Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 4 октября 2023 года № 383. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 октября 2023 года № 6369-13
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17 - 2 Закона Республики Казахстан "О рекламе" и статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно - массовых мероприятий в городе Туркестан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Туркестан.

Түркістан қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 4 қазандағы № 383 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 5 қазанда № 6369-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17 – 2 бабы 1 - тармағының 1-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түркістан қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Турашбеков
Утверждены постановлением
Акимат города Туркестан
от 4 октября 2023 года № 383
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Туркестан
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1
2
город Туркестан
1
проспект Б.Саттарханова, справа от здания Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанский музыкально-драматический театр" управления культуры и туризма Туркестанской области, акимата Туркестанской области;
2
улица Б.Батырбекова, дом 13 А, слева от здания коммунальное государственное учреждение "Туркестанский областная универсальная научная библотека "Farab" управления культуры и туризма Туркестанской области, акимата Туркестанской области;
3
проспект Б.Саттарханова, №29 справа от здания Международный казахско-турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Турашбеков
Түркістан қаласының әкімдігі
2023 жылғы 4 қазандағы
№ 383 қаулысымен бекітілген
Түркістан қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
1
2
Түркістан қаласы
1
Б.Саттарханов даңғылы, Түркістан облысы әкімдігі, Түркістан облысы мәдениет және туризм басқармасының "Түркістан музыкалық-драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағында;
2
Б.Батырбекова көшесі, 13А үй, Түркістан облысы әкімдігі Түркістан облысы мәдениет және туризм басқармасының "Түркістан облыстық "Фараб" әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында;
3
Б.Саттарханов даңғылы, 29, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті ғимаратының сол жағында.