О присвоении наименований и переименовании улиц Кайыршахтинского сельского округа
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 20 февраля 2023 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 февраля 2023 года № 4982-06
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 14 июля 2022 года и с учетом мнения населения Кайыршахтинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Томарлы Кайыршахтинского сельского округа города Атырау следующие наименования:
улице № 6 улица Іле;
улице № 7 улица Сырымбет;
улице № 8 улица Баянауыл;
проезд № 5 проезд Арасан;
2. Присвоить безымянным улицам микрорайонов Кайыршахтинского сельского округа Атырау следующие наименования:
1) в микрорайоне Жұлдыз - 3:
улице № 11 улица Туркен Телеубаев;
2) в микрорайоне Жұлдыз:
улице № 1 улица Садық Аманжолов;
улице № 2 улица Қажел Сариев;
улице № 3 улица Қайырлы Есенгенжин;
улице № 5 улица Арыстанбаб;
улице № 6 улица Ғаббас Муханбедьяров;
улице № 7 улица Қажығали Ғайсин;
улице № 8 улица Оңай Мадьяров;
улице № 9 улица Теміржан Ислямов;
улице № 10 улица Нуржамал Рысқалиева;
улице № 11 улица Қажым Жұмалиев;
улице № 12 улица Демеш Бірмағамбетов;
улице № 13 улица Қуан Демешов;
улице № 14 улица Томирис;
улице № 15 улица Мөде Қаған;
улице № 16 улица Майқы би;
улице № 17 улица Мұқали батыр;
улице № 18 улица Жошы хан;
улице № 19 улица Құрманбек Жандарбеков;
улице № 20 улица Жамал Қарши;
улице № 22 улица Қараш Қалиев;
улице № 23 улица Ұрыс хан;
улице № 24 улица Асан Қайғы;
улице № 25 улица Тоқтамыс хан;
улице № 26 улица Домалақ ана;
улице № 27 улица Есет Көкіұлы;
улице № 29 улица Мөңке би;
улице № 32 улица Баубек Бұлқышев;
улице № 34 улица Қойшығали Досқалиев;
улице № 41 улица Жолан Басығариев;
улице № 42 улица Олжағали Қуанбаев;
улице № 43 улица Мұхамбет Чукеев.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского
сельского округа
Ш. Калиев

Қайыршақты ауылдық округінің көшелеріне атаулар беру және қайта атау туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 ақпандағы № 89 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 ақпанда № 4982-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 14 шілдедегі қорытындысы негізінде және Қайыршақты ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округінің Томарлы ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 6 көшеге Іле көшесі;
№ 7 көшеге Сырымбет көшесі;
№ 8 көшеге Баянауыл көшесі;
№ 5 өткелге Арасан өткелі;
2. Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округінің шағын аудандарының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін;
1) Жұлдыз – 3 шағын ауданындағы:
№ 11 көшеге Туркен Телеубаев көшесі;
2) Жұлдыз шағын ауданындағы;
№ 1 көшеге Садық Аманжолов көшесі;
№ 2 көшеге Қажел Сариев көшесі;
№ 3 көшеге Қайырлы Есенгенжин көшесі;
№ 5 көшеге Арыстанбаб көшесі;
№ 6 көшеге Ғаббас Муханбедьяров көшесі;
№ 7 көшеге Қажығали Ғайсин көшесі;
№ 8 көшеге Оңай Мадьяров көшесі;
№ 9 көшеге Теміржан Ислямов көшесі;
№ 10 көшеге Нұржамал Рысқалиева көшесі;
№ 11 көшеге Қажым Жұмалиев көшесі;
№ 12 көшеге Демеш Бірмағамбетов көшесі;
№ 13 көшеге Қуан Демешов көшесі;
№ 14 көшеге Томирис көшесі;
№ 15 көшеге Мөде Қаған көшесі;
№ 16 көшеге Майқы би көшесі;
№ 17 көшеге Мұқали батыр көшесі;
№ 18 көшеге Жошы хан көшесі;
№ 19 көшеге Құрманбек Жандарбеков көшесі;
№ 20 көшеге Жамал Қарши көшесі;
№ 22 көшеге Қараш Қалиев көшесі;
№ 23 көшеге Ұрыс хан көшесі;
№ 24 көшеге Асан Қайғы көшесі;
№ 25 көшеге Тоқтамыс хан көшесі;
№ 26 көшеге Домалақ ана көшесі;
№ 27 көшеге Есет Көкіұлы көшесі;
№ 29 көшеге Мөңке би көшесі;
№ 32 көшеге Баубек Бұлқышев көшесі;
№ 34 көшеге Қойшығали Досқалиев көшесі;
№ 41 көшеге Жолан Басығариев көшесі;
№ 42 көшеге Олжағали Қуанбаев көшесі;
№ 43 көшеге Мұхамбет Чукеев көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық
округінің әкімі
Ш. Калиев