О присвоении наименований улицам
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 5 мая 2023 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2023 года № 5009-06
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Махамбет и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 18 мая 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Махамбет Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области следующие наименования:
1) в микрорайоне "Мерей":
улице № 27 – улица Халифа Алтай;
улице № 29 – улица Фариза Оңғарсынова;
улице № 30 – улица Бейімбет Майлин;
улице № 31 – улица Қобыланды батыр;
улице № 32 – улица Қасым Аманжолов;
улице № 33– улица Қасым Қайсенов;
улице № 34– улица Әзілхан Нұршайықов;
2) в микрорайоне "Шаттық":
улице № 18– улица Бекет ата;
улице № 19 – улица Сәрсенбай Сейілов;
улице № 20– улица Сақыпжамал Орынғалиева ;
улице № 21– улица Зейнолла Қабдолов;
улице № 22 – улица Әбу Сәрсенбаев;
3) в микрорайоне "Шұғыла":
улице № 3– улица Қабижан Салықов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского сельского округа Р. Әженов

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 мамырдағы № 69 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 5009-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Махамбет ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі Махамбет ауылындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) "Мерей" шағын ауданындағы:
№ 27 көшеге – Халифа Алтай көшесі;
№ 29 көшеге – Фариза Оңғарсынова көшесі;
№ 30 көшеге – Бейімбет Майлин көшесі;
№ 31 көшеге – Қобыланды батыр көшесі;
№ 32 көшеге – Қасым Аманжолов көшесі;
№ 33 көшеге – Қасым Қайсенов көшесі;
№ 34 көшеге – Әзілхан Нұршайықов көшесі;
2) "Шаттық" шағын ауданындағы:
№ 18 көшеге – Бекет ата көшесі;
№ 19 көшеге – Сәрсенбай Сейілов көшесі;
№ 20 көшеге – Сақыпжамал Орынғалиева көшесі;
№ 21 көшеге – Зейнолла Қабдолов көшесі;
№ 22 көшеге – Әбу Сәрсенбаев көшесі;
3) "Шұғыла" шағын ауданындағы:
№ 3 көшеге – Қабижан Салықов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауылдық округінің әкімі Р. Әженов