О признании утратившим силу решения Жетысайского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 2-14-VIІI "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жетысайскому району"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 10 октября 2023 года № 7-48-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 11 октября 2023 года № 6373-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жетысайского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жетысайскому району" от 5 мая 2023 года № 2-14-VІII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6262-13).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата М. Касимов

Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-14-VІII "Жетісай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қазандағы № 7-48-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 11 қазанда № 6373-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-14-VIІI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6262-13 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы М. Касимов