О признании утратившим силу решения Казыгуртского районного маслихата от 22 января 2014 года № 27/181-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Казыгуртском районе"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 7 ноября 2023 года № 7/46-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 9 ноября 2023 года № 6401-13
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казыгуртского районного маслихата от 22 января 2014 года № 27/181-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Казыгуртском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2526)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Казыгуртского
районного маслихата Т. Калымбетов

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 27/181-V "Қазығұрт ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қарашадағы № 7/46-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 9 қарашада № 6401-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы 27/181-V "Қазығұрт ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2526 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт аудандық мәслихат төрағасы Т. Калымбетов