О признании утратившим силу решение маслихата Тайыншинского района от 19 июня 2023 года № 26 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2023 года № 88. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 16 ноября 2023 года № 7619-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19 июня 2023 года № 26 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7538-15).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 маусымдағы № 26 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 88 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 7619-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 маусымдағы № 26 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7538-15 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының төрағасы
С.Бекшенов