О внесении изменения в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 20 октября 2023 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 23 октября 2023 года № 1744
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1644) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Н. Тогизбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению акима
Наурызбайского
района города Алматы
от 20 октября 2023 года № 1
Приложение
к решению акима
Наурызбайского
района города Алматы
от 7 октября 2020 года № 3
Избирательные участки Наурызбайского района города Алматы Избирательный участок № 500
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Айымбетова микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Айымбетова микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Райымбека включая дома № 20 Б, 22, 24, 26 микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 501
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.

Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 1744 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1644 болып тiркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы шешімді Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Н. Тогизбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласы
аумақтық сайлау комиссиясы
Алматы қаласы Наурызбай
ауданы әкімінің
2023 жылғы 20 қазандағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Наурызбай
ауданы әкімінің
2020 жылғы 7 қазандағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Наурызбай ауданының сайлау учаскелері № 500 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сапожников өзенінен (Ақсай-Қарғалы каналы) Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Айымбетов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Айымбетов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің (Ақсай-Қарғалы каналы) шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының № 20 Б, 22, 24, 26 үйлерін қоса алғанда Райымбек даңғылына дейін.
№ 501 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.

Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по северной стороне улицы Толе би микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в северном направлении до улицы Айымбетова микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Айымбетова микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) на юг до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 на север до дома № 10 Д микрорайона Калкаман-2. От домов № 10 Д, 4 А, 4 микрорайона Калкаман-2 на запад до улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северо-восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Толе би микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 502
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Толе би микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Нурпеисова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Нурпеисова в южном направлении до улицы Тыныбаева микрорайона Калкаман-2 включая западную и восточную часть. По улицы Тыныбаева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 503

Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Төле би көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Айымбетов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Айымбетов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстікке қарай Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен солтүстікке қарай Қалқаман-2 шағын ауданының № 10 Д үйіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының № 10 Д, 4 А, 4 үйлерінен батысқа қарай Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік-шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Төле би көшесіне дейін.
№ 502 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Төле би көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Нұрпейісов көшесіне дейін. Нұрпейісов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Тыныбаев көшесіне дейін батыс және шығыс бөлігін қоса алғанда. Қалқаман-2 шағын ауданының Тыныбаев көшесімен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Бегалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Құлбеков көшесіне дейін.
№ 503 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Жуалы микрорайона Шугыла по проспекту Райымбека в восточном направлении до улицы Ашимова. По западной стороне улицы Ашимова в южном направлении до дома № 4 Д микрорайона Калкаман-2. От дома № 4 Д микрорайона Калкаман-2 на запад до улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла на запад до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла на север до улицы Кенжетаева микрорайона Шугыла. От улицы Кенжетаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 504
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай по восточной стороне улицы Интернациональная микрорайона Абай до улицы Центральная микрорайона Абай. По западной стороне улицы Центральная микрорайона Абай в южном направлении до улицы Грушевая микрорайона Абай. По южной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в восточном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. По западной стороне улицы Строительная микрорайона Абай в южном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Аккол микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Аккол микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Белжайлау микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Белжайлау микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева. По западной стороне улицы Белжайлау в южном направлении до улицы Толебекова. По северной стороне улицы Толебекова в западном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай.
Избирательный участок № 505
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінен Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының № 4 Д үйіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының № 4 Д үйінен батысқа қарай Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Шұғыла шағын ауданының Кенжетаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Кенжетаев көшесінен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінің батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 504 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай шағын ауданының Наурыз бау-бақша серіктестігінен Абай шағын ауданының Интернациональная көшесінің шығыс жағымен Абай шағын ауданының Центральная көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Центральная көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай шағын ауданының Грушевая көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Грушевая көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Абай шағын ауданының Строительная көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Строительная көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Ақкөл көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Ақкөл көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Белжайлау көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Белжайлау көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Бекешев көшесіне дейін. Белжайлау көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойымен солтүстік бағытта Абай шағын ауданындағы Наурыз бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 505 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: от улицы Жуалы микрорайона Шугыла по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северо-восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Алатау микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Алатау микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 506
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Илтипат, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 208" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Байзак батыра в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 507
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Илтипат, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 208" Управления образования города Алматы.
Границы: от русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по проспекту Абая в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Абая.
Избирательный участок № 508

Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінен Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік-шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Бегалиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесінің солтүстік жағымен Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 506 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағын ауданы, Ілтипат көшесі, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 208 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінен Байзақ батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Байзақ батыр көшесіне дейін.
№ 507 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағын ауданы, Ілтипат көшесі, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 208 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сапожников өзенінің арнасынан (Ақсай-Қарғалы каналы) Абай даңғылы бойымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзені арнасының шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін.
№ 508 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Садуакасулы, дом 47, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 176" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Шаляпина в восточном направлении до реки Каргалы. По западному берегу реки Каргалы в южном направлении до улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова в северном направлении до улицы Шаляпина.
Избирательный участок № 509
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак по южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Ермек. От садоводческого товарищества Ермек в юго-восточном направлении до садоводческого товарищества Жадыра. От садоводческого товарищества Жадыра до садоводческого товарищества Саулет. От садоводческого товарищества Саулет в восточном направлении до садоводческого товарищества Арал. От садоводческого товарищества Арал в южном направлении до микрорайона Карагайлы. По северной границе микрорайона Карагайлы в западном направлении до русла ручья. По западной стороне русла ручья в южном направлении до садоводческого товарищества Алмазар. От садоводческого товарищества Алмазар в западном направлении до границы города. По границе города в северо-западном направлении до русла реки Аксай. По руслу реки Аксай в северном направлении до садоводческого товарищества Алатау. От садоводческого товарищества Алатау в северном направлении до садоводческого товарищества Аксайский медик. От садоводческого товарищества Аксайский медик в южном направлении до садоводческого товарищества Обувщик. От садоводческого товарищества Обувщик в северном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 510
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Грозы, дом 102, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 26" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от 4 улицы микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в северо-восточном направлении до улицы Центральная микрорайона Таугуль-3. По западной стороне улицы Центральная микрорайона Таугуль-3 в южном направлении до улицы Карменова микрорайона Таугуль-3. По южной стороне улицы Карменова микрорайона Таугуль-3 в восточном направлении до садоводческого товарищества Сельхозработник. От садоводческого товарищества Сельхозработник в западном направлении до улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в юго-западном направлении до 4 улицы микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне 4 улицы микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 511
Центр: город Алматы, микрорайон "Рахат", улица Култобе, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений имени Жазкена Жиембаева".
Границы: микрорайоны Рахат и Курамыс. От реки Каргалинка по южной стороне улицы Тополевая до пересечения с улицей Аскарова. От пересечения улицы Тополевая с улицей Аскарова в южном направлении и проходит по западной стороне улицы Аскарова до пересечения с улицей малая Аскарова. По северной стороне улицы малая Аскарова до пересечения с основной улицей Кенесары хана, далее по восточной стороне улицы Кенесары хана в северном направлении до улицы Ушконыр. По северной стороне улицы Ушконыр в западном направлении до реки Каргалинка. По восточному берегу реки Каргалинка, в северном направлении, до садоводческого товарищества Сельхозработник.
Избирательный участок № 512
Центр: город Алматы, микрорайон "Каргалы", улица Редько, дом 7, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная школа-лицей "Байтерек".

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Сәдуақасұлы көшесі, 47 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 176 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінен Шаляпин көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін.
№ 509 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінен Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ермек бау-бақша серіктестігіне дейін. Ермек бау-бақша серіктестігінен оңтүстік-шығыс бағытта Жадыра бау-бақша серіктестігіне дейін. Жадыра бау-бақша серіктестігінен Сәулет бау-бақша серіктестігіне дейін. Сәулет бау-бақша серіктестігінен шығыс бағытта Арал бау-бақша серіктестігіне дейін. Арал бау-бақша серіктестігінен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданына дейін. Қарағайлы шағын ауданының солтүстік шекарасымен батыс бағытта бұлақ арнасына дейін. Бұлақ арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Алмазар бау-бақша серіктестігіне дейін. Алмазар бау-бақша серіктестігінен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен солтүстік-батыс бағытта Ақсай өзенінің арнасына дейін. Ақсай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Алатау бау-бақша серіктестігіне дейін. Алатау бау-бақша серіктестігнен солтүстік бағытта Ақсай медик бау-бақша серіктестігіне дейін. Ақсай медик бау-бақша серіктестігінен оңтүстік бағытта Обувщик бау-бақша серіктестігіне дейін. Обувщик бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 510 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Гроза көшесі, 102 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 26 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының 4 көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен солтүстік-шығыс бағытта Таугүл-3 шағын ауданының Центральная көшесіне дейін. Таугүл-3 шағын ауданының Центральная көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таугүл-3 шағын ауданының Карменов көшесіне дейін. Таугүл-3 шағын ауданының Карменов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сельхозработник бау-бақша серіктестігіне дейін. Сельхозработник бау-бақша серіктестігінен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен оңтүстік-батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының 4 көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының 4 көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесіне дейін.
№ 511 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Рахат" шағын ауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй, "Жазкен Жиембаев атындағы Қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рахат және Құрамыс шағын аудандары. Қарғалы өзенінен Тополевая көшесінің оңтүстік жағымен Асқаров көшесінің қиылысына дейін. Тополевая көшесі мен Асқаров көшесінің қиылысынан оңтүстік бағытқа және Асқаров көшесінің батыс жағымен кіші Асқаров көшесінің қиылысына дейін өтеді. Кіші Асқаров көшесінің солтүстік жағымен Кенесары ханның негізгі көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Кенесары хан көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Үшқоңыр көшесіне дейін. Үшқоңыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен, солтүстік бағытта, Сельхозработник бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 512 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарғалы" шағын ауданы, Редько көшесі, 7 үй, "Бәйтерек" халықаралық мектеп-лицейі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: по западной стороне улицы Кенесары хана микрорайона Каргалы, с переходом в улицу Редько микрорайона Каргалы, в южном направлении до пересечения с границей микрорайона Галамат. От пересечения улицы Редько микрорайона Каргалы и границы микрорайона Галамат поворачивает в юго-западном направлении до жилого комплекса Хан Тенгри микрорайона Каргалы за исключением домов № 54/21 корпус 1, 54/21, 56/1.
Избирательный участок № 513
Центр: город Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина" Управления образования города Алматы.
Границы: от реки Каргалы по южной стороне улицы Ажарлы микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы, в южном направлении до пересечения с рекой Каргалы. По восточной стороне реки Каргалы в южном направлении до границы города. По границе города в восточном направлении до садоводческого товарищества Алма. От садоводческого товарищества Алма в северном направлении до дома № 3 А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы. От дома № 3 А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в западном направлении до русла реки Каргалы. По восточной стороне реки Каргалы в северном направлении до улицы Ажарлы микрорайона Карагайлы.
Избирательный участок № 514
Центр: город Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина" Управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Карагайлы, западная сторона улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева. От пересечения улицы Руханият и Кали Надырова по западной стороне улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева в южном направлении до плотины. От плотины в юго-западном направлении до пересечения с рекой. От пересечения с рекой по восточной стороне границы микрорайонов Тастыбулак и Карагайлы, в северном направлении до пересечения улицы Саудакент с улицей Руханият. По южной стороне улицы Руханият микрорайона Карагайлы, в восточном направлении до улицы Кали Надырова.
Избирательный участок № 515
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар, по восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Камысдала микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Камысдала микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар, в северном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Нургали микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Нургали микрорайона Акжар в северном направлении с переходом в улицу Дикан микрорайона Шугыла до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 516
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар, по западной стороне улицы Молдагалиева в северном направлении до улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Абдикалыкова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Абдикалыкова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Абдильдина микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 517 (закрытый)

Шекаралары: Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесінің батыс жағымен, Қарғалы шағын ауданының Редько көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта Ғаламат шағын ауданының шекарасымен қиылысқа дейін. Қарғалы шағын ауданының Редько көшесі мен Ғаламат шағын ауданының шекарасы қиылысынан оңтүстік-батыс бағытқа Қарғалы шағын ауданының Хан Тәңірі тұрғын үй кешеніне дейін, № 54/21 корпус 1, 54/21, 56/1 үйлерді қоспағанда.
№ 513 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарғалы өзенінен Қарағайлы шағын ауданының Ажарлы көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің шығыс жағымен, оңтүстік бағытта Қарғалы өзенімен қиылысқа дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен шығыс бағытта Алма бау-бақша серіктестігіне дейін. Алма бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Тәжиев көшесінің № 3 А үйіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Тәжиев көшесінің № 3 А үйінен батыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Ажарлы көшесіне дейін.
№ 514 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарағайлы шағын ауданы, Қали Надыров көшесінің батыс жағы, Тәжиев көшесіне өтеді. Руханият және Қали Надыров көшелерінің қиылысынан Қали Надыров көшесінің батыс жағымен Тәжиев көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта бөгетке дейін. Бөгеттен оңтүстік-батыс бағытта өзен қиылысына дейін. Өзен қиылысынан Тастыбұлақ және Қарағайлы шағын аудандары шекарасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Саудакент көшесі мен Руханият көшесінің қиылысына дейін. Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесінің оңтүстік жағымен, шығыс бағытта Қали Надыров көшесіне дейін.
№ 515 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданының Жандосов көшесінен Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Қамысдала көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Қамысдала көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Нұрғали көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Нұрғали көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Диқан көшесіне өтіп, Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен, батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 516 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданының Жандосов көшесінен Молдағалиев көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 517 сайлау учаскесі (жабық)

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 518 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 520 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастыбулак", улица Карлыгаш, дом 14/1, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканская детская клиническая больница "Аксай" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы: республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская детская клиническая больница "Аксай" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 538
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла в южном направлении до дома № 66. От дома № 66 в западном направлении до дома №2/13. От дома №2/13 в западном направлении до проспекта Алатау микрорайона Шугыла. По западной стороне проспекта Алатау в западном направлении до границы города. По восточной стороне границы города в северном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 539
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жунисова микрорайона Шугыла по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до дома № 43 улицы Таргап микрорайона Шугыла. От дома № 43 в южном направлении до улицы Сабденова. По северной стороне улицы Сабденова в западном направлении до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 540

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын.
№ 518 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын.
№ 520 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастыбұлақ" шағын ауданы, Қарлығаш көшесі, 14/1 үй, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Ақсай" республикалық клиникалық балалар ауруханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Ақсай" республикалық клиникалық балалар ауруханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын.
№ 538 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта № 66 үйге дейін. № 66 үйден батыс бағытта № 2/13 үйге дейін. № 2/13 үйден батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 539 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінен Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Тарғап көшесінің № 43 үйіне дейін. № 43 үйден оңтүстік бағытта Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 540 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Акжар, от пересечения улицы Жандосова с рекой Аксай, в северном направлении до улицы Аккент. По южной стороне улицы Аккент в восточном направлении до улицы Бекешева. По западной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до пересечения с рекой Аксай.
Избирательный участок № 541
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Алмалы.
Избирательный участок № 542
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Айтматова микрорайона Таусамалы по западной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. От улицы Шолпан микрорайона Таусамалы в юго-западном направлении до садоводческого товарищества Арал. От садоводческих товариществ Арал, Саулет, Жадыра, Жанат, в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак. По южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Алмалы. От садоводческого товарищества Алмалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в восточном направлении, до улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 543
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Балбырауын микрорайона Курамыс по южной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в восточном направлении до реки Каргалы. По западному берегу реки Каргалы в южном направлении до улицы Куралай микрорайона Карагайлы. По северной стороне улицы Куралай микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в южном направлении до улицы Руханият микрорайона Карагайлы. По северной стороне до улицы Руханият микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Саудакент микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Саудакент микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Сейтбекова микрорайона Карагайлы. По южной стороне улицы Сейтбекова микрорайона Карагайлы в восточном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс. По южной стороне улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс в восточном направлении до улицы Балбырауын микрорайона Курамыс. По восточной стороне улицы Балбырауын микрорайона Курамыс в северном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 560

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданы, Жандосов көшесі мен Ақсай өзенінің қиылысынан солтүстік бағытта Ақкент көшесіне дейін. Ақкент көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақсай өзенінің қиылысына дейін.
№ 541 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жандосов көшесінен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 542 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесінен Таусамалы шағын ауданындағы Сағдиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Шолпан көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесінен оңтүстік-батыс бағытта Арал бау-бақша серіктестігіне дейін. Арал, Сәулет, Жадыра, Жанат бау-бақша серіктестіктерінен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігіне дейін. Алмалы бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Сағдиев көшесіне дейін.
№ 543 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінен Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Құралай көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Құралай көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Саудакент көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданы Саудакент көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданы Сейтбеков көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Сейтбеков көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін.
№ 560 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: Жилые дома № 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6, 12 корпус 9, 14 корпус 9, 14 корпус 1, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 18, 14 корпус 19, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 6, 14 корпус 7, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 корпус 17 микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 561
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Нурпеисова микрорайона Калкаман-2 до дома № 25 улицы Машана микрорайона Калкаман-2, далее в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Нурпеисова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Нурпеисова в северном направлении до дома № 25 улицы Машана микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 562
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Толебекова по южной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в восточном направлении до проспекта Алатау. По восточной стороне проспекта Алатау в северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Дикан микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Дикан микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар в западном направлении, до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдильдина на запад до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Аккент микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Аккент микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Толебекова микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Толебекова в северном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 563

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 А үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "№ 36 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорының ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының № 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6, 12 корпус 9, 14 корпус 9, 14 корпус 1, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 18, 14 корпус 19, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 6, 14 корпус 7, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 корпус 17 тұрғын үйлері.
№ 561 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Нұрпейісов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Машан көшесінің № 25 үйіне дейін, әрі қарай шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Нұрпейісов көшесіне дейін. Нұрпейісов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Машан көшесінің № 25 үйіне дейін.
№ 562 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Төлебеков көшесінен Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дикан көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Дикан көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбдіқалықов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбдіқалықов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта, Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесіне дейін. Әбділдин көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Ақкент көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Ақкент көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін.
№ 563 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Грозы, дом 102, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 26" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы по южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в восточном направлении до 4 улицы микрорайона Калкаман-2. По западной стороне 4 улицы микрорайона Калкаман-2 до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в западном направлении до улицы Гроза микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Гроза микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в западном направлении до улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 564
Центр: город Алматы, микрорайон "Рахат" улица Култобе, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений имени Жазкена Жиембаева".
Границы: от жилого комплекса Хан Тенгри включая дома № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14 корпус 1, 54/14 корпус 2 по западной стороне улицы Кенесары хана микрорайона Каргалы, в северном направлении до улицы Ушконыр микрорайона Каргалы. По южной стороне улицы Ушконыр микрорайона Каргалы включая садоводческое товарищество Кооператор в западном направлении до русла реки Каргалы. По восточной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до пересечения улицы Тажиева микрорайона Карагайлы и улицы Мангытаева микрорайона Карагайлы. От пересечения улицы Тажиева микрорайона Карагайлы и улицы Мангытаева микрорайона Карагайлы в восточном направлении до дома №3 А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы. От дома №3 А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в юго-восточном направлении до жилого комплекса Хан Тенгри.
Избирательный участок № 577
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Гроза көшесі, 102 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 26 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінен Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының 4 көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының 4 көшесінің батыс жағымен Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін.
№ 564 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Рахат" шағын ауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй, "Жазкен Жиембаев атындағы Қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Хан Тәңірі тұрғын үй кешенінен № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14 корпус 1, 54/14 корпус 2 үйлерді қоса алғанда Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесінің батыс жағымен, солтүстік бағытта Қарғалы шағын ауданының Үшқоңыр көшесіне дейін. Қарғалы шағын ауданының Үшқоңыр көшесінің оңтүстік жағымен Кооператор бау-бақша серіктестігін қоса алғанда, батыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі мен Қарағайлы шағын ауданы Маңғытаев көшесінің қиылысына дейін. Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі мен Қарағайлы шағын ауданы Маңғытаев көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі № 3 А үйге дейін. Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі № 3 А үйден оңтүстік-шығыс бағытта Хан Тәңірі тұрғын үй кешеніне дейін.
№ 577 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: жилой комплекс Премьера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29.
Избирательный участок № 578
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, дом 100 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 27" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Досмухамедова микрорайона Таужолы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак, в восточном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в южном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 579
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340/1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 184" Управления образования города Алматы.
Границы: от реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне улицы Сабденова микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до проспекта Алатау. По восточной стороне проспекта Алатау в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Алатау микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 580
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай по восточной стороне улицы Карьерная в северном направлении до улицы Центральная. От улицы Центральная в восточном направлении до садоводческого товарищества Кайнар. От садоводческого товарищества Кайнар в северном направлении до улицы Кундызды. По южной стороне улицы Кундызды в восточном направлении до проспекта Алатау. По западной стороне проспекта Алатау в южном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до улицы Грушевая микрорайона Абай. По северной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в западном направлении до улицы Центральная микрорайона Абай. По восточной стороне улицы Центральная микрорайона Абай в северном направлении до улицы Интернациональная. По западной стороне улицы Интернациональная в южном направлении до улицы Карьерная микрорайона Абай.
Избирательный участок № 581
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы" улица Жандосова, дом 1, здание республиканского государственного учреждения "Иле-Алатауский государственный национальный природный парк" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Границы: от улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Грозы микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Грозы микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Балбырауын микрорайона Курамыс. По западной стороне улицы Балбырауын микрорайона Курамыс в южном направлении до улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс. По северной стороне улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в южном направлении до улицы Сейитбекова микрорайона Карагайлы. По северной стороне улицы Сейитбекова микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Козыбасы микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Козыбасы микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Шолпан микрорайона Таусамалы в восточном направлении до створа улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 592

Шекаралары: Премьера тұрғын үй кешені, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29 үйлері.
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Дәулеткерей көшесі, 100 А үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 27 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Таужолы шағын ауданының Досмұхамедов көшесінен Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қаланың шекарасымен, одан әрі Таужолы шағын ауданының Досмұхамедов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 579 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340/1 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 184 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сапожников өзенінен (Ақсай-Қарғалы каналы) Қалқаман-2 шағын ауданының Сабденов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының шығыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің (Ақсай-Қарғалы каналы) батыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесіне дейін.
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын-орда көшесі 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай шағын ауданының Наурыз бау-бақша серіктестігінен Карьерная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Центральная көшесіне дейін. Центральная көшесінен шығыс бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігіне дейін. Қайнар бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Құндызды көшесіне дейін. Құндызды көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай шағын ауданының Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай шағын ауданының Грушевая көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Грушевая көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Абай шағын ауданының Центральная көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Центральная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Интернациональная көшесіне дейін. Интернациональная көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай шағын ауданының Карьерная көшесіне дейін.
№ 581 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 1 үй, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Іле-Алатау мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінен Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Сейітбеков көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Сейітбеков көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Қозыбасы көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Қозыбасы көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 592 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: жилой комплекс Шугыла, жилые дома №341/1 корпус 1, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/2 корпус 1, 341/2 корпус 2, 341/2 корпус 3, 341/2 корпус 4, 341/2 корпус 5, 341/2 корпус 6, 341/2 корпус 7, 341/2 корпус 8, 341/3 корпус 5, 341/3 корпус 6, 341/3 корпус 7, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7.
Избирательный участок № 625
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до дома № 159 улицы Дала микрорайона Шугыла. От дома № 159 в северном направлении до до дома № 110 улицы Дала микрорайона Шугыла. От дома № 110 в восточном направлении до дома № 2/13 корпус 33 улицы Жунисова микрорайона Шугыла. От дома № 2/13 корпус 33 в северном направлении до дома № 69 улицы Дала микрорайона Шугыла. От дома № 69 в восточном направлении до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 626
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в северном направлении до дома № 133/12 улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Сабденова. По южной стороне улицы Сабденова в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 627
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау по западной стороне микрорайона Шугыла в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Строительная. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 628
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман-2, улица Талжанова, дом 1 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 206" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла тұрғын үй кешені, №341/1 корпус 1, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/2 корпус 1, 341/2 корпус 2, 341/2 корпус 3, 341/2 корпус 4, 341/2 корпус 5, 341/2 корпус 6, 341/2 корпус 7, 341/2 корпус 8, 341/3 корпус 5, 341/3 корпус 6, 341/3 корпус 7, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7 тұрғын үйлері.
№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінің № 159 үйіне дейін. № 159 үйден солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінің № 110 үйіне дейін. № 110 үйден шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің № 2/13 корпус 33 үйіне дейін. № 2/13 корпус 33 үйден солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінің № 69 үйіне дейін. № 69 үйден шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 А үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 36 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің № 133/12 үйіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан Шұғыла шағын ауданының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Талжанов көшесі, 1 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 206 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: от улицы Кыдырбекова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 до улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 629
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома № 6/44 корпус 1, 6/36, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 3, 6/18 корпус 4, 6/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/35, 6/18 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/19 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/18 корпус 3, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/44 корпус 2, 6/46 корпус 1, 6/34, 6/35 корпус 1, 6/46 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/13, 6/4 корпус 1, 6/43 корпус 1, 6/16, 6/34 корпус 1, 6/45 корпус 1, 6/14, 6/43, 6/6, 6/3 корпус 1, 6/19 корпус 2, 6/46 корпус 4, 6/89, 6/36 корпус 1, 6/45, 6/45 корпус 4, 6/19 корпус 4, 6/33, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/18, 6/19 корпус 3, 6/16 корпус 1, 6/33 корпус 1, 6/19, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/18 корпус 1, 6/15, 6/13 корпус 1, 6/14 корпус 1, 6/38, 6/38 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11, 6/12, 6/9 корпус 1, 6/9.
Избирательный участок № 641
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома № 6/40 корпус 3, 66/40 корпус 2, 6/40 корпус 1, 6/66, 6/40, 6/42 корпус 2, 6/42 корпус 1, 6/42, 6/64 корпус 2 блок 24, 6/64 корпус 1 блок 25, 6/64 блок 26, 6/65 блок 27, 6/44 корпус 3, 6/44 корпус 4, 6/44 корпус 2, 6/44 корпус 1, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 642

Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Қыдырбеков көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесіне дейін.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын-орда көшесі 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта № 6/44 корпус 1, 6/36, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 3, 6/18 корпус 4, 6/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/35, 6/18 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/19 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/18 корпус 3, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/44 корпус 2, 6/46 корпус 1, 6/34, 6/35 корпус 1, 6/46 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/13, 6/4 корпус 1, 6/43 корпус 1, 6/16, 6/34 корпус 1, 6/45 корпус 1, 6/14, 6/43, 6/6, 6/3 корпус 1, 6/19 корпус 2, 6/46 корпус 4, 6/89, 6/36 корпус 1, 6/45, 6/45 корпус 4, 6/19 корпус 4, 6/33, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/18, 6/19 корпус 3, 6/16 корпус 1, 6/33 корпус 1, 6/19, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/18 корпус 1, 6/15, 6/13 корпус 1, 6/14 корпус 1, 6/38, 6/38 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11, 6/12, 6/9 корпус 1, 6/9 үйлерді қосқанда.
№ 641 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын-орда көшесі 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Абай шағын ауданының Алтын орда көшесінің № 6/40 корпус 3, 66/40 корпус 2, 6/40 корпус 1, 6/66, 6/40, 6/42 корпус 2, 6/42 корпус 1, 6/42, 6/64 корпус 2 блок 24, 6/64 корпус 1 блок 25, 6/64 блок 26, 6/65 блок 27, 6/44 корпус 3, 6/44 корпус 4, 6/44 корпус 2, 6/44 корпус 1, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46 үйлерді қосқанда.
№ 642 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома № 6/20 корпус 1, 6/20, 6/21 корпус 1, 6/21 корпус 2, 6/21, 6/22 корпус 1, 6/22 корпус 2, 6/22, 6/23 корпус 1, 6/23 корпус 2, 6/23, 6/24 корпус 1, 6/24, 6/26 корпус 1, 6/26, 6/27 корпус 1, 6/27, 6/28 корпус 1, 6/28, 6/29 корпус 1, 6/29, 6,30, 6/31 корпус 1, 6/31 корпус 2, 6/31 корпус 3, 6/31, 6/48 блок 25, 6/48 блок 24, 6/48 блок 23, 6/48 блок 23, 6/49 блок 28, 6/49 блок 27, 6/49 блок 26, 6/90,6/47 блок 29, 6/47 блок 30, 6/47 блок 31, 6/61 блок 33, 6/61 блок 32, 6/62 блок 39, 6/62 блок 38, 6/60 блок 37, 6/60 блок 36, 6/59 блок 34, 6/59 блок 35, 6/50 блок 22, 6/50 блок 21, 6/50 блок 21/1, 6/51 блок 20, 6/51 блок 19, 6/51 блок 18, 6/58 блок 15, 6/58 блок 16, 6/58 блок 17, 6/57 блок 14, 6/57 блок 13, 6/57 блок 12,6/54 блок 9 к. 3, 6/54 блок 8, 6/54 блок 7, 6/54 блок 6, 6/53 блок 5, 6/53 блок 10, 6/52 блок 11, 6/55 блок 4, 6/55 блок 3, 6/56 блок 2, 6/56 блок 1 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 643 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея дом 178, здание государственного учреждения "Отдел профессиональной и технической подготовки Пограничного управления по Карасайскому району Департамента по Алматинской области Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы: Государственное учреждение "Отдел профессиональной и технической подготовки Пограничного управления по Карасайскому району Департамента по Алматинской области Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".

Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын-орда көшесі 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Абай шағын ауданының Алтын орда көшесінің № 6/20 корпус 1, 6/20, 6/21 корпус 1, 6/21 корпус 2, 6/21, 6/22 корпус 1, 6/22 корпус 2, 6/22, 6/23 корпус 1, 6/23 корпус 2, 6/23, 6/24 корпус 1, 6/24, 6/26 корпус 1, 6/26, 6/27 корпус 1, 6/27, 6/28 корпус 1, 6/28, 6/29 корпус 1, 6/29, 6,30, 6/31 корпус 1, 6/31 корпус 2, 6/31 корпус 3, 6/31, 6/48 блок 25, 6/48 блок 24, 6/48 блок 23, 6/48 блок 23, 6/49 блок 28, 6/49 блок 27, 6/49 блок 26, 6/90,6/47 блок 29, 6/47 блок 30, 6/47 блок 31, 6/61 блок 33, 6/61 блок 32, 6/62 блок 39, 6/62 блок 38, 6/60 блок 37, 6/60 блок 36, 6/59 блок 34, 6/59 блок 35, 6/50 блок 22, 6/50 блок 21, 6/50 блок 21/1, 6/51 блок 20, 6/51 блок 19, 6/51 блок 18, 6/58 блок 15, 6/58 блок 16, 6/58 блок 17, 6/57 блок 14, 6/57 блок 13, 6/57 блок 12,6/54 блок 9 к. 3, 6/54 блок 8, 6/54 блок 7, 6/54 блок 6, 6/53 блок 5, 6/53 блок 10, 6/52 блок 11, 6/55 блок 4, 6/55 блок 3, 6/56 блок 2, 6/56 блок 1 үйлерді қосқанда.
№ 643 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Дәулеткерей көшесі 178 үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің Алматы облысы бойынша Департаментінің Қарасай ауданы бойынша шекара басқармасының техникалық және дайындық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің Алматы облысы бойынша Департаментінің Қарасай ауданы бойынша шекара басқармасының техникалық және дайындық бөлімі" мемлекеттік мекемесі.