О признании утратившим силу постановление акимата Туркестанской области от 3 августа 2018 года № 228 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Туркестанской области и исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета"
Постановление акимата Туркестанской области от 29 мая 2023 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 июня 2023 года № 6302-13
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Туркестанской области от 3 августа 2018 года № 228 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Туркестанской области и исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4709).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды

Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 3 тамыздағы № 228 "Түркістан облысы әкімі аппараты мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын облыстық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 мамырдағы № 97 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 2 маусымда № 6302-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысы әкімі аппараты мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын облыстық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 тамыздағы № 228 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4709 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды