Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Арыс
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 27 апреля 2023 года № 2/11-VІІІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 мая 2023 года № 6260-13. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Туркестанской области от 1 ноября 2023 года № 9/60-VІІІ
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Туркестанской области от 01.11.2023 № 9/60-VІІІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов

Арыс қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2/11-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 2 мамырда № 6260-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 9/60-VІІІ шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 01.11.2023 № 9/60-VІІІ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов