О признании утратившим силу решение Махамбетского районного маслихата от 7 апреля 2023 года № 18 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Махамбетскому району"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2023 года № 83. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 декабря 2023 года № 5109-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Махамбетского районного маслихата от 7 апреля 2023 года № 18 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Махамбетскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4995-06).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Мажиев

Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 18 "Махамбет ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 83 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 5109-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 18 "Махамбет ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4995-06 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Мәслихат төрағасы К. Мажиев