О признании утратившим силу решения маслихата района Байдибек от 27 апреля 2018 года № 27/165 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Байдибекского районного маслихата"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 16 мая 2023 года № 2/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 мая 2023 года № 6292-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Байдибек "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Байдибекского районного хата" от 27 апреля 2018 года №27/165 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4601).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Байдибек А. Кенехан

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 27/165 "Б" корпусы Бәйдібек аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 2/11 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 мамырда № 6292-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "Б" корпусы Бәйдібек аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 27/165 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4601 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат төрағасы А. Кенехан