О присвоении наименования улице
Решение акима поселка Тюлькубас Тюлькубасского района Туркестанской области от 1 июля 2023 года № 69. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 3 июля 2023 года № 6320-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Коктерек и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 3 мая 2023 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Коктерек поселка Тюлькубас Тюлькубасского района наименование Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Тюлькубас Б. Жартыбаев

Көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Түлкiбас ауданы Түлкібас кенті әкімінің 2023 жылғы 1 шілдедігі № 69 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 3 шілдеде № 6320-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Көктерек ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 3 мамырдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Түлкібас ауданы Түлкібас кенті Көктерек ауылының атауы жоқ көшесіне Достық атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас кенті әкімі Б. Жартыбаев