О признании утратившим силу постановления акимата города Атырау от 27 декабря 2016 года № 1854 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Атырау"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 22 июня 2023 года № 1271. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 22 июня 2023 года № 5044-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Атырау № 1854 от 27 декабря 2016 года "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3772).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Атырау
Н. Ермуханов

Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 1854 "Атырау қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 1271 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 маусымда № 5044-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 1854 "Атырау қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Н. Ермуханов