О признании утратившими силу некоторых решении Маслихата города Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 июня 2023 года № 27. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 21 июня 2023 года № 5040-06
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решение Атырауского городского маслихата от 30 марта 2018 года № 215 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Маслихата города Атырау"" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4141);
2) решение Маслихата города Атырау от 28 марта 2022 года № 152 "О внесении изменений в решение "Атырауского городского маслихата от 30 марта 2018 года № 215 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Маслихата города Атырау"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата города Атырау Н. Құрман

Атырау қаласы Мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 27 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 5040-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 – бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 – бабына сәйкес Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Атырау қалалық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 215 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4141 болып тіркелген) шешімі;
2) ""Атырау қалалық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Атырау қаласы Мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 152 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы Мәслихатының төрағасы Н. Құрман