О признании утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 17 октября 2019 года № 308 "Об утверждении правила проведения раздельных сходов местного сообщества в городе Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 15 декабря 2023 года № 65. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 26 декабря 2023 года № 6432-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 17 октября 2019 года № 308 "Об утверждении правила проведения раздельных сходов местного сообщества в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5234).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов

Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 308 "Кентау қаласында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 65 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 26 желтоқсанда № 6432-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы №308 "Кентау қаласында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5234 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов