Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Индерскому району
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 6 июня 2023 года № 23-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 13 июня 2023 года № 5035-06
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Индерский районный маслихат РЕШИЛ:

Индер ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 маусымдағы № 23-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 маусымда № 5035-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Индерскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Индерского
районного маслихата
А. Рамазанов
Приложение к решению
Индерского районного
маслихата от 6 июня
2023 года № 23-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Индерскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма образования и накопления на 1 расчетную единицу в год м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

1. Индер ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер аудандық
мәслихат төрағасы
А. Рамазанов
Индер аудандық мәслихатының
2023 жылғы 6 маусымдағы
№ 23-VIII шешіміне қосымша
Индер ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық жинақталу нормасы, текше метр
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын