Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Макатского района
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 ноября 2023 года № 58-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 8 декабря 2023 года № 5103-06
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Макатского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Макатского района согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Макатского района, согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев
Приложение 1
к решению Макатского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 58-VIII
ПРОЕКТ (СХЕМА) зонирование земель поселка Макат, Макатского района
Приложение 2
к решению Макатского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года 58-VIII
ПРОЕКТ (СХЕМА) зонирование земель поселка Доссор, Макатского района
Приложение 3
к решению Макатского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года 58-VIII
ПРОЕКТ (СХЕМА) Зонирование земельсельского округа Байгетобе, Макатского района
Приложение 4
к решению Макатского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года 58-VIII
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в Макатском районе
Границы оценочных зон (населенные пункты)
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
1
2
3
4
1
В черте границ поселка Макат
I
2,0
II
1,9
III
1,6
IV
1,0
2
В черте границ поселка Доссор
I
2,0
II
1,8
III
1,6
IV
1,0
3
В черте границ сельского округа Байгетобе
I
1,3
II
-

Мақат ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 58-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 5103-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Мақат ауданының жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев
Мақат аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 58-VIII
шешіміне 1 қосымша
Мақат ауданы, Мақат кенті аумағын аймақтарға бөлу ЖОБАСЫ (СХЕМАСЫ)
Мақат аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 58-VIII
шешіміне 2 қосымша
Мақат ауданы, Доссор кенті аумағын аймақтарға бөлу ЖОБАСЫ (СХЕМАСЫ)
Мақат аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 58-VIII
шешіміне 3 қосымша
Мақат ауданы, Бәйгетөбе ауылдық округіаумағын аймақтарға бөлу ЖОБАСЫ (СХЕМАСЫ)
Мақат аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 58-VIII
шешіміне 4 қосымша
Мақат ауданы жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары (елді мекендер)
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттері
1
2
3
4
1
Мақат кенті шекарасының шегінде
I
2,0
II
1,9
III
1,6
IV
1,0
2
Доссор кенті шекарасының шегінде
I
2,0
II
1,8
III
1,6
IV
1,0
3
Бәйгетөбе ауылдық округі шекарасының шегінде
I
1,3
II
-