О признании утратившим силу решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/4 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды в пределах Северо-Казахстанской области на 2018-2027 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 30 июня 2023 года № 4/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 июля 2023 года № 7542-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды в пределах Северо-Казахстанской области на 2018-2027 годы" от 29 августа 2018 года № 24/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4905).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/4 "Солтүстік Қазақстан облысы шегіндегі 2018-2027 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 4/14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдеде № 7542-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы шегіндегі 2018-2027 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4905 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы В. Бубенко