Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Курмангазинскому району
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 17 мая 2023 года № 13-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 мая 2023 года № 5018-06. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2023 года № 102-VIII
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.12.2023 № 102-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Курмангазинскому району в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно - 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева

Құрманғазы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 13-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 мамырда № 5018-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 102-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 102-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы Құрманғазы ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева