О признании утратившим силу решения Отырарского районного маслихата от 30 мая 2014 года № 26/157-V "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Отрарском районе"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 13 октября 2023 года № 6/40-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 17 октября 2023 года № 6378-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Отрарского районного маслихата от 30 мая 2014 года № 26/157-V "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Отрарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2711).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Отрарского района У. Ұзақов

Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 26/157-V "Отырар ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 6/40-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 17 қазанда № 6378-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Отырар ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 26/157-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2711 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының мәслихатының төрағасы У. Ұзақов