Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Махамбетскому району
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 7 апреля 2023 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2023 года № 4995-06. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2023 года № 83
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Мажиев

Махамбет ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 18 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 4995-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 83 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 83 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Мажиев