О признании утратившим силу решения Келесского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 11-76-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Келесского районного маслихата"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 14 июля 2023 года № 4-35-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 18 июля 2023 года № 6327-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Келесского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Келесского района маслихата" от 15 марта 2019 года № 11-76-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4568).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Шаулиев

Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 11-76-VI "Б" корпусы Келес аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 4-35-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 шілдеде № 6327-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "Б" корпусы Келес аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерініңқызметін бағалаудың әдістемесін бекітутуралы" 2019 жылғы 15 наурыздағы № 11-76-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4941 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Шаулиев