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акбозат, дома:1А, 3/1, 4А, 4Б, 4В, 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 16, 24, 26/23; улица Аманжолова Сарсена, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/28, 16, 17/15, 18, 19, 20/30, 21А, 21, 22/19, 23Б, 23В, 23, 24, 25, 28, 30, 32; улица Бегалина, дома: 19, 21, 23, 23/1, 25А, 25, 29, 33, 35, 37/34, 39/23, 41, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 48, 50, 52А, 52, 54, 56А, 56, 58, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70, 74; улица Богенбай батыра, дом: 2А, 2, 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 12/1, 16, 18А, 18Б, 18, 22/1 корпус 1, 22/1, 24, 26, 28А, 28, 30, 32/1, 34, 36Б, 36, 38, 42А, 42, 50, 52, 54А, 56/17, 58/2, 60/1, 64/1, 66, 68А, 68Б, 68, 70, 72; улица Бутаковская, дома: 19А, 20А, 20, 22, 23, 27, 29, 33А, 33Б, 33В, 33, 37, 39, 41, 43; улица Водная, дома: 2/20, 3, 4А, 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12А, 12Б корпус 1, 12Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/23, 26, 27, 29, 31; переулок Жуковского, дома: 3; улица Жуковского, дома: 2/5, 3 корпус 1, 3, 4, 5А, 5, 7, 9, 10, 13Б, 13, 14А, 14, 17/13; улица Зверева, дома: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/24, 13, 14, 15/20, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 32/2, 34А, 34; улица Кабанбай Батыра, дома 1/33, 1, 3, 5/37, 7, 9, 11/16, 15, 17/76, 19/49, 19/49 корпус 1, 21А, 21, 25, 27/34, 29, 31, 33А, 35, 37А, 37, 39, 41/27, 43, 45 корпус 1, 45, 47А, 47Б, 47Г, 47Д, 47Е, 47, 49, 49/1, 51/78, 51/1; улица Казахстанская, дома: 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16; улица Калдаякова, дома: 76; улица Кармысова, дома: 26, 28, 30, 32/6, 32/2, 36, 38, 4082, 42, 44, 46; улица Кастеева, дома: 14/40, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 22/1, 23А/12, 23, 25А, 25/9, 27, 29, 30, 31, 32/14, 33, 34 корпус 1, 34, 35А, 36, 38А/19, 38, 40, 42, 44А, 44; переулок Кирова, дома: 2, 4А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Кошевого, дома: 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12/22, 12, 14/15, 15/18, 16, 17/13, 18,20, 21; улица Шевцовой, дома:4, 6, 8, 10, 11, 12, 16, 18, 26, 32.
Избирательный участок № 376
Центр: город Алматы, улица Бегалина, 82, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный комплекс "Жануя" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аманжолова Сарсена, дома: 29, 31А, 31, 33, 36А, 37, 38, 39А, 40, 41, 42А, 42, 43/10, 44, 45/19, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52А, 52, 56, 58; улица Байтасова, дома: 2А, 4А/15, 4/168, 10, 10/2, 14, 16, 18; улица Бегалина, дома: 51/13, 55, 57, 59, 65, 67, 69А, 69, 71, 73А, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 85А, 85 корпус 1, 85, 86/1, 87, 88/2, 88, 89, 90/1, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106/2, 107, 108А, 108, 109, 110, 111, 112 корпус 1, 112, 113 корпус 1, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/11, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136, 138, 140А, 140, 142, 144, 146, 146/3, 148, 148/1, 148/10, 148/12, 148/13, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 150, 152/14; улица Бекхожина, дома: 1, 2А, 4А, 4, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 8, 10, 11А, 11/99, 14/46, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А корпус 1, 21А, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44А, 46, 48, 50/86, 52, 56/16, 58, 97/42; переулок Ватутина, дома:2А, 6, 8, 10, 14, 16; улица Ватутина, дома: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 8, 10, 11, 12/49, 13, 15, 16, 17/2, 19, 20, 22, 24; улица Воронихина, дома: 3, 4, 5, 6 /5, 8А, 8, 9, 11, 13, 15, 17; улица Доватора, дома: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 корпус 1, 14, 15/54; улица Жоргатай, дома: 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10; улица Зверева, дома: 31А, 31, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1, 49А, 50/2, 51, 52/1, 53, 54 ,56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67; улица Кабанбай батыра, дома: 2А, 2, 4/39, 8, 10А, 10, 12, 14/78, 20/36, 24, 26, 28А, 28, 30, 32, 34А, 34, 36/38, 38, 40, 42/18, 46, 48, 54, 56; улица Казахстанская, дома: 11/44, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 34; улица Кармысова, дома: 54, 56А, 56Б, 56, 58А, 58Б, 58, 60, 66А, 66, 68, 70, 72, 76, 76/2, 82, 82/3, 84Б, 84, 84/2 корпус 1, 84/2 корпус 2, 84/2 корпус 3, 84/2 корпус 4, 84/2, 88, 90, 94А, 94, 96/2; улица Кастеева, дома: 39А, 41А, 41, 45, 47А, 47, 48/2б, 48/2, 50А, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/13, 66А, 66, 68/14, 70/9, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 92, 94/2, 96/1, 98, 98/1, 100, 102, 104/13, 106А, 106Б, 106В, 106, 108А, 108Б, 108; улица Косалка, дома: 3, 4, 6, 7/66, 8/55, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22/53, 23, 25, 27, 29; улица Кошкунова, дома:1, 2, 3А, 5А, 6А, 6, 7, 10, 11А, 12, 14, 15, 17/1, 18, 19, 20, 22, 24, 26; улица Курмангалиева, дома: 2/50, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12А, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35/12, 36/2, 38/1, 40, 44; улица Лазо, дома: 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/35, 8, 12А, 12, 14, 16А, 16Б, 16, 18; улица Перова, дома; 2/94, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 10, 11, 13, 15, 16; переулок Снайперский, дома:1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14; улица Черняховского, дома: 3, 5, 11, 13А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 377
Центр: город Алматы, проспект Достык, 124, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец школьников" управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 29 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақбозат көшесі:1А, 3/1, 4А, 4Б, 4В, 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 16, 24, 26/23 үйлер; Сарсен Аманжолов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/28, 16, 17/15, 18, 19, 20/30, 21А, 21, 22/19, 23Б, 23В, 23, 24, 25, 28, 30, 32 үйлер; Бегалин көшесі: 19, 21, 23, 23/1, 25А, 25, 29, 33, 35, 37/34, 39/23, 41, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 48, 50, 52А, 52, 54, 56А, 56, 58, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70, 74 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 2А, 2, 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 12/1, 16, 18А, 18Б, 18, 22/1 корпус 1, 22/1, 24, 26, 28А, 28, 30, 32/1, 34, 36Б, 36, 38, 42А, 42, 50, 52, 54А, 56/17, 58/2, 60/1, 64/1, 66, 68А, 68Б, 68, 70, 72 үйлер; Бутаковская көшесі: 19А, 20А, 20, 22, 23, 27, 29, 33А, 33Б, 33В, 33, 37, 39, 41, 43 үйлер; Водная көшесі: 2/20, 3, 4А, 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12А, 12Б корпус 1, 12Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/23, 26, 27, 29, 31 үйлер; Жуковский тұйық көшесі: 3 үйлер; Жуковский көшесі: 2/5, 3 корпус 1, 3, 4, 5А, 5, 7, 9, 10, 13Б, 13, 14А, 14, 17/13 үйлер; Зверев көшесі: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/24, 13, 14, 15/20, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 32/2, 34А, 34 үйлер; Қабанбай батыр көшесі 1/33, 1, 3, 5/37, 7, 9, 11/16, 15, 17/76, 19/49, 19/49 корпус 1, 21А, 21, 25, 27/34, 29, 31, 33А, 35, 37А, 37, 39, 41/27, 43, 45 корпус 1, 45, 47А, 47Б, 47Г, 47Д, 47Е, 47, 49, 49/1, 51/78, 51/1 үйлер; Қазақстан көшесі: 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер; Қалдаяқов көшесі: 76 үй; Қармысов көшесі: 26, 28, 30, 32/6, 32/2, 36, 38, 4082, 42, 44, 46 үйлер; Қастеев көшесі: 14/40, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 22/1, 23А/12, 23, 25А, 25/9, 27, 29, 30, 31, 32/14, 33, 34 корпус 1, 34, 35А, 36, 38А/19, 38, 40, 42, 44А, 44 үйлер; Киров тұйық көшесі: 2, 4А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер; Кошевой көшесі: 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12/22, 12, 14/15, 15/18, 16, 17/13, 18,20, 21 үйлер; Шевцова көшесі: 4, 6, 8, 10, 11, 12, 16, 18, 26, 32.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82, Алматы қаласы білім басқармасының "Жанұя" мамандандырылған кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сарсен Аманжолов көшесі: 29, 31А, 31, 33, 36А, 37, 38, 39А, 40, 41, 42А, 42, 43/10, 44, 45/19, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52А, 52, 56, 58 үйлер; Байтасов көшесі: 2А, 4А/15, 4/168, 10, 10/2, 14, 16, 18 үйлер; Бегалин көшесі: 51/13, 55, 57, 59, 65, 67, 69А, 69, 71, 73А, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 85А, 85 корпус 1, 85, 86/1, 87, 88/2, 88, 89, 90/1, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106/2, 107, 108А, 108, 109, 110, 111, 112 корпус 1, 112, 113 корпус 1, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/11, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136, 138, 140А, 140, 142, 144, 146, 146/3, 148, 148/1, 148/10, 148/12, 148/13, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 150, 152/14 үйлер; Бекхожин көшесі: 1, 2А, 4А, 4, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 8, 10, 11А, 11/99, 14/46, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А корпус 1, 21А, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44А, 46, 48, 50/86, 52, 56/16, 58, 97/42 үйлер; Ватутин тұйық көшесі:2А, 6, 8, 10, 14, 16 үйлер; Ватутин көшесі: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 8, 10, 11, 12/49, 13, 15, 16, 17/2, 19, 20, 22, 24 үйлер; Воронихин көшесі: 3, 4, 5, 6 /5, 8А, 8, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер; Доватор көшесі: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 корпус 1, 14, 15/54 үйлер; Жорғатай көшесі: 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Зверев көшесі: 31А, 31, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1, 49А, 50/2, 51, 52/1, 53, 54 ,56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 2А, 2, 4/39, 8, 10А, 10, 12, 14/78, 20/36, 24, 26, 28А, 28, 30, 32, 34А, 34, 36/38, 38, 40, 42/18, 46, 48, 54, 56 үйлер; Қазақстан көшесі: 11/44, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 34 үйлер; Қармысов көшесі: 54, 56А, 56Б, 56, 58А, 58Б, 58, 60, 66А, 66, 68, 70, 72, 76, 76/2, 82, 82/3, 84Б, 84, 84/2 корпус 1, 84/2 корпус 2, 84/2 корпус 3, 84/2 корпус 4, 84/2, 88, 90, 94А, 94, 96/2 үйлер; Қастеев көшесі: 39А, 41А, 41, 45, 47А, 47, 48/2б, 48/2, 50А, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/13, 66А, 66, 68/14, 70/9, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 92, 94/2, 96/1, 98, 98/1, 100, 102, 104/13, 106А, 106Б, 106В, 106, 108А, 108Б, 108 үйлер; Қосалқа көшесі: 3, 4, 6, 7/66, 8/55, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22/53, 23, 25, 27, 29 үйлер; Кошкунов көшесі: 1, 2, 3А, 5А, 6А, 6, 7, 10, 11А, 12, 14, 15, 17/1, 18, 19, 20, 22, 24, 26 үйлер; Құрманғалиев көшесі: 2/50, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12А, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35/12, 36/2, 38/1, 40, 44 үйлер; Лазо көшесі: 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/35, 8, 12А, 12, 14, 16А, 16Б, 16, 18 үйлер; Перов көшесі: 2/94, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 10, 11, 13, 15, 16 үйлер; Снайперский тұйық көшесі:1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14 үйлер; Черняховский көшесі: 3, 5, 11, 13А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124, Алматы қаласы білім басқармасының "Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Байтасова, дом: 1А, 3, 5, 7, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 9Е, 9Ж, 9П, 9Р, 9С, 9Ф, 9Х, 9, 9/1, 9/5, 11, 15А, 15, 17, 27, 33, 37, 41, 43, 45А, 45, 47, 49/1, 53; улица Бегалина, дома: 125/19, 127, 129/12, 131, 133/10, 135/9, 135, 137А, 137, 139, 141/16, 154/13, 156А, 156Б, 156В, 156Г, 156, 156/1, 158, 160А, 160, 162/18; улица Горновосточная, дома: 2, 4, 6, 7, 8, 10/16, 14А, 14, 16, 20, 26 корпус 1, 26, 28, 30, 34; переулок Горный, дома; 5, 5/1, 7, 11; переулок Дачный, дома: 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 13А, 15, 17А, 17, 18/1, 19, 25, 27, 27/29, 31, 33, 34; улица Державина, дома: 1Б; проспект Достык, дома: 100, 110, 112, 114, 116, 118, 128, 131/1, 132, 138, 150, 154/2, 156, 160, 162А, 162; улица Инженерная, дома: 10/7, 12А, 13, 16А, 16, 17, 20, 24, 26/29, 26; переулок Коккинаки, дома: 2, 3, 5, 7, 8; улица Коккинаки, дома: 8, 14, 22, 24, 26, 28, 30/21, 31, 33, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51; улица Луганского, дома: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9, 11А, 12, 14, 16, 18, 19, 21А, 21Б, 22, 23, 25А, 25Б, 25, 26, 27, 28/2, 29А, 29Б, 29Г, 29, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67; улица Ньютона, дома: 6А.
Избирательный участок № 378
Центр: город Алматы, проспект Абая, 8, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный аграрный исследовательский университет".
Границы избирательного участка: проспект Абая, дома: 4, 8А, 8, 8-8Г; проспект Достык, дома: 87А; Проспект Назарбаева, дома: 174А, 176, 220/3; улица Сатпаева, дома: 8Г/7.
Избирательный участок № 379
Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Достык, дома: 89А, 89Б, 89, 89/1, 89/2; микрорайон Самал-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 94, 96; улица Сатпаева, дома: 2, 4А, 6А, 6Б, 6, 8, 10Б, 10, 12.
Избирательный участок № 380
Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 168 имени Касыл Катыкбаевой" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Басбатыр микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1, 2, 4, 5А, 5, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21А, 12, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46; улица Водная, дома: 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57; улица Городская микрорайон Көктөбе, дома: 3, 4, 6А, 6, 7А, 7Б, 7, 14, 18, 20, 23/2, 31; переулок Городская микрорайон Көктөбе, дома: 2, 8А, 9, 11, 15, 19, 21, 22, 23; улица Диваева микрорайон Көктөбе, дома: 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 28; улица Домбыра микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17А, 18, 19, 20А, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48; улица Казречка, дома: 10, 13, 18, 24/1, 25, 29, 33, 34, 35, 39, 41б, 43, 45Б, 47, 51А, 57А, 61, 63, 67, 73, 75, 77, 79; улица Максимова микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/25, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 69, 73; улица Мангистауская микрорайон Көктөбе, дома:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37/11, 38, 40, 42, 44/9; улица Радлова микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1Б, 2,29, 4, 5Г, 5, 7А, 8,10, 12, 14, 16, 18, 19А, 19/42, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48/49, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/33, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92/1, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А,132, 134, 136А, 138, 142; улица Сахариева микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4, 7, 8/1, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 43/1, 44, 45, 47, 52А, 54, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77А, 77, 79А, 79, 81, 83, 85А, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 106, 108, 120; улица Топоркова, дома: 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Трофимова микрорайон Көктөбе, дома: 3, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/34, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42А, 42, 44, 46; улица Хмелева микрорайон Көктөбе, дома: 1/13, 2/15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 корпус 1, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/68; улица Чимбулакская микрорайон Көктөбе, дома: 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10А, 10, 11, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20, 21, 23, 25; улица Яблочная, дома: 1, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17.
Избирательный участок № 381

Сайлау учаскесінің шекаралары: Байтасов көшесі: 1А, 3, 5, 7, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 9Е, 9Ж, 9П, 9Р, 9С, 9Ф, 9Х, 9, 9/1, 9/5, 11, 15А, 15, 17, 27, 33, 37, 41, 43, 45А, 45, 47, 49/1, 53 үйлер; Бегалин көшесі: 125/19, 127, 129/12, 131, 133/10, 135/9, 135, 137А, 137, 139, 141/16, 154/13, 156А, 156Б, 156В, 156Г, 156, 156/1, 158, 160А, 160, 162/18 үйлер; Горновосточная көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 10/16, 14А, 14, 16, 20, 26 корпус 1, 26, 28, 30, 34 үйлер; Горный тұйық көшесі: 5, 5/1, 7, 11 үйлер; Дачный тұйық көшесі: 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 13А, 15, 17А, 17, 18/1, 19, 25, 27, 27/29, 31, 33, 34 үйлер; Державин көшесі: 1Б үй; Достық даңғылы: 100, 110, 112, 114, 116, 118, 128, 131/1, 132, 138, 150, 154/2, 156, 160, 162А, 162 үйлер; Инженерная көшесі: 10/7, 12А, 13, 16А, 16, 17, 20, 24, 26/29, 26 үйлер; Коккинаки тұйық көшесі: 2, 3, 5, 7, 8 үйлер; Коккинаки көшесі: 8, 14, 22, 24, 26, 28, 30/21, 31, 33, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51 үйлер; Луганский көшесі: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9, 11А, 12, 14, 16, 18, 19, 21А, 21Б, 22, 23, 25А, 25Б, 25, 26, 27, 28/2, 29А, 29Б, 29Г, 29, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер; Ньютон көшесі: 6А үй.
№ 378 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8, "Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Абай даңғылы: 4, 8А, 8, 8-8Г үйлер; Достық даңғылы: 87А үй; Назарбаев даңғылы: 174А, 176, 220/3 үйлер; Сәтбаев көшесі: 8Г/7 үй.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының "Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Достық даңғылы: 89А, 89Б, 89, 89/1, 89/2 үйлер; Самал-1 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 94, 96 үйлер; Сәтбаев көшесі: 2, 4А, 6А, 6Б, 6, 8, 10Б, 10, 12 үйлер.
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының "Қасыл Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктөбе шағынауданы Басбатыр көшесі: 1А, 1, 2, 4, 5А, 5, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21А, 12, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46 үйлер; Водная көшесі: 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57 үйлер; Көктөбе шағынауданы Городская көшесі: 3, 4, 6А, 6, 7А, 7Б, 7, 14, 18, 20, 23/2, 31 үйлер; Көктөбе шағынауданы Городская тұйық көшесі: 2, 8А, 9, 11, 15, 19, 21, 22, 23 үйлер; Көктөбе шағынауданы Диваев көшесі: 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 28 үйлер; Көктөбе шағынауданы Домбыра көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17А, 18, 19, 20А, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48 үйлер; Казречка көшесі: 10, 13, 18, 24/1, 25, 29, 33, 34, 35, 39, 41б, 43, 45Б, 47, 51А, 57А, 61, 63, 67, 73, 75, 77, 79 үйлер; Көктөбе шағынауданы Максимов көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/25, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 69, 73 үйлер; Көктөбе шағынауданы Маңғыстау көшесі:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37/11, 38, 40, 42, 44/9 үйлер; Көктөбе шағынауданы Радлов көшесі: 1А, 1Б, 2,29, 4, 5Г, 5, 7А, 8,10, 12, 14, 16, 18, 19А, 19/42, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48/49, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/33, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92/1, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А,132, 134, 136А, 138, 142 үйлер; Көктөбе шағынауданы Сахариев көшесі: 1, 2, 3, 4, 7, 8/1, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 43/1, 44, 45, 47, 52А, 54, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77А, 77, 79А, 79, 81, 83, 85А, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 106, 108, 120 үйлер; Топорков көшесі: 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Трофимов көшесі: 3, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/34, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42А, 42, 44, 46 үйлер; Көктөбе шағынауданы Хмелев көшесі: 1/13, 2/15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 корпус 1, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/68 үйлер; Көктөбе шағынауданы Шымбулақ көшесі: 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10А, 10, 11, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20, 21, 23, 25 үйлер; Яблочная көшесі: 1, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17.
№ 381 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: гаражный кооператив Каскад микрорайон Самал-2, дома: 4;, проспект Достык, дома: 91А, 91Б, 91, 91/1, 93А, 93Б, 93В, 93, 95А, 95Б, 95, 97А, 97Б, 97, 99А, 99Б, 99В, 99; микрорайон Самал-2, дома: 2А, 2Б, 2, 12, 16Б, 16В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 88А, 89, 90, 91.
Избирательный участок № 382
Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон Самал-1, дома: 9/2, 18, 19, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 104, 105; проспект Назарбаева, дома: 226/16, 226/3, 226/4, 226/5, 226/7, 226/8, 228, 240.
Избирательный участок № 383
Центр: город Алматы, проспект Достык, 226А, здание коммунального государственного учреждения "Школа–гимназия № 30 имени Дмитрия Снегина" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Аль-Фараби, дома:1А, 1Б; улица Армянская, дома: 5В, 5, 5/1, 7А, 7Б, 9, 11, 14; улица Батурина, дома: 1, 2А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5/8, 7, 9, 11, 12,16; улица Бегалина, дома: 145/15, 147, 149,151, 153, 164, 166, 168, 170, 172Б, 172, 174А, 174, 176А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 210, 214, 216, 218, 220, 224; улица Береговая, дома: 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26/12, 29Б, 33, 35, 37, 39, 41/10; улица Горновосточная, дома: 15А, 15, 17, 19, 21, 23, 25; переулок Горный, дома: 3А, 3, 4, 6, 8, 8/10, 12, 13/24, 14, 15, 16/1, 16/2, 17А, 17Б, 17, 19, 21Б, 21, 22, 24, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51А, 51, 53, 55, 57А, 57, 59; проспект Достык, дома: 184, 198, 200, 204А/3, 206, 208, 210, 248А, 248, 250; улица Елебекова, дома: 2А, 2, 4, 5, 6А, 6, 6/52, 10А, 12, 14, 16, 17/7, 18А, 18, 19А, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30/5, 32, 34А, 34, 36, 38, 40, 42 корпус 1, 42, 44, 46/13, 48, 50, 52/6, 56; улица Каменистая, дома: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Керей-Жанибек хандар, дома: 1А, 1, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Г, 9, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16, 18, 19А, 19Б, 19, 21, 22/2, 23, 25, 26, 27/11, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/7, 29, 34Б, 34, 34/1, 36А, 36Б, 36В, 36Г, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/7, 38А, 38, 40, 42, 46, 57Б, 56, 60, 69; улица Коккинаки, дома: 5, 7, 9А, 9, 19А, 19/164, 21; улица Луганского, дома: 30А, 30/1, 32А, 32Б, 32В, 32, 34А, 34Б, 34В, 34, 38А, 38Б, 38, 38/1, 40А, 40, 42/2, 44А, 44, 46, 48А, 48, 50, 52, 54, 56, 61А, 61Б, 61В, 62А, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А, 90, 91, 92, 94, 95Б, 95, 96, 97А, 97б, 97, 98, 99А, 99Б, 99, 100А, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 103, 104А, 104, 105А, 105,Б, 105В, 105Г, 105Д, 105, 106, 108 корпус 1, 109А, 109, 110, 111, 112, 114, 115А, 115Б, 115, 116, 117, 118, 120, 131, 133, 133/1, 139, 141А, 141, 143, 145, 147А, 147, 149; улица Ньютона, дома:1/1, 7А, 7, 9А, 9; улица Омаровой Ж,, дома: 8;, улица Рубинштейна, дома: 3/25, 3/25 корпус 1, 4, 6, 7А, 7Б, 7В, 7, 7/1, 8, 9А, 10, 11, 12, 14/23, 15А, 15, 22, 24А, 24, 26А, 26, 28, 30, 32, 34, 38А, 38, 40, 42, 44; улица Сырмак, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22А, 22Б, 26, 28, 32, 34, 34/36, 36, 38, 40, 42, 44; улица Таттимбета, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 14, 16, 18А, 18, 22А, 26, 28А, 28Б, 28; улица Ужгородская, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; улица Фонвизина, дома: 8А, 10, 12, 15, 17А, 18, 20А, 20, 27А, 29, 30/8, 35/6А, 35/6.
Избирательный участок № 384

Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының "Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Самал-2 шағынауданы Каскад гараж кооперативі: 4 үй; Достық даңғылы: 91А, 91Б, 91, 91/1, 93А, 93Б, 93В, 93, 95А, 95Б, 95, 97А, 97Б, 97, 99А, 99Б, 99В, 99 үйлер; Самал-2 шағынауданы: 2А, 2Б, 2, 12, 16Б, 16В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 88А, 89, 90, 91 үйлер.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының "Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Самал-1 шағынауданы: 9/2, 18, 19, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 104, 105 үйлер; Назарбаев даңғылы: 226/16, 226/3, 226/4, 226/5, 226/7, 226/8, 228, 240 үйлер.
№ 383 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226А, Алматы қаласы білім басқармасының "Дмитрий Снегин атындағы № 30 мектеп – гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 1А, 1Б үйлер; Армянская көшесі: 5В, 5, 5/1, 7А, 7Б, 9, 11, 14 үйлер; Батурин көшесі: 1, 2А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5/8, 7, 9, 11, 12,16 үйлер; Бегалин көшесі: 145/15, 147, 149,151, 153, 164, 166, 168, 170, 172Б, 172, 174А, 174, 176А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 210, 214, 216, 218, 220, 224 үйлер; Береговая көшесі: 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26/12, 29Б, 33, 35, 37, 39, 41/10 үйлер; Горновосточная көшесі: 15А, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер; Горный тұйық көшесі: 3А, 3, 4, 6, 8, 8/10, 12, 13/24, 14, 15, 16/1, 16/2, 17А, 17Б, 17, 19, 21Б, 21, 22, 24, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51А, 51, 53, 55, 57А, 57, 59 үйлер; Достық даңғылы: 184, 198, 200, 204А/3, 206, 208, 210, 248А, 248, 250 үйлер; Елебеков көшесі: 2А, 2, 4, 5, 6А, 6, 6/52, 10А, 12, 14, 16, 17/7, 18А, 18, 19А, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30/5, 32, 34А, 34, 36, 38, 40, 42 корпус 1, 42, 44, 46/13, 48, 50, 52/6, 56 үйлер; Каменистая көшесі: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер; Керей-Жәнібек хандар көшесі: 1А, 1, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Г, 9, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16, 18, 19А, 19Б, 19, 21, 22/2, 23, 25, 26, 27/11, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/7, 29, 34Б, 34, 34/1, 36А, 36Б, 36В, 36Г, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/7, 38А, 38, 40, 42, 46, 57Б, 56, 60, 69 үйлер; Коккинаки көшесі: 5, 7, 9А, 9, 19А, 19/164, 21 үйлер; Луганский көшесі: 30А, 30/1, 32А, 32Б, 32В, 32, 34А, 34Б, 34В, 34, 38А, 38Б, 38, 38/1, 40А, 40, 42/2, 44А, 44, 46, 48А, 48, 50, 52, 54, 56, 61А, 61Б, 61В, 62А, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А, 90, 91, 92, 94, 95Б, 95, 96, 97А, 97б, 97, 98, 99А, 99Б, 99, 100А, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 103, 104А, 104, 105А, 105,Б, 105В, 105Г, 105Д, 105, 106, 108 корпус 1, 109А, 109, 110, 111, 112, 114, 115А, 115Б, 115, 116, 117, 118, 120, 131, 133, 133/1, 139, 141А, 141, 143, 145, 147А, 147, 149 үйлер; Ньютон көшесі:1/1, 7А, 7, 9А, 9 үйлер; Ж. Омарова көшесі: 8 үйлер; Рубинштейн көшесі: 3/25, 3/25 корпус 1, 4, 6, 7А, 7Б, 7В, 7, 7/1, 8, 9А, 10, 11, 12, 14/23, 15А, 15, 22, 24А, 24, 26А, 26, 28, 30, 32, 34, 38А, 38, 40, 42, 44 үйлер; Сырмақ көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22А, 22Б, 26, 28, 32, 34, 34/36, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер; Тәттімбет көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 14, 16, 18А, 18, 22А, 26, 28А, 28Б, 28 үйлер; Ужгородская көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11 үйлер; Фонвизин көшесі: 8А, 10, 12, 15, 17А, 18, 20А, 20, 27А, 29, 30/8, 35/6А, 35/6 үйлер.
№ 384 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 289, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 163" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алдар Косе, дома: 3, 5, 7; проспект Аль-Фараби, дома: 34; улица Вихрева, дома: 7, 10, 14, 25, 27; улица Желтоксан, дома: 261; улица Жиенкуловой, дома: 2, 4, 5, 7, 19, 27, 29А, 33, 35, 36, 37А, 38, 40, 41, 50, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67/22, 68, 68/2, 70, 71, 72, 75, 76А,77, 79А, 79, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102; улица Кирпичнозаводская 11-ая, дома: 8, 26, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Кирпичнозаводская 9-ая, дома: 1, 5, 6, 10, 12, 14, 20, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 50Б, 54; улица Кисанова, дома: 2, 19; микрорайон Самал-2, дома: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58; микрорайон Самал-3, дома: 9, 10, 11, 12, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 15 корпус 3, 15, 21, 22, 25; проспект Назарбаева, дома: 244А, 244, 246А, 246/64, 253, 269, 269/1, 271, 275А, 275А, 275Е, 275, 275/8, 285, 289, 301, 311, 313; улица Панфилова, дома: 216, 233, 237, 239, 240А,241, 242, 243, 245, 248, 249, 251, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 280, 282, 284, 286; улица Тайманова, дома: 6, 13, 21, 25, 27, 35/81, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-51/2, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 78, 80, 82А, 84, 86, 88, 90, 102А, 102, 108, 118/105, 190, 192, 194; улица Хаджи- Мукана, дома: 55, 59, 75, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 97А, 97, 101/1 корпус 10, 101/1 корпус 12, 101/1 корпус 6, 101/1 корпус 7, 101/1 корпус 8, 101/1 корпус 9, 111, 115, 117, 119, 121; улица Шукшина микрорайон Горный Гигант, дома; 4; улица 8 Гвардейской дивизии микрорайон Горный Гигант, дома: 5, 61, 63, 65, 71, 75, 77, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109/18, 111/19, 123, 125, 131/94.
Избирательный участок № 385
Центр: город Алматы, проспект Достык, 105, здание товарищества с ограниченной ответственностью "К Management" гостиница "Премьер Алатау".
Границы избирательного участка: улица Байжанова, дома: 107, 107/5; проспект Достык, дома: 99Д, 103/12, 103/3, 103/40, 107/5, 111/2, 111/3, 111/4, 117/5, 117/6; микрорайон Самал-3, дома: 3, 4, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 30/1, 30/3, 30/4, 30/5, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/5, 33/2, 33/3, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 49; проспект Назарбаева, дома: 250, 251, 252, 254, 257, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278; улица Хаджи Мукана, дома: 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22Б, 24, 25, 26А, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 46, 47А, 47, 48, 49, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62.
Избирательный участок № 386

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 163 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алдар Көсе көшесі: 3, 5, 7 үйлер; Әл-Фараби даңғылы: 34 үйлер; Вихрев көшесі: 7, 10, 14, 25, 27 үйлер; Желтоқсан көшесі: 261 үйлер; Жиенқұлова көшесі: 2, 4, 5, 7, 19, 27, 29А, 33, 35, 36, 37А, 38, 40, 41, 50, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67/22, 68, 68/2, 70, 71, 72, 75, 76А,77, 79А, 79, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102 үйлер; Кирпичнозаводская-11 көшесі: 8, 26, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер; Кирпичнозаводская-9 көшесі: 1, 5, 6, 10, 12, 14, 20, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 50Б, 54 үйлер; Қисанов көшесі: 2, 19 үйлер; Самал-2 шағынауданы: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58 үйлер; Самал-3 шағынауданы: 9, 10, 11, 12, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 15 корпус 3, 15, 21, 22, 25 үйлер; Назарбаев даңғылы: 244А, 244, 246А, 246/64, 253, 269, 269/1, 271, 275А, 275А, 275Е, 275, 275/8, 285, 289, 301, 311, 313 үйлер; Панфилов көшесі: 216, 233, 237, 239, 240А,241, 242, 243, 245, 248, 249, 251, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 280, 282, 284, 286 үйлер; Тайманов көшесі: 6, 13, 21, 25, 27, 35/81, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-51/2, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 78, 80, 82А, 84, 86, 88, 90, 102А, 102, 108, 118/105, 190, 192, 194 үйлер; Қажымұқан көшесі 55, 59, 75, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 97А, 97, 101/1 корпус 10, 101/1 корпус 12, 101/1 корпус 6, 101/1 корпус 7, 101/1 корпус 8, 101/1 корпус 9, 111, 115, 117, 119, 121 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Шукшин көшесі: 4 үй; Таулы қырат шағынауданы 8-ші Гвардиялық дивизиясы көшесі: 5, 61, 63, 65, 71, 75, 77, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109/18, 111/19, 123, 125, 131/94 үйлер.
№ 385 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 105, "К Management" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Премьер Алатау" қонақ үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байжанов көшесі: 107, 107/5 үйлер; Достық даңғылы: 99Д, 103/12, 103/3, 103/40, 107/5, 111/2, 111/3, 111/4, 117/5, 117/6 үйлер; Самал-3 шағынауданы: 3, 4, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 30/1, 30/3, 30/4, 30/5, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/5, 33/2, 33/3, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 49 үйлер; Назарбаев даңғылы: 250, 251, 252, 254, 257, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278 үйлер; Қажымұқан көшесі: 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22Б, 24, 25, 26А, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 46, 47А, 47, 48, 49, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62.
№ 386 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Достык, 226А, здание коммунального государственного учреждения "Школа–гимназия № 30 имени Дмитрия Снегина" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Достык, дома: 103/1, 103/10, 103/11, 103/17, 103/31А, 103/31, 103/4-6, 105, 105/1, 105/2, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 109А, 109Б, 109, 111, 113, 117А, 117Б, 117В, 117Г, 117, 117/1, 119; улица Хаджи Мукана, дома: 6, 8, 10.
Избирательный участок № 387
Центр: город Алматы, проспект Достык, 266А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-интернат № 17" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Достык, дома: 121, 121/1, 121/ 3, 121/4, 121/5, 123, 123/1, 123/2, 123/3, 123/4, 123/5, 123/6, 266А, 266, 268, 270, 272А, 272, 274, 276, 278, 282, 290, 294/2; улица Керей-Жанибек хандар, дома: 45, 97, 101Б, 109, 119А, 119Б, 119, 121, 123, 125, 127, 133, 135; улица Крючкова, дома: 4/1, 10, 12, 14; улица Митина, дома: 3, 4, 5А, 5, 6, 13, 23А, 23Б; улица Рубинштейна, дома: 21А, 23, 25А, 25Б, 27А, 27,29, 31, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;улица Таттимбета, дома: 9Б, 13А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88А, 88В, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124А, 124Б, 126, 128, 130, 134, 136, 134, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 170/1, 172, 174, 176, 178, 180, 184А, 184Б, 184, 186, 188, 190, 192, 194А, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 222, 224, 226, 228, 230, 234, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258А, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 308, 310А, 310, 312, 314, 316, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360,362, 364, 366А, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 382, 384, 390, 392, 394, 396, 398, 400А, 400, 402, 404, 406Б, 406/5, 410, 412, 414, 416, 418, 420; улица Чайкиной, дома: 10,12.
Избирательный участок № 388
Центр: город Алматы, проспект Достык, 310Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 48" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айдарлы микрорайон Музтау, дома: 1а, 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11А, 13, 14А, 14Б, 15, 16А, 16, 19, 21, 31/2; улица Алма-тау, дома: 5, 9, 10, 11, 12, 15, 27; улица Бейсеуова микрорайон Музтау, дома: 3А,4, 5, 6А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 12А, 12, 14, 16, 17А, 18, 19А, 19Б, 19, 20, 22, 23, 24, 25А, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 30/3, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 60, 62, 69, 72, 78, 90, 96, 100, 110, 114, 165/1, 171; проспект Достык, дома: 187А, 291А, 291Б, 291/1, 291/10, 291/2, 291/20, 291/3, 291/33, 291/34, 291/35, 291/4, 291/5 корпус 1, 291/5 корпус 2, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 296, 296/1, 299/3, 300/35, 301/10, 302А, 302/1, 302/11, 302/2, 302/6, 305, 307, 308Е, 308/1, 308/10, 308/11, 308/12, 308/13, 308/15, 308/16, 308/17, 308/18, 308/19, 308/2, 308/20, 308/21, 308/23, 308/26, 308/27, 308/28, 308/29, 308/30, 308/32, 308/4, 308/5, 308/6, 308/8, 309, 310Б, 310Б/6, 310В, 310/10, 310/11, 310/12, 310/13, 310/14, 310/16, 310/17, 310/3, 310/6, 310/7, 310/8, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355А, 355, 355/1, 357, 359, 363А, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 377, 377/2, 377/5, 379, 387, 391, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 401/2, 403, 405, 407, 411, 413 корпус 1, 413, 415Б, 415, 417, 419, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 445, 449, 451, 453, 455, 459, 463, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487, 489, 493, 495, 497, 501, 503, 507, 513, 515, 517, 519, 521, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 537, 539А, 544, 544/11, 555, 707, 757, 777; улица Замартас микрорайон Музтау, дома: 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21А, 23, 24, 25, 26, 32, 36, 99; улица Керей-Жанибек хандар, дома: 78, 103Б, 103Б/1, 103Б/6, 103/1, 103/16, 103/17, 103/19, 103/21, 103/3, 103/7, 105, 115А, 153В, 155, 155/1, 155/5, 159А, 159, 161, 163А, 163, 165А, 165Б, 165, 167, 171, 173А, 173, 175, 177, 215А, 215, 217А, 217Б, 217, 219, 221, 223А, 223, 225, 227, 231, 232, 233, 235, 239, 241А, 241, 243, 245, 255, 257, 259В, 260, 276/1, 276/10, 276/11, 276/12, 276/14, 276/2, 276/3, 276/4,276/5, 276/6, 276/7, 276/8, 276/9, 341А, 341, 372, 374, 376, 377, 389, 395, 397, 399А, 399, 401, 402, 403А, 403, 404, 405, 406, 408, 412В, 412, 414, 416, 420/8, 433, 439, 439/1, 443А, 443/5, 448А, 470А, 470Б, 470В, 470Д, 470Е, 470, 470/1, 470/2, 470/20, 470/3, 470/6, 470/7, 472/6, 483, 484, 485А, 491А, 496, 497Б, 499, 500А, 500, 500/1, 500/20, 500/21, 500/24, 500/4, 500/6, 500/7, 500/9, 502, 503А, 505, 507Б, 521, 532А, 532, 532/1, 534А, 536. 538, 540, 542, 545А, 546А, 546, 548, 550, 552, 554, 558, 564, 580, 598, 602, 630, 636, 670; микрорайон Музтау, дома: 1, 15, 189; улица Оспанова, дома: 5, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18А, 18, 20, 22, 24, 26, 28А, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36А, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 70, 72, 74А, 74, 76А, 76, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96А, 96, 98, 100, 102, 104; садоводческое товарищество "Гелиос" микрорайон Кольсай, дома: 6, 25, 36, 45, 65, 70, 73, 76, 82, 103; улица Чайкиной, дома: 3А, 3, 5Б, 7; улица Шыбынсай микрорайон Музтау, дом 10; улица Южная микрорайон Музтау, дома: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 19, 20, 21А, 22А, 22, 23, 32, 36, 37, 51А.
Избирательный участок № 389

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226А, Алматы қаласы білім басқармасының "Дмитрий Снегин атындағы № 30 мектеп – гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Достық даңғылы: 103/1, 103/10, 103/11, 103/17, 103/31А, 103/31, 103/4-6, 105, 105/1, 105/2, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 109А, 109Б, 109, 111, 113, 117А, 117Б, 117В, 117Г, 117, 117/1, 119 үйлер; Қажымұқан көшесі: 6, 8, 10 үйлер.
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 17 мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Достық даңғылы: 121, 121/1, 121/ 3, 121/4, 121/5, 123, 123/1, 123/2, 123/3, 123/4, 123/5, 123/6, 266А, 266, 268, 270, 272А, 272, 274, 276, 278, 282, 290, 294/2 үйлер; Керей-Жәнібек хандар көшесі: 45, 97, 101Б, 109, 119А, 119Б, 119, 121, 123, 125, 127, 133, 135 үйлер; Крючков көшесі: 4/1, 10, 12, 14 үйлер; Митин көшесі: 3, 4, 5А, 5, 6, 13, 23А, 23Б үйлер; Рубинштейн көшесі: 21А, 23, 25А, 25Б, 27А, 27,29, 31, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер; Тәттімбет көшесі: 9Б, 13А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88А, 88В, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124А, 124Б, 126, 128, 130, 134, 136, 134, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 170/1, 172, 174, 176, 178, 180, 184А, 184Б, 184, 186, 188, 190, 192, 194А, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 222, 224, 226, 228, 230, 234, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258А, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 308, 310А, 310, 312, 314, 316, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360,362, 364, 366А, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 382, 384, 390, 392, 394, 396, 398, 400А, 400, 402, 404, 406Б, 406/5, 410, 412, 414, 416, 418, 420 үйлер; Чайкина көшесі: 10,12 үйлер.
№ 388 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 310Б, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 48 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мұзтау шағынауданы Айдарлы көшесі: 1а, 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11А, 13, 14А, 14Б, 15, 16А, 16, 19, 21, 31/2 үйлер; Алма-тау көшесі: 5, 9, 10, 11, 12, 15, 27 үйлер; Мұзтау шағынауданы Бейсеуов көшесі: 3А,4, 5, 6А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 12А, 12, 14, 16, 17А, 18, 19А, 19Б, 19, 20, 22, 23, 24, 25А, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 30/3, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 60, 62, 69, 72, 78, 90, 96, 100, 110, 114, 165/1, 171 үйлер; Достық даңғылы: 187А, 291А, 291Б, 291/1, 291/10, 291/2, 291/20, 291/3, 291/33, 291/34, 291/35, 291/4, 291/5 корпус 1, 291/5 корпус 2, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 296, 296/1, 299/3, 300/35, 301/10, 302А, 302/1, 302/11, 302/2, 302/6, 305, 307, 308Е, 308/1, 308/10, 308/11, 308/12, 308/13, 308/15, 308/16, 308/17, 308/18, 308/19, 308/2, 308/20, 308/21, 308/23, 308/26, 308/27, 308/28, 308/29, 308/30, 308/32, 308/4, 308/5, 308/6, 308/8, 309, 310Б, 310Б/6, 310В, 310/10, 310/11, 310/12, 310/13, 310/14, 310/16, 310/17, 310/3, 310/6, 310/7, 310/8, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355А, 355, 355/1, 357, 359, 363А, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 377, 377/2, 377/5, 379, 387, 391, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 401/2, 403, 405, 407, 411, 413 корпус 1, 413, 415Б, 415, 417, 419, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 445, 449, 451, 453, 455, 459, 463, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487, 489, 493, 495, 497, 501, 503, 507, 513, 515, 517, 519, 521, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 537, 539А, 544, 544/11, 555, 707, 757, 777 үйлер; Мұзтау шағынауданы Замартас көшесі: 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21А, 23, 24, 25, 26, 32, 36, 99 үйлер; Керей-Жәнібек хандар көшесі: 78, 103Б, 103Б/1, 103Б/6, 103/1, 103/16, 103/17, 103/19, 103/21, 103/3, 103/7, 105, 115А, 153В, 155, 155/1, 155/5, 159А, 159, 161, 163А, 163, 165А, 165Б, 165, 167, 171, 173А, 173, 175, 177, 215А, 215, 217А, 217Б, 217, 219, 221, 223А, 223, 225, 227, 231, 232, 233, 235, 239, 241А, 241, 243, 245, 255, 257, 259В, 260, 276/1, 276/10, 276/11, 276/12, 276/14, 276/2, 276/3, 276/4,276/5, 276/6, 276/7, 276/8, 276/9, 341А, 341, 372, 374, 376, 377, 389, 395, 397, 399А, 399, 401, 402, 403А, 403, 404, 405, 406, 408, 412В, 412, 414, 416, 420/8, 433, 439, 439/1, 443А, 443/5, 448А, 470А, 470Б, 470В, 470Д, 470Е, 470, 470/1, 470/2, 470/20, 470/3, 470/6, 470/7, 472/6, 483, 484, 485А, 491А, 496, 497Б, 499, 500А, 500, 500/1, 500/20, 500/21, 500/24, 500/4, 500/6, 500/7, 500/9, 502, 503А, 505, 507Б, 521, 532А, 532, 532/1, 534А, 536. 538, 540, 542, 545А, 546А, 546, 548, 550, 552, 554, 558, 564, 580, 598, 602, 630, 636, 670 үйлер; Мұзтау шағынауданы: 1, 15, 189 үйлер; Оспанова көшесі: 5, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18А, 18, 20, 22, 24, 26, 28А, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36А, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 70, 72, 74А, 74, 76А, 76, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96А, 96, 98, 100, 102, 104 үйлер; Гелиос бағбандық серіктестігі Көлсай шағынауданы: 6, 25, 36, 45, 65, 70, 73, 76, 82, 103 үйлер; Чайкина көшесі: 3А, 3, 5Б, 7 үйлер; Мұзтау шағынауданы Шыбынсай көшесі: 10 үй; Мұзтау шағынауданы Южная көшесі: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 19, 20, 21А, 22А, 22, 23, 32, 36, 37, 51А үйлер.
№ 389 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Таусамал, улица Олимпийская, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 47" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ажибай батыра, дома: 9, 10/2, 12, 13, 16, 21, 22, 23, 24, 25А, 30, 31, 32, 37, 44; улица Алгыс, дома: 1/9, 2/2, 2А, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17/5, 17/6, 18, 19, 22, 24, 26, 28, 29, 30; улица Весновка, дом: 82; проспект Достык, дома: 291, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 291/21, 291/26 корпус 1, 291/26, 291/27, 291/28, 291/29, 300/60, 300/60 корпус 2, 300/60 корпус 4; микрорайон Таусамал, улица Кожабергенова, дом: 12А; улица Конил толкыны, дома: 1, 2А, 2, 2Б, 2В, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 38/1, 40, 40А, 42 ,44, 46, 46А; улица Кошемет, дома: 1, 2, 2Б, 3, 6, 11, 12, 15, 16, 18В, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 33, 35; улица Курмет, дома: 1, 1/8, 2, 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 27, 27/1, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 33, 33А, 35/1, 37, 37А, 37Б, 39, 39/2, 43; улица Ладушкина микрорайона Шарапат, дома: 3/2, 10, 11, 17, 19, 26, 42, 128, 128А, 130, 137, 149, 150/1, 152/2, 150/3, 150/4, 150/5; улица Ладушкина, дома: 2, 2/3, 3, 14, 15, 16, 20, 24, 26, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 61 корпус 1, 62, 63, 64, 64А, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 83А, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 92В, 92Г, 92/9, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119, 120А, 120Б, 120, 120/1, 120/11, 120/12Б, 120/12, 120/13, 120/14, 120/18, 120/19, 120/2, 120/27, 120/28, 120/29, 120/3, 120/32, 120/35, 120/43, 120/5, 120/7, 120/9А, 121Б, 121, 123А, 123, 125А, 125, 127, 129, 130, 131, 133, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150/1, 150/2, 150/3, 150/5, 150/6, 150/7,151, 153, 156, 159, 193; улица Оспанова, дома: 1А, 6Б, 6, 12Б, 17, 17/3, 17/8, 17/9, 19, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 38, 43, 45Б, 45, 47А, 47, 49, 51, 57, 61, 63В, 65, 69Б, 69В, 69, 69/2, 73, 81, 82, 83А, 83Г, 83/1, 83/10, 83/11, 83/15, 83/2, 83/23, 83/25, 83/27, 85А, 85В, 85Г, 85Д, 85, 85/10, 85/16, 85/17 корпус 1, 85/2, 85/21, 85/22, 85/23, 85/24, 85/26, 85/27, 85/28, 85/29, 85/3, 85/30, 85/31, 85/38, 85/4, 85/41, 85/45, 85/50, 85/51, 85/52, 85/54, 85/56, 85/58, 85/59, 85/60, 85/64, 85/65, 85/66, 85/71, 85/72, 85/73, 85/74 корпус 1, 85/74 корпус 2, 85/74, 85/75, 86В, 87Б, 87, 87/10, 89, 89/38, 93/13, 106, 108, 110, 114, 116, 120Б, 120/26, 122, 124А, 124Г, 124, 128Б, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 148, 150, 152, 158, 160А, 160Б, 160/5, 160/7, 162А, 162, 162/1А, 162/1, 162/10, 162/2, 162/5, 162/6, 162/7, 162/8, 164, 164/1, 164/17, 164/4, 164/5, 164/6, 164/7, 164/8, 164/9, 166А, 166, 166/8, 168/1 ,168/5, 170/7, 174, 174/10, 174/12, 174/22, 174/23, 174/24, 174/25, 178, 178/1, 182, 184, 186, 188, 190/1; садоводческое товарищество АЭВРЗ Каменское плато, дома: 1, 3, 5, 6, 40 ,55, 59, 62, 66, 71, 74, 76; садоводческое товарищество Весна, дома: 1, 10А, 10, 18, 19, 27, 28, 34; садоводческое товарищество Весновка, дома: 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 5/1, 11, 13, 14, 19-21, 21, 25, 26, 28, 35; садоводческое товарищество Высокогорное, дома: 7, 15, 22, 24,29, 38, 40, 42, 44, 47, 60, 63, 69, 71, 83, 92, 106, 123; садоводческое товарищество Горкомархстрой, дом: 11; садоводческое товарищество Горфо, дома: 2, 4, 9, 15, 15А; садоводческое товарищество Денсаулык тау, дом: 68; садоводческое товарищество Здоровье Каменское плато, дома: 2/1, 3, 6, 10А, 12, 16, 22, 23/1, 39, 43, 49, 59, 62, 63, 80, 82, 83, 90, 111, 116, 119, 122; садоводческое товарищество Казахстанстрой, дома: 1, 5, 6, 8, 13, 14, 29, 33, 48, 52; садоводческое товарищество Казгипрозем, дома: 26, 37; садоводческое товарищество Каменское плато, дом: 16; садоводческое товарищество Коргаушы, дома: 3, 4, 16, 20, 25А, 28А, 35, 43, 49, 57, 62, 62/1, 73, 77, 81; садоводческое товарищество Коргаушы-Защитник, дома: 10, 26А, 33, 50, 53, 56, 61А, 66, 68, 69/1, 76, 81, 89 блок 2, 89 блок 4, 889 блок 5, 89 блок 7, 89 блок 9, 89 блок 12, 89 блок 13, 89 блок 14, 89 блок 15, 89 блок 17, 96; садоводческое товарищество Минбыт, дома: 20, 22; садоводческое товарищество Минздрав, дома: 7, 8, 9, 10, 12, 18, 19, 22, 26, 29, 32, 38; садоводческое товарищество Минфин, дома: 1, 6, 32, 40, 44, 47, 49, 55, 57, 60, 68, 75, 89; садоводческое товарищество Родник Каменское плато, дома: 5, 7, 11, 13, 14, 15, 17, 22, 32, 37, 43, 60, 75, 76, 77, 81, 104, 130/1; садоводческое товарищество Садовод, дома: 2А, 3, 5, 21, 229; садоводческое товарищество Сад, дома: 1, 5А, 5Б, 11А корпус 1; садоводческое товарищество Турксиб, дома: 4, 7, 12, 14, 18, 20, 26, 27, 28, 33, 37, 40, 42, 43, 45, 46, 58, 67, 77, 80, 83, 97, 98, 106, 107, 114; садоводческое товарищество Улар, дома: 9, 11, 20, 21, 24, 30, 31, 33, 36, 39А, 45, 46, 50, 51А, 51Б, 55А, 57А, 59, 61, 65, 67, 68, 71, 72,73, 75, 76, 82, 90, 92А; садоводческое товарищество 2 линия, дом: 6.
Избирательный участок № 390

Орталығы: Алматы қаласы, Таусамалы шағынауданы, Олимпийская көшесі, 1, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 47 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әжібай батыр көшесі: 9, 10/2, 12, 13, 16, 21, 22, 23, 24, 25А, 30, 31, 32, 37, 44 үйлер; Алғыс көшесі: 1/9, 2/2, 2А, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17/5, 17/6, 18, 19, 22, 24, 26, 28, 29, 30 үйлер; Весновка көшесі: 82 үй; Достық даңғылы: 291, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 291/21, 291/26 корпус 1, 291/26, 291/27, 291/28, 291/29, 300/60, 300/60 корпус 2, 300/60 корпус 4 үйлер; Таусамалы шағынауданы Қожабергенов көшесі: 12А үй; Көңіл толқыны көшесі: 1, 2А, 2, 2Б, 2В, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 38/1, 40, 40А, 42 ,44, 46, 46А үйлер; Қошемет көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 6, 11, 12, 15, 16, 18В, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 33, 35 үйлер; Құрмет көшесі: 1, 1/8, 2, 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 27, 27/1, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 33, 33А, 35/1, 37, 37А, 37Б, 39, 39/2, 43 үйлер; Шарапат шағынауданы Ладушкин көшесі: 3/2, 10, 11, 17, 19, 26, 42, 128, 128А, 130, 137, 149, 150/1, 152/2, 150/3, 150/4, 150/5 үйлер; Ладушкин көшесі: 2, 2/3, 3, 14, 15, 16, 20, 24, 26, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 61 корпус 1, 62, 63, 64, 64А, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 83А, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 92В, 92Г, 92/9, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119, 120А, 120Б, 120, 120/1, 120/11, 120/12Б, 120/12, 120/13, 120/14, 120/18, 120/19, 120/2, 120/27, 120/28, 120/29, 120/3, 120/32, 120/35, 120/43, 120/5, 120/7, 120/9А, 121Б, 121, 123А, 123, 125А, 125, 127, 129, 130, 131, 133, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150/1, 150/2, 150/3, 150/5, 150/6, 150/7,151, 153, 156, 159, 193 үйлер; Оспанова көшесі: 1А, 6Б, 6, 12Б, 17, 17/3, 17/8, 17/9, 19, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 38, 43, 45Б, 45, 47А, 47, 49, 51, 57, 61, 63В, 65, 69Б, 69В, 69, 69/2, 73, 81, 82, 83А, 83Г, 83/1, 83/10, 83/11, 83/15, 83/2, 83/23, 83/25, 83/27, 85А, 85В, 85Г, 85Д, 85, 85/10, 85/16, 85/17 корпус 1, 85/2, 85/21, 85/22, 85/23, 85/24, 85/26, 85/27, 85/28, 85/29, 85/3, 85/30, 85/31, 85/38, 85/4, 85/41, 85/45, 85/50, 85/51, 85/52, 85/54, 85/56, 85/58, 85/59, 85/60, 85/64, 85/65, 85/66, 85/71, 85/72, 85/73, 85/74 корпус 1, 85/74 корпус 2, 85/74, 85/75, 86В, 87Б, 87, 87/10, 89, 89/38, 93/13, 106, 108, 110, 114, 116, 120Б, 120/26, 122, 124А, 124Г, 124, 128Б, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 148, 150, 152, 158, 160А, 160Б, 160/5, 160/7, 162А, 162, 162/1А, 162/1, 162/10, 162/2, 162/5, 162/6, 162/7, 162/8, 164, 164/1, 164/17, 164/4, 164/5, 164/6, 164/7, 164/8, 164/9, 166А, 166, 166/8, 168/1 ,168/5, 170/7, 174, 174/10, 174/12, 174/22, 174/23, 174/24, 174/25, 178, 178/1, 182, 184, 186, 188, 190/1 үйлер; АЭВРЗ бағбандық серіктестігі Каменское плато: 1, 3, 5, 6, 40 ,55, 59, 62, 66, 71, 74, 76 үйлер; Весна бағбандық серіктестігі: 1, 10А, 10, 18, 19, 27, 28, 34 үйлер; Весновка бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 5/1, 11, 13, 14, 19-21, 21, 25, 26, 28, 35 үйлер; Высокогорное бағбандық серіктестігі: 7, 15, 22, 24,29, 38, 40, 42, 44, 47, 60, 63, 69, 71, 83, 92, 106, 123 үйлер; Горкомархстрой бағбандық серіктестігі: 11 үй; Горфо бағбандық серіктестігі: 2, 4, 9, 15, 15А үйлер; Денсаулык тау бағбандық серіктестігі: 68 үй; Здоровье бағбандық серіктестігі Каменское плато: 2/1, 3, 6, 10А, 12, 16, 22, 23/1, 39, 43, 49, 59, 62, 63, 80, 82, 83, 90, 111, 116, 119, 122 үйлер; Казахстанстрой бағбандық серіктестігі: 1, 5, 6, 8, 13, 14, 29, 33, 48, 52 үйлер; Казгипрозем бағбандық серіктестігі: 26, 37 үйлер; Каменское плато бағбандық серіктестігі: 16 үй; Қорғаушы бағбандық серіктестігі: 3, 4, 16, 20, 25А, 28А, 35, 43, 49, 57, 62, 62/1, 73, 77, 81 үйлер; Қорғаушы-Защитник бағбандық серіктестігі: 10, 26А, 33, 50, 53, 56, 61А, 66, 68, 69/1, 76, 81, 89 блок 2, 89 блок 4, 889 блок 5, 89 блок 7, 89 блок 9, 89 блок 12, 89 блок 13, 89 блок 14, 89 блок 15, 89 блок 17, 96 үйлер; Минбыт бағбандық серіктестігі: 20, 22 үйлер; Минздрав бағбандық серіктестігі: 7, 8, 9, 10, 12, 18, 19, 22, 26, 29, 32, 38 үйлер; Минфин бағбандық серіктестігі: 1, 6, 32, 40, 44, 47, 49, 55, 57, 60, 68, 75, 89 үйлер; Родник бағбандық серіктестігі Каменское плато: 5, 7, 11, 13, 14, 15, 17, 22, 32, 37, 43, 60, 75, 76, 77, 81, 104, 130/1 үйлер; Садовод бағбандық серіктестігі: 2А, 3, 5, 21, 229 үйлер; Сад бағбандық серіктестігі: 1, 5А, 5Б, 11А корпус 1 үйлер; Турксиб бағбандық серіктестігі: 4, 7, 12, 14, 18, 20, 26, 27, 28, 33, 37, 40, 42, 43, 45, 46, 58, 67, 77, 80, 83, 97, 98, 106, 107, 114 үйлер; Улар бағбандық серіктестігі: 9, 11, 20, 21, 24, 30, 31, 33, 36, 39А, 45, 46, 50, 51А, 51Б, 55А, 57А, 59, 61, 65, 67, 68, 71, 72,73, 75, 76, 82, 90, 92А үйлер; 2 линия бағбандық серіктестігі: 6 үй.
№ 390 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Таусамал, улица Олимпийская, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 47" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ажибай батыра, дома: 1, 2, 4, 5, 6, 7; улица Алмалыкская, дома: 1, 1А, 2, 2Б, 2В, 2Д, 2/24, 3, 4, 5, 6А, 6, 8, 9, 9А, 10/5, 11А, 11Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 45, 47, 48, 49, 52; улица Байконурская микрорайона Таусамал, дома: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12А, 12Б, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/10, 102, 104В, 104, 106, 108Б, 108, 110, 110/1, 112, 114А, 114, 116, 118, 120, 122А, 122, 123, 124, 126/2, 128; массив Каменское плато, дома: 16, 25, 33, 49, 50, 55; улица Кербулакская, дома: 1, 1А, 1Б, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/9, 2, 2А, 3, 4А, 4, 5А, 5В, 5/12, 5/15, 5/22, 5/7, 5/9, 6, 6Б, 6В, 6Д, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/10 корпус 1, 8/10 корпус 2, 8/10 корпус 5, 8/10 корпус 7, 8/10 корпус 8, 8/10 корпус 9, 8/10, 9, 10А, 10, 11, 12, 12А, 13А, 13В, 13, 13/74, 14А, 14, 16А, 16, 18, 20, 22, 28, 29, 30 ,32, 33/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46В, 46, 48, 49, 50, 200/24, 200/40; Кербулакский переулок, дома: 1Б, 1/9, 2А, 3, 4, 9, 10А, 10, 14Б, 15А, 15В, 16, 17А, 17Б, 17, 17/1, 19А, 19, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/12, 31, 33А, 33, 35, 43, 77; улица Кожабергенова микрорайона Таусамал, дома: 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 35, 36, 38; Обсерватория, дома: 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/8, 6, 7, 7/7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 24, 25; улица Олимпийская, дома: 1/23, 1/24, 1/25, 1/5, 2/1, 2, 3А, 3А блок 1, 3А блок 2, 3А блок 3, 3А блок 4, 3А блок 5, 3А блок 6, 3А блок 7, 3А блок 8, 3В, 4, 4А, 4/3, 5А, 6, 7Д, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 65/1, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 223, 225, 231, 678; улица Оспанова, дома: 190, 194, 196, 198; потребительский кооператив Горный гигант, дома: 2551, 3327, 3550; садоводческое товарищество Аврора, дома: 1, 2, 3Д, 6Д, 7, 8, 10, 10А, 12, 12/1, 14, 20, 21Д, 24, 26Д, 27, 28Д, 29Д, 30Д, 30, 31Д, 32, 33, 34, 39, 41, 42, 44, 48, 50, 51, 65, 65/1, 68, 69, 77, 78, 81, 83, 84, 91, 100, 104, 105, 109, 118, 119, 125, 126; садоводческое товарищество Аккайын, дома: 37, 327; садоводческое товарищество Алмалык, дом: 1; садоводческое товарищество Алмалы, дома: 8, 9, 10, 11, 13, 23, 26, 27, 28, 36, 42, 48, 50, 52, 53, 54; садоводческое товарищество Горный гигант, дом: 80; садоводческое товарищество Горный садовод, дома: 1, 5, 7, 13, 16, 21, 24, 27А, 32, 40, 44, 51, 61, 65, 106, 108, 111, 113, 144, 147, 163, 165, 167, 170, 172, 175, 181, 186; садоводческое товарищество Домостроитель, дома: 1, 15, 18, 25, 39, 66, 103, 184, 222А, 232, 271, 277, 343; садоводческое товарищество Дружба, дом: 4; садоводческое товарищество Жантобе, дома: 3, 14, 15, 17, 18, 33А, 35А, 35, 42, 56, 57А, 58А, 58/1, 59, 69А, 96, 97, 102, 115, 128, 132, 142, 144, 145, 147, 150, 156, 157/159, 159, 160, 163, 168, 172, 176; садоводческое товарищество Жулдыз, дома: 5, 12, 42, 46; садоводческое товарищество Здоровье, дома: 3, 4, 9, 10, 11, 13, 30/1, 33, 36, 41, 42, 44, 53, 56, 58, 64, 67, 73, 77, 81, 86, 89, 91, 93, 102, 106, 107, 113, 216, 245, 303; садоводческое товарищество Кайнар массив Каменское плато, дома: 2, 3, 3А, 4, 5, 6/7, 11, 19, 21, 22, 22/1, 23, 29, 31, 32, 35, 92; садоводческое товарищество Каменское плато, дома: 1, 2, 12, 13, 19, 20, 24, 27, 32, 39, 43, 45, 48, 49, 50, 52, 57, 58, 60, 62, 75, 91; садоводческое товарищество Луч, дома: 3, 8; садоводческое товарищество Медик, дома: 2, 4, 5, 9, 11, 19, 20, 21, 27, 31, 34, 38, 39А, 41, 42/1, 58, 59, 71, 75, 85, 93, 122, 128, 129; садоводческое товарищество Медик Каменское плато, дома: 19, 27, 28, 39; садоводческое товарищество Мичуринец, дома: 1, 2, 3/3, 4, 7, 9, 17А, 20, 23, 25, 26, 27, 29А, 38, 43, 47, 49А, 49, 52, 55; садоводческое товарищество Монтажник Каменское плато, дома:. 1, 3, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 23, 32А, 36, 37, 41, 47, 52, 54, 71, 83, 103, 108; садоводческое товарищество Полиграфист, дома: 1А, 4, 7, 11, 12, 16, 35, 36, 56, 57А; садоводческое товарищество Проектировщик, дома: 7/9, 9, 13, 41, 69, 73; садоводческое товарищество Сад, дома: 6, 11А, 12, 14, 17, 19, 20, 21; садоводческое товарищество Связист, дома: 1, 2, 4, 5, 11, 16, 20, 29, 31, 46А, 47, 52, 65, 66, 71, 74, 87, 90, 91, 95, 99, 102, 105, 110, 129, 130, 134, 135, 146; садоводческое товарищество Спутник, дома: 2, 23, 26, 27, 29, 30, 32, 50, 54, 58, 66, 69; садоводческое товарищество Строитель Каменское плато, дома: 1, 4, 8, 12, 50, 57, 64, 73; садоводческое товарищество Турксиб, дома: 1, 3А; садоводческое товарищество Юный мичуринец, дом: 6; улица Тишканбаева, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 391
Центр: город Алматы, проспект Достык, 103, здание государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 393

Орталығы: Алматы қаласы, Таусамалы шағынауданы, Олимпийская көшесі, 1, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 47 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әжібай батыр көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7 үйлер; Алмалық көшесі: 1, 1А, 2, 2Б, 2В, 2Д, 2/24, 3, 4, 5, 6А, 6, 8, 9, 9А, 10/5, 11А, 11Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 45, 47, 48, 49, 52 үйлер; Таусамалы шағынауданы Байқоңыр көшесі: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12А, 12Б, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/10, 102, 104В, 104, 106, 108Б, 108, 110, 110/1, 112, 114А, 114, 116, 118, 120, 122А, 122, 123, 124, 126/2, 128 үйлер; Каменское плато массиві: 16, 25, 33, 49, 50, 55 үйлер; Кербұлақ көшесі: 1, 1А, 1Б, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/9, 2, 2А, 3, 4А, 4, 5А, 5В, 5/12, 5/15, 5/22, 5/7, 5/9, 6, 6Б, 6В, 6Д, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/10 корпус 1, 8/10 корпус 2, 8/10 корпус 5, 8/10 корпус 7, 8/10 корпус 8, 8/10 корпус 9, 8/10, 9, 10А, 10, 11, 12, 12А, 13А, 13В, 13, 13/74, 14А, 14, 16А, 16, 18, 20, 22, 28, 29, 30 ,32, 33/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46В, 46, 48, 49, 50, 200/24, 200/40 үйлер; Кербұлақ тұйық көшесі: 1Б, 1/9, 2А, 3, 4, 9, 10А, 10, 14Б, 15А, 15В, 16, 17А, 17Б, 17, 17/1, 19А, 19, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/12, 31, 33А, 33, 35, 43, 77 үйлер; Таусамалы шағынауданы Қожабергенов көшесі: 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 35, 36, 38 үйлер; Обсерватория көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/8, 6, 7, 7/7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 24, 25 үйлер; Олимпийская көшесі: 1/23, 1/24, 1/25, 1/5, 2/1, 2, 3А, 3А блок 1, 3А блок 2, 3А блок 3, 3А блок 4, 3А блок 5, 3А блок 6, 3А блок 7, 3А блок 8, 3В, 4, 4А, 4/3, 5А, 6, 7Д, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 65/1, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 223, 225, 231, 678 үйлер; Оспанова көшесі: 190, 194, 196, 198 үйлер; Горный гигант тұтыну кооперативі: 2551, 3327, 3550 үйлер; Аврора бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3Д, 6Д, 7, 8, 10, 10А, 12, 12/1, 14, 20, 21Д, 24, 26Д, 27, 28Д, 29Д, 30Д, 30, 31Д, 32, 33, 34, 39, 41, 42, 44, 48, 50, 51, 65, 65/1, 68, 69, 77, 78, 81, 83, 84, 91, 100, 104, 105, 109, 118, 119, 125, 126 үйлер; Аккайын бағбандық серіктестігі, дома: 37, 327 үйлер; Алмалық бағбандық серіктестігі: 1 үй; Алмалы бағбандық серіктестігі: 8, 9, 10, 11, 13, 23, 26, 27, 28, 36, 42, 48, 50, 52, 53, 54 үйлер; Горный гигант бағбандық серіктестігі: 80 үй; Горный садовод бағбандық серіктестігі: 1, 5, 7, 13, 16, 21, 24, 27А, 32, 40, 44, 51, 61, 65, 106, 108, 111, 113, 144, 147, 163, 165, 167, 170, 172, 175, 181, 186 үйлер; Домостроитель бағбандық серіктестігі: 1, 15, 18, 25, 39, 66, 103, 184, 222А, 232, 271, 277, 343 үйлер; Дружба бағбандық серіктестігі: 4 үй; Жантобе бағбандық серіктестігі: 3, 14, 15, 17, 18, 33А, 35А, 35, 42, 56, 57А, 58А, 58/1, 59, 69А, 96, 97, 102, 115, 128, 132, 142, 144, 145, 147, 150, 156, 157/159, 159, 160, 163, 168, 172, 176 үйлер; Жұлдыз бағбандық серіктестігі,: 5, 12, 42, 46 үйлер; Здоровье бағбандық серіктестігі: 3, 4, 9, 10, 11, 13, 30/1, 33, 36, 41, 42, 44, 53, 56, 58, 64, 67, 73, 77, 81, 86, 89, 91, 93, 102, 106, 107, 113, 216, 245, 303 үйлер; Қайнар бағбандық серіктестігі Каменское плато массиві: 2, 3, 3А, 4, 5, 6/7, 11, 19, 21, 22, 22/1, 23, 29, 31, 32, 35, 92 үйлер; Каменское плато бағбандық серіктестігі: 1, 2, 12, 13, 19, 20, 24, 27, 32, 39, 43, 45, 48, 49, 50, 52, 57, 58, 60, 62, 75, 91 үйлер; Луч бағбандық серіктестігі: 3, 8 үйлер; Медик бағбандық серіктестігі: 2, 4, 5, 9, 11, 19, 20, 21, 27, 31, 34, 38, 39А, 41, 42/1, 58, 59, 71, 75, 85, 93, 122, 128, 129 үйлер; Медик бағбандық серіктестігі Каменское плато: 19, 27, 28, 39 үйлер; Мичуринец бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3/3, 4, 7, 9, 17А, 20, 23, 25, 26, 27, 29А, 38, 43, 47, 49А, 49, 52, 55 үйлер; Монтажник бағбандық серіктестігі Каменское плато: 1, 3, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 23, 32А, 36, 37, 41, 47, 52, 54, 71, 83, 103, 108 үйлер; Полиграфист бағбандық серіктестігі: 1А, 4, 7, 11, 12, 16, 35, 36, 56, 57А үйлер; Проектировщик бағбандық серіктестігі: 7/9, 9, 13, 41, 69, 73 үйлер; Сад бағбандық серіктестігі: 6, 11А, 12, 14, 17, 19, 20, 21 үйлер; Связист бағбандық серіктестігі: 1, 2, 4, 5, 11, 16, 20, 29, 31, 46А, 47, 52, 65, 66, 71, 74, 87, 90, 91, 95, 99, 102, 105, 110, 129, 130, 134, 135, 146 үйлер; Спутник бағбандық серіктестігі: 2, 23, 26, 27, 29, 30, 32, 50, 54, 58, 66, 69 үйлер; Строитель бағбандық серіктестігі Каменское плато: 1, 4, 8, 12, 50, 57, 64, 73 үйлер; Турксиб бағбандық серіктестігі: 1, 3А үйлер; Юный мичуринец бағбандық серіктестігі: 6 үй; Тышқанбаев көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
№ 391 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 393 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Достык, 103/41, здание государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан в городе Алматы".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 394
Центр: город Алматы, улица Бекхожина, 5, здание республиканского государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 395
Центр: город Алматы, проспект Достык, 220, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 5".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 396
Центр: город Алматы, улица Макатаева, 10, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья (наркологическая служба)".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 397
Центр: город Алматы, проспект Достык, 125, здание акционерного общества "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 398
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 40, здание коммунального государственного учреждения "Лицей № 161 имени Жамбыла Жабаева" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Кунаева, дома: 5, 13, 15, 15/1, 17, 19, 25; проспект Назарбаева, дома: 36 корпус 1, 36 корпус 2, 36 корпус 3, 36, 42А, 42, 42/44, 44; проспект Райымбека, дома: 100; улица Токмакская, дома: 27, 29/34; улица Тулебаева, дома: 9, 17, 19, 21, 24, 27А, 27, 31, 32А, 32, 34, 38/61.
Избирательный участок № 399
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 40, здание коммунального государственного учреждения "Лицей № 161 имени Жамбыла Жабаева" Управления образования города Алматы управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Валиханова, дома: 22/4, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34/8, 36, 40/68; улица Жургенева, дома:2; улица Кунаева, дома: 30/16, 32; улица Макатаева, дома: 53, 58; улица Маметовой, дома: 12/21; улица Пушкина, дома: 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 35.
Избирательный участок № 400
Центр: город Алматы, улица Пушкина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 52" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Арыковой, дома: 9, 11, 15А, 17/19, 19, 25А/32, 25/32А, 25, 33, 34/43, 35; улица Ашимбаева, дома: 14, 15, 17Б, 17/20, 23, 24/23, 26/1; улица Валиханова, дома: 9, 13, 20; улица Есенова, дома: 33/6 корпус 1, 35А, 36/5, 37, 39, 39/7, 39/1; улица Жангильдина, дома: 20/26, 22, 24/23, 30, 35/56; улица Джетысуйская, дома: 26/28, 28, 30, 32/25, 34, 34/32, 36, 38, 38/37, 40/38, 42А, 42Б, 42, 44, 44/1; улица Кунаева, дома: 4, 20, 22/13; улица Мухамеджанова, дома: 8, 9, 10, 14А, 16, 18, 21А, 30; улица Нусупбекова, дома: 23/14, 26/1, 27, 29/13, 31, 31/12, 33, 34/9, 35, 36/12, 37, 38, 39/11, 40, 41/14, 42, 43/45, 44/13, 45, 47/15, 49А, 51; улица Потанина, дома: 16, 18А, 18, 18/1, 18/2, 19А, 19Б, 19, 20/1, 20/17, 21, 27, 27/22, 29А, 29 корпус 1, 29, 30/20, 30, 31/23, 32А корпус 1, 32А, 32, 34, 36/21;, улица Пушкина, дома: 3/1, 3/2, 5, 8, 10, 12; проспект Райымбека, дома: 68-70/53, 82/90; улица Токмакская, дома: 4, 6; улица Хамиди Латифа, дома: 29А, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/19, 33/21, 35/28, 39/31, 47; улица Янушкевича, дома: 18/16, 22, 24.
Избирательный участок № 401
Центр: город Алматы, улица Нусупбекова, 10, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Организация образования колледж "Перспектива".

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41, "Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бекхожин көшесі, 5, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі "Қазақстан Республикасының фтизиопульмонология Ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
"№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10, "Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125, "Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40, Алматы қаласы білім басқармасының "Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қонаев көшесі: 5, 13, 15, 15/1, 17, 19, 25 үйлер; Назарбаев даңғылы: 36 корпус 1, 36 корпус 2, 36 корпус 3, 36, 42А, 42, 42/44, 44 үйлер; Райымбек даңғылы: 100 үй; Токмакская көшесі: 27, 29/34 үйлер; Төлебаев көшесі: 9, 17, 19, 21, 24, 27А, 27, 31, 32А, 32, 34, 38/61 үйлер.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Уәлиханов көшесі: 22/4, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34/8, 36, 40/68 үйлер; Жүргенов көшесі:2 үй; Қонаев көшесі: 30/16, 32 үйлер; Мақатаев көшесі: 53, 58 үйлер; Маметова көшесі: 12/21 үйлер; Пушкин көшесі: 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 35 үйлер.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 52 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Арыкова көшесі: 9, 11, 15А, 17/19, 19, 25А/32, 25/32А, 25, 33, 34/43, 35 үйлер; Әшімбаев көшесі: 14, 15, 17Б, 17/20, 23, 24/23, 26/1 үйлер; Уәлиханов көшесі: 9, 13, 20 үйлер; Есенов көшесі: 33/6 корпус 1, 35А, 36/5, 37, 39, 39/7, 39/1 үйлер; Жангелдин көшесі: 20/26, 22, 24/23, 30, 35/56 үйлер; Жетісу көшесі: 26/28, 28, 30, 32/25, 34, 34/32, 36, 38, 38/37, 40/38, 42А, 42Б, 42, 44, 44/1 үйлер; Қонаев көшесі: 4, 20, 22/13 үйлер; Мұхамеджанов көшесі: 8, 9, 10, 14А, 16, 18, 21А, 30 үйлер; Нүсіпбеков көшесі: 23/14, 26/1, 27, 29/13, 31, 31/12, 33, 34/9, 35, 36/12, 37, 38, 39/11, 40, 41/14, 42, 43/45, 44/13, 45, 47/15, 49А, 51 үйлер; Потанин көшесі: 16, 18А, 18, 18/1, 18/2, 19А, 19Б, 19, 20/1, 20/17, 21, 27, 27/22, 29А, 29 корпус 1, 29, 30/20, 30, 31/23, 32А корпус 1, 32А, 32, 34, 36/21 үйлер;, Пушкин көшесі: 3/1, 3/2, 5, 8, 10, 12 үйлер; Райымбек даңғылы: 68-70/53, 82/90 үйлер; Токмакская көшесі: 4, 6 үйлер; Латиф Хамиди көшесі: 29А, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/19, 33/21, 35/28, 39/31, 47 үйлер; Янушкевич көшесі: 18/16, 22, 24.
№ 401 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нүсіпбеков көшесі, 10, "Білім беру мекемесі колледж "Перспектива" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Ашимбаева, дома: 25А, 27, 33/28, 37, 41А, 41/24; улица Баишева, дома: 1/31, 4, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А/33, 13, 16, 17,/32, 19А, 19,21, 21/3, 22/30, 23, 24, 26, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 28 корпус 5, 30, 33/2; улица Есенова, дома: 3, 9, 13/4, 15/3; улица Жангильдина, дома: 1, 10, 10/26, 11, 12, 13А, 13, 14, 15/28, 16, 17А, 17, 18/25, 19, 21/28, 13; улица Джетысуйская, дома: 4, 6А, 6, 8А, 8, 10А/45, 10, 12, 12/46, 14, 16, 18, 20, 22А, 22Б, 22, 22/1; улица Жургенева, дома: 5, 8, 13А, 22, 24, 34А, 34, 35, 36А, 36, 37, 41А, 42, 43А, 43; улица Макатаева, дома:19, 19/2, 21, 23, 25/1, 27-29/2-4, 33/2, 35А, 47; улица Нусупбекова, дома: 6, 8/7, 10, 12, 15/8, 19/13; улица Потанина, дома:1А, 1, 3, 6, 9/20, 12, 13, 14/17, 15/19; улица Хамиди Латифа, дома: 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15/41, 16/36, 17/40, 18/38, 19, 19/1, 19/3, 20, 21/37, 22Б, 22, 23/38, 24/37, 25, 26/36, 27/35, 28А; улица Янушкевича, дома: 8/17, 21, 23А, 23, 33, 35, 39А, 40, 42.
Избирательный участок № 402
Центр: город Алматы, улица Янушкевича, 58, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 4 имени Александра Пушкина" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Арыковой, дома: 42, 44, 45А, 45, 46, 47/40, 47/44 корпус 1, 47/44, 50 корпус 1, 50, 51, 53, 54/49, 55/42, 56, 58, 59, 60/44, 66/11; улица Ашимбаева, дома: 30, 34А, 36, 38, 44, 45, 47 корпус 1, 47, 50, 54, 61; улица Джетысуйская, дома; 1/17А, 3, 5 корпус 1, 5, 7А, 7, 9, 11, 13, 15, 17/47, 19, 19/48, 21А, 21, 23, 25/41, 27/46, 29, 33/43, 33/44, 35, 37, 39А, 39, 39/27, 43, 45, 47/40, 49; улица Жургенева, дома: 49, 50/16, 51А,51, 52А, 54А, 54В, 54/14, 56, 57, 58, 59, 67А, 67, 69, 71, 73/12; улица Коперника, дома: 9, 11/66 корпус 1, 11/66, 13/63, 15, 17, 19, 27А, 27, 33, 35; улица куратова, дома; 2А, 2Б, 3, 4/3, 5, 6/14, 7, 8, 10, 11А, 11/16, 12, 12/63, 15, 16, 17А, 17, 17/1, 18, 20, 22/53, 23, 24/56, 225А, 25, 26, 27/55, 28/57, 30/40, 31, 32, 33/59, 33, 34, 35А, 35Б, 35В, 35/42, 35, 36/37, 37, 38/48, 39, 39/39, 40, 41, 41/50, 42, 43, 45, 46/52, 47, 47/49, 48, 50, 53, 55; улица Макатаева, дома: 1А, 1Б, 1, 1/1, 1/10, 1/8, 3/1, 5А, 5, 5/2, 7, 9/1, 11/2, 13, 13/1, 15; улица Мухамеджанова, дома: 29, 31/7, 33/35, 35, 40А, 41, 42, 43, 44, 45/34, 46, 49Б, 49В, 49, 50А, 50Б, 51/23, 52, 52/34, 56, 58А, 58, 60/21; улица Полтавская, дома: 1/13, 2, 4, 8, 10А, 10Б, 10Г, 10, 12А, 12Б, 12, 20А,20; проспект Райымбека, дома: 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 24/52, 26, 28, 34А, 34Б, 34, 36/51; улица Тянь-Шаньская, дома: 3Е, 3, 3/1, 4/7, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5, 6/22, 7, 8, 9Б, 9Г корпус 1, 9Г, 9Д, 9Е, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 13, 15, 16, 7А, 17Б, 17Г, 17, 17/61, 18, 19, 23А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/65, 31А, 31/48, 33А, 35/27, 36, 38, 39, 40, 41,42, 43/47, 45/54, 47А, 47, 49, 51, 53, 55/57, 59/62, 61А, 61; улица Шерхана Муртазы, дома:1/6, 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/53, 15/52, 15, 18, 19, 20, 21/47, 22/45, 23/50, 24, 25, 28/49, 29, 29/34, 30/32, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36/29А, 36/1, 39, 40, 41, 42/41, 43, 44/46, 45/43, 46, 47/48, 50/31 корпус 1, 50/31, 51, 53/30; улица Янушкевича, дома: 43А, 43, 46А, 47А, 48А, 41, 51, 52, 54, 56, 63А, 63Б корпус 1, 63Б, 64/21, 65А, 67.
Избирательный участок № 403

Сайлау учаскесінің шекаралары: Әшімбаев көшесі: 25А, 27, 33/28, 37, 41А, 41/24 үйлер; Баишев көшесі: 1/31, 4, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А/33, 13, 16, 17,/32, 19А, 19,21, 21/3, 22/30, 23, 24, 26, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 28 корпус 5, 30, 33/2 үйлер; Есенов көшесі: 3, 9, 13/4, 15/3 үйлер; Жангелдин көшесі: 1, 10, 10/26, 11, 12, 13А, 13, 14, 15/28, 16, 17А, 17, 18/25, 19, 21/28, 13 үйлер; Жетісу көшесі: 4, 6А, 6, 8А, 8, 10А/45, 10, 12, 12/46, 14, 16, 18, 20, 22А, 22Б, 22, 22/1 үйлер; Жүргенов көшесі: 5, 8, 13А, 22, 24, 34А, 34, 35, 36А, 36, 37, 41А, 42, 43А, 43 үйлер; Мақатаев көшесі:19, 19/2, 21, 23, 25/1, 27-29/2-4, 33/2, 35А, 47 үйлер; Нүсіпбеков көшесі: 6, 8/7, 10, 12, 15/8, 19/13 үйлер; Потанин көшесі:1А, 1, 3, 6, 9/20, 12, 13, 14/17, 15/19 үйлер; Латиф Хамиди көшесі: 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15/41, 16/36, 17/40, 18/38, 19, 19/1, 19/3, 20, 21/37, 22Б, 22, 23/38, 24/37, 25, 26/36, 27/35, 28А үйлер; Янушкевич көшесі: 8/17, 21, 23А, 23, 33, 35, 39А, 40, 42 үйлер.
№ 402 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58, Алматы қаласы білім басқармасының "Александр Пушкин атындағы № 4 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Арыкова көшесі: 42, 44, 45А, 45, 46, 47/40, 47/44 корпус 1, 47/44, 50 корпус 1, 50, 51, 53, 54/49, 55/42, 56, 58, 59, 60/44, 66/11 үйлер; Әшімбаев көшесі: 30, 34А, 36, 38, 44, 45, 47 корпус 1, 47, 50, 54, 61 үйлер; Жетісу көшесі үйлер; 1/17А, 3, 5 корпус 1, 5, 7А, 7, 9, 11, 13, 15, 17/47, 19, 19/48, 21А, 21, 23, 25/41, 27/46, 29, 33/43, 33/44, 35, 37, 39А, 39, 39/27, 43, 45, 47/40, 49 үйлер; Жүргенов көшесі: 49, 50/16, 51А,51, 52А, 54А, 54В, 54/14, 56, 57, 58, 59, 67А, 67, 69, 71, 73/12 үйлер; Коперник көшесі: 9, 11/66 корпус 1, 11/66, 13/63, 15, 17, 19, 27А, 27, 33, 35 үйлер; Куратов көшесі: 2А, 2Б, 3, 4/3, 5, 6/14, 7, 8, 10, 11А, 11/16, 12, 12/63, 15, 16, 17А, 17, 17/1, 18, 20, 22/53, 23, 24/56, 225А, 25, 26, 27/55, 28/57, 30/40, 31, 32, 33/59, 33, 34, 35А, 35Б, 35В, 35/42, 35, 36/37, 37, 38/48, 39, 39/39, 40, 41, 41/50, 42, 43, 45, 46/52, 47, 47/49, 48, 50, 53, 55 үйлер; Мақатаев көшесі: 1А, 1Б, 1, 1/1, 1/10, 1/8, 3/1, 5А, 5, 5/2, 7, 9/1, 11/2, 13, 13/1, 15 үйлер; Мұхамеджанов көшесі: 29, 31/7, 33/35, 35, 40А, 41, 42, 43, 44, 45/34, 46, 49Б, 49В, 49, 50А, 50Б, 51/23, 52, 52/34, 56, 58А, 58, 60/21 үйлер; Полтавская көшесі: 1/13, 2, 4, 8, 10А, 10Б, 10Г, 10, 12А, 12Б, 12, 20А,20 үйлер; Райымбек даңғылы: 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 24/52, 26, 28, 34А, 34Б, 34, 36/51 үйлер; Тянь-Шаньская көшесі: 3Е, 3, 3/1, 4/7, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5, 6/22, 7, 8, 9Б, 9Г корпус 1, 9Г, 9Д, 9Е, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 13, 15, 16, 7А, 17Б, 17Г, 17, 17/61, 18, 19, 23А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/65, 31А, 31/48, 33А, 35/27, 36, 38, 39, 40, 41,42, 43/47, 45/54, 47А, 47, 49, 51, 53, 55/57, 59/62, 61А, 61 үйлер; Шерхан Мұртаза көшесі:1/6, 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/53, 15/52, 15, 18, 19, 20, 21/47, 22/45, 23/50, 24, 25, 28/49, 29, 29/34, 30/32, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36/29А, 36/1, 39, 40, 41, 42/41, 43, 44/46, 45/43, 46, 47/48, 50/31 корпус 1, 50/31, 51, 53/30 үйлер; Янушкевич көшесі: 43А, 43, 46А, 47А, 48А, 41, 51, 52, 54, 56, 63А, 63Б корпус 1, 63Б, 64/21, 65А, 67 үйлер.
№ 403 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Оренбургская, 17, корпус 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом школьников № 5" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Астраханская, дома: 2А, 4, 14А; улица Бестужева, дома: 3, 5А, 5Б, 5В, 5, 11, 13, 15, 21А, 21, 21/1, 23, 33/2, 35, 37, 39, 41; улица Гомельская, дома: 1/31, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13 корпус 1, 13, 15, 16, 17; улица Донбасская, дома: 1, 2/1, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15, 16, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32А, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43А, 43, 45А, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 53/1, 55; улица Есенберлина, дома: 3, 4, 4/1, 5/8, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 11, 12, 13 корпус 1, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 32/10, 34; улица Казанская, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/10, 10, 11/9, 12, 13, 14, 20/11, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28А, 28, 28/16, 28/30, 31А, 31, 34, 36, 42Б, 42, 44, 46А, 46; улица Киевская, дома: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9/25, 10А, 10, 10/2А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21/32, 22, 22/33, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44Б, 44, 46А, 46, 52, 68; улица Кокшетауская, дома: 1, 2, 4, 6А, 6, 7А, 7/5, 8/6, 9А, 9Б, 9, 10/5, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15А, 15Б, 15, 16, 17, 19А, 19, 20А, 20, 21, 21/1, 22А, 22, 23, 24, 24/26, 25А, 25, 26А, 27А, 27/14, 28, 30А, 32/16, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 42/44, 46, 48А/2, 48, 52, 54, 56, 58, 60 корпус 1, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70; улица Коперника, дома: 2А, 2, 4В, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 32А, 32, 34, 38, 40А, 40, 42А, 42, 44, 46, 48А, 48, 50А, 50, 52, 54; улица Крымская, дома: 2А, 2Б, 2, 4/33, 6/6, 7, 8, 12/16, 13, 15/1, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; улица Курдайская, дома: 2А, 2/17, 4/10, 6, 8, 9А, 11/17, 12, 16А, 18, 20/9, 22А, 22/10, 24; улица Кутузова, дома: 1А/22, 1Б, 1В, 1, 2, 4, 5, 6/24, 7, 8/39, 9, 10, 11/12, 12, 13/13, 14/14, 15А, 16/15, 17, 18, 19, 20, 21, 22/24, 23А, 23, 24А, 24/27, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 30, 31, 31/1, 32А, 32, 32/1, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 54/38, 55, 57, 59; улица Малая, дома: 1А, 1Б, 1, 2/3, 3, 3/5, 4, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; улица Мариупольская, дома: 1/6, 2, 4, 6, 12, 15/34, 17, 26А, 26, 28, 29, 30/19, 31, 32/18, 34/21; улица Оренбургская, дома: 2Г, 6А, 6/23, 8/32; улица Погодина, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/19, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/17; улица Полетаева, дома: 1, 3, 4 корпус 1, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12/7, 13, 15, 17/9; улица Ростовская, дома: 1/50, 3, 4, 5, 6; улица Рубцовская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Татарская, дома: 1, 2, 3А, 4, 5А, 5/3, 6, 7, 8/5, 9 ,10, 11, 12, 13/10, 14, 15, 15/1, 17, 18/9, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 26; улица Татибекова, дома: 1/2, 1, 3, 5, 7, 9, 9/11, 11А, 13; улица Тобылгы, дома: 6, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19/9, 21/10, 22, 23, 24, 26А, 26/7; улица Тульская, дома: 1А, 1, 3А, 3, 4/2А, 4/2, 10, 13А, 13, 15, 17А, 17Б, 17, 18, 19, 21, 23А, 23, 25, 27, 29; улица Тюленина, дома: 3/5, 7, 8, 9А, 9, 10, 12, 14, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 41А, 41, 43; улица Учительская, дома: 01/11, 2, 3, 4, 8, 10, 11, 12/2, 13, 14/1, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/2, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/21, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 35/2, 36, 37/9, 37/8, 38, 39А, 39, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49А, 50, 52, 56, 58; переулок Учительский, дома: 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15; улица Хоружей, дома: 1А, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26А, 26, 28А, 28, 30А, 30; улица Шакшак Жанибек, дома: 2/56, 4, 6, 8, 10А, 10, 12/22, 14/29, 16/72, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30/49, 32А, 34А, 34, 36, 42А, 42, 44А, 44 корпус 1, 44.
Избирательный участок № 404

Орталығы: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17, 1 корпус, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 5 оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Астраханская көшесі: 2А, 4, 14А үйлер; Бестужев көшесі: 3, 5А, 5Б, 5В, 5, 11, 13, 15, 21А, 21, 21/1, 23, 33/2, 35, 37, 39, 41 үйлер; Гомельская көшесі: 1/31, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13 корпус 1, 13, 15, 16, 17 үйлер; Донбасская көшесі: 1, 2/1, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15, 16, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32А, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43А, 43, 45А, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 53/1, 55 үйлер; Есенберлин көшесі: 3, 4, 4/1, 5/8, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 11, 12, 13 корпус 1, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 32/10, 34 үйлер; Казанская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/10, 10, 11/9, 12, 13, 14, 20/11, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28А, 28, 28/16, 28/30, 31А, 31, 34, 36, 42Б, 42, 44, 46А, 46 үйлер; Киевская көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9/25, 10А, 10, 10/2А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21/32, 22, 22/33, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44Б, 44, 46А, 46, 52, 68 үйлер; Көкшетау көшесі: 1, 2, 4, 6А, 6, 7А, 7/5, 8/6, 9А, 9Б, 9, 10/5, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15А, 15Б, 15, 16, 17, 19А, 19, 20А, 20, 21, 21/1, 22А, 22, 23, 24, 24/26, 25А, 25, 26А, 27А, 27/14, 28, 30А, 32/16, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 42/44, 46, 48А/2, 48, 52, 54, 56, 58, 60 корпус 1, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70 үйлер; Коперник көшесі: 2А, 2, 4В, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 32А, 32, 34, 38, 40А, 40, 42А, 42, 44, 46, 48А, 48, 50А, 50, 52, 54 үйлер; Крымская көшесі: 2А, 2Б, 2, 4/33, 6/6, 7, 8, 12/16, 13, 15/1, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 үйлер; Қордай көшесі: 2А, 2/17, 4/10, 6, 8, 9А, 11/17, 12, 16А, 18, 20/9, 22А, 22/10, 24 үйлер; Кутузов көшесі: 1А/22, 1Б, 1В, 1, 2, 4, 5, 6/24, 7, 8/39, 9, 10, 11/12, 12, 13/13, 14/14, 15А, 16/15, 17, 18, 19, 20, 21, 22/24, 23А, 23, 24А, 24/27, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 30, 31, 31/1, 32А, 32, 32/1, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 54/38, 55, 57, 59 үйлер; Малая көшесі: 1А, 1Б, 1, 2/3, 3, 3/5, 4, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер; Мариупольская көшесі: 1/6, 2, 4, 6, 12, 15/34, 17, 26А, 26, 28, 29, 30/19, 31, 32/18, 34/21 үйлер; Оренбургская көшесі: 2Г, 6А, 6/23, 8/32 үйлер; Погодин көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/19, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/17 үйлер; Полетаев көшесі: 1, 3, 4 корпус 1, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12/7, 13, 15, 17/9 үйлер; Ростовская көшесі: 1/50, 3, 4, 5, 6 үйлер; Рубцовская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер; Татарская көшесі: 1, 2, 3А, 4, 5А, 5/3, 6, 7, 8/5, 9 ,10, 11, 12, 13/10, 14, 15, 15/1, 17, 18/9, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 26 үйлер; Тәтібеков көшесі: 1/2, 1, 3, 5, 7, 9, 9/11, 11А, 13 үйлер; Тобылғы көшесі: 6, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19/9, 21/10, 22, 23, 24, 26А, 26/7 үйлер; Тульская көшесі: 1А, 1, 3А, 3, 4/2А, 4/2, 10, 13А, 13, 15, 17А, 17Б, 17, 18, 19, 21, 23А, 23, 25, 27, 29 үйлер; Тюленин көшесі: 3/5, 7, 8, 9А, 9, 10, 12, 14, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 41А, 41, 43 үйлер; Учительская көшесі: 01/11, 2, 3, 4, 8, 10, 11, 12/2, 13, 14/1, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/2, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/21, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 35/2, 36, 37/9, 37/8, 38, 39А, 39, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49А, 50, 52, 56, 58 үйлер; Учительский тұйық көшесі: 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер; Хоружей көшесі: 1А, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26А, 26, 28А, 28, 30А, 30 үйлер; Шақшақ Жәнібек көшесі: 2/56, 4, 6, 8, 10А, 10, 12/22, 14/29, 16/72, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30/49, 32А, 34А, 34, 36, 42А, 42, 44А, 44 корпус 1, 44 үйлер.
№ 404 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Иштван Коныра, 53, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 99" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аманжолова Касыма, дома: 16, 17/66, 18, 19, 21, 22/96, 23, 24, 26, 27/98, 28, 29, 31, 32/152, 33, 34, 35/129, 38/147, 39, 41, 42А, 42, 43, 44Б, 44, 45, 47, 48А, 49А/148А, 50А, 50Б, 50, 52, 52/3, 53А, 53, 67А, 67, 69, 73; улица Ахмедсафина, дома: 45, 47/35, 50А, 50/30, 52; улица Блюхера, дома: 3, 5, 7, 10, 11А, 12, 13, 15, 18/20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/43; улица Брянская, дома: 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23; улица Верненская, дома: 44, 46, 48, 50/99, 54, 56, 57/54, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 74, 76/69, 77А, 79, 81, 83, 89, 91, 93/73; улица Владивостокская, дома: 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29Б, 29В, 29, 30, 31, 32, 34, 36/25; улица Говорова, дома: 37, 39, 45, 53, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63/49, 68, 70, 78, 80, 86, 88, 90/47; улица Иманбаевой, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19/37; улица Истомина, дома: 4, 6, 8/16, 10А, 12, 14, 16/18, 18/23, 20, 22, 24/54, 26, 28, 30, 34А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52/42, 56, 58, 60, 62А, 62, 64/14, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102А, 102, 104, 106, 108; улица Карбышева, дома: 1А, 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10/18, 11/25, 12А, 12, 14, 16А, 16, 22, 23/8, 24, 27, 28, 29, 30/53; улица Каримбаева, дома: 26А, 26, 28, 43, 45, 51, 53А, 53, 55/68, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79; улица Каримбаева-2, дома: 19, 21; улица Кентауская, дома: 1/106, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/157, 22/155; улица Иштван Коныра, дома: 25, 27, 33, 35/17, 36, 37, 38, 39, 40/16, 41, 42/19, 43/18, 44, 46, 48/20, 50, 50/25, 52, 56, 58, 58/60, 59, 60, 61/30, 62, 63/23, 63/1, 64, 65А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/32, 73/34, 74/25, 75А, 76А, 76, 77А, 78, 79А, 79/38, 80, 81/41, 82, 83А, 83, 84/36, 85, 86/43, 87/74, 88, 89/49, 90А, 90, 91, 92/40, 93, 94, 96, 97А/57, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 104/76, 105, 106/51, 107, 108, 109, 110, 111, 112. 113/60, 114, 115/75, 116/52, 117А, 117, 118/61, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/28, 130, 131, 132, 133, 134/62, 136/77, 137/10, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154/37, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162/12, 163, 164А, 164/1, 164/13, 165А, 165, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180А, 180Б, 180, 182, 184А, 184, 186, 188, 190, 192, 200; улица Луговая, дома: 19/1, 21/2, 22, 22/19, 23/33, 24, 25/38, 26/36, 27, 28, 30А, 30, 32, 34; улица Морозова, дома: 20, 22, 24, 25, 27, 28/65, 29А, 29, 32, 33/46, 34, 35, 36, 37, 39, 43/94, 44, 45, 47А, 47, 53, 55, 57, 59/41, 59; улица Одесская, дома: 9, 11А, 11, 13А, 14А, 15, 17, 18А, 20А, 22, 23А, 23, 24, 25/14, 26, 28/12, 29А, 29, 30/13, 32/1, 35, 37, 42, 44А, 44; улица Онеге, дома: 10/8, 12, 12/11, 14, 15/9, 16, 17, 19, 21, 23А, 23/8, 24, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 34, 35/16, 36/26, 39, 40, 41, 42, 43, 44/30, 45/18, 47/15, 48, 49, 50, 51. 52А, 52, 52/66, 53, 54/43, 55/22, 56/66, 57/29, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/40, 67/31, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74. 76, 77/64, 78, 79/41, 80/52, 81, 82/69, 83, 84, 86, 87/47, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101/67, 102, 103, 104/2, 105, 107, 108, 109, 110, 111А, 111, 112, 113. 114, 115/20, 117/25, 118, 119, 120, 121, 125, 127, 129, 131, 133; улица Оренбургская, дома: 42/7, 44/8, 46А/39, 46, 48, 50/19, 53/10, 55, 57, 59, 61, 63, 65/21; улица Пятигорская, дома: 4, 6, 6/1, 12, 13/24, 14/21, 17, 18А, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 42; улица Рудзутака, дома: 2, 4, 6, 7А, 7/2, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 16, 17/30, 19, 20/28, 21, 22, 26, 28, 34, 36; улица Таллинская, дома: 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25/34, 27, 29, 33; улица Украинская, дома: 9, 11, 13, 23, 23/25, 25, 29, 31, 33/54, 37, 39/48; улица Уразбаевой, дома: 17/10, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28. 30, 31, 31/38, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41/75, 42, 43А, 45, 47; улица Чекалина, дома: 30/32, 32, 34, 36, 38/85, 42, 45, 46, 51, 53, 54. 55, 56, 62, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 75, 77/57; улица Шарипова Сабыра, дома: 29, 33/29, 35, 37, 39А, 39, 41, 45, 49, 51, 55/31, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79/38, 85, 89, 91/44, 93/49, 95, 97, 99/46, 101/49, 102/51, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/82, 110/84, 111/55, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/58, 120/60, 121/67, 122/69, 123, 124, 125, 126А, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136/70, 137/85, 138/87, 138/87 корпус 1, 139А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145А, 145, 146, 147А, 148, 149/49, 150, 151, 152, 154А, 154, 155А, 156А, 156, 158, 159, 160А, 160, 161, 162, 163, 164А, 164Б, 164, 165, 166, 167А, 167, 170, 172, 174, 176.
Избирательный участок № 405

Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 99 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қасым Аманжолов көшесі: 16, 17/66, 18, 19, 21, 22/96, 23, 24, 26, 27/98, 28, 29, 31, 32/152, 33, 34, 35/129, 38/147, 39, 41, 42А, 42, 43, 44Б, 44, 45, 47, 48А, 49А/148А, 50А, 50Б, 50, 52, 52/3, 53А, 53, 67А, 67, 69, 73 үйлер; Ахмедсафин көшесі: 45, 47/35, 50А, 50/30, 52 үйлер; Блюхер көшесі: 3, 5, 7, 10, 11А, 12, 13, 15, 18/20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/43 үйлер; Брянская көшесі: 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23 үйлер; Верненская көшесі: 44, 46, 48, 50/99, 54, 56, 57/54, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 74, 76/69, 77А, 79, 81, 83, 89, 91, 93/73 үйлер; Владивостокская көшесі: 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29Б, 29В, 29, 30, 31, 32, 34, 36/25 үйлер; Говоров көшесі: 37, 39, 45, 53, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63/49, 68, 70, 78, 80, 86, 88, 90/47 үйлер; Иманбаева көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19/37 үйлер; Истомин көшесі: 4, 6, 8/16, 10А, 12, 14, 16/18, 18/23, 20, 22, 24/54, 26, 28, 30, 34А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52/42, 56, 58, 60, 62А, 62, 64/14, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102А, 102, 104, 106, 108 үйлер; Карбышев көшесі: 1А, 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10/18, 11/25, 12А, 12, 14, 16А, 16, 22, 23/8, 24, 27, 28, 29, 30/53 үйлер; Кәрімбаев көшесі: 26А, 26, 28, 43, 45, 51, 53А, 53, 55/68, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79 үйлер; 2-ші Кәрімбаев көшесі: 19, 21 үйлер; Кентау көшесі: 1/106, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/157, 22/155 үйлер; Иштван Қоңыр көшесі: 25, 27, 33, 35/17, 36, 37, 38, 39, 40/16, 41, 42/19, 43/18, 44, 46, 48/20, 50, 50/25, 52, 56, 58, 58/60, 59, 60, 61/30, 62, 63/23, 63/1, 64, 65А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/32, 73/34, 74/25, 75А, 76А, 76, 77А, 78, 79А, 79/38, 80, 81/41, 82, 83А, 83, 84/36, 85, 86/43, 87/74, 88, 89/49, 90А, 90, 91, 92/40, 93, 94, 96, 97А/57, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 104/76, 105, 106/51, 107, 108, 109, 110, 111, 112. 113/60, 114, 115/75, 116/52, 117А, 117, 118/61, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/28, 130, 131, 132, 133, 134/62, 136/77, 137/10, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154/37, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162/12, 163, 164А, 164/1, 164/13, 165А, 165, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180А, 180Б, 180, 182, 184А, 184, 186, 188, 190, 192, 200 үйлер; Луговая көшесі: 19/1, 21/2, 22, 22/19, 23/33, 24, 25/38, 26/36, 27, 28, 30А, 30, 32, 34 үйлер; Морозов көшесі: 20, 22, 24, 25, 27, 28/65, 29А, 29, 32, 33/46, 34, 35, 36, 37, 39, 43/94, 44, 45, 47А, 47, 53, 55, 57, 59/41, 59 үйлер; Одесская көшесі: 9, 11А, 11, 13А, 14А, 15, 17, 18А, 20А, 22, 23А, 23, 24, 25/14, 26, 28/12, 29А, 29, 30/13, 32/1, 35, 37, 42, 44А, 44 үйлер; Өнеге көшесі: 10/8, 12, 12/11, 14, 15/9, 16, 17, 19, 21, 23А, 23/8, 24, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 34, 35/16, 36/26, 39, 40, 41, 42, 43, 44/30, 45/18, 47/15, 48, 49, 50, 51. 52А, 52, 52/66, 53, 54/43, 55/22, 56/66, 57/29, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/40, 67/31, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74. 76, 77/64, 78, 79/41, 80/52, 81, 82/69, 83, 84, 86, 87/47, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101/67, 102, 103, 104/2, 105, 107, 108, 109, 110, 111А, 111, 112, 113. 114, 115/20, 117/25, 118, 119, 120, 121, 125, 127, 129, 131, 133 үйлер; Оренбургская көшесі: 42/7, 44/8, 46А/39, 46, 48, 50/19, 53/10, 55, 57, 59, 61, 63, 65/21 үйлер; Пятигорская көшесі: 4, 6, 6/1, 12, 13/24, 14/21, 17, 18А, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 42 үйлер; Рудзутак көшесі: 2, 4, 6, 7А, 7/2, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 16, 17/30, 19, 20/28, 21, 22, 26, 28, 34, 36 үйлер; Таллинская көшесі: 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25/34, 27, 29, 33 үйлер; Украинская көшесі: 9, 11, 13, 23, 23/25, 25, 29, 31, 33/54, 37, 39/48 үйлер; Оразбаева көшесі: 17/10, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28. 30, 31, 31/38, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41/75, 42, 43А, 45, 47 үйлер; Чекалин көшесі: 30/32, 32, 34, 36, 38/85, 42, 45, 46, 51, 53, 54. 55, 56, 62, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 75, 77/57 үйлер; Сабыр Шәріпов көшесі: 29, 33/29, 35, 37, 39А, 39, 41, 45, 49, 51, 55/31, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79/38, 85, 89, 91/44, 93/49, 95, 97, 99/46, 101/49, 102/51, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/82, 110/84, 111/55, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/58, 120/60, 121/67, 122/69, 123, 124, 125, 126А, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136/70, 137/85, 138/87, 138/87 корпус 1, 139А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145А, 145, 146, 147А, 148, 149/49, 150, 151, 152, 154А, 154, 155А, 156А, 156, 158, 159, 160А, 160, 161, 162, 163, 164А, 164Б, 164, 165, 166, 167А, 167, 170, 172, 174, 176 үйлер.
№ 405 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Погодина, 41, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 100" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ахундова, дома: 1/23, 3, 5, 6, 7, 8/22, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/40, 22/19, 24, 25, 26, 27, 28/10, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37А, 37, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50/15, 51, 52/2; улица Бестужева, дома: 4, 6, 8, 10, 16А, 16, 18, 20/34, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 54; улица Булгын, дома: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22; улица Гурилева, дома: 1/42, 2/40, 3, 4, 5, 6, 7/41, 8, 9/40, 10/39, 11, 12/38, 13А, 13 корпус 1, 13, 14, 15, 16, 17/51, 18, 19, 20/49, 21, 22/58, 23, 24, 25, 26, 27/53, 28/51, 29/56, 31, 32, 33, 34А, 34, 35А, 35/83, 36/81, 37/60, 38/58, 39, 41, 42А, 43, 45/55; улица Желмая, дома: 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7/71, 7А, 7, 8/76, 10, 12, 13, 15, 16/80, 17/111, 19, 20А, 20, 21, 22/81, 23, 25; улица Кабилова, дома: 1/32, 2/30, 3, 4, 5А, 6А, 6, 7, 8/29, 9/31, 11А, 11/30, 12, 13, 14, 15, 16/39, 17/41, 18/50, 20, 22, 23, 25, 26/46, 27, 28, 29/45, 30, 31/48, 32, 33, 34/73 корпус 1, 34/73, 35, 37А, 37/81, 39/52, 40, 41, 43, 45; улица Каратальская, дома: 1А, 3, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 14, 20А, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 53, 53/1, 54, 56, 57/20, 59/21, 61/10, 62А, 62, 68, 70, 72/12; улица Лисаковская, дома: 1/4, 2, 4, 5А, 5, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17; улица Погодина, дома: 11/22, 13, 15, 17/23, 21, 23, 25/33, 27/42, 29, 31/39, 35, 36, 37, 38, 39/65, 42/20, 44, 46, 48/31, 50/40, 52А, 52, 54, 56/35, 60, 62, 64, 66, 68/70, 70/63, 72, 72/46, 76, 78, 80А, 80Б, 80; улица Полетаева, дома: 14/12, 16, 18, 19/14, 21, 23, 24, 25/11, 26, 27/10, 28, 28/21, 29, 30/32, 31, 32, 33/23, 34, 35/34, 36/27, 37, 38/26, 39, 40, 41, 42, 43/29, 44, 45/28, 46/53, 47, 48/38, 49, 50, 51/55, 52, 54, 56/41, 57; улица Речка Казачка, дома: 2А, 2, 4, 6, 8, 10, 10/89; улица Сазановская, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9/91, 10, 11/18, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 23/9, 24, 25А, 25/10, 26А, 26, 27А, 27 корпус 1, 27, 29, 30 корпус 1, 30, 32, 33, 33/35, 34, 36/16, 38. 40А, 40, 40/7, 42/8, 46А, 46, 48, 50, 52/33; улица Сарбайская, дома: 1/52, 2/50, 4, 6, 7, 8, 10/49, 11, 12/48, 13/49, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22/64, 23/66, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/57, 31/59, 32/62, 33/64, 33/64 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/93, 41/95, 42/66, 45, 46, 47, 47/65, 48, 50, 52/63; улица Сырдарьинская, дома: 1/9, 2/11, 3, 4, 5, 6, 12/56, 13А, 15, 20, 21, 22, 23, 24 корпус 1, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 38/58, 41, 42, 43/24, 44, 47, 49, 50, 52, 54/30, 55, 58, 60, 61, 62А, 63, 66, 68, 69, 74; улица Сырымбет, дома: 4, 6А, 6, 7, 8, 12А, 12, 14, 15, 16А, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37; улица Таирова, дома: 1/2, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15, 19А, 19, 23/2, 25А, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45А, 45, 53А, 53Б, 53, 55, 59, 61, 65, 67/1, 69/2, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 125; улица Татибекова, дома: 6, 12/40, 14, 16, 17/2, 18А, 18Б, 18, 19, 21, 22А, 22, 23/1, 24, 25, 26, 28, 29/26, 30А, 30, 31, 35/19, 36, 37/18, 38/2, 39, 41, 42, 43, 45/45, 47/32, 48/24, 49, 50, 51, 52 корпус 2, 52, 53/31, 58, 60, 62; улица Титова, дома: 33, 37, 39, 49/47, 51, 53, 57, 59, 61, 67, 69, 71, 77, 79, 85, 87, 89А; улица Уштобинская, дома: 1/127, 3, 5, 7, 9, 11А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/18, 23/18 корпус 1, 27/19, 29, 31, 34А, 34, 36, 37, 39, 40/53, 40/93, 41, 43/64, 44А, 44, 47, 49, 51, 54, 56, 57А, 57, 59, 61, 62, 64, 67, 68/43, 69, 70, 72, 77, 78, 79А, 79, 84, 85, 86А, 86, 87, 89, 91, 97, 101, 103/30, 107, 109/14, 115, 117; улица Чаплина, дома: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 11, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/65, 21А, 21, 22/70, 23, 24, 25, 26, 27/72, 28, 29А, 29, 29/2, 31, 32/74, 33, 34, 35/76, 36, 37, 38, 39, 40/73, 41, 43/75.
Избирательный участок № 406

Орталығы: Алматы қаласы, Погодин көшесі, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 100 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ахундов көшесі: 1/23, 3, 5, 6, 7, 8/22, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/40, 22/19, 24, 25, 26, 27, 28/10, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37А, 37, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50/15, 51, 52/2 үйлер; Бестужев көшесі: 4, 6, 8, 10, 16А, 16, 18, 20/34, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 54 үйлер; Бұлғын көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22 үйлер; Гурилев көшесі: 1/42, 2/40, 3, 4, 5, 6, 7/41, 8, 9/40, 10/39, 11, 12/38, 13А, 13 корпус 1, 13, 14, 15, 16, 17/51, 18, 19, 20/49, 21, 22/58, 23, 24, 25, 26, 27/53, 28/51, 29/56, 31, 32, 33, 34А, 34, 35А, 35/83, 36/81, 37/60, 38/58, 39, 41, 42А, 43, 45/55 үйлер; Желмая көшесі: 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7/71, 7А, 7, 8/76, 10, 12, 13, 15, 16/80, 17/111, 19, 20А, 20, 21, 22/81, 23, 25 үйлер; Қабылов көшесі: 1/32, 2/30, 3, 4, 5А, 6А, 6, 7, 8/29, 9/31, 11А, 11/30, 12, 13, 14, 15, 16/39, 17/41, 18/50, 20, 22, 23, 25, 26/46, 27, 28, 29/45, 30, 31/48, 32, 33, 34/73 корпус 1, 34/73, 35, 37А, 37/81, 39/52, 40, 41, 43, 45 үйлер; Қаратал көшесі: 1А, 3, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 14, 20А, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 53, 53/1, 54, 56, 57/20, 59/21, 61/10, 62А, 62, 68, 70, 72/12 үйлер; Лисаковская көшесі: 1/4, 2, 4, 5А, 5, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17 үйлер; Погодин көшесі: 11/22, 13, 15, 17/23, 21, 23, 25/33, 27/42, 29, 31/39, 35, 36, 37, 38, 39/65, 42/20, 44, 46, 48/31, 50/40, 52А, 52, 54, 56/35, 60, 62, 64, 66, 68/70, 70/63, 72, 72/46, 76, 78, 80А, 80Б, 80 үйлер; Полетаев көшесі: 14/12, 16, 18, 19/14, 21, 23, 24, 25/11, 26, 27/10, 28, 28/21, 29, 30/32, 31, 32, 33/23, 34, 35/34, 36/27, 37, 38/26, 39, 40, 41, 42, 43/29, 44, 45/28, 46/53, 47, 48/38, 49, 50, 51/55, 52, 54, 56/41, 57 үйлер; Речка Казачка көшесі: 2А, 2, 4, 6, 8, 10, 10/89 үйлер; Сазановская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9/91, 10, 11/18, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 23/9, 24, 25А, 25/10, 26А, 26, 27А, 27 корпус 1, 27, 29, 30 корпус 1, 30, 32, 33, 33/35, 34, 36/16, 38. 40А, 40, 40/7, 42/8, 46А, 46, 48, 50, 52/33 үйлер; Сарыбай көшесі: 1/52, 2/50, 4, 6, 7, 8, 10/49, 11, 12/48, 13/49, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22/64, 23/66, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/57, 31/59, 32/62, 33/64, 33/64 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/93, 41/95, 42/66, 45, 46, 47, 47/65, 48, 50, 52/63 үйлер; Сырдария көшесі: 1/9, 2/11, 3, 4, 5, 6, 12/56, 13А, 15, 20, 21, 22, 23, 24 корпус 1, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 38/58, 41, 42, 43/24, 44, 47, 49, 50, 52, 54/30, 55, 58, 60, 61, 62А, 63, 66, 68, 69, 74 үйлер; Сырымбет көшесі: 4, 6А, 6, 7, 8, 12А, 12, 14, 15, 16А, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; Таиров көшесі: 1/2, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15, 19А, 19, 23/2, 25А, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45А, 45, 53А, 53Б, 53, 55, 59, 61, 65, 67/1, 69/2, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 125 үйлер; Тәтібеков көшесі: 6, 12/40, 14, 16, 17/2, 18А, 18Б, 18, 19, 21, 22А, 22, 23/1, 24, 25, 26, 28, 29/26, 30А, 30, 31, 35/19, 36, 37/18, 38/2, 39, 41, 42, 43, 45/45, 47/32, 48/24, 49, 50, 51, 52 корпус 2, 52, 53/31, 58, 60, 62 үйлер; Титов көшесі: 33, 37, 39, 49/47, 51, 53, 57, 59, 61, 67, 69, 71, 77, 79, 85, 87, 89А үйлер; Үштөбе көшесі: 1/127, 3, 5, 7, 9, 11А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/18, 23/18 корпус 1, 27/19, 29, 31, 34А, 34, 36, 37, 39, 40/53, 40/93, 41, 43/64, 44А, 44, 47, 49, 51, 54, 56, 57А, 57, 59, 61, 62, 64, 67, 68/43, 69, 70, 72, 77, 78, 79А, 79, 84, 85, 86А, 86, 87, 89, 91, 97, 101, 103/30, 107, 109/14, 115, 117 үйлер; Чаплин көшесі: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 11, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/65, 21А, 21, 22/70, 23, 24, 25, 26, 27/72, 28, 29А, 29, 29/2, 31, 32/74, 33, 34, 35/76, 36, 37, 38, 39, 40/73, 41, 43/75 үйлер.
№ 406 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Иштван Коныра, 53, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 99" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Атбасарская, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21/72, 22, 23/73, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41; улица Аяз би микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; улица Блюхера, дома: 32, 33, 34, 35, 36, 37/33, 38, 40, 53; улица Бригадная, дома: 1Г, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/70, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 41А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57А, 57, 58/1, 66; улица Демченко, дома: 1/62, 2/60, 3, 4, 5, 6, 7, 8/45, 9, 10/56, 11, 12, 13, 14, 15/47, 16, 17/58, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23/1, 25/2, 27/47, 28/36, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/51, 39/53, 40/52, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 50, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83А, 84, 86, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 93/115, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118А, 118Б, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 128/1, 130, 132А, 132, 134, 136А, 138, 140, 142, 144, 148, 152; переулок Иманбаевой, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 18, 22, 24, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45/26, 46А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74А, 74, 75, 76; улица Карашаш микрорайон Думан, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 корпус 1, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Карбышева, дома: 33/56, 34, 35, 36, 37, 38-40/45, 39, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52А, 54/41, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63А, 63Б, 63, 64, 65, 66, 67А, 67, 68, 69, 70, 71; улица Каримбаева, дома: 1А, 1Б, 1Д, 1, 1/77, 3, 5, 7, 9А, 9, 11, 13, 15, 17, 19А/64, 19, 21, 23, 25/27, 27, 29/64, 31/65, 31/65 корпус 1, 33А, 35, 37, 39А, 39/58, 47А, 51А; улица Морозова, дома: 50, 52А, 52, 54/77; улица Поповича, дома: 21, 30, 33, 34А, 35, 36, 37, 40, 42, 44/19, 45, 46/1/20, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 59, 60, 61А, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73 корпус 1, 73, 75, 76, 79, 81А, 81, 82, 83, 84А, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/109, 101, 105А, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 123/111; улица Рудзутака, дома: 29, 31, 33, 35/63, 39, 41, 42, 43, 44А, 44, 49, 50, 51А, 52, 54, 58А, 58, 60/60, 62/28, 66, 68; улица Саврасова, дома: 17, 18; улица Уразбаевой, дома: 48, 50, 53, 55, 56, 58, 61А, 63; улица Халиуллина, дома: 119, 121, 123, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165; улица Целиноградская, дома: 23/32, 25/39, 26/41, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47/41, 48, 49, 50/43, 51, 52 корпус 1, 52, 53/26, 54, 56/28, 57, 58/31, 59, 60, 61/46, 62, 64, 65, 67, 68/37, 69А, 69, 70, 71/52, 72, 73/57, 74/54, 75, 76/59, 78, 80, 82, 84/56; улица Шарипова Сабыра, дома: 26, 28/26, 30, 32, 34, 36, 38, 42/31, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68/20, 70/21, 72А, 72, 74. 76, 78/40, 80, 82, 84, 86, 88, 90/46, 92/51, 94, 96, 98, 100/48; улица Шахтинская, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18. 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28А, 28Б, 28, 29, 30, 30/167, 32А, 32, 34, 36, 38, 40.
Избирательный участок № 407

Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 99 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Атбасар көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21/72, 22, 23/73, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер; Думан шағынауданы Аяз би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер; Блюхер көшесі: 32, 33, 34, 35, 36, 37/33, 38, 40, 53 үйлер; Бригадная көшесі: 1Г, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/70, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 41А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57А, 57, 58/1, 66 үйлер; Демченко көшесі: 1/62, 2/60, 3, 4, 5, 6, 7, 8/45, 9, 10/56, 11, 12, 13, 14, 15/47, 16, 17/58, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23/1, 25/2, 27/47, 28/36, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/51, 39/53, 40/52, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 50, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83А, 84, 86, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 93/115, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118А, 118Б, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 128/1, 130, 132А, 132, 134, 136А, 138, 140, 142, 144, 148, 152 үйлер; Иманбаева тұйық көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 18, 22, 24, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45/26, 46А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74А, 74, 75, 76 үйлер; Думан шағынауданы Қарашаш көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 корпус 1, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер; Карбышев көшесі: 33/56, 34, 35, 36, 37, 38-40/45, 39, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52А, 54/41, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63А, 63Б, 63, 64, 65, 66, 67А, 67, 68, 69, 70, 71 үйлер; Кәрімбаев көшесі: 1А, 1Б, 1Д, 1, 1/77, 3, 5, 7, 9А, 9, 11, 13, 15, 17, 19А/64, 19, 21, 23, 25/27, 27, 29/64, 31/65, 31/65 корпус 1, 33А, 35, 37, 39А, 39/58, 47А, 51А үйлер; Морозов көшесі: 50, 52А, 52, 54/77 үйлер; Попович көшесі: 21, 30, 33, 34А, 35, 36, 37, 40, 42, 44/19, 45, 46/1/20, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 59, 60, 61А, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73 корпус 1, 73, 75, 76, 79, 81А, 81, 82, 83, 84А, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/109, 101, 105А, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 123/111 үйлер; Рудзутак көшесі: 29, 31, 33, 35/63, 39, 41, 42, 43, 44А, 44, 49, 50, 51А, 52, 54, 58А, 58, 60/60, 62/28, 66, 68 үйлер; Саврасов көшесі: 17, 18 үйлер; Оразбаева көшесі: 48, 50, 53, 55, 56, 58, 61А, 63 үйлер; Халиуллин көшесі: 119, 121, 123, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165 үйлер; Целиноградская көшесі: 23/32, 25/39, 26/41, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47/41, 48, 49, 50/43, 51, 52 корпус 1, 52, 53/26, 54, 56/28, 57, 58/31, 59, 60, 61/46, 62, 64, 65, 67, 68/37, 69А, 69, 70, 71/52, 72, 73/57, 74/54, 75, 76/59, 78, 80, 82, 84/56 үйлер; Сабыр Шәріпов көшесі: 26, 28/26, 30, 32, 34, 36, 38, 42/31, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68/20, 70/21, 72А, 72, 74. 76, 78/40, 80, 82, 84, 86, 88, 90/46, 92/51, 94, 96, 98, 100/48 үйлер; Шахтинская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18. 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28А, 28Б, 28, 29, 30, 30/167, 32А, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер.
№ 407 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица ул. Погодина, 41, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 100" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Беимбетова, дома: 3, 5А, 5, 11, 13, 15, 17, 33, 41, 43, 49, 51, 53, 55/86, 59, 61, 67А, 67, 69; улица Гурилева, дома: 44А, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 55/61, 57, 57/48, 58, 59, 61, 63, 64А, 64, 65/25, 66, 67/1, 67/32, 69, 71, 72А, 72, 73, 74, 75/59, 75/58, 76/33, 77/54, 78, 79, 80, 81, 82, 83/35, 84, 87, 89А, 89, 91, 93/57; улица Желмая, дома: 26, 28, 29А, 30/81, 31, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37/85, 38/43, 39/76, 40/56, 41, 42, 43, 44, 45 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49/45, 51/58, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59, 61/85; улица Кабилова, дома: 42/58, 44, 46А, 46, 49/60, 50, 51, 53А, 53, 57/57, 58/42, 60, 61, 62, 63, 64, 65/15, 66, 66/27, 68/24 корпус 1, 68/24, 69, 70, 71, 72, 73, 74/45, 77, 79, 81, 83/29, 85/26, 87, 89, 91/47; улица Клубная, дома: 1/49, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19, 21, 22/67, 23/60, 24, 26, 27, 28А, 28, 29А, 30/62, 33, 34/36, 35, 36, 37А, 38, 44, 46, 47, 48, 49, 60; улица Лисаковская, дома: 20/16, 22, 23, 24. 25, 25/27, 26А, 26, 27 корпус 1, 27, 27/19, 28/11, 29А, 29/13, 30/20, 31/22, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 41/15, 42/12, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 54, 55, 56, 58, 59/6, 60, 61, 62, 63, 64, 67/2, 68А, 69, 70А, 71, 72А, 72, 73, 73/1; переулок Лисаковский, дома: 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 16, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29А, 48; улица Менделеева, дома: 1, 2, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7А, 7, 8/2, 9, 10, 11, 13/40, 14, 16, 17, 18А, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 35, 36, 37, 39, 42, 43А, 43, 50, 51, 51/25, 52, 53, 54, 55/48, 60, 62, 63, 64, 65, 66/54, 67, 68-70/53, 72, 73, 74/32, 75, 78, 80, 82, 84/32, 87, 89, 91, 93/28, 95; улица Погодина, дома: 45/52, 47, 49, 51/49, 55, 57/57, 59, 61/17, 63/20, 65, 67, 69А, 69/39, 88/47, 94, 96; улица Полетаева, дома: 60, 61, 62, 63А, 63/41, 64, 66; улица Речка Казачка, дома: 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58А, 58, 62, 64, 68; улица Сазановская, дома: 65, 66/32, 67, 68, 69, 70, 71, 72/23, 72/23 корпус 1, 73, 74/20, 75/25, 76, 77/18, 78, 79, 80, 81, 83, 84/9, 85/9, 86/10, 88, 89, 90, 92, 94, 96А, 96/23, 100, 102, 104, 106, 108/7, 112, 114, 116/7; улица Сарбайская, дома: 49/78, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/71, 61/58, 62/69, 63, 64/56, 65, 66, 67/31, 68, 69/42, 70, 71, 72/29, 73, 73/1, 74/40, 75, 76, 77, 78, 79/67, 80/65, 82/58, 82/1, 83, 84, 85, 86, 86/41, 87/43, 90, 91А, 91, 92, 93, 94/63, 95/65; улица Таирова, дома: 129/2, 131, 139, 147, 149, 151, 153А, 153, 155А, 155, 157, 159, 165, 167, 169/1, 179, 181, 183, 187А; улица Татибекова, дома: 55/44, 57, 59/33, 65, 68, 70, 72А, 72, 72/29, 74, 74/42, 76, 77/21, 78, 80/31, 82/30, 84, 88, 90, 92А, 92, 96/24, 98, 102/15, 104/18, 106, 108 корпус 1, 108, 110, 112/19; улица Титова, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9, 10, 12, 14-16, 15, 17, 18, 19, 24, 25 корпус 1, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 40, 46, 48, 50/58, 50/58 корпус 1, 54, 56, 62А, 62, 68, 72, 74, 80 корпус 1, 80, 82, 84, 88/45, 90, 96; улица Уштобинская, дома: 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 14, 18/21, 20, 22/54, 24/35, 26, 28, 30/66, 30/66 корпус 1; улица Халиуллина, дома: 2, 2/30, 3, 4/66, 5/28, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15/66, 15/2, 16/98, 17/57, 19, 20, 21, 22, 27, 29А, 29, 31, 36/53, 39, 40, 43, 44/75, 45, 46, 47А, 48, 50, 52/70, 53, 55А, 55, 56А, 56, 60/81, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64/70, 69, 71, 79, 81/83; улица Чаплина, дома: 42/86, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51/79, 52/77, 55, 56, 57, 58, 59/41, 61/52, 62А, 62/50, 63, 64, 65, 67, 68/73, 72/1, 74, 76, 78/49, 80/56, 82, 84, 86, 88, 90/69; улица Щучинская, дома: 1/65, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 10/1, 10/100, 11, 12/87, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 30, 31, 32, 36/85, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46/88, 47, 48/89, 50А, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 408

Орталығы: Алматы қаласы, Погодин көшесі, 41, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 100 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бейімбет көшесі: 3, 5А, 5, 11, 13, 15, 17, 33, 41, 43, 49, 51, 53, 55/86, 59, 61, 67А, 67, 69 үйлер; Гурилев көшесі: 44А, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 55/61, 57, 57/48, 58, 59, 61, 63, 64А, 64, 65/25, 66, 67/1, 67/32, 69, 71, 72А, 72, 73, 74, 75/59, 75/58, 76/33, 77/54, 78, 79, 80, 81, 82, 83/35, 84, 87, 89А, 89, 91, 93/57 үйлер; Желмая көшесі: 26, 28, 29А, 30/81, 31, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37/85, 38/43, 39/76, 40/56, 41, 42, 43, 44, 45 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49/45, 51/58, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59, 61/85 үйлер; Қабылов көшесі: 42/58, 44, 46А, 46, 49/60, 50, 51, 53А, 53, 57/57, 58/42, 60, 61, 62, 63, 64, 65/15, 66, 66/27, 68/24 корпус 1, 68/24, 69, 70, 71, 72, 73, 74/45, 77, 79, 81, 83/29, 85/26, 87, 89, 91/47 үйлер; Клубная көшесі: 1/49, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19, 21, 22/67, 23/60, 24, 26, 27, 28А, 28, 29А, 30/62, 33, 34/36, 35, 36, 37А, 38, 44, 46, 47, 48, 49, 60 үйлер; Лисаковская көшесі: 20/16, 22, 23, 24. 25, 25/27, 26А, 26, 27 корпус 1, 27, 27/19, 28/11, 29А, 29/13, 30/20, 31/22, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 41/15, 42/12, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 54, 55, 56, 58, 59/6, 60, 61, 62, 63, 64, 67/2, 68А, 69, 70А, 71, 72А, 72, 73, 73/1 үйлер; Лисаковский тұйық көшесі: 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 16, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29А, 48 үйлер; Менделеев көшесі: 1, 2, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7А, 7, 8/2, 9, 10, 11, 13/40, 14, 16, 17, 18А, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 35, 36, 37, 39, 42, 43А, 43, 50, 51, 51/25, 52, 53, 54, 55/48, 60, 62, 63, 64, 65, 66/54, 67, 68-70/53, 72, 73, 74/32, 75, 78, 80, 82, 84/32, 87, 89, 91, 93/28, 95 үйлер; Погодин көшесі: 45/52, 47, 49, 51/49, 55, 57/57, 59, 61/17, 63/20, 65, 67, 69А, 69/39, 88/47, 94, 96 үйлер; Полетаев көшесі: 60, 61, 62, 63А, 63/41, 64, 66 үйлер; Речка Казачка көшесі: 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58А, 58, 62, 64, 68 үйлер; Сазановская көшесі: 65, 66/32, 67, 68, 69, 70, 71, 72/23, 72/23 корпус 1, 73, 74/20, 75/25, 76, 77/18, 78, 79, 80, 81, 83, 84/9, 85/9, 86/10, 88, 89, 90, 92, 94, 96А, 96/23, 100, 102, 104, 106, 108/7, 112, 114, 116/7 үйлер; Сарыбай көшесі: 49/78, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/71, 61/58, 62/69, 63, 64/56, 65, 66, 67/31, 68, 69/42, 70, 71, 72/29, 73, 73/1, 74/40, 75, 76, 77, 78, 79/67, 80/65, 82/58, 82/1, 83, 84, 85, 86, 86/41, 87/43, 90, 91А, 91, 92, 93, 94/63, 95/65 үйлер; Таиров көшесі: 129/2, 131, 139, 147, 149, 151, 153А, 153, 155А, 155, 157, 159, 165, 167, 169/1, 179, 181, 183, 187А үйлер; Тәтібеков көшесі: 55/44, 57, 59/33, 65, 68, 70, 72А, 72, 72/29, 74, 74/42, 76, 77/21, 78, 80/31, 82/30, 84, 88, 90, 92А, 92, 96/24, 98, 102/15, 104/18, 106, 108 корпус 1, 108, 110, 112/19 үйлер; Титов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9, 10, 12, 14-16, 15, 17, 18, 19, 24, 25 корпус 1, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 40, 46, 48, 50/58, 50/58 корпус 1, 54, 56, 62А, 62, 68, 72, 74, 80 корпус 1, 80, 82, 84, 88/45, 90, 96 үйлер; Үштөбе көшесі: 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 14, 18/21, 20, 22/54, 24/35, 26, 28, 30/66, 30/66 корпус 1 үйлер; Халиуллин көшесі: 2, 2/30, 3, 4/66, 5/28, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15/66, 15/2, 16/98, 17/57, 19, 20, 21, 22, 27, 29А, 29, 31, 36/53, 39, 40, 43, 44/75, 45, 46, 47А, 48, 50, 52/70, 53, 55А, 55, 56А, 56, 60/81, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64/70, 69, 71, 79, 81/83 үйлер; Чаплин көшесі: 42/86, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51/79, 52/77, 55, 56, 57, 58, 59/41, 61/52, 62А, 62/50, 63, 64, 65, 67, 68/73, 72/1, 74, 76, 78/49, 80/56, 82, 84, 86, 88, 90/69 үйлер; Щучинская көшесі: 1/65, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 10/1, 10/100, 11, 12/87, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 30, 31, 32, 36/85, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46/88, 47, 48/89, 50А, 50, 52, 54 үйлер.
№ 408 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Татибекова, 89, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 98" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица 4, 8/10, 10, 16, 18А, 18, 20, 22/114, 26А, 26, 30, 32, 34, 36, 44/1, 46/76, 50, 52, 58, 60, 66, 68, 70; улица Блока, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 18/11, 24, 25/ 9, 26, 28А, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46А, 46, 47, 48А, 49, 50А, 50; улица Гурилева, дома: 88/54, 90, 92, 94, 95/56, 96, 97, 98/33, 99, 100/30, 101, 102, 103, 104, 105/35, 106/7, 107/32, 109, 110А, 110, 111, 113, 115, 117, 119/9, 121А, 121/6, 123А, 123, 125, 125/1, 127, 129А, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, 139, 143, 145, 147, 149В, 149Г, 149, 151; улица Кабилова, дома: 78, 80, 82, 84, 86/27, 88/20, 90, 92, 93/48, 94, 95, 96А, 96/17, 97, 98, 99, 100А, 100, 101, 102А, 102, 103/22, 104А, 104, 105, 106А, 106Б, 106, 107, 108А, 109, 111, 113, 115, 117А, 117, 119, 121, 123, 125; улица Лисаковская, дома: 74, 75/2, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85/1, 87/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123А, 123Б, 123В, 123, 129, 131, 133А, 133, 135А, 135, 137, 139А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 157, 160, 161А, 161, 163А, 163, 165, 169, 172, 174А, 201, 207, 217А, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231; улица Погодина, дома: 71/40, 75/21, 100/38, 102, 104, 106/19; улица Полетаева, дома: 75/30, 75, 77 корпус 1, 77, 79, 81/17, 86, 86/28, 88, 90, 92, 92/15; улица Сазановская, дома: 93/14, 95, 97, 99, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113,А, 113, 115, 117, 118/12, 119, 120, 121, 122А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/9, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 корпус 1, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163, 164, 165А, 165,166А, 166, 167А, 167, 168, 169А, 169, 170А, 170, 171, 172А, 172Б, 172В, 172, 173, 174А, 174, 175, 176Б, 176В, 176, 177, 178, 179 корпус 1, 179, 180А, 180Б, 180Г, 180, 181, 82А, 182Б, 182В, 182, 183, 184А, 184Б, 184, 186А, 186, 188, 190, 192, 194; улица Сарбайская, дома: 96/62, 97/64, 98А, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 102/1, 103А, 103, 104/43, 105/45, 107/42, 109/1, 110, 111А, 111, 112, 113, 114, 115/17, 116, 118/15, 119, 120/14, 121, 122, 123, 125, 127, 129; улица Таирова, дома: 185, 187, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215А, 217, 221,223, 227, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 253А, 253Б, 253; улица Татибекова, дома: 79/24, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103А, 103Б, 103, 105, 107А, 107, 109, 111, 113, 116, 118, 120А, 120Б, 122А, 122, 124, 126, 128, 130, 132А, 134А, 134, 136А, 136, 138, 140, 142 корпус 1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 192/2,; улица Текемет, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23А, 23Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43А, 43Б, 43, 44, 45, 47, 49; улица Темиртауская, дома: 3, 5, 8, 11, 13, 16/117, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28А, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43А, 43; улица Халиуллина, дома: 68А, 68Б, 68; улица Чаплина, дома: 73, 75, 77, 79, 81А, 81, 83, 85/28, 87, 89, 91, 93А, 93, 95А, 95, 97, 99, 100/72, 101А, 101, 102А, 102, 104А, 104, 10651, 108/52, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/27, 128/26, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152А, 152Б, 152, 154, 156А, 156Б, 156, 158А, 158; улица Экибастузская, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/23, 10/16, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 409
Центр: город Алматы, улица Демченко, 83Б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 410

Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 98 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бейімбет көшесі: 4, 8/10, 10, 16, 18А, 18, 20, 22/114, 26А, 26, 30, 32, 34, 36, 44/1, 46/76, 50, 52, 58, 60, 66, 68, 70 үйлер; Блок көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 18/11, 24, 25/ 9, 26, 28А, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46А, 46, 47, 48А, 49, 50А, 50 үйлер; Гурилев көшесі: 88/54, 90, 92, 94, 95/56, 96, 97, 98/33, 99, 100/30, 101, 102, 103, 104, 105/35, 106/7, 107/32, 109, 110А, 110, 111, 113, 115, 117, 119/9, 121А, 121/6, 123А, 123, 125, 125/1, 127, 129А, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, 139, 143, 145, 147, 149В, 149Г, 149, 151 үйлер; Қабылов көшесі: 78, 80, 82, 84, 86/27, 88/20, 90, 92, 93/48, 94, 95, 96А, 96/17, 97, 98, 99, 100А, 100, 101, 102А, 102, 103/22, 104А, 104, 105, 106А, 106Б, 106, 107, 108А, 109, 111, 113, 115, 117А, 117, 119, 121, 123, 125 үйлер; Лисаковская көшесі: 74, 75/2, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85/1, 87/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123А, 123Б, 123В, 123, 129, 131, 133А, 133, 135А, 135, 137, 139А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 157, 160, 161А, 161, 163А, 163, 165, 169, 172, 174А, 201, 207, 217А, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231 үйлер; Погодин көшесі: 71/40, 75/21, 100/38, 102, 104, 106/19 үйлер; Полетаев көшесі: 75/30, 75, 77 корпус 1, 77, 79, 81/17, 86, 86/28, 88, 90, 92, 92/15 үйлер; Сазановская көшесі: 93/14, 95, 97, 99, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113,А, 113, 115, 117, 118/12, 119, 120, 121, 122А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/9, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 корпус 1, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163, 164, 165А, 165,166А, 166, 167А, 167, 168, 169А, 169, 170А, 170, 171, 172А, 172Б, 172В, 172, 173, 174А, 174, 175, 176Б, 176В, 176, 177, 178, 179 корпус 1, 179, 180А, 180Б, 180Г, 180, 181, 82А, 182Б, 182В, 182, 183, 184А, 184Б, 184, 186А, 186, 188, 190, 192, 194 үйлер; Сарыбай көшесі: 96/62, 97/64, 98А, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 102/1, 103А, 103, 104/43, 105/45, 107/42, 109/1, 110, 111А, 111, 112, 113, 114, 115/17, 116, 118/15, 119, 120/14, 121, 122, 123, 125, 127, 129 үйлер; Таиров көшесі: 185, 187, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215А, 217, 221,223, 227, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 253А, 253Б, 253 үйлер; Тәтібеков көшесі: 79/24, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103А, 103Б, 103, 105, 107А, 107, 109, 111, 113, 116, 118, 120А, 120Б, 122А, 122, 124, 126, 128, 130, 132А, 134А, 134, 136А, 136, 138, 140, 142 корпус 1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 192/2, үйлер; Текемет көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23А, 23Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43А, 43Б, 43, 44, 45, 47, 49 үйлер; Теміртау көшесі: 3, 5, 8, 11, 13, 16/117, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28А, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43А, 43 үйлер; Халиуллин көшесі: 68А, 68Б, 68 үйлер; Чаплин көшесі: 73, 75, 77, 79, 81А, 81, 83, 85/28, 87, 89, 91, 93А, 93, 95А, 95, 97, 99, 100/72, 101А, 101, 102А, 102, 104А, 104, 10651, 108/52, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/27, 128/26, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152А, 152Б, 152, 154, 156А, 156Б, 156, 158А, 158 үйлер; Екібастұз көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/23, 10/16, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83Б, "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 410 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Жангельдина, 28, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 2".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 412
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 172" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алатау микроайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/34, 22, 24А, 24, 26А, 26; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Аныракай микрорайон Думан, дома: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17/52, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/18; улица Арыс микрорайон Думан, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 20/32; улица Аяз би микрорайон Думан, дома: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94А; улица Бишкек микрорайон Думан, дома: 12/36, 12/1, 20, 23/33, 26А, 26/25, 30А, 36/28, 38; улица Бригадная, дома: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 корпус 1, 54, 54/1, 56, 58, 59, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 94; улица Бурабай микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Говорова, дома: 79, 81, 83 корпус 1, 83, 85, 94, 96, 98, 100А, 100, 102, 106А, 106, 108, 110, 112, 114; улица Есил микрорайон Думан, дома: 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42/3, 43, 45, 47, 47/1, 47/2; улица Жиренше микрорайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 корпус 1, 45, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75А, 75, 77, 81, 83, 87, 89А, 89, 95; улица Казыгурт микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 20/13, 21/11, 22, 22/19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/22; улица Карашаш микрорайон Думан, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92/89, 109; улица Каримбаева, дома: 2, 4, 6А, 6, 8, 10, 12,14, 16, 18А, 20, 22А, 22Б, 22, 24А, 24, 30Б, 30В, 30, 32А, 32; улица Каримбаева 2-ая, дома: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16А, 16, 18/34; улица Кереку микрорайон Думан, дома: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/5; улица Кызылжар микрорайон Думан, дома: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/15, 16, 18, 19, 20, 22/19, 25, 26, 28, 30, 32, 3333/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64; микрорайон Думан, дома:130, 152, 196, 390, 489, 559; улица Морозова, дома:65, 67, 69А, 69, 71, 75, 77, 79, 81; улица Сарыарка микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,17/3, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/14, 28/16; улица Тарбагатай микрорайон Думан, дома: 1А, 1, 2А, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 14/7, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица Хантенгри микрорайон Думан, дома: 38/18, 40/17, 48/15, 50/60, 52/16, 53/20, 54/16, 55, 56/15, 57 корпус 1, 57, 58/14, 59, 60, 60/13, 61, 62/10, 63, 64, 65, 66, 67,69, 71, 73/17, 75/16, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/36.
Избирательный участок № 413

Орталығы: Алматы қаласы, Жангелдин көшесі, 28, "№ 2 қалалық перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан шағынауданы Алатау көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/34, 22, 24А, 24, 26А, 26 үйлер; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер; Думан шағынауданы Аңырақай көшесі: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17/52, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/18 үйлер; Думан шағынауданы Арыс көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 20/32 үйлер; Думан шағынауданы Аяз би көшесі: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94А үйлер; Думан шағынауданы Бішкек көшесі: 12/36, 12/1, 20, 23/33, 26А, 26/25, 30А, 36/28, 38 үйлер; Бригадная көшесі: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 корпус 1, 54, 54/1, 56, 58, 59, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 94 үйлер; Думан шағынауданы Бурабай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер; Говоров көшесі: 79, 81, 83 корпус 1, 83, 85, 94, 96, 98, 100А, 100, 102, 106А, 106, 108, 110, 112, 114 үйлер; Думан шағынауданы Есіл көшесі: 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42/3, 43, 45, 47, 47/1, 47/2 үйлер; Думан шағынауданы Жиренше көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 корпус 1, 45, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75А, 75, 77, 81, 83, 87, 89А, 89, 95 үйлер; Думан шағынауданы Қазығұрт көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 20/13, 21/11, 22, 22/19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/22 үйлер; Думан шағынауданы Қарашаш көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92/89, 109 үйлер; Кәрімбаев көшесі: 2, 4, 6А, 6, 8, 10, 12,14, 16, 18А, 20, 22А, 22Б, 22, 24А, 24, 30Б, 30В, 30, 32А, 32 үйлер; Кәрімбаев-2 көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер; Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16А, 16, 18/34 үйлер; Думан шағынауданы Кереку көшесі: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/5 үйлер; Думан шағынауданы Қызылжар көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/15, 16, 18, 19, 20, 22/19, 25, 26, 28, 30, 32, 3333/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64 үйлер; Думан шағынауданы: 130, 152, 196, 390, 489, 559 үйлер; Морозов көшесі:65, 67, 69А, 69, 71, 75, 77, 79, 81 үйлер; Думан шағынауданы Сарыарқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,17/3, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/14, 28/16 үйлер; Думан шағынауданы Тарбағатай көшесі: 1А, 1, 2А, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 14/7, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлер; Думан шағынауданы Хан тәңірі көшесі: 38/18, 40/17, 48/15, 50/60, 52/16, 53/20, 54/16, 55, 56/15, 57 корпус 1, 57, 58/14, 59, 60, 60/13, 61, 62/10, 63, 64, 65, 66, 67,69, 71, 73/17, 75/16, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлер; Думан шағынауданы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/36 үйлер.
№ 413 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица З. Шашкина, 32А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 112" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Аль-Фараби, дома: 64, 98, 100, 108А, 110А, 110Б, 110В, 110Е, 110, 110/19; улица Шашкина, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 30А, 30/108, 32Б, 32, 34А, 34, 36А, 36, 38А, 38Б, 38, 40.
Избирательный участок № 414
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М. Жукова, 140, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №77" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Азербаева, дома: 1, 3, 4, 5/1, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40 корпус 1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65/1, 70, 73/45, 75/184, 76, 77, 78, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 102/83, 102/83 корпус 1, 103; улица Аркалыкская микрорайон Горный Гигант, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 26 корпус 1, 26; улица Ахмедьярова, дома: 3, 5, 7, 9, 11/34, 11, 13, 15, 19/29, 25, 27А, 29, 37, 37, 41, 43, 45, 47 блок 2, 47 блок 3, 49, 51, 51-53, 55, 57, 59, 63, 65/73, 67/44, 69А, 69, 71, 73, 73/1, 75, 77, 165/30; улица Баранского микрорайон Горный Гигант, дома: 4, 7А, 7 ,10, 12, 13, 14, 15, 16/24, 19, 20, 24, 26, 28, 30, 32/6; дачный кооператив Индивидуальное, дома 5; проспект Достык, дома: 125А, 131, 137, 155А, 300/25, 300/27, 300/31, 300/38, 300/4, 300/40, 300/44, 300/54, 300/55, 300/56, 300/57, 326; улица Жамакаева, дома: 139, 141, 143/72, 147/19, 149/14, 151, 153, 155А, 157А, 157Б, 159А, 161А, 161, 163Б, 163Г, 163, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182/74, 186, 187, 188, 190А, 190, 191, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 216/21, 218, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 247, 248, 250А, 350, 272, 272/1, 274, 276, 278; улица Иванилова, дома: 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10Б, 10, 11, 12А, 13, 15, 17, 18В, 18, 20А, 20Б, 20В, 20, 22А, 20, 23, 24А, 24Б, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35А, 36, 37, 39, 40, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46В, 46, 47, 48А, 48Г, 48Д, 48, 49А, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54А, 54Б, 54, 57, 58, 59, 62Б, 62, 63Г, 63Е, 63Ж, 63, 64А, 64Б, 64, 66, 68, 72, 74, 75, 78, 82; улица Игишева микрорайон Горный Гигант, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 63, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 7, 72, 73, 75, 76А, 76Б, 76, 78А, 82; улица Искендерова микрорайон Горный Гигант, дома: 31, 33, 35А, 37/56; улица Манаева, дома: 128/27, 132, 136; улица Нурлыбаева, дома: ¼, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15А, 15 корпус 1, 15, 17, 23, 25А, 25, 27, 29, 31; улица Сызганова микрорайон Горный гигант, дома: 46, 48, 50 корпус 1, 50, 54А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 корпус1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80А, 81, 82, 84А, 84, 85/105, 86А, 86Б, 86, 87, 89, 91, 93, 95/30, 96, 97, 99А, 101Б, 101В, 101, 105, 106, 107А, 107, 109, 110, 111; улица Тайманова, дома: 105/1, 109, 111, 115/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 153А, 153Б, 153, 153/1, 153/3, 155/2, 157/1, 157/2, 163, 167А, 167, 169, 171, 175, 214, 216А, 216Б, 216, 218, 220А, 220Б, 220, 222Б, 222Г, 222К, 222М, 222Н, 222П, 222, 222/1, 222/14, 222/4, 222/7, 222/8, 224А, 224Г, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 226А, 226.
Избирательный участок № 415
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М.Жукова, 140, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 77" управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, З. Шашкин көшесі, 32А, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 112 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 64, 98, 100, 108А, 110А, 110Б, 110В, 110Е, 110, 110/19 үйлер; Шашкин көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 30А, 30/108, 32Б, 32, 34А, 34, 36А, 36, 38А, 38Б, 38, 40 үйлер.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, М. Жуков көшесі, 140, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 77 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әзірбаев көшесі: 1, 3, 4, 5/1, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40 корпус 1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65/1, 70, 73/45, 75/184, 76, 77, 78, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 102/83, 102/83 корпус 1, 103 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Арқалық көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 26 корпус 1, 26 үйлер; Ахмедияров көшесі: 3, 5, 7, 9, 11/34, 11, 13, 15, 19/29, 25, 27А, 29, 37, 37, 41, 43, 45, 47 блок 2, 47 блок 3, 49, 51, 51-53, 55, 57, 59, 63, 65/73, 67/44, 69А, 69, 71, 73, 73/1, 75, 77, 165/30 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Баранский көшесі: 4, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16/24, 19, 20, 24, 26, 28, 30, 32/6 үйлер; Индивидуальное саяжай кооперативі: 5 үй; Достық даңғылы: 125А, 131, 137, 155А, 300/25, 300/27, 300/31, 300/38, 300/4, 300/40, 300/44, 300/54, 300/55, 300/56, 300/57, 326 үйлер; Жамақаев көшесі: 139, 141, 143/72, 147/19, 149/14, 151, 153, 155А, 157А, 157Б, 159А, 161А, 161, 163Б, 163Г, 163, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182/74, 186, 187, 188, 190А, 190, 191, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 216/21, 218, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 247, 248, 250А, 350, 272, 272/1, 274, 276, 278 үйлер; Иванилов көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10Б, 10, 11, 12А, 13, 15, 17, 18В, 18, 20А, 20Б, 20В, 20, 22А, 20, 23, 24А, 24Б, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35А, 36, 37, 39, 40, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46В, 46, 47, 48А, 48Г, 48Д, 48, 49А, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54А, 54Б, 54, 57, 58, 59, 62Б, 62, 63Г, 63Е, 63Ж, 63, 64А, 64Б, 64, 66, 68, 72, 74, 75, 78, 82 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Игишев көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 63, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 7, 72, 73, 75, 76А, 76Б, 76, 78А, 82 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Искендеров көшесі: 31, 33, 35А, 37/56 үйлер; Манаев көшесі: 128/27, 132, 136 үйлер; Нұрлыбаев көшесі: 1/ 4, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15А, 15 корпус 1, 15, 17, 23, 25А, 25, 27, 29, 31 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Сызғанов көшесі: 46, 48, 50 корпус 1, 50, 54А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 корпус1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80А, 81, 82, 84А, 84, 85/105, 86А, 86Б, 86, 87, 89, 91, 93, 95/30, 96, 97, 99А, 101Б, 101В, 101, 105, 106, 107А, 107, 109, 110, 111 үйлер; Тайманов көшесі: 105/1, 109, 111, 115/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 153А, 153Б, 153, 153/1, 153/3, 155/2, 157/1, 157/2, 163, 167А, 167, 169, 171, 175, 214, 216А, 216Б, 216, 218, 220А, 220Б, 220, 222Б, 222Г, 222К, 222М, 222Н, 222П, 222, 222/1, 222/14, 222/4, 222/7, 222/8, 224А, 224Г, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 226А, 226 үйлер.
№ 415 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, М. Жуков көшесі, 140, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 77 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Алдар Косе, дома: 56, 58, 59, 60 корпус 1, 60,63, 66, 67, 69, 71, 73; улица Ахмедьярова, дома: 2/103, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 32/126, 34, 36А, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52/120, 54/117, 58-60/71, 60, 62/40, 64, 66, 68Б, 70, 72, 74; улица Джаркентская, дома: 1/81, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25/147; улица Жамакаева, дома: 5, 6, 10, 12, 16, 22А, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38/54, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 63, 64, 62, 68, 72, 74, 76, 78, 80/46, 82/47, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 100, 103/46, 105/45, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134/48, 135/38, 136/47, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164; улица Жукова микрорайон Горный гигант, дома: 3, 7, 11, 14, 21, 41, 43, 59, 71, 81, 82, 87, 89, 90/31, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110А, 110, 111, 112А, 112, 113/1, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 126/19, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133/18, 134, 135/17, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 157, 159, 163, 165/30; улица Затаевича микрорайон Горный Гигант, дома: 1/22, 2А, 3, 4/43, 5, 6/130, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 35/100, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58/84, 59, 61/86, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 67В, 67, 67/47, 69, 71,74, 74/1, 8, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90; улица Искендерова микрорайон Горный Гигант, дома; 1, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27/16, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 46/13, 50, 56; улица Карибжанова, дома: 2, 3, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40 ,42, 43/56, 44, 45/61, 46/54, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83/60, 85/63, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116; улица Манаева, дома: 3, 6, 8, 11, 12, 32, 46, 55, 57, 59, 61, 72/38, 72/1, 73/36, 74/1, 76/39, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 95, 96, 97, 98/36, 99, 102, 103, 104, 105, 106 корпус 1, 107, 108А, 108, 109, 111, 112, 114, 115/33, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124; улица Сызганова микрорайон Горный Гигант, дома: 1, 2, 3, 5А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/62, 17А, 17Б, 17, 18, 19А, 19Б, 21/60, 23А, 24, 27А, 34А, 34, 38А, 38Б, 38В, 38Е, 38Ж, 38И, 38, 38/1, 38/2,38/4, 41, 43, 45/66, 49, 51, 53, 55, 57Б, 57, 59, 61, 63, 65; улица Тайманова, дома: 57, 65А, 65, 67, 69, 71, 73, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 120/74, 122, 124А, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150А, 150, 150/1, 156 корпус 1, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 180, 198, 200, 202, 204, 206, 210А, 212А, 212; улица Хаджи- Мукана, дома: 72, 88; улица Шашкина, дома: 32А, 38Е, 38/2, 50, 52; улица Шукшина микрорайон Горный Гигант, дома: 7, 14, 20/90, 22, 23, 24, 25, 26А, 26/91, 30, 32, 33, 34, 37, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 55, 58, 59/48, 63, 64, 65/23, 66, 67, 71А, 71, 73, 75, 77А, 79, 85, 87; улица 8 Гвардейской дивизии микрорайон Горный Гигант, дома: 2/42, 4, 12, 22, 48, 62, 66, 80-82, 86, 88, 92/21, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 128, 133, 135А, 135, 137, 139,
Избирательный участок № 416

Сайлау учаскесінің шекаралары: Алдар Көсе көшесі: 56, 58, 59, 60 корпус 1, 60,63, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер; Ахмедияров көшесі: 2/103, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 32/126, 34, 36А, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52/120, 54/117, 58-60/71, 60, 62/40, 64, 66, 68Б, 70, 72, 74 үйлер; Жаркент көшесі: 1/81, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25/147 үйлер; Жамақаев көшесі: 5, 6, 10, 12, 16, 22А, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38/54, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 63, 64, 62, 68, 72, 74, 76, 78, 80/46, 82/47, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 100, 103/46, 105/45, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134/48, 135/38, 136/47, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Жуков көшесі: 3, 7, 11, 14, 21, 41, 43, 59, 71, 81, 82, 87, 89, 90/31, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110А, 110, 111, 112А, 112, 113/1, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 126/19, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133/18, 134, 135/17, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 157, 159, 163, 165/30 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Затаевич көшесі: 1/22, 2А, 3, 4/43, 5, 6/130, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 35/100, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58/84, 59, 61/86, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 67В, 67, 67/47, 69, 71,74, 74/1, 8, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Искендеров көшесі үйлер; 1, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27/16, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 46/13, 50, 56 үйлер; Кәрібжанов көшесі: 2, 3, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40 ,42, 43/56, 44, 45/61, 46/54, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83/60, 85/63, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 үйлер; Манаев көшесі: 3, 6, 8, 11, 12, 32, 46, 55, 57, 59, 61, 72/38, 72/1, 73/36, 74/1, 76/39, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 95, 96, 97, 98/36, 99, 102, 103, 104, 105, 106 корпус 1, 107, 108А, 108, 109, 111, 112, 114, 115/33, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Сызғанов көшесі: 1, 2, 3, 5А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/62, 17А, 17Б, 17, 18, 19А, 19Б, 21/60, 23А, 24, 27А, 34А, 34, 38А, 38Б, 38В, 38Е, 38Ж, 38И, 38, 38/1, 38/2,38/4, 41, 43, 45/66, 49, 51, 53, 55, 57Б, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер; Тайманов көшесі: 57, 65А, 65, 67, 69, 71, 73, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 120/74, 122, 124А, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150А, 150, 150/1, 156 корпус 1, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 180, 198, 200, 202, 204, 206, 210А, 212А, 212 үйлер; Қажымұқан көшесі 72, 88 үйлер; Шашкин көшесі: 32А, 38Е, 38/2, 50, 52 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Шукшин көшесі: 7, 14, 20/90, 22, 23, 24, 25, 26А, 26/91, 30, 32, 33, 34, 37, 48, 49, 50А, 51, 52, 53, 55, 58, 59/48, 63, 64, 65/23, 66, 67, 71А, 71, 73, 75, 77А, 79, 85, 87 үйлер; Таулы қырат шағынауданы 8-ші Гвардиялық дивизиясы көшесі: 2/42, 4, 12, 22, 48, 62, 66, 80-82, 86, 88, 92/21, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 128, 133, 135А, 135, 137, 139.
№ 416 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 168 имени Касыл Катыкбаевой" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: переулок Азербаева, дома:6; улица Актангер микрорайон Көктөбе, дома:1, 2А, 2б, 2, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20А, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 43, 138/1; улица Апорт, дома: 61А, 61Б, 61В, 61; улица Розы Баглановой микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 7, 8А, 9, 11, 12А, 13, 13, 14, 15, 16Б, 17, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-50, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59Б, 59, 60, 61А, 61/2, 63А, 63 корпус 1, 63, 65, 66, 67А, 67Б, 67, 68Б, 68, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81А, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 94/1, 96А, 96, 98, 100, 102, 106А, 106Б, 106, 107, 109, 110, 11, 112, 113А, 113, 114А, 114, 115, 116А, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119А, 119, 120А, 121А, 121, 124, 126, 128, 130А, 130Б, 130, 132А, 132, 134А, 134, 136А, 136; улица Бигельдинова Талгата микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1В, 1, 2, 3Б, 3, 4А, 4, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 19Б, 19В, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 100, 102, 110, 112, 114А, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 144; улица Диваева, дома: 39; улица Камар Сулу микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43А, 43, 43/1, 44, 45А, 45, 46, 47А, 47Б, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 62Б, 62, 62/1, 63, 64А, 65, 67, 69, 70; улица Космодемьянская 1-ая микрорайон Көктөбе, дома: 2, 3, 60; улица Космодемьянская 2-ая микрорайон Көктөбе, дома: 2, 20Б, 22, 50/11, 79, 85/10; улица Нурмагамбетова микрорайон Көктөбе, дома: 1Б, 1, 1/12, 1/14, 1/20, 1/21А, 1/21, 1/22, 1/23, 1/30, 133/, 1/34А, 1/34, 1/38, 1/4, 1/40, 1/44, 1/46, 1/47, 1/50, 1/51, 1/55, 1/56, 1/57, 1/59, 1/60, 1/62, 1/70, 1/72, 1/77, 1/80, 2, 2/11, 2/13Б, 2/13В, 2/19Б, 2/2, 2/20, 2/24, 2/25, 2/4, 2/6, 2/7, 2/9, 3, 5, 6, 7, 9, 11А, 11/1, 12А, 12Б, 12, 13А корпус 1, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 51А, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 73/1, 78, 79, 87, 100, 103, 104, 106, 109, 110, 114/1, 114/2, 116, 119, 122А, 122, 123, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 140 корпус 1, 140 корпус 10, 140 корпус 2, 140 корпус 3, 140 корпус 4, 140 корпус 6, 140 корпус 7, 140 корпус 8, 140, 156, 162, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196А, 202, 204, 206, 218, 222, 234, 236, 240, 242, 244, 244/1, 258, 260, 262, 264, 284, 288, 290, 292, 294, 306, 314, 320, 322, 324, 328, 330, 332, 338, 346, 350, 352, 354, 358, 360, 362, 364, 376, 378, 380, 382 корпус 1, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 428, 432, 434, 436, 116, 448, 450; улица Орманова, дома:107/1, 10/11, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6А, 107/61, 107/7, 107/77; садоводческое товарищество Кок Тобе, дома: 131; садоводческое товарищество Кок Тобе-1, дома: 11, 13, 14, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 48, 50, 55, 57, 59, 73, 74, 76, 87, 88, 100, 104, 103, 120, 123, 131, 133, 135, 138, 139, 141, 142; улица Яблочная, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16.
Избирательный участок № 417
Центр: город Алматы, микрорайон Таусамал, улица Кербулакская, 6Г, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр фтизиопульмонологии "Каменское Плато".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 418

Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының "Қасыл Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әзірбаев көшесі: 6 үй; Көктөбе шағынауданы Ақтангер көшесі:1, 2А, 2б, 2, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20А, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 43, 138/1 үйлер; Апорт көшесі: 61А, 61Б, 61В, 61 үйлер; Көктөбе шағынауданы Роза Бағланова көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 7, 8А, 9, 11, 12А, 13, 13, 14, 15, 16Б, 17, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-50, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59Б, 59, 60, 61А, 61/2, 63А, 63 корпус 1, 63, 65, 66, 67А, 67Б, 67, 68Б, 68, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81А, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 94/1, 96А, 96, 98, 100, 102, 106А, 106Б, 106, 107, 109, 110, 11, 112, 113А, 113, 114А, 114, 115, 116А, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119А, 119, 120А, 121А, 121, 124, 126, 128, 130А, 130Б, 130, 132А, 132, 134А, 134, 136А, 136 үйлер; Көктөбе шағынауданы Талғат Бигелдинов көшесі: 1А, 1В, 1, 2, 3Б, 3, 4А, 4, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 19Б, 19В, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 100, 102, 110, 112, 114А, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 144 үйлер; Диваев көшесі: 39 үйлер; Көктөбе шағынауданы Қамар Сұлу көшесі: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43А, 43, 43/1, 44, 45А, 45, 46, 47А, 47Б, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 62Б, 62, 62/1, 63, 64А, 65, 67, 69, 70 үйлер; Көктөбе шағынауданы 1-ші Космодемьянская көшесі: 2, 3, 60 үйлер; Көктөбе шағынауданы 2-ші Космодемьянская көшесі: 2, 20Б, 22, 50/11, 79, 85/10 үйлер; Көктөбе шағынауданы Нұрмағамбетов көшесі: 1Б, 1, 1/12, 1/14, 1/20, 1/21А, 1/21, 1/22, 1/23, 1/30, 133/, 1/34А, 1/34, 1/38, 1/4, 1/40, 1/44, 1/46, 1/47, 1/50, 1/51, 1/55, 1/56, 1/57, 1/59, 1/60, 1/62, 1/70, 1/72, 1/77, 1/80, 2, 2/11, 2/13Б, 2/13В, 2/19Б, 2/2, 2/20, 2/24, 2/25, 2/4, 2/6, 2/7, 2/9, 3, 5, 6, 7, 9, 11А, 11/1, 12А, 12Б, 12, 13А корпус 1, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 51А, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 73/1, 78, 79, 87, 100, 103, 104, 106, 109, 110, 114/1, 114/2, 116, 119, 122А, 122, 123, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 140 корпус 1, 140 корпус 10, 140 корпус 2, 140 корпус 3, 140 корпус 4, 140 корпус 6, 140 корпус 7, 140 корпус 8, 140, 156, 162, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196А, 202, 204, 206, 218, 222, 234, 236, 240, 242, 244, 244/1, 258, 260, 262, 264, 284, 288, 290, 292, 294, 306, 314, 320, 322, 324, 328, 330, 332, 338, 346, 350, 352, 354, 358, 360, 362, 364, 376, 378, 380, 382 корпус 1, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 428, 432, 434, 436, 116, 448, 450 үйлер; Орманов көшесі:107/1, 10/11, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6А, 107/61, 107/7, 107/77 үйлер; Кок Тобе бағбандық серіктестігі: 131 үй; Кок Тобе-1 бағбандық серіктестігі: 11, 13, 14, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 48, 50, 55, 57, 59, 73, 74, 76, 87, 88, 100, 104, 103, 120, 123, 131, 133, 135, 138, 139, 141, 142 үйлер; Яблочная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16 үйлер.
№ 417 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таусамалы шағынауданы, Кербұлақ көшесі, 6Г, "Каменское Плато" фтизиопульмонология оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 418 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жетбаева микрорайон Алатау, дома: 11Б, 21, 23, 24Б, 24, 25, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 26Е, 26, 26/3, 27, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/2, 44, 45/1, 45/22, 46; улица Ибрагимова микрорайон Алатау, дома: 16, 18, 18/1, 20, 43А, 43/3, 50; улица Кимешек микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 39; садоводческое общество Алма, дома: 20; садоводческое товарищество Алма, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 31, 33, 39, 41, 43Б, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 58, 60, 71, 72, 76, 77, 81, 85А, 85, 86, 89, 90, 94, 96, 97, 100, 102, 103, 105, 107, 116, 117, 119, 123, 126, 138, 139, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 152А, 152, 153, 156, 157, 159, 160, 179, 182, 185, 186, 188, 191, 198, 200, 201, 205, 214, 219, 220, 221, 223, 239, 243, 244, 247, 251, 255, 256, 257, 261, 264, 265, 267, 268, 270, 273, 274, 275, 281, 286, 287, 288А, 288, 290, 294, 297, 300, 304, 308, 312, 313, 315, 319, 320, 322, 323, 328, 329, 335, 337, 344, 345, 346, 347, 348, 363, 370, 371, 374, 383, 384, 392, 409, 417, 422, 428, 431, 432; Улица Тектилик микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 33.
Избирательный участок № 419
Центр: город Алматы, улица Татибекова, 89, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 98" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Буровая, дома: 2, 10, 10/1, 10/2; улица Гурилева, дома 112; тракт Кульджинский, дома: 30/8, 48, 51, 51/1, 56/2, 56/3, 56/8, 56/9, 75, 86, 89, 99, 100/22, 113, 117, 166, 198А; микрорайон Атырау, дома: 1, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11 корпус 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62Б, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 78, 80, 81, 82, 83, 84В, 84, 85, 89/1, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96/1, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 111/1, 112, 114, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 126, 127, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158 корпус 1, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 197, 199, 200, 201, 201, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 215, 217, 218, 219, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237; садоводческое товарищество Жетысу, дома: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 78, 80, 81, 82, 86, 87, 90, 91, 93; улица Халиуллина, дома: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99/86, 100/10, 103, 104/2, 104/4, 168 корпус 1, 168 корпус 2, 168 корпус 3, 168 корпус 4, 168 корпус 5, 168 корпус 6, 168 корпус 7, 168 корпус 8, 172 корпус 1, 172 корпус 10, 172 корпус 11, 172 корпус 12, 172 корпус 13, 172 корпус 2, 172 корпус 3, 172 корпус 4, 172 корпус 5, 172 корпус 6, 172 корпус 7, 172 корпус 8, 172 корпус 9, 194/10, 194/14, 194/6, 196/1 корпус1, 196/1 корпус 2, 196/1 корпус 3, 196/1 корпус 4, 196/1, 198/5, 200, 202, 202/2, 202/4, 202/5, 204, 204/1, 204/11, 204/12, 204/3, 204/4, 206А, 206/13, 206/15, 206/16, 206/17, 206/18, 206/2, 206/3, 206/4, 208, 208/1, 208/10, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 208/9, 210, 210/11, 210/13, 210/14, 210/16, 210/17, 210/18, 210/21, 210/24, 210/25, 210/27, 210/28, 210/30, 210/6, 210/7, 210/8, 210/9, 212, 212/1, 212/14, 212/15, 212/18, 212/19, 212/2, 212/21, 212/23, 212/25, 212/27, 212/28, 212/5.
Избирательный участок № 420

Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Жетбаев көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау шағынауданы Жетбаев көшесі: 11Б, 21, 23, 24Б, 24, 25, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 26Е, 26, 26/3, 27, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/2, 44, 45/1, 45/22, 46 үйлер; Алатау шағынауданы Ибрагимов көшесі: 16, 18, 18/1, 20, 43А, 43/3, 50 үйлер; Алатау шағынауданы Кимешек көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 39 үйлер; Алма бау-бақша қоғамы: 20 үй; Алма бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 31, 33, 39, 41, 43Б, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 58, 60, 71, 72, 76, 77, 81, 85А, 85, 86, 89, 90, 94, 96, 97, 100, 102, 103, 105, 107, 116, 117, 119, 123, 126, 138, 139, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 152А, 152, 153, 156, 157, 159, 160, 179, 182, 185, 186, 188, 191, 198, 200, 201, 205, 214, 219, 220, 221, 223, 239, 243, 244, 247, 251, 255, 256, 257, 261, 264, 265, 267, 268, 270, 273, 274, 275, 281, 286, 287, 288А, 288, 290, 294, 297, 300, 304, 308, 312, 313, 315, 319, 320, 322, 323, 328, 329, 335, 337, 344, 345, 346, 347, 348, 363, 370, 371, 374, 383, 384, 392, 409, 417, 422, 428, 431, 432 үйлер; Алатау шағынауданы Тектілік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 33 үйлер.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 98 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Буровая көшесі: 2, 10, 10/1, 10/2 үйлер; Гурилев көшесі 112 үйлер; Құлжа күре жолы: 30/8, 48, 51, 51/1, 56/2, 56/3, 56/8, 56/9, 75, 86, 89, 99, 100/22, 113, 117, 166, 198А үйлер; Атырау шағынауданы: 1, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11 корпус 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62Б, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 78, 80, 81, 82, 83, 84В, 84, 85, 89/1, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96/1, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 111/1, 112, 114, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 126, 127, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158 корпус 1, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 197, 199, 200, 201, 201, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 215, 217, 218, 219, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 үйлер; Жетісу бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 78, 80, 81, 82, 86, 87, 90, 91, 93 үйлер; Халиуллин көшесі: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99/86, 100/10, 103, 104/2, 104/4, 168 корпус 1, 168 корпус 2, 168 корпус 3, 168 корпус 4, 168 корпус 5, 168 корпус 6, 168 корпус 7, 168 корпус 8, 172 корпус 1, 172 корпус 10, 172 корпус 11, 172 корпус 12, 172 корпус 13, 172 корпус 2, 172 корпус 3, 172 корпус 4, 172 корпус 5, 172 корпус 6, 172 корпус 7, 172 корпус 8, 172 корпус 9, 194/10, 194/14, 194/6, 196/1 корпус1, 196/1 корпус 2, 196/1 корпус 3, 196/1 корпус 4, 196/1, 198/5, 200, 202, 202/2, 202/4, 202/5, 204, 204/1, 204/11, 204/12, 204/3, 204/4, 206А, 206/13, 206/15, 206/16, 206/17, 206/18, 206/2, 206/3, 206/4, 208, 208/1, 208/10, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 208/9, 210, 210/11, 210/13, 210/14, 210/16, 210/17, 210/18, 210/21, 210/24, 210/25, 210/27, 210/28, 210/30, 210/6, 210/7, 210/8, 210/9, 212, 212/1, 212/14, 212/15, 212/18, 212/19, 212/2, 212/21, 212/23, 212/25, 212/27, 212/28, 212/5 үйлер.
№ 420 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 172" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абжаппарова микрорайон Дума-1, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Акжайык микрорайон Думан, дома: 12, 13/40, 17/42, 20/32, 30, 32/31, 33/21, 35, 37, 38, 39/9, 40, 47; улица Акмешит микрорайон Думан, 11/58, 13/49, 14/47, 15А, 15А/51, 15, 17/52, 19/53, 20/50, 21А, 23/47, 27, 29, 30, 32/40, 33, 34/41, 35, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 41/1, 41/10, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43А, 43, 43/1, 43/10, 43/13, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/8, 43/9, 44А, 44, 45, 45/1, 45 корпус 1, 45/5, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 58, 58/1, 59, 61, 63, 64, 66, 72, 74, 77, 78; улица Алакол микрорайон Думан, дома:1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 18, 20, 22; улица Алатау микрорайон Думан, дома: 23/33, 25, 27, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 36/44, 37, 38/33, 39, 40, 42, 43/37, 45, 47, 48, 49, 51, 51/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62А, 62, 63, 64, 66, 68; улица Алатау 2 микрорайон Думан, дома:34/41; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Аныракай микрорайон Думан, дома: 31/17, 32/19, 33,34Б, 34, 36, 37, 38, 39/16, 40/18, 41/15, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/18, 52А, 53, 54, 55, 57, 58, 60,61; улица Арыс микрорайон Думан, дома: 17, 19, 21, 22/31, 23, 24, 26 корпус 1, 26, 27/25, 29, 30/30, 31, 32/29, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43/1, 44, 46, 50; улица Бердибаева микрорайон Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Бишкек микрорайон Думан, дома: 25/27, 29/15, 35/30, 37, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 43, 45; улица Бурабай микрорайон Думан, дома:24, 30/2, 30/3, 38, 40/1, 40/1 корпус 1, 46, 52Б, 52/1, 52/10, 52/2, 52/3, 52/4А, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 54А, 54, 54/1, 54/10, 54/2, 54/3, 54/6, 56, 56/3, 56/4, 56/6, 56/7, 56/8, 58, 58/1, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 79, 81, 83, 85, 87, 89А, 91, 93, 95, 97, 99; улица Жасыбай микрорайон Думан-1, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24А, 24, 24/2, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 32; улица Казыгурт микрорайон Думан, дома: 32/23, 33/21, 34, 35, 36, 38, 40/22, 41/20, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50/24, 51/22, 52/21, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома:76А; улица Келес микрорайон Думан-1, дома: 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8Б, 8, 9А, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; улица Кобда микрорайона Думан-1, дома:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 корпус 1, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30 корпус 1, 30, 33А, 33, 35, 68; улица Лиманова микрорайон Думан-1, 1/50, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16; микрорайон Думан, дома:21, 59, 119Б, 121Б; улица Нура микрорайон Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 31; улица Сарыарка микрорайон Думан, дома: 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37/14, 38/14, 39/11, 41, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60; улица Тарбагатай микрорайон Думан, дома:28, 29, 31, 33, 34, 35/26, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46/25, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56; улица Улытау микрорайон Дума-1, дома: 1, 3, 4, 5 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 корпус 1, 13А, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20; улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 60/5, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 87, 88.
Избирательный участок № 499

Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан-1 шағынауданы Абжаппаров көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер; Думан шағынауданы Ақжайық көшесі: 12, 13/40, 17/42, 20/32, 30, 32/31, 33/21, 35, 37, 38, 39/9, 40, 47 үйлер; Думан шағынауданы Ақмешіт көшесі: 11/58, 13/49, 14/47, 15А, 15А/51, 15, 17/52, 19/53, 20/50, 21А, 23/47, 27, 29, 30, 32/40, 33, 34/41, 35, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 41/1, 41/10, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43А, 43, 43/1, 43/10, 43/13, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/8, 43/9, 44А, 44, 45, 45/1, 45 корпус 1, 45/5, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 58, 58/1, 59, 61, 63, 64, 66, 72, 74, 77, 78 үйлер; Думан шағынауданы Алакөл көшесі:1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 18, 20, 22 үйлер; Думан шағынауданы Алатау көшесі: 23/33, 25, 27, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 36/44, 37, 38/33, 39, 40, 42, 43/37, 45, 47, 48, 49, 51, 51/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62А, 62, 63, 64, 66, 68 үйлер; Думан шағынауданы Алатау 2 көшесі: 34/41 үй; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер; Думан шағынауданы Аңырақай көшесі: 31/17, 32/19, 33,34Б, 34, 36, 37, 38, 39/16, 40/18, 41/15, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/18, 52А, 53, 54, 55, 57, 58, 60,61 үйлер; Думан шағынауданы Арыс көшесі: 17, 19, 21, 22/31, 23, 24, 26 корпус 1, 26, 27/25, 29, 30/30, 31, 32/29, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43/1, 44, 46, 50 үйлер; Думан-1 шағынауданы Бердібаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлер; Думан шағынауданы Бішкек көшесі: 25/27, 29/15, 35/30, 37, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 43, 45 үйлер; Думан шағынауданы Бурабай көшесі:24, 30/2, 30/3, 38, 40/1, 40/1 корпус 1, 46, 52Б, 52/1, 52/10, 52/2, 52/3, 52/4А, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 54А, 54, 54/1, 54/10, 54/2, 54/3, 54/6, 56, 56/3, 56/4, 56/6, 56/7, 56/8, 58, 58/1, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 79, 81, 83, 85, 87, 89А, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер; Думан-1 шағынауданы Жасыбай көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24А, 24, 24/2, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 32 үйлер; Думан шағынауданы Қазығұрт көшесі: 32/23, 33/21, 34, 35, 36, 38, 40/22, 41/20, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50/24, 51/22, 52/21, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер; Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі:76А үй; Думан-1 шағынауданы Келес көшесі: 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8Б, 8, 9А, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер; Думан-1 шағынауданы Қобда көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 корпус 1, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30 корпус 1, 30, 33А, 33, 35, 68 үйлер; Думан-1 шағынауданы Лиманов көшесі: 1/50, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16 үйлер; Думан шағынауданы: 21, 59, 119Б, 121Б үйлер; Думан-1 шағынауданы Нұра көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 31 үйлер; Думан шағынауданы Сарыарқа көшесі: 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37/14, 38/14, 39/11, 41, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60 үйлер; Думан шағынауданы Тарбағатай көшесі: 28, 29, 31, 33, 34, 35/26, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46/25, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56 үйлер; Думан-1 шағынауданы Ұлытау көшесі: 1, 3, 4, 5 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 корпус 1, 13А, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20 үйлер; Думан шағынауданы Қазақстан тәуелсіздігінің 10-жылдығы көшесі: 60/5, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 87, 88 үйлер.
№ 499 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 172" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акмешит микрорайон Думан, дома: 10/57; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37/8, 39/9, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51, 53, 55; улица Болашак микрорайон Думан, дома: 4, 6А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Бурабай микрорайон Думан, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 45, 47/8, 49, 53, 55, 57; улица Есил микрорайон Думан, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 29, 29/1, 31, 33; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 13/42, 15, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44/2; улица Кереку микрорайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5,6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/7; микрорайон Думан -2, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Хантенгри микрорайон Думан, дома: 1, 2А, 2, 3А, 3б, 3, 4,5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32/9, 33, 35, 37, 37/1, 41/11, 43/20, 45, 45/19, 47, 49/19, 51, 51/19;, улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35/3, 37, 38, 38/18, 39, 41, 44, 46, 48/6 корпус 1, 48/6, 50/5, 52, 54, 56, 58/6.
Избирательный участок № 576
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, 60, здание республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" Министерства здравохранения Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 591
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 172" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 17А, 17Б, 17, 17/1, 19Б, 19В, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25А, 25Б, 25, 27А, 27, 29А, 29, 29/3, 31, 33А, 33, 35, 37, 39, 46, 46/1, 48, 50, 52, 56/1,56/2, 58Б, 58, 58/1, 60, 60/1, 60/2, 62А, 62Б, 62, 64Б, 64, 64/1, 66/1, 68, 72, 76, 76/1; микрорайон Думан-2, дома: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57 корпус 3, 57, 233; улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 45/3, 47, 49, 53, 55/3, 57, 59, 61А, 61, 63, 65, 67, 69А, 69, 73, 75, 75/1, 77, 79, 83, 85/1.
Избирательный участок № 597
Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Розы Баглановой, 69А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 598
Центр: город Алматы, Кульжинский тракт, 2, здание многофункционального комплекса ледового дворца "Халық арена".

Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан шағынауданы Ақмешіт көшесі: 10/57 үйлер; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37/8, 39/9, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51, 53, 55 үйлер; Думан шағынауданы Болашақ көшесі: 4, 6А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер; Думан шағынауданы Бурабай көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 45, 47/8, 49, 53, 55, 57 үйлер; Думан шағынауданы Есіл көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 29, 29/1, 31, 33 үйлер; Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 13/42, 15, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44/2 үйлер; Думан шағынауданы Кереку көшесі: 1, 3, 4, 5,6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/7 үйлер; Думан-2 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер; Думан шағынауданы Хан тәңірі көшесі: 1, 2А, 2, 3А, 3б, 3, 4,5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32/9, 33, 35, 37, 37/1, 41/11, 43/20, 45, 45/19, 47, 49/19, 51, 51/19 үйлер; Думан шағынауданы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35/3, 37, 38, 38/18, 39, 41, 44, 46, 48/6 корпус 1, 48/6, 50/5, 52, 54, 56, 58/6 үйлер.
№ 576 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 60, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ дерматология және жұқпалы аурулар ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 17А, 17Б, 17, 17/1, 19Б, 19В, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25А, 25Б, 25, 27А, 27, 29А, 29, 29/3, 31, 33А, 33, 35, 37, 39, 46, 46/1, 48, 50, 52, 56/1,56/2, 58Б, 58, 58/1, 60, 60/1, 60/2, 62А, 62Б, 62, 64Б, 64, 64/1, 66/1, 68, 72, 76, 76/1 үйлер; Думан-2 шағынауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57 корпус 3, 57, 233 үйлер; Думан шағынауданы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы: 45/3, 47, 49, 53, 55/3, 57, 59, 61А, 61, 63, 65, 67, 69А, 69, 73, 75, 75/1, 77, 79, 83, 85/1 үйлер.
№ 597 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Роза Бағланова көшесі, 69А, "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 598 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы Құлжа тракті, 2, "Халық арена" Мұз сарайының көпcалалы кешенінің ғимараты.

Границы избирательного участка: тракт Кульджинский, дома: 1, 2, 2/10, 2/13, 2/14, 2/16, 2/18, 2/19, 2/23, 2/24, 2/26, 2/27, 2/5, 3, 4В, 4Г, 4/1, 5Б, 6А, 10, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/11, 16/13, 16/15, 16/17, 16/19, 16/20, 16/22, 16/23, 16/24, 16/29, 16/3, 16/30, 16/32, 16/33, 16/35, 16/37, 16/38, 16/40, 16/43, 16/44, 16/6, 16/7, 16/8, 17, 18, 18/1, 18/3, 18/67, 18/83, 19А, 19, 19/2, 19/3, 20, 22А, 26/2, 27; улица Речка Казачка, дома: 153, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169А, 169Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179А, 179, 181Б, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201.
Избирательный участок № 622
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Нұрлана Қаппарова, 145, здание Назарбаев интеллектуальной школы.
Границы избирательного участка: улица Алатауская микрорайон Алтын, дома: 1, 5А, 7А, 10, 13, 16, 19, 21А, 23, 25А, 37, 50; проспект Аль-Фараби, дома: 40/1, 46, 48, 52, 82, 86А, 90, 94, 128/5, улица Жамакаева, дома: 252/57, 254/10, 254/6, 256Г, 256Д, 256, 256/14, 256/15, 256/18, 256/22, 256/28, 256/29, 256/33, 256/41, 256/42, 256/6, 256/68, 256/83, 258В, 258, 258/2, 258/24, 258/68, 260, 262, 264В, 264Д, 264, 266/23, 282А, 282, 294/2, 318/3, 318/6, 322, 324, 326; улица Каппарова, дома: 3, 6, 8, 9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 10, 11, 11/1, 12, 17, 20, 28, 30, 32, 35, 36, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 38 корпус 3, 38, 40, 42, 46, 48А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 171, 171/2, 173; улица Коктем микрорайон Аскартау, дома: 2,2/3, 3А, 3, 3/1, ¾, 4, 6, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 23, 32, 34, 40, 42, 44, 48, 50/1, 50/2, 54/7, 56, 60, 62, 66, 68, 68/1, 72, 74, 76, 78, 83А, 84, 84/1, 86, 90, 92, 94, 98, 104, 105, 106, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126, 281; Улица Машхур Жусуп, дома: 2, 5, 7, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 23, 29, 30, 32, 35, 37, 44, 56, 58, 62, 100; микрорайон Аскартау, дома: 1А, 1, 2/1, 3А, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16А, 16, 26, 27, 30, 34, 51/9, 108, 170, 373, 428; микрорайон Эдельвейс, дома: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 35, 38, 40, 44, 47, 49, 52, 54, 56, 59, 62, 63; садоводческое товарищество Дружба, дома: 21, 34, 75; садоводческое товарищество Дружба- спорт, дома: 3, 4, 9, 10, 16, 18, 30, 32, 37, 38, 40, 43, 46, 47, 48, 52, 54, 59, 61, 63, 64, 66, 68, 72, 79, 88, 91, 92, 94, 103, 106; садоводческое товарищество Дружба-2000, дома: 18, 48; садоводческое товарищество Курортное, дома: 3, 5, 7, 8, 9, 15, 23, 25, 27, 28, 34, 36, 42, 44, 45, 50, 55, 57, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 71, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 92, 95, 101, 105, 108, 113, 117, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 130, 134, 135, 139, 140, 150, 156, 157, 158, 160, 167, 168, 169, 170, 171, 174, 175, 203, 210, 212, 215, 216, 219, 220, 222, 225, 227, 234, 235, 236, 237, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 265, 295, 295/1, 310, 329, 331; улица Седельникова, дома: 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 24, 34, 36, 38, 41, 43, 43/2, 43/3, 45, 46, 47, 51, 59, 61, 63; улица 2-ая улица, дома: 2 корпус 1, 2 корпус 10, 2 корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 2 корпус 5, 2 корпус 7, 2 корпус 8, 2 корпус 9, 2, 18, 26, 30; улица 4-ая улица, дома: 1 корпус 1, 1, 2 блок 3 корпус1, 2 блок 4 корпус 1, 5, 9, 12, 17, 25; улица 5-ая улица, дома: 1, 7, 10, 15, 20, 22, 24, 26,27, 28, 29, 32; улица 6-ая улица, дома: 6, 30; улица 7-ая улица, дома:11.
Избирательный участок № 623
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Нұрлана Қаппарова, 254/16 здание медицинского центра "Mediterra".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 631
Центр: город Алматы, проспект Достык, 308, здание акционерного общества "Санаторий Казахстан".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 632
Центр: город Алматы, улица Ажибай батыра, 12, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Медико-оздаровительный комплекс "Ак-каин".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 633
Центр: город Алматы, микрорайон Аскартау, улица Көктем, 1, здание акционерного общества "Санаторий Коктем".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 640

Сайлау учаскесінің шекаралары: Құлжа күре жолы: 1, 2, 2/10, 2/13, 2/14, 2/16, 2/18, 2/19, 2/23, 2/24, 2/26, 2/27, 2/5, 3, 4В, 4Г, 4/1, 5Б, 6А, 10, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/11, 16/13, 16/15, 16/17, 16/19, 16/20, 16/22, 16/23, 16/24, 16/29, 16/3, 16/30, 16/32, 16/33, 16/35, 16/37, 16/38, 16/40, 16/43, 16/44, 16/6, 16/7, 16/8, 17, 18, 18/1, 18/3, 18/67, 18/83, 19А, 19, 19/2, 19/3, 20, 22А, 26/2, 27 үйлер; Речка Казачка көшесі: 153, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169А, 169Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179А, 179, 181Б, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201 үйлер.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, Нұрлан Қаппаров көшесі, 145, Назарбаев Зияткерлік мектебінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтын шағынауданы Алатау көшесі: 1, 5А, 7А, 10, 13, 16, 19, 21А, 23, 25А, 37, 50 үйлер; Әл-Фараби даңғылы: 40/1, 46, 48, 52, 82, 86А, 90, 94, 128/5, Жамақаев көшесі: 252/57, 254/10, 254/6, 256Г, 256Д, 256, 256/14, 256/15, 256/18, 256/22, 256/28, 256/29, 256/33, 256/41, 256/42, 256/6, 256/68, 256/83, 258В, 258, 258/2, 258/24, 258/68, 260, 262, 264В, 264Д, 264, 266/23, 282А, 282, 294/2, 318/3, 318/6, 322, 324, 326 үйлер; Нұрлан Қаппаров көшесі: 3, 6, 8, 9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 10, 11, 11/1, 12, 17, 20, 28, 30, 32, 35, 36, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 38 корпус 3, 38, 40, 42, 46, 48А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 171, 171/2, 173 үйлер; Асқартау шағынауданы Көктем көшесі: 2,2/3, 3А, 3, 3/1, ¾, 4, 6, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 23, 32, 34, 40, 42, 44, 48, 50/1, 50/2, 54/7, 56, 60, 62, 66, 68, 68/1, 72, 74, 76, 78, 83А, 84, 84/1, 86, 90, 92, 94, 98, 104, 105, 106, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126, 281 үйлер; Мәжһүр Жүсіп көшесі: 2, 5, 7, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 23, 29, 30, 32, 35, 37, 44, 56, 58, 62, 100 үйлер; Асқартау шағынауданы: 1А, 1, 2/1, 3А, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16А, 16, 26, 27, 30, 34, 51/9, 108, 170, 373, 428 үйлер; Эдельвейс шағынауданы: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 35, 38, 40, 44, 47, 49, 52, 54, 56, 59, 62, 63 үйлер; Дружба бағбандық серіктестігі: 21, 34, 75 үйлер; Дружба- спорт бағбандық серіктестігі: 3, 4, 9, 10, 16, 18, 30, 32, 37, 38, 40, 43, 46, 47, 48, 52, 54, 59, 61, 63, 64, 66, 68, 72, 79, 88, 91, 92, 94, 103, 106 үйлер; Дружба-2000 бағбандық серіктестігі: 18, 48 үйлер; Курортное бағбандық серіктестігі: 3, 5, 7, 8, 9, 15, 23, 25, 27, 28, 34, 36, 42, 44, 45, 50, 55, 57, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 71, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 92, 95, 101, 105, 108, 113, 117, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 130, 134, 135, 139, 140, 150, 156, 157, 158, 160, 167, 168, 169, 170, 171, 174, 175, 203, 210, 212, 215, 216, 219, 220, 222, 225, 227, 234, 235, 236, 237, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 265, 295, 295/1, 310, 329, 331 үйлер; Седельников көшесі: 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 24, 34, 36, 38, 41, 43, 43/2, 43/3, 45, 46, 47, 51, 59, 61, 63 үйлер; 2-ая улица көшесі: 2 корпус 1, 2 корпус 10, 2 корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 2 корпус 5, 2 корпус 7, 2 корпус 8, 2 корпус 9, 2, 18, 26, 30 үйлер; 4-ая улица көшесі, дома: 1 корпус 1, 1, 2 блок 3 корпус1, 2 блок 4 корпус 1, 5, 9, 12, 17, 25 үйлер; 5-ая улица көшесі: 1, 7, 10, 15, 20, 22, 24, 26,27, 28, 29, 32 үйлер; 6-ая улица көшесі: 6, 30 үйлер; 7-ая улица көшесі: 11 үй.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, Нұрлан Қаппаров көшесі, 254/1, "Mediterra" медициналық орталығының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 308, "Қазақстан санаторийі" акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әжібай батыр көшесі, 12, "Ақ-қайың" медициналық-сауықтандыру комплексі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Асқартау шағынауданы, Көктем көшесі, 1, "Көктем санаторийі" акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 640 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайона Сулусай, улица Іңкәрдария, 7а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 197" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абзал микрорайона Сулусай, дома:1А, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 19, 24, 25; улица Инкардария микрорайона Сулусай, дома: 1, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 18А, 18, 19В, 20, 21, 22, 23А, 23, 24А, 24, 25А, 26А, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 64, 70, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 92, 96, 98, 100, 102, 106, 108,112; улица Медеу микрорайона Сулусай, дома: 2, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 25, 26, 30/2, 31, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 256; микрорайон Сулусай, дома: 4, 5, 6, 7, 18, 51; садоводческое товарищество Эдельвейс, дома: 21, 34.

Орталығы: Алматы қаласы, Сұлусай шағынауданы, Іңкәрдария көшесі, 7а, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 197 Негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сұлусай шағынауданы Абзал көшесі: 1А, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 19, 24, 25 үйлер; Сұлусай шағынауданы Іңкәрдария көшесі, дома: 1, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 18А, 18, 19В, 20, 21, 22, 23А, 23, 24А, 24, 25А, 26А, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 64, 70, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 92, 96, 98, 100, 102, 106, 108,112 үйлер; Сұлусай шағынауданы Медеу көшесі: 2, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 25, 26, 30/2, 31, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 256 үйлер; Сұлусай шағынауданы: 4, 5, 6, 7, 18, 51 үйлер; Эдельвейс бағбандық серіктестігі: 21, 34 үйлер.