О признании утратившим силу решение маслихата города Арыс от 30 июля 2014 года № 31/182-V "Об утверждении правила проведения раздельных сходов местного сообщества в городе Арыс"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 28 сентября 2023 года № 8/47-VІІІ. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 сентября 2023 года № 6365-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Арыс от 30 июля 2014 года №31/182-V "Об утверждении правила проведения раздельных сходов местного сообщества в городе Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2793).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов

Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 31/182-V "Арыс қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 8/47-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 6365-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі №31/182-V "Арыс қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2793 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов