Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Макатскому району
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 5 мая 2023 года № 20-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 мая 2023 года № 5012-06. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2023 года № 63-VIII
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 63-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Макатскому району в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно –1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев

Мақат ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 20-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 мамырда № 5012-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 63-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 63-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы Мақат ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев