О признании утратившим силу решения Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/436-VI "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 10 июля 2023 года № 4/49-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 13 июля 2023 года № 6326-13
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/436-VI "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Туркестанской области" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5202).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель Туркестанского областного маслихата Н. Абишов

"Түркістан облысының жасыл екпелерді күтіп ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын, қалалары мен елді мекендерінің аумақтарында абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/436-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 4/49-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 шілдеде № 6326-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Түркістан облысының жасыл екпелерді күтіп ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын, қалалары мен елді мекендерінің аумақтарында абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/436-VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н. Абишов