О признании утратившим силу решения акима Ауэзовского района города Алматы от 19 марта 2018 года № 2 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Ауэзовского района города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 13 июля 2023 года № 02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 июля 2023 года № 1729
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Ауэзовского района города Алматы от 19 марта 2018 года № 2 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Ауэзовского района города Алматы" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 3 апреля 2018 года № 1460).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района города Алматы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Егембердиев

Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 2 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 шілдедегі № 02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 шілдеде № 1729 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 2 шешімінің (Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 1460 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Егембердиев