О признании утратившим силу постановления акимата Созакского района от 24 марта 2017 года № 65 "Об исключении из учетных данных некоторых населенных пунктов Созакского района"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 18 октября 2023 года № 275. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 19 октября 2023 года № 6379-13
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 24 марта 2017 года № 65 "Об исключении из учетных данных некоторых населенных пунктов Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4002).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Сатыбалды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Созакского района А. Сатыбалды

Созақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы "Созақ ауданының кейбір елді мекендерін есепті деректерден шығару туралы" № 65 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 18 қазандағы № 275 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 19 қазанда № 6379-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 65 "Созақ ауданының кейбір елді мекендерін есепті деректерден шығару туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары А.Сатыбалдыға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданы әкімінің міндетін атқарушы А. Сатыбалды