О признании утратившим силу решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 27 июля 2020 года № 45/2 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Северо-Казахстанской области"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 30 июня 2023 года № 4/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 июля 2023 года № 7544-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Северо-Казахстанской области" от 27 июля 2020 года № 45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6467).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 45/2 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 4/12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдеде № 7544-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 27 шілдедегі № 45/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6467 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы В. Бубенко