О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Биртилек Келесского района Туркестанской области от 29 июня 2023 года № 94. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 30 июня 2023 года № 6316-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Амангельды сельского округа Биртилек Келесского района следующие наименования:
1) безымянной улице №1 - улица Абылай хан;
2) безымянной улице №2 - улица Мәңгілік ел.
2. Присвоить безымянным улицам села Колтоган сельского округа Биртилек Келесского района следующие наименования:
1) безымянной улице №1 - улица Мұстафа Өзтүрік;
2) безымянной улице №2 - улица Алтын Орда;
3) безымянной улице №3 - улица Сауран.
3. Присвоить безымянным улицам села Керегетас сельского округа Биртилек Келесского района следующие наименования:
1) безымянной улице №1 - улица Дінмұхамед Қонаев;
2) безымянной улице №2 - улица Алаш.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Биртилек К. Халық

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Біртілек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 94 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 30 маусымда № 6316-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Біртілек ауылдық округінің Амангелді ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) №1 атауы жоқ көшеге – Абылай хан көшесі;
2) №2 атауы жоқ көшеге – Мәңгілік ел көшесі.
2. Келес ауданы Біртілек ауылдық округінің Көлтоған ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) №1 атауы жоқ көшеге – Мұстафа Өзтүрік көшесі;
2) №2 атауы жоқ көшеге – Алтын Орда көшесі;
3) №3 атауы жоқ көшеге – Сауран көшесі.
3. Келес ауданы Біртілек ауылдық округінің Керегетас ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) №1 атауы жоқ көшеге – Дінмұхамед Қонаев көшесі;
2) №2 атауы жоқ көшеге – Алаш көшесі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біртілек ауылдық округ әкімі К. Халық